Leekens ezt üzeni a kritikusainak

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Leekens ezt üzeni a kritikusainak

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.06.11. 20:12

Budapest - A kapitány azt mondja, fél év alatt kiismerte a szurkolókat és a magyar néplelkületet.

Leekens ezt üzeni a kritikusainak


Georges Leekens a Nemzeti Sportnak adott interjút, amelyből a sportnapilap egy rövid részletet már előre közölt. 


 


„Bárhol dolgoztam eddig a világon, mindenhol a siker volt a hangulat alapja. Fél éve élek Magyarországon, tudom, mi jellemzi az itteni embereket. Hallottam én is a stadionban, hogy a szurkolók elégedetlenek voltak, és nekem is üzentek a kilencven perc vége felé… Ez érthető is, mert eljöttek a meccsre, támogatták a csapatot, az eredmény viszont nem az volt, amit szerettünk volna. Higgyék el nekem, mi magunk is csalódottak voltunk, ugyanúgy, ahogy ők is. Győzelmeket szeretnénk mi is! Azért dolgozunk, hogy sikeresek legyünk" - mondta a kapitány az ausztrálok ellen 2-1-re elvesztett mérkőzést követően. 


 


Leekens négy meccsen ült eddig a válogatott kispadján, egyet sem tudtunk megnyerni belőle. 

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Leekens ezt üzeni a kritikusainak

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.06.11. 22:07

Tehát a siker és a morál kéz a kézben járnak.Ezt nem gondoltam volna.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Leekens ezt üzeni a kritikusainak

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2018.06.11. 22:15

Rúgják ki őt is az első tétmeccs után. 4 éve hasonló helyzetben bevált.

Avatar
Blowfish
Tartalék
Hozzászólások: 1546
Csatlakozott: 2009.12.27. 14:10
Tartózkodási hely: Vác / Újpest

Re: Leekens ezt üzeni a kritikusainak

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2018.06.12. 06:18

Megkockáztatom, hogy ekkora kókler még sosem volt a válogatott élén, pedig elég gazdag és hosszú a lista.

Avatar
P22
Tartalék
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2008.03.18. 19:43
Tartózkodási hely: VÖRÖSVÁR

Re: Leekens ezt üzeni a kritikusainak

HozzászólásSzerző: P22 » 2018.06.12. 07:12

Komolyan mondom, Csertői lenne a legalkalmasabb a válogatott kispadjára. Keménykezű, erős csapatmorált épít, eddig mindenhol rendberakta a védekezést, ismeri a mezőnyt és a közeget, ideális életkorban van, azaz már mindent tud, de még semmit nem felejtett el, szerintem kellően motivált, és nem egy beszari gyerek. Kb Dárdai 2, csak tapasztaltabb és jobb szeme van a focihoz. VIKTOR, ébresztő!
Lassú, de pontatlan!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96354
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Leekens ezt üzeni a kritikusainak

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.12. 09:28

S.O.A.D. írta:Rúgják ki őt is az első tétmeccs után. 4 éve hasonló helyzetben bevált.

Kissé feszes lenne. :)
szeptember 8. finn-magyar
szeptember 11. magyar-görög
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Leekens ezt üzeni a kritikusainak

HozzászólásSzerző: sznot » 2018.06.12. 09:33

Blowfish írta:Megkockáztatom, hogy ekkora kókler még sosem volt a válogatott élén, pedig elég gazdag és hosszú a lista.


A Bozsik-Détári tandem azért elég magasra (?) tette a mércét.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég