Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.20. 09:24

ManBat írta:
Mantequilla írta:
A Vaskezű írta:Szép lezárása lenne ennek az időszaknak.
Persze, ha nem kényszerülünk vissza Felcsútra, mert a legutolsó pletykák szerint necces az augusztusi átadás is.

Tudom-tudom, csak már nagyon menNÁK! "Méltó" alatt azt értettem, hogy neimgen ünnepeltek még Nb1es bajnoki címet faluhelyen, teljes lenne a burleszk.

Majd a kupát!
.l.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

zodd
Légiós
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010.04.16. 19:49

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: zodd » 2018.05.20. 10:30

nyúl írta:Eldőlt. Nem tudom elképzelni, hogy a Videoton 2 meccsen 3 pontnál kevesebbet szerezzen. A játék minősége alapján is ők a jobbak.
A Ferencvárosnál Varga Roland visszaesését kulcsnak érzem, mert ő jó formában nagyon tudta húzni a többieket és fontos gólokat is szállított.
Érdemes volna edzőt is váltani, mert ekkora költségvetésből semmit markolni nagy luxus. Dollnál a bajnoki mérleg sem fényes a lehetőségekhez képest. Ha pedig hozzávesszük a tragikomikus nemzetközi szereplést, akkor az összkép még rosszabb.

És akkor a Magyar Kupa kiesésüket, másodosztályú ellenfél ellen a "legjobb 64" között még meg sem említetted.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.20. 11:34

Reginald McFreez írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:A BL selejtezőt már Sóstón játszanátok?

füvön

Nyíregyen.

ott nagyon magas a fű
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.20. 11:36

Adamek írta:
Reginald McFreez írta:
Adamek írta:füvön

Nyíregyen.

ott nagyon magas a fű

Akkor Nyír ne egyen...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.20. 11:36

nyúl írta:Eldőlt. Nem tudom elképzelni, hogy a Videoton 2 meccsen 3 pontnál kevesebbet szerezzen. A játék minősége alapján is ők a jobbak.
A Ferencvárosnál Varga Roland visszaesését kulcsnak érzem, mert ő jó formában nagyon tudta húzni a többieket és fontos gólokat is szállított.
Érdemes volna edzőt is váltani, mert ekkora költségvetésből semmit markolni nagy luxus. Dollnál a bajnoki mérleg sem fényes a lehetőségekhez képest. Ha pedig hozzávesszük a tragikomikus nemzetközi szereplést, akkor az összkép még rosszabb.

a játék minősége alapján mondjuk nagyon büszkén ők sem vehetik majd át az aranyérmeket, tavasszal ők is semmilyen szart játszanak, csak kevesebb kulcsemberük lepkefing mint nekünk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.20. 11:37

Reginald McFreez írta:
Adamek írta:
Reginald McFreez írta:Nyíregyen.

ott nagyon magas a fű

Akkor Nyír ne egyen...

egyetértek, de Egyen nyírjon e?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.05.20. 11:37

Adamek írta:
Reginald McFreez írta:
Adamek írta:füvön

Nyíregyen.

ott nagyon magas a fű

És nagyon nehéz a levegő.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.20. 11:42

extex írta:Gondoltam, alszok egyet a meccsre és meg fogok nyugodni. Ehhez képest, sikerült még ingerültebb lennem.

Nevetséges baszd meg, úgy ahogy van. Lehet itt bírózni, folyamatosan a "minket hátráltató szar ítéletekről" vakerálni -mint ahogyan azt az egyik haverom teszi rendszeresen-, de amíg öt méterről nem találjuk el a kaput, kár a gőzért. Bödét már tavaly előtt el kellett volna engedni, de nem, ő mindig megújul, mindig belelendül. Igaz, egy fél bajnokság kell rá, hogy kivárjuk azt a félelmetes formát. Tavasszal Varga is nulla, sőt, már ősszel is volt vagy 5-6 meccse amikor árnyéka volt önmagának. Spirovski sokszor nem tudom, milyen rendezvényen van, de Gorriaran is egyre többször csak a sebességével tűnik ki. Nem tudnék szerintem három embert mondani a csapatból, aki azért hetek óta hozza stabilan a jó teljesítményt. Talán Leó és Dibusz.

Bödével együtt Dollt is el kéne engedni, vissza kéne venni az arcból és igazán elkezdhetnénk végre tényleg építkezni. Nem tudom, hogy áll valójában az utánpótlásunk, de bízom benne, hogy ott SZAKEMBEREK vannak a csapatok élén és tudatos, tervszerű felkészítés zajlik. Az alapokra, az utánpótlásra kell építeni, nem szoli-Pali hangzatos baromságaira. Már csak azért sem, mert a nagy szavainak úgysincs következménye. De ezt legalább már megszoktuk.

Jó lenne, ha az utolsó meccseken több lehetőséget kapna Batik és Georgijevic. Előbbi -mint már oly sokszor elmondtam- szerintem a sérülése előtt a bajnokság egyik, ha nem a legjobb belső védője volt, utóbbi pedig kaphatna végre egy kis lehetőséget hogy megmutassa, miért is igazolt ide.

Doll és Böde tekintetében egyetértek, de ezt a Batikos marhaságot valami lázálomból adoptálhattad, a világ legszarabb középső bekkje a srác amióta visszajött, az első harmadban a legtöbb kapott gólban benne volt és kirívóan lassú még ebben a fosligában is, alkalmatlan az első osztályra a térde már
és a MK-n is becsempészte ez a marha Doll, sok másik fasztaliga mellet
egyértelműen megbukott idén a mester, ha most nem engedjük el a kezét akkor a következő szezonban sima középmezőny lesz ebből de igazi csapat tuti nem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.20. 11:43

SuperDepor írta:
Adamek írta:remélem kisegítjük a Diókat is, legalább ők maradjanak

helyes, egy pontra mi is igényt tartunk, a bajnoki címeteket pedig hiába intézem, ha a csapatot nem avatjátok be...

remélem megkapjátok, a Vasas és a Bundásújváros mehet a picsába
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

korxi
Serdülõ
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2012.04.29. 14:56

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: korxi » 2018.05.20. 11:57

Cselszky írta:
Adamek írta:
Reginald McFreez írta:Nyíregyen.

ott nagyon magas a fű

És nagyon nehéz a levegő.

Nem levegő hanem levegőű

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.20. 12:11

Cselszky írta:
Adamek írta:
Reginald McFreez írta:Nyíregyen.

ott nagyon magas a fű

És nagyon nehéz a levegő.

senki nem kérte, hogy locsold fel a pályát
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46281
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.05.20. 12:14

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:remélem kisegítjük a Diókat is, legalább ők maradjanak

helyes, egy pontra mi is igényt tartunk, a bajnoki címeteket pedig hiába intézem, ha a csapatot nem avatjátok be...

remélem megkapjátok, a Vasas és a Bundásújváros mehet a picsába
Az Újváros semmivel sem becstelenebb, mint a DVTK.
Csak a hagyomány és a közönség szól mellettük.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.05.20. 12:19

nyúl írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:helyes, egy pontra mi is igényt tartunk, a bajnoki címeteket pedig hiába intézem, ha a csapatot nem avatjátok be...

remélem megkapjátok, a Vasas és a Bundásújváros mehet a picsába
Az Újváros semmivel sem becstelenebb, mint a DVTK.
Csak a hagyomány és a közönség szól mellettük.

Így látom én is.
De ez a kövesdre is igaz.
Több elképzelés van a kövesd & balmaz duóban mint a dió & vasas kettesben.
Ramaty ez az egész bajnokság így teljesen mindegy ki esik ki vagy marad bent.
Felőlem a Loki is mehet a levesbe meg bármelyik csapat ahol a múltból akarnak megélni...

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51169
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.05.20. 12:23

beroka írta:
nyúl írta:
Adamek írta:remélem megkapjátok, a Vasas és a Bundásújváros mehet a picsába
Az Újváros semmivel sem becstelenebb, mint a DVTK.
Csak a hagyomány és a közönség szól mellettük.

Így látom én is.
De ez a kövesdre is igaz.
Több elképzelés van a kövesd & balmaz duóban mint a dió & vasas kettesben.
Ramaty ez az egész bajnokság így teljesen mindegy ki esik ki vagy marad bent.
Felőlem a Loki is mehet a levesbe meg bármelyik csapat ahol a múltból akarnak megélni...

alapvetőn egyetértenék veletek, ha nem felpumpált kis fidesz gennygócokról lenne szó

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.05.20. 12:24

extex írta:Gondoltam, alszok egyet a meccsre és meg fogok nyugodni. Ehhez képest, sikerült még ingerültebb lennem.

Nevetséges baszd meg, úgy ahogy van. Lehet itt bírózni, folyamatosan a "minket hátráltató szar ítéletekről" vakerálni -mint ahogyan azt az egyik haverom teszi rendszeresen-, de amíg öt méterről nem találjuk el a kaput, kár a gőzért. Bödét már tavaly előtt el kellett volna engedni, de nem, ő mindig megújul, mindig belelendül. Igaz, egy fél bajnokság kell rá, hogy kivárjuk azt a félelmetes formát. Tavasszal Varga is nulla, sőt, már ősszel is volt vagy 5-6 meccse amikor árnyéka volt önmagának. Spirovski sokszor nem tudom, milyen rendezvényen van, de Gorriaran is egyre többször csak a sebességével tűnik ki. Nem tudnék szerintem három embert mondani a csapatból, aki azért hetek óta hozza stabilan a jó teljesítményt. Talán Leó és Dibusz.

Bödével együtt Dollt is el kéne engedni, vissza kéne venni az arcból és igazán elkezdhetnénk végre tényleg építkezni. Nem tudom, hogy áll valójában az utánpótlásunk, de bízom benne, hogy ott SZAKEMBEREK vannak a csapatok élén és tudatos, tervszerű felkészítés zajlik. Az alapokra, az utánpótlásra kell építeni, nem szoli-Pali hangzatos baromságaira. Már csak azért sem, mert a nagy szavainak úgysincs következménye. De ezt legalább már megszoktuk.

Jó lenne, ha az utolsó meccseken több lehetőséget kapna Batik és Georgijevic. Előbbi -mint már oly sokszor elmondtam- szerintem a sérülése előtt a bajnokság egyik, ha nem a legjobb belső védője volt, utóbbi pedig kaphatna végre egy kis lehetőséget hogy megmutassa, miért is igazolt ide.

Még mindig hiszel a megújjulásban?
Szarnak ezek mindenre meg mindenkire.
Teljesen mindegy ki játszik meg ki nem.
Akik talán érnek valamit az a Paks, Mezőkövesd, Újpest és a Balmaz. Kis költségvetéssel csendben dolgoznak, hangzatos dumák nélkül.
Igaz ez hogy mire elég....

Jobb úgy sem lesz egy ideig de lehet álmodozni...

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.05.20. 12:25

Maradonapoli írta:
beroka írta:
nyúl írta:Az Újváros semmivel sem becstelenebb, mint a DVTK.
Csak a hagyomány és a közönség szól mellettük.

Így látom én is.
De ez a kövesdre is igaz.
Több elképzelés van a kövesd & balmaz duóban mint a dió & vasas kettesben.
Ramaty ez az egész bajnokság így teljesen mindegy ki esik ki vagy marad bent.
Felőlem a Loki is mehet a levesbe meg bármelyik csapat ahol a múltból akarnak megélni...

alapvetőn egyetértenék veletek, ha nem felpumpált kis fidesz gennygócokról lenne szó

Miért a Vidi, Fradi, Felcsút nem az?
Lassan mindegyik csapat az lesz...

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51169
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.05.20. 12:35

beroka írta:
Maradonapoli írta:
beroka írta:Így látom én is.
De ez a kövesdre is igaz.
Több elképzelés van a kövesd & balmaz duóban mint a dió & vasas kettesben.
Ramaty ez az egész bajnokság így teljesen mindegy ki esik ki vagy marad bent.
Felőlem a Loki is mehet a levesbe meg bármelyik csapat ahol a múltból akarnak megélni...

alapvetőn egyetértenék veletek, ha nem felpumpált kis fidesz gennygócokról lenne szó

Miért a Vidi, Fradi, Felcsút nem az?
Lassan mindegyik csapat az lesz...

ööö ja... amíg ez a maffia irányítja az országot és a focit, kb. minden meccs bundameccs, ebben a 12 csapatos sz*rban még kontrasztosabb

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.20. 12:35

nyúl írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:helyes, egy pontra mi is igényt tartunk, a bajnoki címeteket pedig hiába intézem, ha a csapatot nem avatjátok be...

remélem megkapjátok, a Vasas és a Bundásújváros mehet a picsába
Az Újváros semmivel sem becstelenebb, mint a DVTK.
Csak a hagyomány és a közönség szól mellettük.

én leszarom a fellegvár hablatyot, nem erről van szó, de ez a tegnapi pofátlan megyei összekvés nagyon gáz volt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.05.20. 12:38

Maradonapoli írta:
beroka írta:
Maradonapoli írta:alapvetőn egyetértenék veletek, ha nem felpumpált kis fidesz gennygócokról lenne szó

Miért a Vidi, Fradi, Felcsút nem az?
Lassan mindegyik csapat az lesz...

ööö ja... amíg ez a maffia irányítja az országot és a focit, kb. minden meccs bundameccs, ebben a 12 csapatos sz*rban még kontrasztosabb

Ezért teljesen mindegy ki esik ki vagy jut fel.
Eldöntik fent nekünk csak annyi jut hogy kiválasszuk melyik az a csapat akibe látunk valami tervszerűséget és szívet.
Ilyen most kb 2-3 csapat.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Eldőlt a bajnoki cím sorsa? És Doll nélkül?

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.05.20. 12:42

Adamek írta:
nyúl írta:
Adamek írta:remélem megkapjátok, a Vasas és a Bundásújváros mehet a picsába
Az Újváros semmivel sem becstelenebb, mint a DVTK.
Csak a hagyomány és a közönség szól mellettük.

én leszarom a fellegvár hablatyot, nem erről van szó, de ez a tegnapi pofátlan megyei összekvés nagyon gáz volt

Bezzeg mikor a pestiek segítették segítik egymást az természetes :)
Lehet nagy geci vagyok de örültem a Balmaz győzelemnek.Szüleim ott születtek emiatt sokat voltam nyaranta a városban.
Így remélem bent is maradnak akár a Hali akár a Dió akár a Vasas kárára is.
Gondolom így fidesz bérenc lettem :)


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 157 vendég