A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2018.05.17. 09:45

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:hihető sztori

Megbízható fószer mesélte, bennfentes a Halinál.

értem, így más
azt nem mesélte el, hogy az EB-re mindek durvultak el az Adidasnál a lila-fehér, kék-sárga, zöld-fehér és piros-kék mezek eszement kiokádása? vagy elcseszték a német mezeket és véletlen lila és sárga lett egy részük?
szerintem ez a szertáros legenda több sebből vérzik mint Julius Caesar

és miért pont a magyar piacra szórták ezt szét? engem még ez érekelne.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74815
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.17. 09:58

RAUL7 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Megbízható fószer mesélte, bennfentes a Halinál.

értem, így más
azt nem mesélte el, hogy az EB-re mindek durvultak el az Adidasnál a lila-fehér, kék-sárga, zöld-fehér és piros-kék mezek eszement kiokádása? vagy elcseszték a német mezeket és véletlen lila és sárga lett egy részük?
szerintem ez a szertáros legenda több sebből vérzik mint Julius Caesar

és miért pont a magyar piacra szórták ezt szét? engem még ez érekelne.

ott kezdődik a műsor, hogy az Adidas nem pályakezdő diákokkal csináltatja a logisztikai, piackutatási és marketing melókat, kurvára nem fog jelentős túltermelésbe beleszaladni, de ha ez megtörténne és lenne pár ezer darab plusz véletlen pont jó színekben legyártott mez amit ez a pár csapat fel tud használni, az se érné el még az ezrelék szintet sem az éves gyártáshoz mérve, simán belefér a kalkulált resztli mezőbe vagy mehet a negyedik világba kötelező jótékonykodásnak
nem beszélve arról, hogy ezek a mai rongyok visszaforognak a gyártásba vagy mondjuk ott vannak azok a csapatok akik reklámhordozóként ingyen kapják a szerelést, oda is előbb menne valami kölyökcsapathoz mint Csabára féláron
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.05.17. 10:32

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:hihető sztori

Megbízható fószer mesélte, bennfentes a Halinál.

értem, így más
azt nem mesélte el, hogy az EB-re mindek durvultak el az Adidasnál a lila-fehér, kék-sárga, zöld-fehér és piros-kék mezek eszement kiokádása? vagy elcseszték a német mezeket és véletlen lila és sárga lett egy részük?
szerintem ez a szertáros legenda több sebből vérzik mint Julius Caesar

VB-t (2014) említett az ismerős. Szerintem (vagyis a sztori úgy hangoztt) nem arra kell gondolni, hogy a válogatottak számára gyártottak le egy csomó mezt, hanem azt gondolhatták az adidasnál, hogy utána nyélbe ütnek több szerződést is, így előre készültek, de ezek befuccsoltak, így egy évvel később nyomott áron eladták ide (is) a megmaradt mennyiséget. A mi akkori mezeink is a 2014-es kollekcióból kerültek ki, ugyanígy a Békéscsabáé, Vasasé, Vidié.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.05.17. 12:29

A lila drukkerek szurkolói sálat akartak mindkét klub címerével, de a csúti majmok nem engedélyezték a sajátjuk használatát.
Megmutatták...
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10377
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2018.05.17. 12:52

SAW írta:A lila drukkerek szurkolói sálat akartak mindkét klub címerével, de a csúti majmok nem engedélyezték a sajátjuk használatát.
Megmutatták...

Egyrészt nem rossz ötlet, biztos jó emlék lenne, másrészt kéne a fasznak bármi, ami ezeket a trógereket szimbolizálja.
DEBRECENI VSC

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.17. 16:08

SAW írta:A lila drukkerek szurkolói sálat akartak mindkét klub címerével, de a csúti majmok nem engedélyezték a sajátjuk használatát.
Megmutatták...
Kibaszottul nem sajnálom. Már az ötletet sem értem.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
krisztian
Admin
Hozzászólások: 97079
Csatlakozott: 2008.02.07. 22:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: krisztian » 2018.05.17. 16:44

RAUL7 írta:
Reginald McFreez írta:
Savaria1919 írta:Cipőket láttam már attól a cégtől korábban, azok elvileg nem rosszak, az ismerősök beszámolói szerint. Én abban is az adidast preferálom.

Ja... asszem a szambám (2008 októberében vettem az utolsót) lassan megérett a cserére. Akkor valami 39.99 USD-ért vettem egy Academy Sports-ban, de most nem fogom ilyen olcsón megúszni.

szopóroller van, Reginald, egy ideje nem kapni Sambát. Talán most a Vb miatt bejött pár egyszerű fekete-fehér a piacra, de k. nagy hiánycikk. Nekem még bírja legalább egy évet (havi átlag 200km sétával azért erősen kopik), utána viszont át kell pártolnom Gazelle-re.

A Boráros téri Outletben láttam Sambát pár hete.
“Ha egy kérdés megoldható, felesleges aggódni miatta. Ha nem lehet megoldani, az aggódás nem segít.”
LAZIO GRANDE LAZIO! A ROMA LA LAZIO C’E’ SOLO LA LAZIO
دولة اسرائيل Facebook Torna Club
1526. augusztus 29. Nem felejtünk!

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.05.17. 16:54

Adamek írta:
RAUL7 írta:
BEARGRYLLS írta:Én megmondom őszintén a NewBalance-ról nem is halottam mielőtt a Liverpoolnak nem kezdtek el mezeket gyártani.

Az még nem jelenti azt, hogy garázscégről lenne szó, sőt. Pont azért hallottál róla a Liverpool kapcsán, mert az európai terjeszkedésüknek ez is a része volt. Ráadásul a New Balance vagy az Under Armour nem komcsitempóban nyomja, hanem komoly piaci verseny közepette jutottak oda, ahova.

Az, hogy a válogatottat mostantól ők fogják öltöztetni, tiszta szégyen. Egy fél éve alapított cég? Hogyan, miből?

naja, a NB az egyik legnagyobb USA márka
emlékszem az egyik szomszédsrác a bandából kapott egyet valami világot látott modell nagynénjétől '83 körül, pislogtunk rá mint eszkimó a pálmafákra, még a nagy nyolcvanas évekbeli szentháromságot, az Adidas-Puma-Nike triót is csak a dollárboltban láttuk addig


Én erről az NB-ről csak mostanában hallottam először. Nemrég cipőt vettem a neten és akkor láttam, hogy egy semmi különös "N" betűs cipő annyiba kerül, mint egy Adidas vagy Nike.
A 80-as években először az Adidas volt "a cipő" és a vágyott sportmárka. Szombathelyen a 70-es 80-as években a Borostyánkő áruházat jugoszlávok építették és az üzemeltetéshez is volt közük, ott lehetett kapni Adidas cipőket. Aztán jött a Puma, mint sportmárka, később a Nike. Közben megismertünk olyanokat is, mint az Asics és a Reebook, egy időben divat volt a Kangaroos is. A rendszerváltás körül, vagy azt követően jött az Umbro (főleg a MU-nak köszönhetően), nekem volt egy Lotto stoplis cipőm is. Később Joma-ban fociztam. Őket Szendrei Józsi - volt Újpest kapus - képviselte itthon (talán még ma is). A Hummelt a dán válogatott viselte, volt egyszer egy olyan melegítőm. A Speedoo főleg úszóknak gyártott cuccokat, de volt egy olyan melegítőm is a 80-as években (talán Jugóból hozta anyám). Kicsit gondolkodva a Tisza mellett eszembe jutott még két 80-as évekbeli magyar márka a Méta és a Senior.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.17. 16:54

RAUL7 írta:
Reginald McFreez írta:
Savaria1919 írta:Cipőket láttam már attól a cégtől korábban, azok elvileg nem rosszak, az ismerősök beszámolói szerint. Én abban is az adidast preferálom.

Ja... asszem a szambám (2008 októberében vettem az utolsót) lassan megérett a cserére. Akkor valami 39.99 USD-ért vettem egy Academy Sports-ban, de most nem fogom ilyen olcsón megúszni.

szopóroller van, Reginald, egy ideje nem kapni Sambát. Talán most a Vb miatt bejött pár egyszerű fekete-fehér a piacra, de k. nagy hiánycikk. Nekem még bírja legalább egy évet (havi átlag 200km sétával azért erősen kopik), utána viszont át kell pártolnom Gazelle-re.

Már találtam is. :P
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.17. 17:15

krisztian írta:
RAUL7 írta:
Reginald McFreez írta:Ja... asszem a szambám (2008 októberében vettem az utolsót) lassan megérett a cserére. Akkor valami 39.99 USD-ért vettem egy Academy Sports-ban, de most nem fogom ilyen olcsón megúszni.

szopóroller van, Reginald, egy ideje nem kapni Sambát. Talán most a Vb miatt bejött pár egyszerű fekete-fehér a piacra, de k. nagy hiánycikk. Nekem még bírja legalább egy évet (havi átlag 200km sétával azért erősen kopik), utána viszont át kell pártolnom Gazelle-re.

A Boráros téri Outletben láttam Sambát pár hete.

Onlány is akad pár hely, de már alig-alig van méret. Szerencsére találtam egyet, meg is rendeltem.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.05.17. 19:47

MindigÚjpest írta:
SAW írta:A lila drukkerek szurkolói sálat akartak mindkét klub címerével, de a csúti majmok nem engedélyezték a sajátjuk használatát.
Megmutatták...
Kibaszottul nem sajnálom. Már az ötletet sem értem.

Sok ilyen volt már, emléket állít a rendezvénynek, nem a Felcsúttal kapcsolatos érzelmekről szól a dolog.
Ritka kisstílű húzás megtiltani.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.05.17. 19:50

Sanyeey írta:
SAW írta:A lila drukkerek szurkolói sálat akartak mindkét klub címerével, de a csúti majmok nem engedélyezték a sajátjuk használatát.
Megmutatták...

Egyrészt nem rossz ötlet, biztos jó emlék lenne, másrészt kéne a fasznak bármi, ami ezeket a trógereket szimbolizálja.

Ezeket egy tetten ért rabló szimbolizálná hűen, de a sál nem a művileg készült Orbán klubnak készült volna, hanem a MK döntőnek.
Persze a kisstílűség nem áll messze tőlük, kezdve azzal, amikor baszakodtak a kispesti Puskás drapival.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.17. 19:50

SAW írta:
MindigÚjpest írta:
SAW írta:A lila drukkerek szurkolói sálat akartak mindkét klub címerével, de a csúti majmok nem engedélyezték a sajátjuk használatát.
Megmutatták...
Kibaszottul nem sajnálom. Már az ötletet sem értem.

Sok ilyen volt már, emléket állít a rendezvénynek, nem a Felcsúttal kapcsolatos érzelmekről szól a dolog.
Ritka kisstílű húzás megtiltani.
Gyökerekre és gyökérségre épül az egész, úgyhogy nem meglepő.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.05.17. 20:03

SAW írta:A lila drukkerek szurkolói sálat akartak mindkét klub címerével, de a csúti majmok nem engedélyezték a sajátjuk használatát.
Megmutatták...

Meg kellene csinálni a címerük nélkül. Mementóként is szolgálna.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.05.17. 20:18

Cselszky írta:
SAW írta:A lila drukkerek szurkolói sálat akartak mindkét klub címerével, de a csúti majmok nem engedélyezték a sajátjuk használatát.
Megmutatták...

Meg kellene csinálni a címerük nélkül. Mementóként is szolgálna.

Ja, esetleg keresni egy régi Felcsút címert.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.05.17. 20:39

SAW írta:
Cselszky írta:
SAW írta:A lila drukkerek szurkolói sálat akartak mindkét klub címerével, de a csúti majmok nem engedélyezték a sajátjuk használatát.
Megmutatták...

Meg kellene csinálni a címerük nélkül. Mementóként is szolgálna.

Ja, esetleg keresni egy régi Felcsút címert.

Itt van ez például:
Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.05.17. 20:45

Savaria1919 írta:
SAW írta:
Cselszky írta:Meg kellene csinálni a címerük nélkül. Mementóként is szolgálna.

Ja, esetleg keresni egy régi Felcsút címert.

Itt van ez például:
[img]https://www.magyarfutball.hu/data/upl/2011/05/1304496828_felcsut_se_zaszlo1.jpg[/im]

Egy 1300 fős falunak megfelel, ahogy épp megfelelne nekik normális helyen a megye 2.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.05.17. 21:02

SAW írta:
Savaria1919 írta:
SAW írta:Ja, esetleg keresni egy régi Felcsút címert.

Itt van ez például:
[img]https://www.magyarfutball.hu/data/upl/2011/05/1304496828_felcsut_se_zaszlo1.jpg[/im]

Egy 1300 fős falunak megfelel, ahogy épp megfelelne nekik normális helyen a megye 2.

Így igaz.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.05.18. 10:25

Úgy látszik, belejöttek a névlopók. :D
https://444.hu/2018/05/18/meszaros-lori ... nigeriaban
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: A válogatott másodedzője szállíthat szerelést a Puskás Akadémiának

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.05.18. 11:02

SAW írta:
Savaria1919 írta:
SAW írta:Ja, esetleg keresni egy régi Felcsút címert.

Itt van ez például:
[img]https://www.magyarfutball.hu/data/upl/2011/05/1304496828_felcsut_se_zaszlo1.jpg[/im]

Egy 1300 fős falunak megfelel, ahogy épp megfelelne nekik normális helyen a megye 2.

Ott is jelen vannak Puskás Akadémia FC III néven egyébként :) , ez igazából a régi csapat.
Go Gunners Hajrá Videoton


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek valamint 112 vendég