Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.03.29. 11:32

Budapest - Már javában zajlik a készülődés!

Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!





Carlos Tévez az egyik legszigorúbban őrzött börtönben sérült meg - NB1.hu



Tévez börtönben sérült meg




Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2018.03.29. 12:34

sosem voltam semmilyen szurkolói csoport tagja. habár a világon nem utálok jobban klubot mint a Ferencvárost, és a szurkolóinak viselkedése többnyire nem tetszik, lelkem mélyén respektáltam őket. amit azonban az elmúlt években a politikai hatalom oldalán elővezettek, attól hánynom kell. az igaz, hogy nem jártak be egy pár évig, de eltűrték az állampárt hatalmát, sőt az egyik (korábbi) vezetőjük szerint kiszolgálták. csak hogy rögzítsük, az elmúlt évek bajnoki címeit nem kellene nagyon egy szinten értékelni a kommunizmusban elért címekkel... kb. a 30-as, 40-es éveket éljük újra, amikor a kellemetlen ellenfelek sorra szüntek meg. az elnyomott csapat mítosza oda... de azért persze öltözzetek feketébe, és a hatalomról egy szót se.
ETO

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.03.29. 12:49

Elég szánalmas ez az "újpesti dózsa" szöveg, pláne kisbetűvel. Akkor ők édosz vagy kinizsi?
Itthon ez a legnagyobb rangadó. Ha az ellenfél kisbetűs, azzal maguk értékelik le a párharc presztízsét, ami ellentmond a nagy rákészülésnek, az érzelmi töltetnek.

Tudom, nem atomfizikusok, hiszen a "nagy visszatérés" is lincselésesre és bicskázósra sikerült. Stílusosan.

Egyetértek az alattam szólóval. A Fradi Kubatov által és alatt demitizálódott. A hatalom gumin rángatott jojója és kifizető helye lett.

Avatar
Bman
Serdülõ
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2011.10.29. 11:49
Tartózkodási hely: XVII, A terasz, bal fent

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: Bman » 2018.03.29. 13:12

Kis fogalomzavarban vannak a pártcsapat vezérszurkolói. Ha az Újpesti Dózsa ellen vonulnak akkor miért nem piros fehérbe öltöznek, ahogy azt egy időszakban a rendes Kinizsisek tették? Értem én, hogy a futballtörténelemnek, szerintük ránk nézve legvállalhatatlanabb megnevezését előszeretettel használják, nyilvánvalóan tompítani szeretnék a jelenlegi helyzetük miatti frusztrációt. Ezt részben olyan emberek teszik, akik az adott időben nem is éltek/jártak meccsre. Dózsásozhattok, de csak kinevettetitek magatokat! Egyébként a vén f@sz 60 feletti Fradistáknál ez teljesen elnézhető, azoknak respect.
De röhejes ahogy a 20-30 éves kölkök akik egy finoman szólva is „vitathatóan finanszírozott futballklub” szurkolóinak nevében egy másik futballklubra erőszakkal rákényszerített megnevezését kisbetűvel írják? SZÁNALMAS! A futballtörténelem pedig az a szép, hogy ami ma szerintetek belefér, az pár év múlva szégyen kategória! (most is, csak ez még sokakban nem tudatosult)
Bárminek ellen tudok állni, kivéve a kísértést.
Hajrá Újpest! MLSZ takarodj! Roderick takarodj!

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: imici » 2018.03.29. 15:11

Bman írta:Kis fogalomzavarban vannak a pártcsapat vezérszurkolói. Ha az Újpesti Dózsa ellen vonulnak akkor miért nem piros fehérbe öltöznek, ahogy azt egy időszakban a rendes Kinizsisek tették? Értem én, hogy a futballtörténelemnek, szerintük ránk nézve legvállalhatatlanabb megnevezését előszeretettel használják, nyilvánvalóan tompítani szeretnék a jelenlegi helyzetük miatti frusztrációt. Ezt részben olyan emberek teszik, akik az adott időben nem is éltek/jártak meccsre. Dózsásozhattok, de csak kinevettetitek magatokat! Egyébként a vén f@sz 60 feletti Fradistáknál ez teljesen elnézhető, azoknak respect.
De röhejes ahogy a 20-30 éves kölkök akik egy finoman szólva is „vitathatóan finanszírozott futballklub” szurkolóinak nevében egy másik futballklubra erőszakkal rákényszerített megnevezését kisbetűvel írják? SZÁNALMAS! A futballtörténelem pedig az a szép, hogy ami ma szerintetek belefér, az pár év múlva szégyen kategória! (most is, csak ez még sokakban nem tudatosult)

Csak egy apró kiegészítés: lila vezérszurkolók is kisbetűvel írják a Ferencvárost. Nem mintha ez számítana, csak a tisztánlátás végett. Illetve még annyit hogy a Kinizsi név és piros fehér összesen 5 évig volt, ameddig a Dózsa kb. 40 évig.
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
Bman
Serdülõ
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2011.10.29. 11:49
Tartózkodási hely: XVII, A terasz, bal fent

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: Bman » 2018.03.29. 16:09

imici írta:
Bman írta:Kis fogalomzavarban vannak a pártcsapat vezérszurkolói. Ha az Újpesti Dózsa ellen vonulnak akkor miért nem piros fehérbe öltöznek, ahogy azt egy időszakban a rendes Kinizsisek tették? Értem én, hogy a futballtörténelemnek, szerintük ránk nézve legvállalhatatlanabb megnevezését előszeretettel használják, nyilvánvalóan tompítani szeretnék a jelenlegi helyzetük miatti frusztrációt. Ezt részben olyan emberek teszik, akik az adott időben nem is éltek/jártak meccsre. Dózsásozhattok, de csak kinevettetitek magatokat! Egyébként a vén f@sz 60 feletti Fradistáknál ez teljesen elnézhető, azoknak respect.
De röhejes ahogy a 20-30 éves kölkök akik egy finoman szólva is „vitathatóan finanszírozott futballklub” szurkolóinak nevében egy másik futballklubra erőszakkal rákényszerített megnevezését kisbetűvel írják? SZÁNALMAS! A futballtörténelem pedig az a szép, hogy ami ma szerintetek belefér, az pár év múlva szégyen kategória! (most is, csak ez még sokakban nem tudatosult)

Csak egy apró kiegészítés: lila vezérszurkolók is kisbetűvel írják a Ferencvárost. Nem mintha ez számítana, csak a tisztánlátás végett. Illetve még annyit hogy a Kinizsi név és piros fehér összesen 5 évig volt, ameddig a Dózsa kb. 40 évig.

Nyilván, ha egy öregebb Fradistát hallok Dózsázni, akkor nem veszem magamra, úgy nőtt fel, ezt hallotta, nem is jön a szájára az UTE. De a húszas harmincas korosztálytól ez tiszteletlenség. A kisbetű… igen nálunk is divat a gittegylet. :))
Bárminek ellen tudok állni, kivéve a kísértést.
Hajrá Újpest! MLSZ takarodj! Roderick takarodj!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.03.29. 16:22

Én leszarom,hogy kisbetűvel írják,én is úgy írom őket. Dózsázhatnak az sem izgat,én úgy sem hívom őket se a mostani,se a régi nevükön,max ezen a fórumon. Hajrá Lilák!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

lila@
Tartalék
Hozzászólások: 1506
Csatlakozott: 2005.03.29. 19:18

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: lila@ » 2018.03.29. 20:34

Javier Arizmendi írta:sosem voltam semmilyen szurkolói csoport tagja. habár a világon nem utálok jobban klubot mint a Ferencvárost, és a szurkolóinak viselkedése többnyire nem tetszik, lelkem mélyén respektáltam őket. amit azonban az elmúlt években a politikai hatalom oldalán elővezettek, attól hánynom kell. az igaz, hogy nem jártak be egy pár évig, de eltűrték az állampárt hatalmát, sőt az egyik (korábbi) vezetőjük szerint kiszolgálták. csak hogy rögzítsük, az elmúlt évek bajnoki címeit nem kellene nagyon egy szinten értékelni a kommunizmusban elért címekkel... kb. a 30-as, 40-es éveket éljük újra, amikor a kellemetlen ellenfelek sorra szüntek meg. az elnyomott csapat mítosza oda... de azért persze öltözzetek feketébe, és a hatalomról egy szót se.


Nyugi öreg, tudjuk, hogy te szivárványba öltözöl.
Havas Kárpáttól kéklõ Adriáig
Egy ország lesz itt, egyetlen s magyar!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.03.29. 20:54

lila@ írta:
Javier Arizmendi írta:sosem voltam semmilyen szurkolói csoport tagja. habár a világon nem utálok jobban klubot mint a Ferencvárost, és a szurkolóinak viselkedése többnyire nem tetszik, lelkem mélyén respektáltam őket. amit azonban az elmúlt években a politikai hatalom oldalán elővezettek, attól hánynom kell. az igaz, hogy nem jártak be egy pár évig, de eltűrték az állampárt hatalmát, sőt az egyik (korábbi) vezetőjük szerint kiszolgálták. csak hogy rögzítsük, az elmúlt évek bajnoki címeit nem kellene nagyon egy szinten értékelni a kommunizmusban elért címekkel... kb. a 30-as, 40-es éveket éljük újra, amikor a kellemetlen ellenfelek sorra szüntek meg. az elnyomott csapat mítosza oda... de azért persze öltözzetek feketébe, és a hatalomról egy szót se.


Nyugi öreg, tudjuk, hogy te szivárványba öltözöl.

Bohóc kukac!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35772
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2018.03.29. 21:47

nyúl írta:Elég szánalmas ez az "újpesti dózsa" szöveg, pláne kisbetűvel. Akkor ők édosz vagy kinizsi?
Itthon ez a legnagyobb rangadó. Ha az ellenfél kisbetűs, azzal maguk értékelik le a párharc presztízsét, ami ellentmond a nagy rákészülésnek, az érzelmi töltetnek.

Tudom, nem atomfizikusok, hiszen a "nagy visszatérés" is lincselésesre és bicskázósra sikerült. Stílusosan.

Egyetértek az alattam szólóval. A Fradi Kubatov által és alatt demitizálódott. A hatalom gumin rángatott jojója és kifizető helye lett.

Ez a mítosz valószínűleg mindig is arról szólt, hogy "valamikor régen valami igaz volt, de már nem". Magyarul: soha nem volt igaz belőle semmi.

Avatar
TOROSIK
Világsztár
Hozzászólások: 11026
Csatlakozott: 2005.07.22. 16:24
Tartózkodási hely: Dobogótetõ

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: TOROSIK » 2018.04.01. 00:58

imici írta:
Bman írta:Kis fogalomzavarban vannak a pártcsapat vezérszurkolói. Ha az Újpesti Dózsa ellen vonulnak akkor miért nem piros fehérbe öltöznek, ahogy azt egy időszakban a rendes Kinizsisek tették? Értem én, hogy a futballtörténelemnek, szerintük ránk nézve legvállalhatatlanabb megnevezését előszeretettel használják, nyilvánvalóan tompítani szeretnék a jelenlegi helyzetük miatti frusztrációt. Ezt részben olyan emberek teszik, akik az adott időben nem is éltek/jártak meccsre. Dózsásozhattok, de csak kinevettetitek magatokat! Egyébként a vén f@sz 60 feletti Fradistáknál ez teljesen elnézhető, azoknak respect.
De röhejes ahogy a 20-30 éves kölkök akik egy finoman szólva is „vitathatóan finanszírozott futballklub” szurkolóinak nevében egy másik futballklubra erőszakkal rákényszerített megnevezését kisbetűvel írják? SZÁNALMAS! A futballtörténelem pedig az a szép, hogy ami ma szerintetek belefér, az pár év múlva szégyen kategória! (most is, csak ez még sokakban nem tudatosult)

Csak egy apró kiegészítés: lila vezérszurkolók is kisbetűvel írják a Ferencvárost. Nem mintha ez számítana, csak a tisztánlátás végett. Illetve még annyit hogy a Kinizsi név és piros fehér összesen 5 évig volt, ameddig a Dózsa kb. 40 évig.

Teljesen mindegy, hogy mi hány évig volt, mert fent döntöttek róla. De ha ezt cáfolatnak akartad közölni, annak nem volt jó. :)

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: dingo » 2018.04.01. 01:08

TOROSIK írta:
imici írta:
Bman írta:Kis fogalomzavarban vannak a pártcsapat vezérszurkolói. Ha az Újpesti Dózsa ellen vonulnak akkor miért nem piros fehérbe öltöznek, ahogy azt egy időszakban a rendes Kinizsisek tették? Értem én, hogy a futballtörténelemnek, szerintük ránk nézve legvállalhatatlanabb megnevezését előszeretettel használják, nyilvánvalóan tompítani szeretnék a jelenlegi helyzetük miatti frusztrációt. Ezt részben olyan emberek teszik, akik az adott időben nem is éltek/jártak meccsre. Dózsásozhattok, de csak kinevettetitek magatokat! Egyébként a vén f@sz 60 feletti Fradistáknál ez teljesen elnézhető, azoknak respect.
De röhejes ahogy a 20-30 éves kölkök akik egy finoman szólva is „vitathatóan finanszírozott futballklub” szurkolóinak nevében egy másik futballklubra erőszakkal rákényszerített megnevezését kisbetűvel írják? SZÁNALMAS! A futballtörténelem pedig az a szép, hogy ami ma szerintetek belefér, az pár év múlva szégyen kategória! (most is, csak ez még sokakban nem tudatosult)

Csak egy apró kiegészítés: lila vezérszurkolók is kisbetűvel írják a Ferencvárost. Nem mintha ez számítana, csak a tisztánlátás végett. Illetve még annyit hogy a Kinizsi név és piros fehér összesen 5 évig volt, ameddig a Dózsa kb. 40 évig.

Teljesen mindegy, hogy mi hány évig volt, mert fent döntöttek róla. De ha ezt cáfolatnak akartad közölni, annak nem volt jó. :)


De.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Bman
Serdülõ
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2011.10.29. 11:49
Tartózkodási hely: XVII, A terasz, bal fent

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: Bman » 2018.04.01. 08:22

dingo írta:
TOROSIK írta:
imici írta:Csak egy apró kiegészítés: lila vezérszurkolók is kisbetűvel írják a Ferencvárost. Nem mintha ez számítana, csak a tisztánlátás végett. Illetve még annyit hogy a Kinizsi név és piros fehér összesen 5 évig volt, ameddig a Dózsa kb. 40 évig.

Teljesen mindegy, hogy mi hány évig volt, mert fent döntöttek róla. De ha ezt cáfolatnak akartad közölni, annak nem volt jó. :)


De.

A”De” az nem érv! Imici hozzászólása nem cáfolat, csak egy (egyébként korrekt és igaz tény) vélemény, ami tompítja az enyémet. A „vesztes” oldalon hozzászólni abszolút becsülendő, de ha csak egy „De”-re futja, akkor nem kellene erőltetni, illetve, ha poén volt akkor nekem nem jött át. (ez is csak egy vélemény)
Bárminek ellen tudok állni, kivéve a kísértést.
Hajrá Újpest! MLSZ takarodj! Roderick takarodj!

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: dingo » 2018.04.01. 10:46

Bman írta:
dingo írta:
TOROSIK írta:Teljesen mindegy, hogy mi hány évig volt, mert fent döntöttek róla. De ha ezt cáfolatnak akartad közölni, annak nem volt jó. :)


De.

A”De” az nem érv! Imici hozzászólása nem cáfolat, csak egy (egyébként korrekt és igaz tény) vélemény, ami tompítja az enyémet. A „vesztes” oldalon hozzászólni abszolút becsülendő, de ha csak egy „De”-re futja, akkor nem kellene erőltetni, illetve, ha poén volt akkor nekem nem jött át. (ez is csak egy vélemény)


A Rákosi érában gyakorlatilag minden csapat valami komcsik által kreált nevet kapott. Néhány évig. A Dózsa viszont megmaradt egészen 91-ig
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Bman
Serdülõ
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2011.10.29. 11:49
Tartózkodási hely: XVII, A terasz, bal fent

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: Bman » 2018.04.01. 11:03

dingo írta:
Bman írta:
dingo írta:
De.

A”De” az nem érv! Imici hozzászólása nem cáfolat, csak egy (egyébként korrekt és igaz tény) vélemény, ami tompítja az enyémet. A „vesztes” oldalon hozzászólni abszolút becsülendő, de ha csak egy „De”-re futja, akkor nem kellene erőltetni, illetve, ha poén volt akkor nekem nem jött át. (ez is csak egy vélemény)


A Rákosi érában gyakorlatilag minden csapat valami komcsik által kreált nevet kapott. Néhány évig. A Dózsa viszont megmaradt egészen 91-ig

Tehát szerinted is aki 91-ig nem járt meccsre, esetleg utána született és Dózsázik az tényeket elferdítve provokál? Mert akkor egyetértünk! Mint a kezdeti reagálásomban írtam, nem a "vén f@sz" Fradistákkal van bajom. Van több olyan zöld ismerősöm, aki a hatvan évével együtt nem tudja mi az UTE, nekik csak Dózsa van.
Bárminek ellen tudok állni, kivéve a kísértést.
Hajrá Újpest! MLSZ takarodj! Roderick takarodj!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.04.01. 11:09

dingo írta:
TOROSIK írta:
imici írta:Csak egy apró kiegészítés: lila vezérszurkolók is kisbetűvel írják a Ferencvárost. Nem mintha ez számítana, csak a tisztánlátás végett. Illetve még annyit hogy a Kinizsi név és piros fehér összesen 5 évig volt, ameddig a Dózsa kb. 40 évig.

Teljesen mindegy, hogy mi hány évig volt, mert fent döntöttek róla. De ha ezt cáfolatnak akartad közölni, annak nem volt jó. :)


De.
Te kis gyökér,miért nem takarodsz már el a faszba,te többet rúgózol ezen,mint bármelyik fradista.Elvették az üveggolyóid a dózsások vagy mi van velef?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
TOROSIK
Világsztár
Hozzászólások: 11026
Csatlakozott: 2005.07.22. 16:24
Tartózkodási hely: Dobogótetõ

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: TOROSIK » 2018.04.01. 11:20

MindigÚjpest írta:
dingo írta:
TOROSIK írta:Teljesen mindegy, hogy mi hány évig volt, mert fent döntöttek róla. De ha ezt cáfolatnak akartad közölni, annak nem volt jó. :)


De.
Te kis gyökér,miért nem takarodsz már el a faszba,te többet rúgózol ezen,mint bármelyik fradista.Elvették az üveggolyóid a dózsások vagy mi van velef?

Ha az enyémet nem értette meg, akkor erre van esély :D

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.04.01. 11:21

dingo írta:
Bman írta:
dingo írta:
De.

A”De” az nem érv! Imici hozzászólása nem cáfolat, csak egy (egyébként korrekt és igaz tény) vélemény, ami tompítja az enyémet. A „vesztes” oldalon hozzászólni abszolút becsülendő, de ha csak egy „De”-re futja, akkor nem kellene erőltetni, illetve, ha poén volt akkor nekem nem jött át. (ez is csak egy vélemény)


A Rákosi érában gyakorlatilag minden csapat valami komcsik által kreált nevet kapott. Néhány évig. A Dózsa viszont megmaradt egészen 91-ig

Lehengerlő érvek! Mint amikor Tomi magyarázza a fideszes programot vagy Tibi cáfolja, hogy mikor kinek szurkol!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35772
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2018.04.01. 11:33

Halkan jelezném, hogy a Kispest a mai napig megtartotta az ötvenes években kapott nevét. :) Az erőszakszervezetek nem engedték el a klubokat úgy, mint a többi kirendelt támogató. Cserébe biztosítottak más előnyöket. Az Újpesti Dózsa is már kompromisszum volt az 56 előtt Budapesti Dózsához képest.

Egyébként eléggé lerágott csont már ez, idővel talán a zöldek is megunják.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Üzenet a Derbi előtt: mindenki feketébe!

HozzászólásSzerző: RC » 2018.04.01. 12:07

Kicsinyes dolog dózsázni meg kinizsizni. Én sem szeretem az Újpestet, de eszembe sem jutna Dózsának hívni.
SABARIA 1926


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 151 vendég