Magyar bunda: véres rongyként hurcolták meg, most nyilatkozott

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Magyar bunda: véres rongyként hurcolták meg, most nyilatkozott

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.03.14. 16:36

Magyarország - Úgy mutogatták a tv-ben, mint aki baseball-ütővel tarkón vágta a nagynénjét.

Magyar bunda: véres rongyként hurcolták meg, most nyilatkozott


2011. novemberében a Videoton-Haladás kupamérkőzés után őrizetbe vették Aczél Zoltán szombathelyi vezetőedzőt, akit tavaly nyáron hat hónapra felfüggesztett egyéves börtönbüntetésre ítélt, és fogadási csalás vádpontjában bűnösnek talált a Fővárosi Ítélőtábla. A kedden 51 éves futballedző a DIGI Sport híradójának az elmúlt évekről, a saját és a magyar labdarúgás jövőképéről is nyilatkozott.


 


"Az egyik mérkőzésből ítéltek el, a másikból felmentettek, tehát egy ítéletem van, és ez az ítéletem úgy szól, hogy nem kaptam pénzt, nem bundáztam, tehát tevőlegesen semmit nem csináltam, csak ott voltam egy megbeszélésen, ahol erről beszéltek, és én ezt nem jelentettem. Ha ez a bűnöm, ha ez lenne a bűnöm, akkor ezt vállalnám, mert ez nem egy akkora bűn, hogy mondjuk, esetleg egy klubtulajdonost nem adsz fel és nem mártod be, főleg nem bizonyítékok nélkül. De mivel ezen a megbeszélésen én nem voltam benn, ezért nem is foglalkozom igazán vele. Azt hiszem, hogy ez az a bűn, amiért nem kell egy embert 6-8 évre eltiltani, vagy ennyire negatív embernek beállítani" - mondta a Sport 24-nek Aczél Zoltán, hozzáfűzve, hogy semmit nem csinálna másképp.


 


"Aczél Zoltánt hurcolták meg a legdurvábban, mint egy véres rongyot, úgy mutogatták a televízióban, mint aki baseball-ütővel tarkón vágta a nagynénjét" – nyilatkozta a minap a Nemzeti Sportnak egy névtelenséget kérő egykori futballista, kiemelve, hogy nem Aczélra céloz, amikor visszaemlékszik az elcsalt meccsek előtt elhangzott edzői felkérésre.


 


"Abban a három sorban pozitívan vagyok megemlítve, hiszen aki mélyen benne van ebben, és aki tudja ennek az egésznek a hátterét, látta a papírokat, és foglalkozott ezzel az utóbbi hat-nyolc évben, az tudja, hogy közöm nem volt ehhez. Tehát ezt kreálták, és most vegyük úgy, hogy van közöm hozzá, hiszen benne vagyok elég mélyen. Elolvastam, és nem érzek semmilyen elégtételt ezzel kapcsolatban. Még finomítva, nevek nélkül, de itt le van írva az, ami történt a magyar labdarúgásban, ebben a nyolc évben" – fogalmazott a labdarúgóedző.


 


Aczél Zoltán, ha teheti, mostantól csakis a jövőjére koncentrál. "A nagy bundázónak törlesztő részlet, hitele van a házán - házán? egy sorházon! -, úgyhogy folyik az élet, dolgozni kell, menni kell utána, hogy az ember azt a kis pénzt megkeresse, hogy meg tudjon élni. Igazán ezek foglalkoztatnak, nagyon a jövőbe nem nézek. És hát nagyon-nagyon tudok örülni akkor, hogy ha 11-12-13 éves gyerekek szülei keresnek fel, hogy képezzem őket, mert emberileg és szakmailag is bíznak bennem, és ez egy óriási dolog. És egyébként ez a legfontosabb, akkor lesz ismét magyar labdarúgás - ez 10-15 év körülbelül -, amikor az utánpótlásban tényleg komoly szakemberek fognak dolgozni, jól megfizetve, és oda pumpáljuk a pénzt, nem pedig a felnőtt, profi futballba."


 


 


 



Ezért kellene mostantól átmotozni a klubtulajdonosokat is világszerte - NB1.hu



Ezért kellene mostantól átmotozni a klubtulajdonosokat is világszerte




Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Magyar bunda: véres rongyként hurcolták meg, most nyilatkozott

HozzászólásSzerző: zaggar » 2018.03.14. 17:58

Tényleg van olyan ember, aki rábízná a kölkét?
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Magyar bunda: véres rongyként hurcolták meg, most nyilatkozott

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.03.14. 18:04

fogadjunk, ha a többi jómadarat is meginterjúvolnák, ott is mindenki ártatlan lenne!

Avatar
Apuka
Profi
Hozzászólások: 2414
Csatlakozott: 2005.04.12. 11:12
Tartózkodási hely: Kispad mellett állok

Re: Magyar bunda: véres rongyként hurcolták meg, most nyilatkozott

HozzászólásSzerző: Apuka » 2018.03.15. 13:28

Olyan, mint a Czeglédy ügy.
Évekig börtönben volt anélkül, hogy bármit is rábizonyítottak volna. Viszont a médiában mutogathatták, mint a zseniális nyomozás eredményét.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Magyar bunda: véres rongyként hurcolták meg, most nyilatkozott

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.03.15. 15:03

tök tréfásak ezek a bundabalhék, akit megfognak az természetesen mindig csak a balhét viszi el, de ő soha és tuképpen ott sem járt ahol bundáztak
lehet, hogy nem is létezik eladott meccs vagy meccsesemény, csak urbánus legenda az egész
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Magyar bunda: véres rongyként hurcolták meg, most nyilatkozott

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.03.15. 15:06

Apuka írta:Olyan, mint a Czeglédy ügy.
Évekig börtönben volt anélkül, hogy bármit is rábizonyítottak volna. Viszont a médiában mutogathatták, mint a zseniális nyomozás eredményét.

tényleg vannak párhuzamok, pl. mindkettő olyan messze van a tisztaságtól, mint Makó Jeruzsálemtől
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Apuka
Profi
Hozzászólások: 2414
Csatlakozott: 2005.04.12. 11:12
Tartózkodási hely: Kispad mellett állok

Re: Magyar bunda: véres rongyként hurcolták meg, most nyilatkozott

HozzászólásSzerző: Apuka » 2018.03.15. 15:19

És egyikre sem tudtak, illetve tudnak ráverni semmit, csak ültek-ülnek a sitten és médiában köpködik őket.....

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Magyar bunda: véres rongyként hurcolták meg, most nyilatkozott

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.03.15. 22:30

ManBat írta:
Apuka írta:Olyan, mint a Czeglédy ügy.
Évekig börtönben volt anélkül, hogy bármit is rábizonyítottak volna. Viszont a médiában mutogathatták, mint a zseniális nyomozás eredményét.

tényleg vannak párhuzamok, pl. mindkettő olyan messze van a tisztaságtól, mint Makó Jeruzsálemtől

Ezt honnan tudjuk ennyire biztosan?
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Magyar bunda: véres rongyként hurcolták meg, most nyilatkozott

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.03.16. 08:30

Apuka írta:És egyikre sem tudtak, illetve tudnak ráverni semmit, csak ültek-ülnek a sitten és médiában köpködik őket.....

az egyik lezárt ügy ítélettel, a másik pedig nyomozati szakban van, így elég nehéz párhuzamot állítani a kettő közé
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 122 vendég