A Fradi Tábor megint visszatér: így hangolnak - videó

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: A Fradi Tábor megint visszatér: így hangolnak - videó

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.03.13. 20:56

Már többször tértek vissza mint a Terminator meg Michael Jordan együttvéve.
Remélem, hogy ezt most mindenki megússza ép bőrrel.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: A Fradi Tábor megint visszatér: így hangolnak - videó

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.03.13. 23:20

Reginald McFreez írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
Reginald McFreez írta:Még két-három visszatérés, és végérvényesen átmegy bohózatba a tábor története.

Milyen apropóból lenne így? Nincs több "exkápó", akit meg lehetne cipőzni félidőben.

De van pár ezer olyan szurkoló, aki kijárt akkor is, amikor a "tábor" épp durcizott. A "tábor", és a "kubatovisták" közötti ellentét bármikor kiforralhat egy kis mókát.

Azon a fronton nincs olyan mérvű ellentét. Amikor a megegyezés esélytelen és így a feszültség a kelleténél nagyobb volt, akkor is csak pár hülye csinálta a cirkuszt meccsek előtt/után mindkét oldalról (kerítésen át provokálás, aluljáróban köpködés, beszólogatás). Valamint példaként ott a csepeli meccs, amire sok szkenneres meccsre járó is elment stb. Az én tapasztalataim szerint sokan (a többség) szerencsére túl tudtak lépni ezen már akkor is, most meg pláne, amikor az eddig kint maradók a maguk különbékéjük értelmében ugyanúgy kijárnak majd.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A Fradi Tábor megint visszatér: így hangolnak - videó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.03.14. 06:27

Ferencváros // Man Utd írta:
Reginald McFreez írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Milyen apropóból lenne így? Nincs több "exkápó", akit meg lehetne cipőzni félidőben.

De van pár ezer olyan szurkoló, aki kijárt akkor is, amikor a "tábor" épp durcizott. A "tábor", és a "kubatovisták" közötti ellentét bármikor kiforralhat egy kis mókát.

Azon a fronton nincs olyan mérvű ellentét. Amikor a megegyezés esélytelen és így a feszültség a kelleténél nagyobb volt, akkor is csak pár hülye csinálta a cirkuszt meccsek előtt/után mindkét oldalról (kerítésen át provokálás, aluljáróban köpködés, beszólogatás). Valamint példaként ott a csepeli meccs, amire sok szkenneres meccsre járó is elment stb. Az én tapasztalataim szerint sokan (a többség) szerencsére túl tudtak lépni ezen már akkor is, most meg pláne, amikor az eddig kint maradók a maguk különbékéjük értelmében ugyanúgy kijárnak majd.

Legyen így.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Javier Arizmendi, Savaria1919, Szarka valamint 89 vendég