"Kórosan retardált emberek" - Hemingway ismét blogot írt

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

"Kórosan retardált emberek" - Hemingway ismét blogot írt

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.03.12. 14:27

Budapest - Primitív rasszistákat említett a kispesti tulajdonos.

"Kórosan retardált emberek" - Hemingway ismét blogot írt


Hosszú évtizedek óta tart az Angyalföld-Kispest rivalizálás szurkolói szinten is, rengeteg cikk is beszámolt már a fejleményekről, a legújabb fejezetett a Honvéd tulajdonosa írta meg... Ha az Ultras Kispestnek lesz válasza, azt is közzétesszük!


 


A blogbejegyzés a linkre kattintva érhető el.

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: "Kórosan retardált emberek" - Hemingway ismét blogot írt

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.03.12. 15:28

Újra a régi, felébredt csipkerózsika álmából.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Kilmister
Serdülõ
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009.09.26. 17:23
Tartózkodási hely: Dél-Buda

Re: "Kórosan retardált emberek" - Hemingway ismét blogot írt

HozzászólásSzerző: Kilmister » 2018.03.12. 18:47

Az ilyen Szabó György féle kórosan retardált klubtulajdonosok miből gondolják, hogy a csapattal együtt a táborukat is megvették. A minimum az lett volna, hogy megvédi a csapata szuroklóit. (Elragadtatták magukat, bal lábbal keltek, régi ösztönös rigmus stb.) Az ilyenek hozzátartoznak egyes rangadókhoz (nem a helyezést értettem ezalatt), ezt tudomásul kell venni. A büntetés pedig általában kifizethető a szurkolók által megvásárolt jegyek árából.
... voltak passzaink ...

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: "Kórosan retardált emberek" - Hemingway ismét blogot írt

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.03.13. 06:08

Kilmister írta:Az ilyen Szabó György féle kórosan retardált klubtulajdonosok miből gondolják, hogy a csapattal együtt a táborukat is megvették. A minimum az lett volna, hogy megvédi a csapata szuroklóit. (Elragadtatták magukat, bal lábbal keltek, régi ösztönös rigmus stb.) Az ilyenek hozzátartoznak egyes rangadókhoz (nem a helyezést értettem ezalatt), ezt tudomásul kell venni. A büntetés pedig általában kifizethető a szurkolók által megvásárolt jegyek árából.

Erős kifejezés, inkább kocsmába való, de! Te hogyan neveznéd azt az embert, akinek százszor el lett magyarázva, hogy valamit ne csináljon, mert ezzel árt a klubjának (melyet szeret), így közvetve magának is, és ennek ellenére csinálja?

Egyébként én nem értek egyet azzal, hogy ezek a rigmusok a rasszizmus megnyilvánulásai (bár valószínűsíthető, hogy nem áll a rigmusozóktól messze a rasszizmus). Ezek a rigmusok az ellenfél fricskázásai, ahol egy népcsoport nevét használják szitokszónak. A szitokszavakat jólesik kimondani, egyfajta kielégülést, feszültséglevezetést jelent. Ezt mindenki tudja, aki káromkodott már egy jóízűt.

Persze ettől még bántó, és biztos vagyok benne, hogy ugyanezen magyarok zsebében kinyílik a bicska, amikor a magyarokat veszik - pl. a románok - szitokszóként a szájukra.

Én szimplán rácsűrnék egy ezrest a jegyárakra (bérlettel sem lehet bejönni a kiegészítő jegy nélkül - úgy sem oszt, nem szoroz a jegybevétel Magyarországon), fenntartva a jogot az ilyen célú további emelésre. Ha értelmesen elmagyarázva nem értik meg, nem tanulják meg, akkor le kell menni kutyakiképzőbe, és operáns kondicionálást kell alkalmazni.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 114 vendég