Lemondta a vb-szereplést a Real Madrid portugálja

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Lemondta a vb-szereplést a Real Madrid portugálja

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.05.15. 10:42

Portugália - Fáradtnak érzi magát ahhoz, hogy méltóképpen képviselje az Eb-bajnokot.

Lemondta a vb-szereplést a Real Madrid portugálja


Az 52-szeres válogatott Fabio Coentrao sérülés miatt már a 2016-os kontinenstornán sem volt ott, ahol a luzitánok végül Európa-bajnokok lettek. Mivel a 2016/17-es idényben alig játszott a Real Madridban, így a múlt nyáron kölcsönbe a Sporting CP-hez szerződött, hogy felépítse magát. Coentrao alapembere volt a portugál élvonalban harmadik helyen végzett együttesnek, és igen elfáradt az idényben - jelezte az m4sport.hu.


 



null



null




„Hosszas töprengés után tudattam a válogatottal, hogy egy ilyen fárasztó szezon után most nem érzem magam elég fittnek ahhoz, hogy méltóképpen képviseljem Portugáliát a világbajnokságon. Sosem fordítanék hátat a hazámnak és remélem, a jövőben sokszor játszhatok még a nemzeti csapatban. Addig is, sok sikert srácok, nagyon szurkolok nektek!” Míg a válogatott játékosai az oroszországi vb-n játszanak, a 30 éves játékos vélhetően az edzőpályán senyved majd, hogy esélye legyen visszatérni a Realba. „Nem vagyok olyan formában, hogy a Real Madridban játszhassak. A következő szezonban viszont csúcsformában szeretnék visszatérni! 2019-ig szerződés köt a Realhoz. Ha továbbra is számítanak rám, annak örülök, ha nem, akkor viszont meg kell találjam az utamat” - mondta Coentrao, aki 2011-ben szerződött a spanyol fővárosba.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Lemondta a vb-szereplést a Real Madrid portugálja

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.15. 14:46

Sosem fordítanék hátat a hazámnak,csak éppen most,mert fáradt vagyok.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Lemondta a vb-szereplést a Real Madrid portugálja

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.05.15. 14:59

MindigÚjpest írta:Sosem fordítanék hátat a hazámnak,csak éppen most,mert fáradt vagyok.

A VB-n résztvevő játékosok 60-70 %-nál szerintem ugyanez benne van a pakliban, csak azok szólni se fognak, hogy szívük szerint nyűg az egész ez még így nyár közepére. Szerintem nem feltétlenül gond, ha valakiben van annyi, hogy nem titkolja és inkább félreáll, minthogy muszájból ténferegjen a pályán, aztán esetleg egy nagyobb hibát vétve az egész nemzeti csapattal csesszen ki.

Aztán persze lehet, hogy csak simán kényelmes :)
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Lemondta a vb-szereplést a Real Madrid portugálja

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.15. 15:05

Ferencváros // Man Utd írta:
MindigÚjpest írta:Sosem fordítanék hátat a hazámnak,csak éppen most,mert fáradt vagyok.

A VB-n résztvevő játékosok 60-70 %-nál szerintem ugyanez benne van a pakliban, csak azok szólni se fognak, hogy szívük szerint nyűg az egész ez még így nyár közepére. Szerintem nem feltétlenül gond, ha valakiben van annyi, hogy nem titkolja és inkább félreáll, minthogy muszájból ténferegjen a pályán, aztán esetleg egy nagyobb hibát vétve az egész nemzeti csapattal csesszen ki.

Aztán persze lehet, hogy csak simán kényelmes :)
Elfogadom,hogy fáradt és egyenes is ,hogy szól ezért és inkább kihagyja.Csak akkor ne tolja ezt a rossz dumát,hogy sosem fordítana hátat a hazájának.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 203 vendég