Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.05.14. 09:28

Magyarország - A harmadik helyért is komoly csata várható.

Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja


Három forduló van hátra az OTP Bank Liga idei szezonjából. A bajnoki aranyra a Videoton és a Ferencváros pályázik, jelenleg a Vidi van jobb helyzetben. A két hazai gigász közül a fehérváriak sorrendben a Vasassal (idegenben), a Honvéddal (otthon), valamint a Diósgyőrrel (i) csapnak össze. A Fradi programja így fest: Honvéd (i), DVTK (o), Balmazújváros (i).


 


Harc a bennmaradásért


 


A táblázat hátsó szekciójában sem dőlt el még semmi, öt gárda feje fölött lebeg Damoklész kardja. A legrosszabb helyzetben az újonc Balmaz van, Horváth Ferenc tanítványai a Debrecennel (o), a Pakssal (i), illetve a Fradival (o) mérik össze az erejüket.


 


A DVTK szekere az edzőváltás ellenére sem robog, a diósgyőriek a Pakssal (o), a Fradival (i), és a Vidivel (o) néznek farkasszemet. 


 


A Vasas, a Mezőkövesd, valamint a Haladás hívei sem dőlhetnek hátra, nézzük ennek a három csapatnak a hátralévő összecsapásait.


 


Vasas: Videoton (o), Haladás (o), Honvéd (i)


Kövesd: Puskás (i), Újpest (o), Haladás (i)


Haladás: Újpest (o), Vasas (i), Mezőkövesd (o)


 


Csata a dobogóért


 


A bronzéremért is komoly küzdelem várható a végjátékban. Jelenleg a Loki áll a képzeletbeli dobogó harmadik fokán, de a Honvéd, Paks, Újpest hármas szeme előtt is ott lebeg a medália, sőt, a Puskás helyzete sem reménytelen, bár Pintér Attila tanítványainak az ellenfelek botlásában is bízniuk kell. 


 


Nézzük, a dobogóesélyesek kik ellen szerezhetnek még értékes pontokat:


 


DVSC: Balmazújváros (i), Puskás (o), Újpest (i)


Honvéd: FTC (o), Videoton (i), Vasas (o)


Paks: DVTK (i), Balmazújváros (o), Puskás (i)


Újpest: Haladás (i), Mezőkövesd (i), DVSC (o)


Puskás: Mezőkövesd (o), DVSC (i), Paks (o)


 


A tabellát ide kattintva tekinthetik meg.

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.05.14. 13:16

A Fradi elleni meccs után még a pokolra kívántam mindent, most úgy várom a hétvégi fordulót, mint kisgyerek a karácsonyt. Érdekes hullámvasút ez, még ha a pályán látott teljesítmény sokszor kiábrándító is.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.05.14. 14:06

Mantequilla írta:A Fradi elleni meccs után még a pokolra kívántam mindent, most úgy várom a hétvégi fordulót, mint kisgyerek a karácsonyt. Érdekes hullámvasút ez, még ha a pályán látott teljesítmény sokszor kiábrándító is.

Elég nagy szerencsénk hogy a Fradit megfogta most a Vasas, de halkan megjegyzem hogy a Vasas ellen nem nyertünk meccset idegenben szerintem vagy 8 éve( ez elég sok még úgy is hogy nem voltak mindig az NB1-ben.) Nagyon oda kell magunkat tenni, és nem szabad a sokszor látott ötlettelen szar focinkat játszani. Remélem a kopasz rájött hogy Marko Scsepó jobb helyen van a padon jelen pillanatban.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.05.14. 14:26

Kép
Hátradőlhetnénk, ha sikerülne legyőzni az Újpestet hazai pályán.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.14. 14:54

Savaria1919 írta:Kép
Hátradőlhetnénk, ha sikerülne legyőzni az Újpestet hazai pályán.
Meglepődnék,ha nem sikerülne.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.05.14. 15:00

Savaria1919 írta:Kép
Hátradőlhetnénk, ha sikerülne legyőzni az Újpestet hazai pályán.

A Diósgyőr van a legnagyobb szarban a sorsolást elnézve.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.14. 15:13

Savaria1919 írta:Kép
Hátradőlhetnénk, ha sikerülne legyőzni az Újpestet hazai pályán.


szerintem már csak a DVTK/Vasas a kérdéses idén
remélem maradnak SzupiDepiék
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: imici » 2018.05.14. 16:00

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Kép
Hátradőlhetnénk, ha sikerülne legyőzni az Újpestet hazai pályán.


szerintem már csak a DVTK/Vasas a kérdéses idén
remélem maradnak SzupiDepiék

Nem lesz könnyű nekik. Elnézve a formájukat egy combos 0 pont is lehet a három meccsből
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.14. 16:08

imici írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Kép
Hátradőlhetnénk, ha sikerülne legyőzni az Újpestet hazai pályán.


szerintem már csak a DVTK/Vasas a kérdéses idén
remélem maradnak SzupiDepiék

Nem lesz könnyű nekik. Elnézve a formájukat egy combos 0 pont is lehet a három meccsből

lehet jobb is, akkor talán veszi az összes faszkalap a sátorfáját, és végre nem azért leszünk szarok, mert van pénzünk de nem tudjuk használni, hanem klasszik csórók
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

zodd
Légiós
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010.04.16. 19:49

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: zodd » 2018.05.14. 16:42

Szerintem Balmaz és Vasas kiesés lesz ebből.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.14. 16:46

zodd írta:Szerintem Balmaz és Vasas kiesés lesz ebből.

gondolod, hogy jelenlegi katasztrofális formánkban az örök hazai mumusunktól és a két másik dimenziós csapattól hozunk el pont(ok)at?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.14. 16:50

zodd írta:Szerintem Balmaz és Vasas kiesés lesz ebből.
A forduló előtt én is ezt mondtam,hozzátéve,hogy ha nem történnek meglepetések. Nos történt,a Vasas szerzett egy extra pontot,és ez előny a DVTK-val szemben. Persze történhetnek még meglepetések. Kíváncsian várom.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.05.14. 16:54

A Felcsútnak semmi esélye a dobogóra,mert nem fog 4 csapat botlani annyit,szóval ne reménykedjetek. Jó lenne ha mi lennénk a harmadikak,de sajnos nekünk a legnehezebb a sorsolásunk,az is benne van,hogy nulla pontot szerzünk. Amúgy szerintem a Vidi lesz a bajnok és a Balmaz,Dió fog kiesni. Utóbbit persze nagyon sajnálnám.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.05.14. 16:57

ManBat írta:
zodd írta:Szerintem Balmaz és Vasas kiesés lesz ebből.

gondolod, hogy jelenlegi katasztrofális formánkban az örök hazai mumusunktól és a két másik dimenziós csapattól hozunk el pont(ok)at?

A Vasas is baromi gyenge, mégis összehoztak egy pontot. Még a Balmaz bennmaradását sem zárnám ki, bár persze ezt a legnehezebb elképzelni, szvsz minimum kettőt nyerniük kellene, ami nem szokott menni nekik, de az is lehet, hogy a szinte reménytelen szituban minden mindegy alapon kezdenek el focizni, és sikerrel járnak.
De nem akarok mellébeszélni, most én is arra tippelnék, hogy kiestek a Balmazzal együtt, a Vasas pedig megmenekül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cselszky 2018.05.14. 16:59-kor.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.14. 16:57

Mrs.Dolcetti írta:A Felcsútnak semmi esélye a dobogóra,mert nem fog 4 csapat botlani annyit,szóval ne reménykedjetek. Jó lenne ha mi lennénk a harmadikak,de sajnos nekünk a legnehezebb a sorsolásunk,az is benne van,hogy nulla pontot szerzünk. Amúgy szerintem a Vidi lesz a bajnok és a Balmaz,Dió fog kiesni. Utóbbit persze nagyon sajnálnám.

Megnyeri a kupát az Újpest, és befut a harmadik helyen, a Csút pedig csendben bemászik negyediknek, hogy el is induljon az EL-ben, meg ne is legyen feltűnő.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.14. 17:03

ManBat írta:
Mrs.Dolcetti írta:A Felcsútnak semmi esélye a dobogóra,mert nem fog 4 csapat botlani annyit,szóval ne reménykedjetek. Jó lenne ha mi lennénk a harmadikak,de sajnos nekünk a legnehezebb a sorsolásunk,az is benne van,hogy nulla pontot szerzünk. Amúgy szerintem a Vidi lesz a bajnok és a Balmaz,Dió fog kiesni. Utóbbit persze nagyon sajnálnám.

Megnyeri a kupát az Újpest, és befut a harmadik helyen, a Csút pedig csendben bemászik negyediknek, hogy el is induljon az EL-ben, meg ne is legyen feltűnő.
Közel sem biztos a kupagyőzelmünk,a felcsút eddig háromból háromszor vert meg minket.A harmadik hely meg teljesen kizárt.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.05.14. 17:58

Cselszky írta:
ManBat írta:
zodd írta:Szerintem Balmaz és Vasas kiesés lesz ebből.

gondolod, hogy jelenlegi katasztrofális formánkban az örök hazai mumusunktól és a két másik dimenziós csapattól hozunk el pont(ok)at?

A Vasas is baromi gyenge, mégis összehoztak egy pontot. Még a Balmaz bennmaradását sem zárnám ki, bár persze ezt a legnehezebb elképzelni, szvsz minimum kettőt nyerniük kellene, ami nem szokott menni nekik, de az is lehet, hogy a szinte reménytelen szituban minden mindegy alapon kezdenek el focizni, és sikerrel járnak.
De nem akarok mellébeszélni, most én is arra tippelnék, hogy kiestek a Balmazzal együtt, a Vasas pedig megmenekül.

ez egyértelmű, a Haladást otthon megverik, a Videoton és a Kispest ellen összekaparnak még egy pontot. a csodával egyenértékű lenne, ha mi 5 pontot tudnánk szerezni, pedig annyi kell a bent maradáshoz.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.05.14. 20:35

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:gondolod, hogy jelenlegi katasztrofális formánkban az örök hazai mumusunktól és a két másik dimenziós csapattól hozunk el pont(ok)at?

A Vasas is baromi gyenge, mégis összehoztak egy pontot. Még a Balmaz bennmaradását sem zárnám ki, bár persze ezt a legnehezebb elképzelni, szvsz minimum kettőt nyerniük kellene, ami nem szokott menni nekik, de az is lehet, hogy a szinte reménytelen szituban minden mindegy alapon kezdenek el focizni, és sikerrel járnak.
De nem akarok mellébeszélni, most én is arra tippelnék, hogy kiestek a Balmazzal együtt, a Vasas pedig megmenekül.

ez egyértelmű, a Haladást otthon megverik, a Videoton és a Kispest ellen összekaparnak még egy pontot. a csodával egyenértékű lenne, ha mi 5 pontot tudnánk szerezni, pedig annyi kell a bent maradáshoz.

10 napja még a Kövesd-Vasas kombóban bíztam, sajnos ti és a Balmaz is tett róla, hogy Tállaiék kiesése már nem igazán merülhet fel. Mi pedig megsegítettük a Vasast, sajnos.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.05.14. 21:44

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:gondolod, hogy jelenlegi katasztrofális formánkban az örök hazai mumusunktól és a két másik dimenziós csapattól hozunk el pont(ok)at?

A Vasas is baromi gyenge, mégis összehoztak egy pontot. Még a Balmaz bennmaradását sem zárnám ki, bár persze ezt a legnehezebb elképzelni, szvsz minimum kettőt nyerniük kellene, ami nem szokott menni nekik, de az is lehet, hogy a szinte reménytelen szituban minden mindegy alapon kezdenek el focizni, és sikerrel járnak.
De nem akarok mellébeszélni, most én is arra tippelnék, hogy kiestek a Balmazzal együtt, a Vasas pedig megmenekül.

ez egyértelmű, a Haladást otthon megverik, a Videoton és a Kispest ellen összekaparnak még egy pontot. a csodával egyenértékű lenne, ha mi 5 pontot tudnánk szerezni, pedig annyi kell a bent maradáshoz.

Nem olyan biztos, hogy megvernek minket a Szusza stadionban. Tudunk mi szervezetten is játszani idegenben, főleg olyan csapatok ellen, akik nem 11 emberrel védekeznek 90 percen keresztül. Aztán az is kérdéses, hogy mennyire lesz fontos nekünk, illetve a Vasasnak az a meccs.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Bajnoki hajrá: íme a bajnokesélyesek és a kiesőjelöltek programja

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.05.14. 21:46

MindigÚjpest írta:
Savaria1919 írta:[img]http://kepkuldes.com/images/632c8c5338fe52f7776c8e3eb90333ed.png[img]
Hátradőlhetnénk, ha sikerülne legyőzni az Újpestet hazai pályán.
Meglepődnék,ha nem sikerülne.

Az elmúlt 5 Hali - Újpest meccsen összesen szereztünk 4 pontot, Szombathelyen pl legutóbb 0:3-ra nyertetek, mondjuk akkor erősebb csapatotok volt nektek és nekünk is.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 102 vendég