Két kiállítás, ijesztő sérülés a Vidi-Fradin

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Két kiállítás, ijesztő sérülés a Vidi-Fradin

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.05.06. 14:26

inreallife írta:
Mantequilla írta:
_carlos_ írta:A második félidőt láttam, ott inkább a fradinak kedvezett a spori. Böde ha pirosat kap sem lepődhetett volna meg. Tizenhatosnál ziccerbe futó fehérvári lábát szépen elhúzták, bíró nem is látta. A műesésért talán túlzás a sárga, de már oly mindegy volt, Lazovics piros lapja meg egyértelműen vicc a végén, csak kompenzálásképp meg mert végigreklamálta a meccset - igaz jogosan. Volt azért 1-2 NB1-nél jobb játékos a pályán.

Első félidőben Fradi játékos talán emberölésért kapott volna sárga lapot. Paintsilt úgy engedte vissza sérülésből, hogy közvetlen ott volt a labda és Hadzic nem láthatta, hogy visszajön. Játékosunkat kétszer tartotta fel testtel, Lazovic lábát elhúzták mikor gólhelyzetben tört volna ki. Egy kretén volt egész meccsen. Fradisták nem tudom mit háborognak. Balfasz módon kiállította Gorriarant az utolsó pár percre, semmit nem jelentett. A madocsai parasztot kellett volna lezavarni a pályáról már jóval korábban.

na akkor csinaljunk egy versenyt, ird oda melyik percben kellett volna "emberolesert" sargat adni a fradinak, en irok ra 3 sargas vidi szitut...

Így fejből.Lovrencsics tart rá Pátkai lábára a szögletzászlónál. Botka hátulról henteli Lazovicot. Böde lerántja és leteperi Viniciust. Nagy Dominik keresztezi szándékosan Hadzic útját mikor nincs ott a labda, és már nem emlékszem ki volt aki ütemet késve rúgta fel Nikolovot, mert rögtön utána jött egy másik fault. Lazovic az első sárgát azért kapta reklamálásért, mert egy indításnál hátulról csúszott rá Gorriaran, Bognár előnyt mutatott, utána meg baszott lapot adni. Kicsit csaltam ez már a második félidő volt. Én elhiszem, hogy lehetett volna Videoton játékosnak MÉG lapot adni, de a Fradi volt amelyik lap nélkül ment be az öltözőbe, és a mi játékosainknak kellett figyelni minden kontaktnál. Aztán kb az utolsó 10 percben osztotta ki oda az összes sárgát, hogy a statisztika ne legyen túl csúnya.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Két kiállítás, ijesztő sérülés a Vidi-Fradin

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.05.06. 14:35

adrenalin69 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:
adrenalin69 írta:Volt ennél cifrább, szegény Diarra mesélhetne és mégsem habzott a szám. Elnyomásról hallani, a jelen helyzetben, egy fradistától, annyira szánalmas.... Mint már említettem itt valahol, komolyabb ajándékot kellett volna nyomni a gazdinak, amikor meglátogatta a jobbágyait!

a meccsről írtam le a véleményem de te megint debilkedsz. de neked ez jól áll szoval ne hagyd abba

Nyugodj meg, mert a végén megüt a guta, aztán mivel fog indulni az orosz csodamasina.
Mi a debilkedés rinyagép fórumtársam? Hogy hol térdeltek, hol bokát fogtok? Baszki, még Rákosi sem járt egy csapatnál sem, ahogy a zOrbán nálatok.
Ja és ha tetszik, ha nem, a kalácsért fizetni kell a jobbágyoknak. Te maki, gondoltad, hogy van ingyenebéd?

nem semmi párbeszédek vannak nálatok a családban. nem voltam rá kivancsi de ha már idézgettél.. bar a sajat anyudat lemakizni kicsit erős de majd kinövöd
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Két kiállítás, ijesztő sérülés a Vidi-Fradin

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.05.06. 14:40

moszkvicsslusszkulcs írta:
adrenalin69 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:a meccsről írtam le a véleményem de te megint debilkedsz. de neked ez jól áll szoval ne hagyd abba

Nyugodj meg, mert a végén megüt a guta, aztán mivel fog indulni az orosz csodamasina.
Mi a debilkedés rinyagép fórumtársam? Hogy hol térdeltek, hol bokát fogtok? Baszki, még Rákosi sem járt egy csapatnál sem, ahogy a zOrbán nálatok.
Ja és ha tetszik, ha nem, a kalácsért fizetni kell a jobbágyoknak. Te maki, gondoltad, hogy van ingyenebéd?

nem semmi párbeszédek vannak nálatok a családban. nem voltam rá kivancsi de ha már idézgettél.. bar a sajat anyudat lemakizni kicsit erős de majd kinövöd

Szánalmasan gyenge. Nem írom, hogy tudsz te jobbat, mert sajnos nem. De azért a meccsek utáni objektív reakcióidat várom. :D
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Két kiállítás, ijesztő sérülés a Vidi-Fradin

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.05.06. 14:49

adrenalin69 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:
adrenalin69 írta:Nyugodj meg, mert a végén megüt a guta, aztán mivel fog indulni az orosz csodamasina.
Mi a debilkedés rinyagép fórumtársam? Hogy hol térdeltek, hol bokát fogtok? Baszki, még Rákosi sem járt egy csapatnál sem, ahogy a zOrbán nálatok.
Ja és ha tetszik, ha nem, a kalácsért fizetni kell a jobbágyoknak. Te maki, gondoltad, hogy van ingyenebéd?

nem semmi párbeszédek vannak nálatok a családban. nem voltam rá kivancsi de ha már idézgettél.. bar a sajat anyudat lemakizni kicsit erős de majd kinövöd

Szánalmasan gyenge. Nem írom, hogy tudsz te jobbat, mert sajnos nem. De azért a meccsek utáni objektív reakcióidat várom. :D

én a meccsel kapcsolatban írok legalább. de te csak beugatsz es a folyamatos orbán fóbiadat vetited ki. Holott stadiont kaptatok toluk meg a belga besírt es nem lett blasz4.. fideszcsicska adrenalinka..
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Két kiállítás, ijesztő sérülés a Vidi-Fradin

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.05.06. 14:53

moszkvicsslusszkulcs írta:
adrenalin69 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:nem semmi párbeszédek vannak nálatok a családban. nem voltam rá kivancsi de ha már idézgettél.. bar a sajat anyudat lemakizni kicsit erős de majd kinövöd

Szánalmasan gyenge. Nem írom, hogy tudsz te jobbat, mert sajnos nem. De azért a meccsek utáni objektív reakcióidat várom. :D

én a meccsel kapcsolatban írok legalább. de te csak beugatsz es a folyamatos orbán fóbiadat vetited ki. Holott stadiont kaptatok toluk meg a belga besírt es nem lett blasz4.. fideszcsicska adrenalinka..

Én a fideszcsicska :D Lassú leépülésednek vagyunk tanúi. Éz még az előzőnél is szánalmasabb volt. Tudsz még ez alá is? :D
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

manderel
Légiós
Hozzászólások: 6649
Csatlakozott: 2011.10.14. 18:35
Tartózkodási hely: Gyirmót-B közép

Re: Két kiállítás, ijesztő sérülés a Vidi-Fradin

HozzászólásSzerző: manderel » 2018.05.06. 14:57

Azért jó látni, hogy időnként a régi fényében tündököl a fórum.
GYIRMÓT

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Két kiállítás, ijesztő sérülés a Vidi-Fradin

HozzászólásSzerző: dingo » 2018.05.06. 15:58

adrenalin69 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:
adrenalin69 írta:Volt ennél cifrább, szegény Diarra mesélhetne és mégsem habzott a szám. Elnyomásról hallani, a jelen helyzetben, egy fradistától, annyira szánalmas.... Mint már említettem itt valahol, komolyabb ajándékot kellett volna nyomni a gazdinak, amikor meglátogatta a jobbágyait!

a meccsről írtam le a véleményem de te megint debilkedsz. de neked ez jól áll szoval ne hagyd abba

Nyugodj meg, mert a végén megüt a guta, aztán mivel fog indulni az orosz csodamasina.
Mi a debilkedés rinyagép fórumtársam? Hogy hol térdeltek, hol bokát fogtok? Baszki, még Rákosi sem járt egy csapatnál sem, ahogy a zOrbán nálatok.
Ja és ha tetszik, ha nem, a kalácsért fizetni kell a jobbágyoknak. Te maki, gondoltad, hogy van ingyenebéd?


Rákosi épp, hogy járt csapatoknál, a válogatottnál és a Honvédnál biztos. De ez mellékes. Tegnap a bíró össze-vissza fújt egy aránylag kemény meccsen. Lehet patikamérlegen nézegetni, hogy merre tévedett többet, de nincs értelme. A tegnapi produkcióért mindkét csapat örülhet az 1 pontnak. Zárójelben, én bevezetném azt ami egy ideig a lengyeleknél volt. 0-0 után egyik csapat sem kap pontot.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Két kiállítás, ijesztő sérülés a Vidi-Fradin

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.05.06. 20:13

Mantequilla írta:
inreallife írta:
Mantequilla írta:Első félidőben Fradi játékos talán emberölésért kapott volna sárga lapot. Paintsilt úgy engedte vissza sérülésből, hogy közvetlen ott volt a labda és Hadzic nem láthatta, hogy visszajön. Játékosunkat kétszer tartotta fel testtel, Lazovic lábát elhúzták mikor gólhelyzetben tört volna ki. Egy kretén volt egész meccsen. Fradisták nem tudom mit háborognak. Balfasz módon kiállította Gorriarant az utolsó pár percre, semmit nem jelentett. A madocsai parasztot kellett volna lezavarni a pályáról már jóval korábban.

na akkor csinaljunk egy versenyt, ird oda melyik percben kellett volna "emberolesert" sargat adni a fradinak, en irok ra 3 sargas vidi szitut...

Így fejből.Lovrencsics tart rá Pátkai lábára a szögletzászlónál. Botka hátulról henteli Lazovicot. Böde lerántja és leteperi Viniciust. Nagy Dominik keresztezi szándékosan Hadzic útját mikor nincs ott a labda, és már nem emlékszem ki volt aki ütemet késve rúgta fel Nikolovot, mert rögtön utána jött egy másik fault. Lazovic az első sárgát azért kapta reklamálásért, mert egy indításnál hátulról csúszott rá Gorriaran, Bognár előnyt mutatott, utána meg baszott lapot adni. Kicsit csaltam ez már a második félidő volt. Én elhiszem, hogy lehetett volna Videoton játékosnak MÉG lapot adni, de a Fradi volt amelyik lap nélkül ment be az öltözőbe, és a mi játékosainknak kellett figyelni minden kontaktnál. Aztán kb az utolsó 10 percben osztotta ki oda az összes sárgát, hogy a statisztika ne legyen túl csúnya.

azert irtam, hogy idopontot is irjal, mert ezek jellemzoen a masodik felidoben voltak, miutan szetfaragtatok a fradit. gondolom a szunteben mar doll is bedobta a gyeplot a lovak koze. az elso felido hentesmunkaja vegen mar a fel csapatotok zuhanyozhatott volna, painstil lerantasa is egybol piros a 11-es mellett...
kubatov takarodj!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Két kiállítás, ijesztő sérülés a Vidi-Fradin

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.06. 20:36

inreallife írta:
Mantequilla írta:
inreallife írta:na akkor csinaljunk egy versenyt, ird oda melyik percben kellett volna "emberolesert" sargat adni a fradinak, en irok ra 3 sargas vidi szitut...

Így fejből.Lovrencsics tart rá Pátkai lábára a szögletzászlónál. Botka hátulról henteli Lazovicot. Böde lerántja és leteperi Viniciust. Nagy Dominik keresztezi szándékosan Hadzic útját mikor nincs ott a labda, és már nem emlékszem ki volt aki ütemet késve rúgta fel Nikolovot, mert rögtön utána jött egy másik fault. Lazovic az első sárgát azért kapta reklamálásért, mert egy indításnál hátulról csúszott rá Gorriaran, Bognár előnyt mutatott, utána meg baszott lapot adni. Kicsit csaltam ez már a második félidő volt. Én elhiszem, hogy lehetett volna Videoton játékosnak MÉG lapot adni, de a Fradi volt amelyik lap nélkül ment be az öltözőbe, és a mi játékosainknak kellett figyelni minden kontaktnál. Aztán kb az utolsó 10 percben osztotta ki oda az összes sárgát, hogy a statisztika ne legyen túl csúnya.

azert irtam, hogy idopontot is irjal, mert ezek jellemzoen a masodik felidoben voltak, miutan szetfaragtatok a fradit. gondolom a szunteben mar doll is bedobta a gyeplot a lovak koze. az elso felido hentesmunkaja vegen mar a fel csapatotok zuhanyozhatott volna, painstil lerantasa is egybol piros a 11-es mellett...

Azt hogyan, mikor már egy ideje nem lehet duplán büntetni?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Két kiállítás, ijesztő sérülés a Vidi-Fradin

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.05.06. 22:48

Mantequilla írta:
_carlos_ írta:A második félidőt láttam, ott inkább a fradinak kedvezett a spori. Böde ha pirosat kap sem lepődhetett volna meg. Tizenhatosnál ziccerbe futó fehérvári lábát szépen elhúzták, bíró nem is látta. A műesésért talán túlzás a sárga, de már oly mindegy volt, Lazovics piros lapja meg egyértelműen vicc a végén, csak kompenzálásképp meg mert végigreklamálta a meccset - igaz jogosan. Volt azért 1-2 NB1-nél jobb játékos a pályán.

Első félidőben Fradi játékos talán emberölésért kapott volna sárga lapot. Paintsilt úgy engedte vissza sérülésből, hogy közvetlen ott volt a labda és Hadzic nem láthatta, hogy visszajön. Játékosunkat kétszer tartotta fel testtel, Lazovic lábát elhúzták mikor gólhelyzetben tört volna ki. Egy kretén volt egész meccsen. Fradisták nem tudom mit háborognak. Balfasz módon kiállította Gorriarant az utolsó pár percre, semmit nem jelentett. A madocsai parasztot kellett volna lezavarni a pályáról már jóval korábban.

Mondjuk ki: a rossz bíráskodás áldozatai lettetek :))
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
TOROSIK
Világsztár
Hozzászólások: 11026
Csatlakozott: 2005.07.22. 16:24
Tartózkodási hely: Dobogótetõ

Re: Két kiállítás, ijesztő sérülés a Vidi-Fradin

HozzászólásSzerző: TOROSIK » 2018.05.06. 23:43

RC írta:A két csapat utóbbi időbeli teljesítményét "méltató" hozzászólásokat olvasva parádés nemzetközi kupaszereplésre számíthatunk a nyáron.

:)


Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Két kiállítás, ijesztő sérülés a Vidi-Fradin

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.05.07. 01:10

Ferencváros // Man Utd írta:
Mantequilla írta:
_carlos_ írta:A második félidőt láttam, ott inkább a fradinak kedvezett a spori. Böde ha pirosat kap sem lepődhetett volna meg. Tizenhatosnál ziccerbe futó fehérvári lábát szépen elhúzták, bíró nem is látta. A műesésért talán túlzás a sárga, de már oly mindegy volt, Lazovics piros lapja meg egyértelműen vicc a végén, csak kompenzálásképp meg mert végigreklamálta a meccset - igaz jogosan. Volt azért 1-2 NB1-nél jobb játékos a pályán.

Első félidőben Fradi játékos talán emberölésért kapott volna sárga lapot. Paintsilt úgy engedte vissza sérülésből, hogy közvetlen ott volt a labda és Hadzic nem láthatta, hogy visszajön. Játékosunkat kétszer tartotta fel testtel, Lazovic lábát elhúzták mikor gólhelyzetben tört volna ki. Egy kretén volt egész meccsen. Fradisták nem tudom mit háborognak. Balfasz módon kiállította Gorriarant az utolsó pár percre, semmit nem jelentett. A madocsai parasztot kellett volna lezavarni a pályáról már jóval korábban.

Mondjuk ki: a rossz bíráskodás áldozatai lettetek :))

Ezt senki nem mondta, de mindenhol a fradisták sírnak, az élen Dollal. Borzalmasan vezette, következetlenül, de nem egyoldalúan.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Két kiállítás, ijesztő sérülés a Vidi-Fradin

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.05.07. 08:22

ManBat írta:
inreallife írta:
Mantequilla írta:Így fejből.Lovrencsics tart rá Pátkai lábára a szögletzászlónál. Botka hátulról henteli Lazovicot. Böde lerántja és leteperi Viniciust. Nagy Dominik keresztezi szándékosan Hadzic útját mikor nincs ott a labda, és már nem emlékszem ki volt aki ütemet késve rúgta fel Nikolovot, mert rögtön utána jött egy másik fault. Lazovic az első sárgát azért kapta reklamálásért, mert egy indításnál hátulról csúszott rá Gorriaran, Bognár előnyt mutatott, utána meg baszott lapot adni. Kicsit csaltam ez már a második félidő volt. Én elhiszem, hogy lehetett volna Videoton játékosnak MÉG lapot adni, de a Fradi volt amelyik lap nélkül ment be az öltözőbe, és a mi játékosainknak kellett figyelni minden kontaktnál. Aztán kb az utolsó 10 percben osztotta ki oda az összes sárgát, hogy a statisztika ne legyen túl csúnya.

azert irtam, hogy idopontot is irjal, mert ezek jellemzoen a masodik felidoben voltak, miutan szetfaragtatok a fradit. gondolom a szunteben mar doll is bedobta a gyeplot a lovak koze. az elso felido hentesmunkaja vegen mar a fel csapatotok zuhanyozhatott volna, painstil lerantasa is egybol piros a 11-es mellett...

Azt hogyan, mikor már egy ideje nem lehet duplán büntetni?

ugy, hogy nem kotelezo a dupla buntetes, de attol meg kiallithatjak, ha golra toro jatekost akadalyoznak. ugyanis mindig egyszerubb lenne felbaszni, mert a 11-esek 20%-a kimarad...
kubatov takarodj!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 184 vendég