Nikolics lemondta a válogatottságot

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.05.03. 11:15

Budapest - Megtörtént a bejelentés.

Nikolics lemondta a válogatottságot


A Chicago Fire csatára, Nikolics Nemanja úgy döntött, hogy a jövőben kizárólag az MLS-ben szereplő klubcsapatában kíván pályára lépni, és többet nem ölti magára a magyar címeres mezt.


 


Az idén 31 esztendős játékos a Videoton FC-ben töltött sikeres időszakát követően, gyors honosítási eljárás után 2013-ban lépett először pályára a magyar válogatottban, Egervári Sándor kapitányi időszakában. Ezt követően még hat szakvezető hívta meg a válogatott keretbe. Legutóbbi mérkőzésén, amikor Georges Leekens szövetségi kapitány márciusban, a skótok ellen becserélte, 27. alkalommal szerepelt a magyar válogatottban.


 


A 2016-os Európa-bajnokságon két mérkőzésen játszott, Eb-nyolcaddöntősnek mondhatja magát, 27 mérkőzésén 5 alkalommal szerzett gólt a nemzeti csapatban.


 


– Minden olyan korszakot nehéz lezárni, ami különösen fontos az ember számára: a magyar labdarúgó-válogatottban töltött időszak meghatározó és emlékezetes periódusa pályafutásomnak, nagyon hálás vagyok azokért az évekért, amelyeket a válogatottnál tölthettem – nyilatkozta az mlsz.hu-nak bejelentése kapcsán Nikolics. – Sosem bántam meg semmit, most is ugyanúgy tennék, mint amikor eldöntöttem, hogy magyar állampolgár leszek, mert reméltem, bemutatkozhatok a nemzeti csapatban. Rengeteget kaptam a magyar futballtól, és úgy hiszem, én is adtam a magyar labdarúgásnak. Minden mérkőzésre büszke vagyok, amelyen pályára léphettem, és hálás vagyok azoknak, akik bíztak bennem, köztük a magyar válogatott fantasztikus szurkolóinak, akik a nehezebb időszakokban is kitartottak a csapat mellett. Rengeteg erőt tudtam meríteni a drukkerek szeretetéből, éreztem, hogy jóban-rosszban támogattak, és végig mellettem álltak. Nehéz döntést hoztam meg, de azt gondolom, ez a helyes lépés, mostantól kizárólag a klubkarrieremre kívánok koncentrálni, és igyekszem továbbra is eredményesen és becsülettel képviselni a magyar futballt külföldön. Az elhatározásomat először Csányi Sándorral, az MLSZ elnökével közöltem, akinek köszönöm, hogy rendkívül korrekt módon tudomásul vette a döntésemet. Ezt követően a szövetségi kapitányt is tájékoztattam, aki szintén megértette és elfogadta, hogy így döntöttem.


 


A korábbi magyar, lengyel és amerikai (MLS) gólkirály hozzátette, a jelenlegi és a korábbi szövetségi kapitányokkal is jó volt a viszonya, döntésében nem játszanak szerepet személyes konfliktusok, viták.


 


– Maximalista vagyok, sosem dőltem hátra, így természetesen tudom, hogy sokkal több is lehetett volna a válogatott karrieremben. De semmiféle rossz emlék vagy keserűség nincs bennem, egyszerűen arról van szó, hogy a jövőben minden energiámat a klubfutballra szánom, emellett a lehető legtöbb időt szeretnék az Egyesült Államokban élő családommal tölteni. Profi játékos ritkán beszélhet erről őszintén, de ebben a pillanatban talán elmondhatom, szeretnék jó családapa is lenni, ehhez pedig közösen eltöltött idő is kell – fogalmazott a támadó.


 


A tavaly az Év Játékosának megválasztott csatár azt is elmondta, kapcsolatban marad a szakvezetéssel, játékostársakkal, illetve az MLSZ vezetőivel, és tiszta szívből szurkol a nemzeti csapat sikeres szerepléséért, illetve a jövőben is minden tudásával segíti a magyar futballt.


 

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.05.03. 11:22

Sokszor hallom hogy rá kellett volna építeni a válogatott játékát, de ez lehetetlen mert kb alig jutunk el a kapuig, Nikó meg ezekben a lesipuskás gólokban a legjobb. Megértem a döntését, de se jobbak se rosszabbak nem leszünk ettől. Meg kellene próbálni egy új válogatottat építeni még akkor is ha ez azzal jár hogy egy ideig mondjuk Málta szintjén leszünk.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.03. 11:23

szevasz, mehet utánad az összes kerettársad, egyikőtökért se ejtenék műkönnyet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.05.03. 11:28

Adamek írta:szevasz, mehet utánad az összes kerettársad, egyikőtökért se ejtenék műkönnyet

csak a keretlegények vagy a kisnyilasok is?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.03. 11:29

Maradonapoli írta:
Adamek írta:szevasz, mehet utánad az összes kerettársad, egyikőtökért se ejtenék műkönnyet

csak a keretlegények vagy a kisnyilasok is?

azoknak meg lett bocsátva
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.05.03. 11:30

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:szevasz, mehet utánad az összes kerettársad, egyikőtökért se ejtenék műkönnyet

csak a keretlegények vagy a kisnyilasok is?

azoknak meg lett bocsátva

reméltem :)

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: sznot » 2018.05.03. 11:36

Eddig védtem, de most már én is azt mondom, hogy ez egy hisztis fasz.
Szevasz.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2018.05.03. 11:56

Nem túl szép,de valahol meg tudom érteni.
HAJRÁ HALI!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.05.03. 12:00

sznot írta:Eddig védtem, de most már én is azt mondom, hogy ez egy hisztis fasz.
Szevasz.

Az mennyivel jobb, mint az én apukámat bántották és ide soha, de aztán ez nagy megtiszteltetés?
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: sznot » 2018.05.03. 12:25

adrenalin69 írta:
sznot írta:Eddig védtem, de most már én is azt mondom, hogy ez egy hisztis fasz.
Szevasz.

Az mennyivel jobb, mint az én apukámat bántották és ide soha, de aztán ez nagy megtiszteltetés?


Nem tudom hirtelen kire gondolsz. Otigba?
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2018.05.03. 12:54

Valami elindult.
DEBRECENI VSC

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.05.03. 13:14

sznot írta:
adrenalin69 írta:
sznot írta:Eddig védtem, de most már én is azt mondom, hogy ez egy hisztis fasz.
Szevasz.

Az mennyivel jobb, mint az én apukámat bántották és ide soha, de aztán ez nagy megtiszteltetés?


Nem tudom hirtelen kire gondolsz. Otigba?

Igen.
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: Libritor » 2018.05.03. 13:17

adrenalin69 írta:
sznot írta:Eddig védtem, de most már én is azt mondom, hogy ez egy hisztis fasz.
Szevasz.

Az mennyivel jobb, mint az én apukámat bántották és ide soha, de aztán ez nagy megtiszteltetés?

És ő hogy jön ide?

BlancoAgilon38

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.05.03. 13:18

Lö szahom öszt á büzit.

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.05.03. 13:19

Nem kár érte. Leekens amúgy se nagyon hívta volna,így ezt megelőzte.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.05.03. 13:28

GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.05.03. 13:51

Libritor írta:
adrenalin69 írta:
sznot írta:Eddig védtem, de most már én is azt mondom, hogy ez egy hisztis fasz.
Szevasz.

Az mennyivel jobb, mint az én apukámat bántották és ide soha, de aztán ez nagy megtiszteltetés?

És ő hogy jön ide?

Sehogy, de ez őt túlzottan nem szokta zavarni :)
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.05.03. 14:16

Libritor írta:
adrenalin69 írta:
sznot írta:Eddig védtem, de most már én is azt mondom, hogy ez egy hisztis fasz.
Szevasz.

Az mennyivel jobb, mint az én apukámat bántották és ide soha, de aztán ez nagy megtiszteltetés?

És ő hogy jön ide?

Van aki lemondja, mert úgy érzi, hogy hülyítik, a másikat meg beválogatják, pedig ő hülyít mindenkit.
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: Libritor » 2018.05.03. 14:20

adrenalin69 írta:
Libritor írta:
adrenalin69 írta:Az mennyivel jobb, mint az én apukámat bántották és ide soha, de aztán ez nagy megtiszteltetés?

És ő hogy jön ide?

Van aki lemondja, mert úgy érzi, hogy hülyítik, a másikat meg beválogatják, pedig ő hülyít mindenkit.

A lényeg, hogy egyiknek se kéne meghívót kapnia többet.

Avatar
krisztian
Admin
Hozzászólások: 97079
Csatlakozott: 2008.02.07. 22:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nikolics lemondta a válogatottságot

HozzászólásSzerző: krisztian » 2018.05.03. 14:21

Teljesen korrekt szerintem a téma, sokat kapott, megköszöni, lemondja. Szvsz annyit nem tett hozzá a csapathoz, nem oszt nem szoroz, hogy jön-e vagy sem.
“Ha egy kérdés megoldható, felesleges aggódni miatta. Ha nem lehet megoldani, az aggódás nem segít.”
LAZIO GRANDE LAZIO! A ROMA LA LAZIO C’E’ SOLO LA LAZIO
دولة اسرائيل Facebook Torna Club
1526. augusztus 29. Nem felejtünk!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 147 vendég