Vignjevics így magasztalta az Újpestet a DVTK legyőzése után

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Vignjevics így magasztalta az Újpestet a DVTK legyőzése után

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.04.29. 10:46

Budapest - Csodálatos mérkőzésről beszélt a tréner.

Vignjevics így magasztalta az Újpestet a DVTK legyőzése után


Hiába az edzőváltás, a DVTK nem tudott pontot szerezni az Újpest otthonában. A lila-fehérek Novothny góljával győzték le 1-0-ra az egyre nehezebb helyzetbe kerülő diósgyőrieket. Nebojsa Vignjevics elégedetten értékelte a mérkőzést.


 


„Nagyon elégedett vagyok a ma látottakkal, hiszen a Diósgyőr ellen - legyen az otthon vagy idegenben - sosem könnyű játszani. Ahogyan kialakítottuk a helyzeteket és ahogyan futballoztunk, az egyszerűen gyönyörű volt. Azonban számos lehetőségünk kimaradt, nagyon sok szituációval nem éltünk, és a foci örök törvényét kihasználva az első félidő végén az ellenfél majdnem kiegyenlített. A második 45 percben több labdát is vesztettünk, hiányzott a szervezettség, illetve pár labdarúgón már a fáradtság jelei is megmutatkoztak. Ennek ellenére csodálatos mérkőzést láthattunk ma a fiúktól. Nagyon büszke vagyok a csapatra, arra, ahogyan játszottak. Szerintem ez az egyik legjobb félidőnk volt, amit idáig mutattunk ebben a szezonban” - fogalmazott a szerb szakember.


 

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35803
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Vignjevics így magasztalta az Újpestet a DVTK legyőzése után

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2018.04.29. 11:40

A második félidőről azért egyebek is eszembe jutnak... Rendkívül furcsa volt látni, hogy a végén úgy passzolgat és lazul a csapat, mintha 4-0-ra vezetnének. Qrvára rá lehet erre fázni. Szerencsére a DVTK is úgy játszott, mint akik rég feladták (ez az ő bajuk), de még így sem lehettünk nyugodtak.

A helyzetkihasználás no comment.

Egyébként gratulálok! :)


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 306 vendég