Zidane elmondta, mi volt Ronaldo melója a Bayern ellen

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Zidane elmondta, mi volt Ronaldo melója a Bayern ellen

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.04.26. 09:14

München – Szerinte simán továbbjuthatnak a bajorok.

Zidane elmondta, mi volt Ronaldo melója a Bayern ellen


A BL-elődöntő odavágóján 2-1-re nyert a Bayern München vendégeként a Real Madrid. A hispánok mestere, Zinedine Zidane szerint nem lefutott a visszavágó.


 


„A bajorok gólja előtt nem csak Keylor Navas hibázott, hanem több játékosom is. Kapusom egyébként remekelt a második félidőben, nagyban hozzájárult a sikerünkhöz. Rengeteget kellett dolgoznunk, ha nem volt nálunk a labda, Ronaldo is így tett a csatársorban. Egyáltalán nem lefutott a visszavágó, mert a Bayern München nagyon jó csapat, simán benne van a pakliban, hogy két góllal nyer a visszavágón. Ennek ellenére az a célunk, hogy ismét megnyerjük a sorozatot. Nagyon jó a viszonyom Jupp Heynckesszel, a legjobbakat kívánom neki mindig, kivéve most, a Bajnokok Ligájában.”


 


 

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Zidane elmondta, mi volt Ronaldo melója a Bayern ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.04.26. 09:28

pózolás
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
krisztian
Admin
Hozzászólások: 97080
Csatlakozott: 2008.02.07. 22:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Zidane elmondta, mi volt Ronaldo melója a Bayern ellen

HozzászólásSzerző: krisztian » 2018.04.26. 09:31

Agyfaszt kapok ettől a Bors-Blikk-Ripost színvonalú címadásoktól...
“Ha egy kérdés megoldható, felesleges aggódni miatta. Ha nem lehet megoldani, az aggódás nem segít.”
LAZIO GRANDE LAZIO! A ROMA LA LAZIO C’E’ SOLO LA LAZIO
دولة اسرائيل Facebook Torna Club
1526. augusztus 29. Nem felejtünk!

BlancoAgilon38

Re: Zidane elmondta, mi volt Ronaldo melója a Bayern ellen

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.04.26. 10:48

Navas nem védett rosszul. A gólnál is belekapott a lövésbe, szerintem nem mozgott rossz irányba a costa ricai.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Zidane elmondta, mi volt Ronaldo melója a Bayern ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.04.26. 10:52

BlancoAgilon38 írta:Navas nem védett rosszul. A gólnál is belekapott a lövésbe, szerintem nem mozgott rossz irányba a costa ricai.

Navas úgy néz ki mint egy hawaii szörfös, aki sütés-főzés közben kiugrott a partra és rajta maradt a hőálló séfkesztyű
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Zidane elmondta, mi volt Ronaldo melója a Bayern ellen

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.04.26. 10:54

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Navas nem védett rosszul. A gólnál is belekapott a lövésbe, szerintem nem mozgott rossz irányba a costa ricai.

Navas úgy néz ki mint egy hawaii szörfös, aki sütés-főzés közben kiugrott a partra és rajta maradt a hőálló séfkesztyű

Fikagép vagy Ádám. :D


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 105 vendég