Csütörtöki focimeccsek és televíziós közvetítések

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Csütörtöki focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.04.26. 07:15

Európa - Arsenal-Atlético, Fradi-DVTK kupadöntő.

Csütörtöki focimeccsek és televíziós közvetítések


 


NŐI MAGYAR KUPA


DÖNTŐ, HIDEGKUTI NÁNDOR STADION


20.00: DVTK–Ferencváros (Tv: M4 Sport)


 


AMATŐR-KUPA


DÖNTŐ, HIDEGKUTI NÁNDOR STADION


17.00: Nagykanizsa (megyei I.)–Sényő (megyei I.)


 


EURÓPA-LIGA


ELŐDÖNTŐ,  ELSŐ MÉRKŐZÉS


21.05: Marseille (francia)–RB Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport1)


21.05: Arsenal (angol)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: RTL II)


 


FUTSAL 


NB I, RÁJÁTSZÁS, 5. FORDULÓ


B-CSOPORT


18.30: Rába ETO–Haladás


 

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Csütörtöki focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: RC » 2018.04.26. 21:30

Találkozott már ezelőtt az Arsenal és az Atlético nemzetközi kupában? Eddig amúgy elég unalmas meccs.
SABARIA 1926

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Csütörtöki focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.04.26. 21:45

RC írta:Találkozott már ezelőtt az Arsenal és az Atlético nemzetközi kupában? Eddig amúgy elég unalmas meccs.

Soha (nso).
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Csütörtöki focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Libritor » 2018.04.26. 22:01

Sok kihagyott helyzet nehogy megbosszulja magát. :/

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Csütörtöki focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Libritor » 2018.04.26. 22:57

Libritor írta:Sok kihagyott helyzet nehogy megbosszulja magát. :/

Erről beszéltem... Bassza meg... Egyetlen kibaszott helyzet, hiba... Nem csak a meccset, a továbbjutást el lehetett volna dönteni...

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Csütörtöki focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: PTi » 2018.04.26. 23:07

Hihetetlen

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Csütörtöki focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Libritor » 2018.04.26. 23:15

Lövések: 20 - 6
Labdabirtoklás: 72 - 28
Szögletek: 11 - 0

És erre ki bír jönni ez a kurva 1-1... Az antifutball csak kihozza a maga eredményét, pedig most jól, harcosan és koncentráltan játszottak az Arsenal játékosok, pedig ez idén nem sokszor volt elmondható...

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Csütörtöki focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.04.27. 00:24

Libritor írta:Lövések: 20 - 6
Labdabirtoklás: 72 - 28
Szögletek: 11 - 0

És erre ki bír jönni ez a kurva 1-1... Az antifutball csak kihozza a maga eredményét, pedig most jól, harcosan és koncentráltan játszottak az Arsenal játékosok, pedig ez idén nem sokszor volt elmondható...

Nem így láttam. Szerintem a számok csalókák. A 80 perc emberhátrány ellenére - 1-2 kritikus helyzettől eltekintve - stabilnak tűnt az Atletico, bizonyos periódusokban abszolút nem tűnt fel a -1 ember. Az Arsenalt sem elég harcosnak, sem elég koncentráltnak nem éreztem, annyi komoly helyzetet sem tudtak kialakítani, mint amennyit illett volna. Talán egy 2-0 sikerülhetett volna, de a védelemben rendre benne van a hiba, ki is jött.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cselszky 2018.04.27. 00:30-kor.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Csütörtöki focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Libritor » 2018.04.27. 00:30

Cselszky írta:
Libritor írta:Lövések: 20 - 6
Labdabirtoklás: 72 - 28
Szögletek: 11 - 0

És erre ki bír jönni ez a kurva 1-1... Az antifutball csak kihozza a maga eredményét, pedig most jól, harcosan és koncentráltan játszottak az Arsenal játékosok, pedig ez idén nem sokszor volt elmondható...

Nem így láttam. Szerintem a számok csalókák. A 80 perc emberhátrány ellenére - 1-2 kritikus helyzettől eltekintve - stabilnak éreztem az Atleticot, bizonyos periódusokban abszolút nem tűnt fel a -1 ember. Az Arsenalt sem elég harcosnak, sem elég koncentráltnak nem éreztem, annyi komoly helyzetet sem tudtak kialakítani, mint amennyit illett volna. Talán egy 2-0 sikerülhetett volna, de a védelemben rendre benne van a hiba, ki is jött.

Folyamatosan nyomás alatt tartották az Atleticot, a második félidőben pláne, általában 2-3 passzt se tudtak megcsinálni. A második félidőben a gólon kívül lövésük se igen volt.
Illetve Oblaknak volt legalább 4-5 nagy védése, nem egyszer komoly helyzetben blokkoltak a spanyolok, illetve egyszer ugye a kapufát találta el Lacazette.

Azért az Atletico a védekezés nagymestere, 10 emberrel pláne csak erre koncentráltak, ehhez képest sok volt a helyzet szerintem.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Csütörtöki focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.04.27. 00:47

Libritor írta:
Cselszky írta:
Libritor írta:Lövések: 20 - 6
Labdabirtoklás: 72 - 28
Szögletek: 11 - 0

És erre ki bír jönni ez a kurva 1-1... Az antifutball csak kihozza a maga eredményét, pedig most jól, harcosan és koncentráltan játszottak az Arsenal játékosok, pedig ez idén nem sokszor volt elmondható...

Nem így láttam. Szerintem a számok csalókák. A 80 perc emberhátrány ellenére - 1-2 kritikus helyzettől eltekintve - stabilnak éreztem az Atleticot, bizonyos periódusokban abszolút nem tűnt fel a -1 ember. Az Arsenalt sem elég harcosnak, sem elég koncentráltnak nem éreztem, annyi komoly helyzetet sem tudtak kialakítani, mint amennyit illett volna. Talán egy 2-0 sikerülhetett volna, de a védelemben rendre benne van a hiba, ki is jött.

Folyamatosan nyomás alatt tartották az Atleticot, a második félidőben pláne, általában 2-3 passzt se tudtak megcsinálni. A második félidőben a gólon kívül lövésük se igen volt.
Illetve Oblaknak volt legalább 4-5 nagy védése, nem egyszer komoly helyzetben blokkoltak a spanyolok, illetve egyszer ugye a kapufát találta el Lacazette.

Azért az Atletico a védekezés nagymestere, 10 emberrel pláne csak erre koncentráltak, ehhez képest sok volt a helyzet szerintem.

De ez többnyire egy meddő nyomás volt. Egy hamar nagy szarba került csapat (kiállítás, elküldött edző) összekapta magát, meg akarta őrizni az esélyét a visszavágóra, minél tovább tartva a 0-0-t, ha ez borul, akkor pedig keményen tartani a 0-1-et, ha ez is borul, akkor a 0-2-t. Építhettek arra, amiben az egyik legjobbak egész Európában: védekezés, nagy helyzetek blokkolása + kitűnő kapus. A kiállítás után szinte biztosra lehetett venni, hogy lövésekben, szögletekben sok-kevés lesz a vége, a labdabirtoklás is minimum 65-35 lesz, szóval ezeket önmagukban nem gondolom relevánsnak. Egy valamiben (pont abban, amire ma leginkább szükség volt) nagy formátumú csapat meccselt egy tetszetősen focizó, de ezen a szinten már kissé súlytalannal.
Ettől függetlenül szvsz nincs ez még lefutva. Az Atletico is képes nagyon gyengén focizni, az Arsenal is képes nagyon jól.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 150 vendég