Így reagált a menesztésére Bódog Tamás

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Így reagált a menesztésére Bódog Tamás

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.04.24. 12:45

Miskolc - Megszólalt a tréner.

Így reagált a menesztésére Bódog Tamás


 



Mint ismeretes, a DVTK csapata hétfőn menesztette edzőjét, Bódog Tamást. A tréner a Nemzeti Sportnak adott interjújában szólalt meg az üggyel kapcsolatban. Innen idézünk.



 



"A közöttünk lévő munkakapcsolat alapján nem arra számítottam, hogy telefonon közlik velem a döntést, nyugodtan a szemembe mondhatták volna. Akkor legalább nem érezném úgy, hogy kutyába sem vesznek. Ma már azt gondolom, nem volt jó ötlet vezetőedzőként elvállalni a szakmai igazgatói posztot, mert annyi feladat szakadt a nyakamba, hogy az időnként elviselhetetlenül sok volt, és sajnos nem mindig kaptam kellő segítséget a megoldásukhoz. Nyilván a felnőttcsapatra próbáltam összpontosítani, de minden hozzám tartozott. Az is, hogy a női csapat körül rendben menjenek a dolgok, oktatást tartottam az alközpont edzőinek, ügyeltem rá, hogy milyen gyep legyen az új stadionban. De a szertáros is engem hívott, ha gondja volt, minden menedzserrel nekem kellett tartani a kapcsolatot. Ez egyszerűen túl sok volt."



 



"(...) magamat muszáj megvédenem. A legfontosabb döntésekben nem volt teljhatalmam. Csak úgy igazolhattunk játékost, ha valakit eladtunk, egy távozó helyére jöhetett másik – akkor is csak olyan, akinek nem kellett lelépési díjat fizetni. Tudtam és elfogadtam, ilyen anyagi helyzetben van a klub, de a legfontosabb döntések nem csak rajtam múltak. Mindig a csapat mellett voltam, a csapat érdekeit néztem, kiálltam a közösségért, bizonyos tekintetben a mai napig játékosnak érzem magam. A szolgálati autók elvétele nem az én ötletem volt. Sőt amikor először szóba került, kimondottan elleneztem. S ha már a büntetések… Még olyan javaslat is érkezett, hogy azokat a játékosokat, akiknek a szerződésük tiltja, hogy levonjunk a pénzükből, azokat én büntessem meg nem megfelelő edzésmunka címen. Természetesen ezt visszautasítottam, ilyesmiről szó sem lehetett."



 



"Abban mindenképpen hibáztam, amikor elfogadtam azt a kompromisszumot, hogy nem hozhatunk pénzért játékost, csak ingyen átigazolható futballista érkezhet. Vernem kellett volna az asztalt, hogy az előrelépéshez minőségi átigazolásokra lenne szükség. Bíztam a rendelkezésre álló játékosokban, és voltak olyan eredmények, amelyek azt mutatták, hogy lehetnek vérmesebb céljaink. Tény azonban, hogy az utóbbi időben már nem működött, amit szerettünk volna" - fogalmazott.


Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Így reagált a menesztésére Bódog Tamás

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.04.24. 14:18

Na most ki hazudik?
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Így reagált a menesztésére Bódog Tamás

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.04.24. 15:31

BEARGRYLLS írta:Na most ki hazudik?

Miben?
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Így reagált a menesztésére Bódog Tamás

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.04.24. 16:56

John McClane írta:
BEARGRYLLS írta:Na most ki hazudik?

Miben?

Konkrétan mindenben.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Így reagált a menesztésére Bódog Tamás

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.04.24. 17:09

BEARGRYLLS írta:
John McClane írta:
BEARGRYLLS írta:Na most ki hazudik?

Miben?

Konkrétan mindenben.

Akkor mindenki.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Így reagált a menesztésére Bódog Tamás

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2018.04.24. 20:07

BEARGRYLLS írta:
John McClane írta:
BEARGRYLLS írta:Na most ki hazudik?

Miben?

Konkrétan mindenben.

Te miről beszélsz amúgy?
Érted élek én!

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Így reagált a menesztésére Bódog Tamás

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.04.24. 20:20

Dzsotti írta:
BEARGRYLLS írta:
John McClane írta:Miben?

Konkrétan mindenben.

Te miről beszélsz amúgy?

Valaki nyilatkozott a klubtól, hogy Bódog teljhatalmat kapott sok mindenben, SD másolta be a másik topicba. Szerintem sem mond neki teljesen ellent a Bódog-nyilatkozat, de némiképp árnyalja a képet, hogy a nagy alkotói szabadság közepette a keret megerősítésére nem volt pénz. A büntetéssel kapcsolatban viszont valaki tényleg hazudik.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 93 vendég