A Haladás edzője ezt üzente súlyosan megsérülő kapusának

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A Haladás edzője ezt üzente súlyosan megsérülő kapusának

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.04.22. 10:48

Szombathely - Van, amikor nem a futball a legfontosabb.

A Haladás edzője ezt üzente súlyosan megsérülő kapusának


Kiesési rangadót rendeztek Szombathelyen, ahol a Balmazújváros vizitált. A csapatok megosztoztak a pontokon, de a meccs nem az eredmény, hanem egy drámai jelenet miatt marad emlékezes. Harsányi Zoltán szerencsétlenül ütközött a hazaiak kapusával, Gyurján Mártonnal, a jelenetet itt nézhetik meg. A Hali trénere természetesen a cerberusnak is üzent a találkozó után.


 


"Ahogy közelítünk a bajnokság végéhez, minden mérkőzésnek egyre nagyobb a jelentősége. Ennek tükrében ma a győzelem volt a célunk. Aktívan kezdtünk, és úgy gondolom, az egész mérkőzés folyamán jó iramú focit láthattunk. A fő gond mindkét oldalon a befejezésekkel volt. Készültünk a Balmazújváros kontrajátékára, viszont sok labdát vesztettünk, ezért alakult ki sok rohangálás, oda-vissza játék. A sérülések miatti hosszabb szünet miatt kissé elvesztettük a lendületünket, de a hajrában is próbálkoztunk a gólszerzéssel. Nagyon bízom benne, hogy Gyurján Márton sérülése nem súlyos, és mielőbb visszatérhet közénk. Összességében csalódott vagyok, de igazságosnak mondható a 0-0-s döntetlen" - nyilatkozta Michal Hipp.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A Haladás edzője ezt üzente súlyosan megsérülő kapusának

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.04.22. 15:23

A Haladás edzője ezt üzente súlyosan megsérülő kapusának:

"Nagyon bízom benne, hogy Gyurján Márton sérülése nem súlyos..."
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: A Haladás edzője ezt üzente súlyosan megsérülő kapusának

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.04.22. 15:35

Reginald McFreez írta:A Haladás edzője ezt üzente súlyosan megsérülő kapusának:

"Nagyon bízom benne, hogy Gyurján Márton sérülése nem súlyos..."
Mint,ha egy harmadik személyről beszélne. :)
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 121 vendég