Thomas Doll kemény ígéretett tett a nem várt iksz után

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Thomas Doll kemény ígéretett tett a nem várt iksz után

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.04.21. 19:53

Budapest - És még be is vallott valamit.

Thomas Doll kemény ígéretett tett a nem várt iksz után


Mint ismeretes, 2-2-t játszott ma délután a Fradi a Paks ellen, a lefújás után így értékelt Thomas Doll, a hazaiak mestere.


 


"Több mint 10000 szurkoló, nagyszerű stadion, jó pálya, és ilyen teljesítmény… Azt hiszem, sokan csalódottak a mai teljesítményünk miatt. Nagy önbizalommal léphettünk pályára a tíz hazai nyertes meccs után, többen mégsem voltak hajlandók elmenni a fájdalomhatárig, elbújtak a pályán, nem vállalták fel az ütközéseket. Az első félidőben volt néhány olyan szituáció, hogy egy apróbb szabálytalanság után a földre került valamelyik játékosunk, és várta, hogy fújjon a bíró. Az ellenfél pedig ezt megérzi. Ilyen összeállításban nem fogunk még egyszer pályára lépni. Tudtuk, hogy a Paks mélyen fog védekezni, a réseket kell támadni, egy az egy elleni szituációk kellenek, szélen vezetett akciók – ezekből nem sokat láttunk. Úgy nézett ki a játékunk, mint a lassított felvétel, az idő teltével pedig néhány játékos még bizonytalanabbá vált. Az első gólt pontrúgás után kaptuk - elfogadhatatlan, hogy az ember mögött védekezzünk. Ilyen teljesítménnyel nem lesz esélyünk a bajnoki címre."


 


Thomas Dollt egyáltalán nem vigasztalta, hogy az utolsó percben kiharcolt döntetlennel megőriztük hazai veretlenségünket.


 


"Ilyen teljesítmény után nincs ok az örömre. Kis szerencsénk volt a piros lappal, majd Dani jó akciója kellett az egyenlítéshez. Hasonlókat vártam volna már az első félidőben is. Bátor volt a felállásunk, mégis keveset nyújtottunk támadásban. De legalább, ha csodaszép futball nem is volt, a második félidőben keményen küzdöttünk, hogy legalább az egyenlítés meglegyen. Ezzel együtt is azt mondom, hogy szerencsénk volt, hogy legalább a 2-2-es döntetlent elértük."



Élő közvetítés és a gólok története a 27. forduló mérkőzéseiről - videó - NB1.hu



NB I-es meccsek élő közvetítése




Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Thomas Doll kemény ígéretett tett a nem várt iksz után

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.04.21. 19:58

"Thomas Dollt egyáltalán nem vigasztalta, hogy az utolsó percben kiharcolt döntetlennel megőriztük hazai veretlenségünket."

Akkor ez hivatalos? Ez egy Fradi honlap?
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
krisztian
Admin
Hozzászólások: 97080
Csatlakozott: 2008.02.07. 22:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Thomas Doll kemény ígéretett tett a nem várt iksz után

HozzászólásSzerző: krisztian » 2018.04.21. 21:49

Reginald McFreez írta:"Thomas Dollt egyáltalán nem vigasztalta, hogy az utolsó percben kiharcolt döntetlennel megőriztük hazai veretlenségünket."

Akkor ez hivatalos? Ez egy Fradi honlap?

Szerintem simán csak copy paste a fradi.hu-ról
“Ha egy kérdés megoldható, felesleges aggódni miatta. Ha nem lehet megoldani, az aggódás nem segít.”
LAZIO GRANDE LAZIO! A ROMA LA LAZIO C’E’ SOLO LA LAZIO
دولة اسرائيل Facebook Torna Club
1526. augusztus 29. Nem felejtünk!

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Thomas Doll kemény ígéretett tett a nem várt iksz után

HozzászólásSzerző: PTi » 2018.04.21. 21:53

krisztian írta:
Reginald McFreez írta:"Thomas Dollt egyáltalán nem vigasztalta, hogy az utolsó percben kiharcolt döntetlennel megőriztük hazai veretlenségünket."

Akkor ez hivatalos? Ez egy Fradi honlap?

Szerintem simán csak copy paste a fradi.hu-ról

de most....akkor van olyan, hogy nem az nb1.hu az elso? :(

BlancoAgilon38

Re: Thomas Doll kemény ígéretett tett a nem várt iksz után

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.04.22. 08:20

Legyen bajnok a Fradi! Annyira sokat jelent, hogy majd érkezik egy albán csapat és el is lehet felejteni, milyen erős a magyar pontvadászat.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Thomas Doll kemény ígéretett tett a nem várt iksz után

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.04.22. 08:24

PTi írta:
krisztian írta:
Reginald McFreez írta:"Thomas Dollt egyáltalán nem vigasztalta, hogy az utolsó percben kiharcolt döntetlennel megőriztük hazai veretlenségünket."

Akkor ez hivatalos? Ez egy Fradi honlap?

Szerintem simán csak copy paste a fradi.hu-ról

de most....akkor van olyan, hogy nem az nb1.hu az elso? :(
Kizárt.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 79 vendég