LABDARÚGÁS
NB II
31. FORDULÓ
17.00: Gyirmót FC Győr–Békéscsaba Előre
17.00: Vác FC–Ceglédi VSE
17.00: Szolnoki MÁV FC–Csákvár
17.00: Budafoki MTE–BFC Siófok
17.00: Budaörs–Kisvárda
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Zalaegerszegi TE FC
17.00: Dorogi FC–ETO FC Győr
17.00: Soroksár SC–Mosonmagyaróvári TE
17.00: Kazincbarcika–Soproni VSE
17.00: Szeged 2011-GA–MTK Budapest
NB III
24. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.30: ESMTK–Tiszaújváros
16.30: Jászberény–Monor
16.30: Diósgyőri VTK II–Nyírbátor
16.30: MTK Budapest II–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
16.30: Szekszárd–Paksi FC II
16.30: Iváncsa–Bp. Honvéd-MFA
16.30: Hódmezővásárhely–Pécsi MFC
NYUGATI CSOPORT
13.00: Puskás Akadémia FC II–THSE-Szabadkikötő
16.30: Videoton FC II–Andráshida
16.30: Gyirmót FC Győr II–Csepel FC
ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
14.30: Arsenal–West Ham United (Tv: Spíler Tv)
14.30: Stoke City–Burnley
17.30: Manchester City–Swansea City (Tv: Spíler Tv)
ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
16.00: Chelsea–Southampton (Tv: Sport2)
FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
15.00: Nice–Montpellier
17.00: Saint-Étienne–Troyes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Bordeaux–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
15.30: Augsburg–Mainz 05 (Tv: Eurosport2)
18.00: 1. FC Köln–Schalke 04 (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
12.30: Cagliari–Bologna (Tv: Digi Sport2)
15.00: Udinese–Crotone
15.00: Chievo–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Sampdoria (Tv: Digi Sport3)
15.00: Atalanta–Torino
20.45: Juventus–Napoli (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
12.00: Girona–Espanyol
16.15: Málaga–Real Sociedad
18.30: Las Palmas–Deportivo Alavés (Tv: Sport2)
20.45: Atlético Madrid–Real Betis (Tv: Sport1)
BELGA BAJNOKSÁG
18.00: FC Bruges–Standard Liege (Tv: Digi Sport1)
20.30: Charleroi–Gent (Tv: Digi Sport3)
HOLLANDIA
Kupadöntő
18.00: AZ–Feyenoord
MLS
22.00: Seattle Sounders FC–Minnesota United (Tv: Eurosport2)
hétfő, 0.15: Portland Timbers–New York City FC (Tv: Eurosport1)
FUTSAL
UEFA Futsal Kupa, négyes döntő, Zaragoza
17.00: bronzmérkőzés
20.00: döntő