Élő közvetítés és a gólok története a 27. forduló mérkőzéseiről

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 27. forduló mérkőzéseiről

HozzászólásSzerző: PTi » 2018.04.22. 08:55

Adamek írta:a kommunista szombat megóvott szerencsére ettől a mai meccstől, gondolom a szokásos Paks elleni vérhólyagos labdagyilkolás volt

Ja, labda boka egyhülyeség. A piros pont nem volt az, de lehetett volna 2-3 másik.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 27. forduló mérkőzéseiről

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.04.22. 09:53

Cselszky írta:A Diósgyőr helyzete sajnos kezd kritikussá válni. Lehet, hogy most kellene váltani a padon, különös tekintettel a 32-33. fordulóbeli esélyekre.

Néztem Bódogot a sajtótájékoztatón, szerintem úgy van az egésszel, mint mi mezei szurkolók, h előbb utóbb úgyis nyernünk kell egy meccset. Teljes a tanácstalanság.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 27. forduló mérkőzéseiről

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.04.22. 11:25

nyúl írta:
Cselszky írta:Nem láttam a Vidi-Lokit, mindenesetre önmagában az eredmény tisztes helytállásról tanúskodik. A vereség előzetesen sem lehetett kérdéses.

A bajnokesélyes duót letudtuk, az utolsó 6 fordulóban nyugodtan focizva lehet gyűjtögetni a pontokat. Nagy kár, hogy a kupát elbasztuk.
A harmadik hely is stabilan elérhető lett volna már mostanra 6-7 pontos előnnyel, ha otthon nem veszítettünk volna "kötelező" meccseket (Mezőkövesd, Balmazújváros).
Én is megkönnyebbültem, hogy egygólos vereséggel megúsztuk a fehérvári meccset. Itt tartunk, hogy ez is örömforrás.
Összességében siralmas a tavaszi teljesítmény.

nem tiszta nekem ez az egész bajnokság, vagy mindenki lesz ahogy lesz elven készül a meccsekre vagy 100% bunda az egész
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 27. forduló mérkőzéseiről

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2018.04.22. 11:30

Adamek írta:
nyúl írta:
Cselszky írta:Nem láttam a Vidi-Lokit, mindenesetre önmagában az eredmény tisztes helytállásról tanúskodik. A vereség előzetesen sem lehetett kérdéses.

A bajnokesélyes duót letudtuk, az utolsó 6 fordulóban nyugodtan focizva lehet gyűjtögetni a pontokat. Nagy kár, hogy a kupát elbasztuk.
A harmadik hely is stabilan elérhető lett volna már mostanra 6-7 pontos előnnyel, ha otthon nem veszítettünk volna "kötelező" meccseket (Mezőkövesd, Balmazújváros).
Én is megkönnyebbültem, hogy egygólos vereséggel megúsztuk a fehérvári meccset. Itt tartunk, hogy ez is örömforrás.
Összességében siralmas a tavaszi teljesítmény.

nem tiszta nekem ez az egész bajnokság, vagy mindenki lesz ahogy lesz elven készül a meccsekre vagy 100% bunda az egész

vagy mindkettő
kanoczrobert.hu


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 89 vendég