Nagy Ádám kulcsfigura lehet a Juventus ellen

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nagy Ádám kulcsfigura lehet a Juventus ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.01.09. 11:58

Veres04 írta:
Mad Max írta:nem értem hogy miért kell ebből megint ekkora ügyet csinálni...
18 meccset játszott eddig a Bologna ebből 13-on volt kezdő 1-en pedig becserélték, nem hiszem hogy annyira rossz lenne ez egy 21 éves friss igazolástól
pláne hogy szezon előtt még azt írta mindenki hogy majd úgy is kölcsönadják alsóbb osztályba

Én csak nem értem, miért hagyják ki nem először a jobb csapatok ellen. Ha év végén 30 lejátszott meccse lesz, nem fogok panaszkodni, csak én osztom azt a véleményt, hogy ő posztján tényleg képes lehet komoly karriert befutni, az ilyen játékosokat meg nem szokták ok nélkül jegelni.

lehet, hogy az eleve feladott meccsekre inkább a futottak még csapatot küldi ki, esetleg az a prémium pár öregebb motorosnak, hogy játszhatnak egy jót a nagyok ellen (és beéghetnek a köcsögök)
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nagy Ádám kulcsfigura lehet a Juventus ellen

HozzászólásSzerző: Milito » 2017.01.09. 14:09

Adamek írta:
Milito írta:
Veres04 írta:Van pár opció, miért nem játszik, bár egyiket sem érzem reálisnak.
- Mi magyarok át lettünk verve a büdös úristenit. Valójában nem is jók a statisztikái, nem robotolja végig a meccseket, hasznosan védekezve. Ez pusztán azért lenne érdekes, mert azért láttuk a válogatottban is, nem az a játékos, akire ez ne lenne igaz. És azért csak vele reklámozták a Bologna mezét.
- Az edző úgy van vele, a nagy csapatok ellen még nem tud elég éretten játszani, nincs kellő rutinja. Evvel az a bökkenő, hogy akkor az a játékos, aki a többi 14 meccsen a kispadot koptatja miatta, miért lesz hirtelen elég jó az ilyen meccsekre? Illetve azért már nem az első ilyen meccs, amit nélküle buknak simán.
- Ádi rossz fát tesz néha a tűre, ezért nevelési célzattal marad ki időről-időre. Lehet, ledigózza az olaszokat, henceg a kajak-kenu aranyérmeink számával. Ezt mondjuk nem tudhatjuk, az öltözőben hogy viselkedik.
- Erőnlétileg nem bírja a folyamatos terhelést. Ez most a pihenő után különösen érdekes lenne. Meg amúgyis, az EB-n sűrűbben voltak a meccsek mint az őrületes iramú Serie A-ban.

Mindenesetre remélem jövő héten visszakerül a kezdőbe, és nyernek.

Lehet elkotyogta, hogy igazából nem is szereti a spagettit.

igazából a bolognaiak sem szeretik, ők tagliatelle-vel kombinálják a bolognai szószt, szóval ezzel sem lehet baj
szerintem csak nem volt kimosva a meze, vagy nem volt a méretében sportszár

Na, ma is tanultam valamit. Már megérte felkelni :)
CS.A.K.

BlancoAgilon38

Re: Nagy Ádám kulcsfigura lehet a Juventus ellen

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.01.09. 14:44

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Johnnie Walker írta:Nevetséges, hogy be sem tette az edző...

Újabb király olasz karrier.

durva, 18 meccsből csak 14-szer számítottak rá, remélem kap egy katari mentőövet még a héten

Olvasgattam a lehetséges indokokat itt, meg nem is tudtam, hogy ennyiszer számítottak rá. Elnézést, hogy leszóltam.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nagy Ádám kulcsfigura lehet a Juventus ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.01.09. 14:52

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Újabb király olasz karrier.

durva, 18 meccsből csak 14-szer számítottak rá, remélem kap egy katari mentőövet még a héten

Olvasgattam a lehetséges indokokat itt, meg nem is tudtam, hogy ennyiszer számítottak rá. Elnézést, hogy leszóltam.

ezt nem úszod meg ennyivel, kurvára meg fog látogatni Tokics és Brüll
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Nagy Ádám kulcsfigura lehet a Juventus ellen

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.01.09. 14:58

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:durva, 18 meccsből csak 14-szer számítottak rá, remélem kap egy katari mentőövet még a héten

Olvasgattam a lehetséges indokokat itt, meg nem is tudtam, hogy ennyiszer számítottak rá. Elnézést, hogy leszóltam.

ezt nem úszod meg ennyivel, kurvára meg fog látogatni Tokics és Brüll

Az baj. Brüll Alfréd nem kéne, ki nem állhatom a szellemeket.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 112 vendég