DVTK: súlyos sérüléseket okozott, most megszólalt

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

DVTK: súlyos sérüléseket okozott, most megszólalt

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.04.11. 16:16

Miskolc - Íme, Dejan Karan álláspontja is.

DVTK: súlyos sérüléseket okozott, most megszólalt


Íme, a DVTK honlapján megjelent beszámoló, változtatás nélkül közöljük:


 


"- Mindenekelőtt nyilvánosan is elnézést kérek Eppel Mártontól és Michael Rabušictól azért, mert akaratlanul is sérülést okoztam nekik - nyilatkozta Dejan Karan. - Ezt korábban megtettem sms-ben is, mert véleményem szerint ilyen esetben elsősorban közvetlenül illik. Miként Eppel Márton, úgy Michael Rabušic is válaszában elfogadta a bocsánatkérésemet.


 


A diósgyőri védő a Honvéd játékosának egyből írt, amikor meglátta a találkozó után feltett fotóját, a szlovák támadónak kicsit később.


 


- Azt természetesen láttam, hogy le kellett cserélni Michaelt, de meg sem fordult a fejemben, hogy komoly a baj. Vasárnap edzettünk, a hétfői pihenőnapon pedig teljesen kikapcsolódtam, így abszolút meglepett, amikor a kedd délutáni edzés után a társak közölték a sérülés súlyosságát. Egyből elkértem az egykori diósgyőri Miroslav Grumić-tól Michael telefonszámát, és írtam neki.


 


 


 



Az nb1.hu-lista: Hemingway után újabb „támadást" kaptunk - NB1.hu



Az nb1.hu-lista: Hemingway után újabb „támadást" kaptunk




 


 


És hogy mi történt a szombati DVTK - Haladás mérkőzés 28. percében?


 


- Fontos körülmény, hogy nem is becsúszó szerelést terveztem - mondta el Dejan Karan -, hanem a támadó mögött megállva a lefordulását akartam megakadályozni, azonban az utolsó pillanatban kicsúszott a lábam. Így sem találtam el egyik bokáját sem, hanem szerencsétlen módon ráestem a lábára, és ez okozta a sérülést. 


 


Dejan Karan védőként határozott játékot játszik, a pályán kívül viszont az egyik legkedvesebb ember, aki állandóan mosolyog, mindkettőért a szurkolók egyik kedvence.


 


- Pályafutásom során sok mérkőzést játszottam, még több párharcba mentem bele, de egyszer sem azzal a szándékkal, hogy sérülést okozzak az ellenfélnek. A felvételt visszanézve az is látható, hogy egyből felemeltem a kezem, és később sem reklamáltam, elfogadtam a játékvezető döntését. Nem szeretném, hogy a szurkolók és a játékvezetők sportszerűtlen játékosnak könyveljenek el, mert a fair playt mindenek előtt tisztelem a pályán és azon kívül is."


 



Lehet, hogy nem lesznek kiesők - brutális változás jöhet az NB I-ben - NB1.hu



Lehet, nem lesznek kiesők brutális változások jöhetnek




Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: DVTK: súlyos sérüléseket okozott, most megszólalt

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.04.11. 20:58

Hol marad támadás az 1999 óta működő honlap ellen?
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51398
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: DVTK: súlyos sérüléseket okozott, most megszólalt

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.04.11. 22:39

Reginald McFreez írta:Hol marad támadás az 1999 óta működő honlap ellen?

Gondolták az előző cikkben is... nem akarták magukat ismételni. De korrigálni fogják. Az 1999 óta működő honlapot egyből a második helyen akarták megtámadni a kerítés után, jó lesz?

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16503
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: DVTK: súlyos sérüléseket okozott, most megszólalt

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.04.11. 22:59

Azt természetesen láttam, hogy le kellett cserélni Michaelt, de meg sem fordult a fejemben, hogy komoly a baj
Hordágyon kellett levinni, lábra nem bírt állni. De persze ennyiből nem következik, hogy komoly a baj.
Az a nagy elnézést kérés annyiból állt, hogy feltartotta a kezét néhány másodpercig, majd elsomfordált.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: DVTK: súlyos sérüléseket okozott, most megszólalt

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.04.11. 23:02

Savaria1919 írta:Azt természetesen láttam, hogy le kellett cserélni Michaelt, de meg sem fordult a fejemben, hogy komoly a baj
Hordágyon kellett levinni, lábra nem bírt állni. De persze ennyiből nem következik, hogy komoly a baj.
Az a nagy elnézést kérés annyiból állt, hogy feltartotta a kezét néhány másodpercig, majd elsomfordált.

ez máris több, mint amit Csukcs Úr bemutatott, amikor szilánkosra törte Gosztonyi lábát
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: DVTK: súlyos sérüléseket okozott, most megszólalt

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.04.11. 23:17

ManBat írta:
Savaria1919 írta:Azt természetesen láttam, hogy le kellett cserélni Michaelt, de meg sem fordult a fejemben, hogy komoly a baj
Hordágyon kellett levinni, lábra nem bírt állni. De persze ennyiből nem következik, hogy komoly a baj.
Az a nagy elnézést kérés annyiból állt, hogy feltartotta a kezét néhány másodpercig, majd elsomfordált.

ez máris több, mint amit Csukcs Úr bemutatott, amikor szilánkosra törte Gosztonyi lábát

Vagy Tandia vs Csirszki.
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: DVTK: súlyos sérüléseket okozott, most megszólalt

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.04.12. 00:00

Pauly D írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Azt természetesen láttam, hogy le kellett cserélni Michaelt, de meg sem fordult a fejemben, hogy komoly a baj
Hordágyon kellett levinni, lábra nem bírt állni. De persze ennyiből nem következik, hogy komoly a baj.
Az a nagy elnézést kérés annyiból állt, hogy feltartotta a kezét néhány másodpercig, majd elsomfordált.

ez máris több, mint amit Csukcs Úr bemutatott, amikor szilánkosra törte Gosztonyi lábát

Vagy Tandia vs Csirszki.

Ott volt valami póló amiben kiment melegíteni hónapokkal később, az azért valamiféle gesztus volt mégiscsak, de egy ígéretesen induló karriert is véglegesen tönkevágott vele, szóval az sem állt arányban valóban.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: DVTK: súlyos sérüléseket okozott, most megszólalt

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.04.12. 04:31

ManBat írta:
Savaria1919 írta:Azt természetesen láttam, hogy le kellett cserélni Michaelt, de meg sem fordult a fejemben, hogy komoly a baj
Hordágyon kellett levinni, lábra nem bírt állni. De persze ennyiből nem következik, hogy komoly a baj.
Az a nagy elnézést kérés annyiból állt, hogy feltartotta a kezét néhány másodpercig, majd elsomfordált.

ez máris több, mint amit Csukcs Úr bemutatott, amikor szilánkosra törte Gosztonyi lábát

Akkor semmi baj, ha Csukics ilyet csinàlt,a kkor már elég egy feltartott kéz, aztán jön a lápföldi lila Bojovic ő neki meg elég lesz, ha fejét is ingatja miután letarolt valakit. Fura egy felfogás!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40719
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: DVTK: súlyos sérüléseket okozott, most megszólalt

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.04.12. 04:49

Savaria1919 írta:Azt természetesen láttam, hogy le kellett cserélni Michaelt, de meg sem fordult a fejemben, hogy komoly a baj
Hordágyon kellett levinni, lábra nem bírt állni. De persze ennyiből nem következik, hogy komoly a baj.
Az a nagy elnézést kérés annyiból állt, hogy feltartotta a kezét néhány másodpercig, majd elsomfordált.

Meccs közben mit csinált volna, én még olyat nem láttam, h a hordágyon levitt és lecserélt játékoshoz odamegy a szabálytalankodó és face to face elnézést két - látványos, durva sérüléseknél biztos volt, de nem ez az általános. Megnéztem, itt van lassan két éve, eddig négy sárgája volt, most kapta az ötödiket a Haladás ellen. Az utóbbi két mérkőzésen csúnya sérüléseket okozott és javulást mindenkinek, de az itt töltött ideje alatt nem a durvaság és az alattomosság volt rá jellemző.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74974
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: DVTK: súlyos sérüléseket okozott, most megszólalt

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.04.12. 07:06

ManBat írta:
Savaria1919 írta:Azt természetesen láttam, hogy le kellett cserélni Michaelt, de meg sem fordult a fejemben, hogy komoly a baj
Hordágyon kellett levinni, lábra nem bírt állni. De persze ennyiből nem következik, hogy komoly a baj.
Az a nagy elnézést kérés annyiból állt, hogy feltartotta a kezét néhány másodpercig, majd elsomfordált.

ez máris több, mint amit Csukcs Úr bemutatott, amikor szilánkosra törte Gosztonyi lábát

ez nagy aduász, de kérlek mesélj a Véber esetről is ha már mindentvivőt keresünk, főleg az igényes és ízléses szurker reakcióról a végén
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16503
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: DVTK: súlyos sérüléseket okozott, most megszólalt

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.04.12. 10:01

SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:Azt természetesen láttam, hogy le kellett cserélni Michaelt, de meg sem fordult a fejemben, hogy komoly a baj
Hordágyon kellett levinni, lábra nem bírt állni. De persze ennyiből nem következik, hogy komoly a baj.
Az a nagy elnézést kérés annyiból állt, hogy feltartotta a kezét néhány másodpercig, majd elsomfordált.

Meccs közben mit csinált volna, én még olyat nem láttam, h a hordágyon levitt és lecserélt játékoshoz odamegy a szabálytalankodó és face to face elnézést két - látványos, durva sérüléseknél biztos volt, de nem ez az általános. Megnéztem, itt van lassan két éve, eddig négy sárgája volt, most kapta az ötödiket a Haladás ellen. Az utóbbi két mérkőzésen csúnya sérüléseket okozott és javulást mindenkinek, de az itt töltött ideje alatt nem a durvaság és az alattomosság volt rá jellemző.

Itt a videó az esetről: https://www.youtube.com/watch?v=qqksfxH9S5E
Percekre állt a játék, Rabusic a földön feküdt és mutatta, hogy nagy a baj. Karan a becsúszás után felemelte a kezét, majd elhagyta a tett helyszínét, közben egy pillanatra azért odanézett. Ilyenkor azért alap odamenni az áldozathoz, és legalább annyit mondani, hogy bocs. Nem napokkal később telefonálgatni...
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: DVTK: súlyos sérüléseket okozott, most megszólalt

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.04.12. 10:21

Adamek írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Azt természetesen láttam, hogy le kellett cserélni Michaelt, de meg sem fordult a fejemben, hogy komoly a baj
Hordágyon kellett levinni, lábra nem bírt állni. De persze ennyiből nem következik, hogy komoly a baj.
Az a nagy elnézést kérés annyiból állt, hogy feltartotta a kezét néhány másodpercig, majd elsomfordált.

ez máris több, mint amit Csukcs Úr bemutatott, amikor szilánkosra törte Gosztonyi lábát

ez nagy aduász, de kérlek mesélj a Véber esetről is ha már mindentvivőt keresünk, főleg az igényes és ízléses szurker reakcióról a végén

Hogy jön ez ide? Sem amit Nagy S. csinált Véberrel vagy Csukics vagy ez a dolog, függetlenül, hogy felemelte a kézét vagy sem egy patkány dolog. De említhetném faszszopó Bajzátot. Irreleváns, hogy utána egy kezet vagy két kezet emel fel vagy netalán tán megpuszikálja a bibis testrészt.
Természetesen a több mint amit csukics csinált részre gondoltam.
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 169 vendég