Sallaival voltak gondok - ezt mondta Leekens a mellőzésről

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Sallaival voltak gondok - ezt mondta Leekens a mellőzésről

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.03.20. 09:52

Magyarország - A szabályok mindenkire vonatkoznak!

Sallaival voltak gondok - ezt mondta Leekens a mellőzésről


Georges Leekens kedveli Sallai Roland játékát, mégsem hívta meg a magyar labdarúgó-válogatott Kazahsztán és Skócia ellen készülő keretébe az APOEL támadóját, aki ősszel klubjában a Bajnokok Ligája főtábláján szerepelt olyan csapatok ellen, mint a Real Madrid, a Tottenham vagy a Dortmund.


 


A válogatott élén pénteken, Kazahsztán ellen debütáló belga szakember részletesen kifejtette, miért nem kapott meghívót tőle 20 éves, hatszoros válogatott játékos.


 


„Mindenek előtt le kell szögeznem, hogy kedvelem Rolandot és a játékát is. Szerintem tudja, hogy azért nem hívtam be őt, mert voltak vele gondok az U21-es válogatottnál, akárcsak legutóbb. Most nincs a keretben, de legközelebb az ajtó előtte is nyitva áll. Tett egy nagyon szimpatikus nyilatkozatot, miszerint küzdeni fog azért, hogy visszakerüljön a válogatottba. Ez az a reakció, amiért kedvelem Rolandot. Azért nincs most velünk, mert vannak szabályok, amelyek mindenkire vonatkoznak. Ugyanúgy vonatkozik Dzsudzsákra, Gulácsira, mindenkire. Bejelentette, hogy sérült, két napra rá pedig játszott a klubjában. Azonban én ezt elfelejtem neki. Neki is követnie kell a szabályainkat. Fontos, hogy a játékosok tisztában legyenek a határokkal, a profi szemlélettel. Jó játékos válhat belőle, számolok vele a jövőben. Az U21-es ügy miatt nincs most a keretben. Minden tiszta és nagyon egyszerű. Ennyi, téma lezárva.” - jelezte az m4sport.hu.


 



Tusup kigyúrta magát, ordítozik, de Hosszú csak vele folytathatja " ÚSZÁS › Friss hírek



Legalábbis a sikerességet mindenképpen.




SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40673
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Sallaival voltak gondok - ezt mondta Leekens a mellőzésről

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.03.20. 12:32

ha ez így volt, akkor egyetértek Lékensszel
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Sallaival voltak gondok - ezt mondta Leekens a mellőzésről

HozzászólásSzerző: imici » 2018.03.20. 12:41

SuperDepor írta:ha ez így volt, akkor egyetértek Lékensszel

Szerintem meg a tiszta lappal azt kellene hogy jelentse hogy úgy kezdi az itteni munkáját és nem büntivel kezdi olyan meccs miatt amihez még semmi köze nem volt.
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Sallaival voltak gondok - ezt mondta Leekens a mellőzésről

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.03.20. 12:44

Én pl Szoboszlait már most sokkal jobb jáékosnak tartom, és előbb lenne a keretben mint ez a gyerek.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Sallaival voltak gondok - ezt mondta Leekens a mellőzésről

HozzászólásSzerző: Libritor » 2018.03.20. 13:51

Gunners írta:Én pl Szoboszlait már most sokkal jobb jáékosnak tartom, és előbb lenne a keretben mint ez a gyerek.

Más poszt a kettő azért. Remélhetőleg mindkettő jól fejlődik, és jó játékosok lesznek belőlük.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Sallaival voltak gondok - ezt mondta Leekens a mellőzésről

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.03.20. 19:24

imici írta:
SuperDepor írta:ha ez így volt, akkor egyetértek Lékensszel

Szerintem meg a tiszta lappal azt kellene hogy jelentse hogy úgy kezdi az itteni munkáját és nem büntivel kezdi olyan meccs miatt amihez még semmi köze nem volt.

Így is lehet fogni.

Meg úgy is, hogy megrajzolja a határokat a válogatottal szemező - és jelenleg a keretben levő - játékosoknak, nem gerjeszt feszkót a keretben, és Sallói előtt sem zárta be a kaput. Most kimaradt, majd tisztalap, oszt adjad neki.

Fasz tudja, melyik a célravezetőbb.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 111 vendég