Mourinho beszólt az MU-ra a kiesés után

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Mourinho beszólt az MU-ra a kiesés után

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.03.15. 11:53

ManBat írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
SAW írta:Semmi extra nem volt ebben a nyilatkozatban.
Inkább a Mourinho-ra kihegyezett bulvár éhség fedezhető fel a tálalásban.

Én eddig védtem minden létező helyen/módon, de ha ma kijönne a hivatalos közlemény, hogy lapát, egy kurva szót nem szólhatna érte.
Önmagában baj a kiesés, még inkább annak a módja, ahogy, de a legnagyobb ez a nyilatkozat. Mintha még ő lenne felháborodva. Érdemes beleolvasgatni az egyes szurkolói fórumokba is, egyértelműen átlépett egy határt.

mondjuk ez eddig is egyértelmű volt, Portugáliából nehéz lenne egy angol csapatot edzeni

Most akár ezzel is megpróbálkozhatna.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Mourinho beszólt az MU-ra a kiesés után

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.03.15. 22:15

nyúl írta:
SAW írta:Semmi extra nem volt ebben a nyilatkozatban.
Inkább a Mourinho-ra kihegyezett bulvár éhség fedezhető fel a tálalásban.

De van.
Aki egy nagy klub padján ül súlyos egyéni felelősséggel a vállán, az kudarca esetén ne példálódzon azzal, enyhíteni próbálva a fiaskót, hogy hiszen más csapataival tudott itt győzni. Ráadásul az egyik az Uefa-címvédő Porto, a másik a világ leggazdagabb klubja volt. Mindkét klub erősebb volt a kor szintjén, mint a mai Sevilla.
A nyilatkozattal az is baj, hogy árulkodóan érzéketlen, hogy pusztán róla, az egójáról szól, nem a jelenlegi klubjáról, szurkolói tiszteletéről.
Verebesnek voltak ilyen nyilatkozatai, amikor megégett Röcsögén, hogy bezzeg a Rábával mennyi gólt szereztek.

Besült a mutatvány. Az önjelölt zseninek ennyi idő adatik, az igazság meg hosszú távon dolgozik. Nem tud megújulni, már csak a szája jár. Mindig az antifutball démona volt, de ma már üzletrontó démon is.

Minden igaz amit írsz és én fájlalom is valamennyire az igazságtartalmát, mert évekig vártam a faszitól, hogy meghekkeli a pénzsóvár nyugati futballt szerkezetében és hülyére veszi a sajtót.
Az sosem volt kérdéses, hogy egy felpumpált egót látunk, de amíg kimozdítani látszott alapjaiból ezt a showműsort, inkább szimpatizáltam vele.

Azt viszont tartom, hogy ez a nyilatkozat semmivel sem mourinhosabb, mint amit hallhatunk általában a kispadok uraitól krízishelyzetben.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Mourinho beszólt az MU-ra a kiesés után

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.03.16. 13:07

Ferencváros // Man Utd írta:
ManBat írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Én eddig védtem minden létező helyen/módon, de ha ma kijönne a hivatalos közlemény, hogy lapát, egy kurva szót nem szólhatna érte.
Önmagában baj a kiesés, még inkább annak a módja, ahogy, de a legnagyobb ez a nyilatkozat. Mintha még ő lenne felháborodva. Érdemes beleolvasgatni az egyes szurkolói fórumokba is, egyértelműen átlépett egy határt.

mondjuk ez eddig is egyértelmű volt, Portugáliából nehéz lenne egy angol csapatot edzeni

Most akár ezzel is megpróbálkozhatna.
Ebben az esetben szerintem visszább csúsznátok a tabellán.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Mourinho beszólt az MU-ra a kiesés után

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.03.16. 16:32

MindigÚjpest írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
ManBat írta:mondjuk ez eddig is egyértelmű volt, Portugáliából nehéz lenne egy angol csapatot edzeni

Most akár ezzel is megpróbálkozhatna.
Ebben az esetben szerintem visszább csúsznátok a tabellán.
Igaz, csak belenéztem a meccsbe, de az az összbenyomásom volt, hogy a MU színtelen, szagtalan, teljesen sablonos. Emiatt nem hiszem, hogy J. M. eltávolítása nagyon visszavetné őket.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Mourinho beszólt az MU-ra a kiesés után

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.03.16. 16:38

nyúl írta:
MindigÚjpest írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Most akár ezzel is megpróbálkozhatna.
Ebben az esetben szerintem visszább csúsznátok a tabellán.
Igaz, csak belenéztem a meccsbe, de az az összbenyomásom volt, hogy a MU színtelen, szagtalan, teljesen sablonos. Emiatt nem hiszem, hogy J. M. eltávolítása nagyon visszavetné őket.
Nem is az eltávolítására gondoltam,hanem arra amit Manbaték kitaláltak,hogy maradna csak Portugáliából edzené a csapatot.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 122 vendég