Elmarad a Honvéd-Vidi!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.03.04. 06:58

vasutas írta:
A Vaskezű írta:
Mrs.Dolcetti írta:Állítólag Vidi nyomásra marad el. Féltek,hogy ha nem tökéletes a pálya akkor nyerhetünk :)

Persze, a kispesti klub nem tehet róla, sőt a Videoton-szurkolók dugták el a hólapátokat, amelyeket csak ma sikerült megtalálnia a sasszemű kispesti klubvezetőknek.

Lehet, hogy nem ma kellett volna elkezdeni a havat letakarítani, és akkor lett volna meccs.

Amúgy meg, ilyen stadion hogy kaphat működési engedélyt? Az ilyen fillérbaszó, szurkolókkal takaríttató klubokat vissza kellene sorolni az NB3-ba, ne bohóckodjunk már.

Ti inkább azon aggódjtatok,hogy a választások előtt átadják a stadionotkat mert ha bukik a fidesz örökre felcsúton ragadtok.
De nem bukik a fidesz sínbohóc.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.03.04. 07:01

Mrs.Dolcetti írta:
A Vaskezű írta:
Mrs.Dolcetti írta:Állítólag Vidi nyomásra marad el. Féltek,hogy ha nem tökéletes a pálya akkor nyerhetünk :)

Persze, a kispesti klub nem tehet róla, sőt a Videoton-szurkolók dugták el a hólapátokat, amelyeket csak ma sikerült megtalálnia a sasszemű kispesti klubvezetőknek.

Lehet, hogy nem ma kellett volna elkezdeni a havat letakarítani, és akkor lett volna meccs.

Amúgy meg, ilyen stadion hogy kaphat működési engedélyt? Az ilyen fillérbaszó, szurkolókkal takaríttató klubokat vissza kellene sorolni az NB3-ba, ne bohóckodjunk már.

"Utóbb kiderült, hogy bár a takarítás után még alkalmas volt a gyep a játékra, estére nulla fok alá csökkent a hőmérséklet, és a talaj megfagyott. Emiatt nem lehetett megrendezni a találkozót."
Ha nincs pályafűtés akkor hiába van letakarítva. Egyébként nem a mi hibánk,hogy minden nb2-es falunak már építettek stadiont,csak nekünk nem.
Nekünk sem.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.03.04. 07:01

Mrs.Dolcetti írta:
A Vaskezű írta:
Mrs.Dolcetti írta:Állítólag Vidi nyomásra marad el. Féltek,hogy ha nem tökéletes a pálya akkor nyerhetünk :)

Persze, a kispesti klub nem tehet róla, sőt a Videoton-szurkolók dugták el a hólapátokat, amelyeket csak ma sikerült megtalálnia a sasszemű kispesti klubvezetőknek.

Lehet, hogy nem ma kellett volna elkezdeni a havat letakarítani, és akkor lett volna meccs.

Amúgy meg, ilyen stadion hogy kaphat működési engedélyt? Az ilyen fillérbaszó, szurkolókkal takaríttató klubokat vissza kellene sorolni az NB3-ba, ne bohóckodjunk már.

"Utóbb kiderült, hogy bár a takarítás után még alkalmas volt a gyep a játékra, estére nulla fok alá csökkent a hőmérséklet, és a talaj megfagyott. Emiatt nem lehetett megrendezni a találkozót."
Ha nincs pályafűtés akkor hiába van letakarítva. Egyébként nem a mi hibánk,hogy minden nb2-es falunak már építettek stadiont,csak nekünk nem.
Nekünk sem.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2018.03.04. 09:19

MindigÚjpest írta:
Mrs.Dolcetti írta:"Utóbb kiderült, hogy bár a takarítás után még alkalmas volt a gyep a játékra, estére nulla fok alá csökkent a hőmérséklet, és a talaj megfagyott. Emiatt nem lehetett megrendezni a találkozót."
Ha nincs pályafűtés akkor hiába van letakarítva. Egyébként nem a mi hibánk,hogy minden nb2-es falunak már építettek stadiont,csak nekünk nem.
Nekünk sem.

A feladat adott, ki kell esni :D

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.03.04. 14:28

PTi írta:
MindigÚjpest írta:
Mrs.Dolcetti írta:"Utóbb kiderült, hogy bár a takarítás után még alkalmas volt a gyep a játékra, estére nulla fok alá csökkent a hőmérséklet, és a talaj megfagyott. Emiatt nem lehetett megrendezni a találkozót."
Ha nincs pályafűtés akkor hiába van letakarítva. Egyébként nem a mi hibánk,hogy minden nb2-es falunak már építettek stadiont,csak nekünk nem.
Nekünk sem.

A feladat adott, ki kell esni :D
Barom.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.03.04. 15:56

Banane írta:
A Vaskezű írta:Amúgy meg, ilyen stadion hogy kaphat működési engedélyt? Az ilyen fillérbaszó, szurkolókkal takaríttató klubokat vissza kellene sorolni az NB3-ba, ne bohóckodjunk már.

Az ilyen" fillérbaszó klubok", ha jól emlékszem tavaly laposra verték az állami pénzen felpumpált Vidikét. Ha nagyon szűkíteni akarod a mezőnyt és igazságos is akarsz lenni, akkor inkább menjetek ti kézfogóban Felcsúttal. De szép is lenne; megyei rangadó a feljutásért az NB2-be.

Nem értem, hogy jön az eredményesség ahhoz, hogy nem bírtátok letakarítani a pályát. De jó, akkor én jövök: UEFA-kupa döntő. Nyertem.

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.03.04. 16:01

vasutas írta:
A Vaskezű írta:
Mrs.Dolcetti írta:Állítólag Vidi nyomásra marad el. Féltek,hogy ha nem tökéletes a pálya akkor nyerhetünk :)

Persze, a kispesti klub nem tehet róla, sőt a Videoton-szurkolók dugták el a hólapátokat, amelyeket csak ma sikerült megtalálnia a sasszemű kispesti klubvezetőknek.

Lehet, hogy nem ma kellett volna elkezdeni a havat letakarítani, és akkor lett volna meccs.

Amúgy meg, ilyen stadion hogy kaphat működési engedélyt? Az ilyen fillérbaszó, szurkolókkal takaríttató klubokat vissza kellene sorolni az NB3-ba, ne bohóckodjunk már.

Ti inkább azon aggódjtatok,hogy a választások előtt átadják a stadionotkat mert ha bukik a fidesz örökre felcsúton ragadtok.

Remélem, hogy kitakarodik a közvetlen politika a focinkból.
Egyébként meg, Hemi is elég közel volt/van a tűzhöz.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16515
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.03.04. 16:04

A Vaskezű írta:
Banane írta:
A Vaskezű írta:Amúgy meg, ilyen stadion hogy kaphat működési engedélyt? Az ilyen fillérbaszó, szurkolókkal takaríttató klubokat vissza kellene sorolni az NB3-ba, ne bohóckodjunk már.

Az ilyen" fillérbaszó klubok", ha jól emlékszem tavaly laposra verték az állami pénzen felpumpált Vidikét. Ha nagyon szűkíteni akarod a mezőnyt és igazságos is akarsz lenni, akkor inkább menjetek ti kézfogóban Felcsúttal. De szép is lenne; megyei rangadó a feljutásért az NB2-be.

Nem értem, hogy jön az eredményesség ahhoz, hogy nem bírtátok letakarítani a pályát. De jó, akkor én jövök: UEFA-kupa döntő. Nyertem.

Nehru-kupa. Én nyertem.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.03.04. 18:30

Savaria1919 írta:
A Vaskezű írta:
Banane írta:Az ilyen" fillérbaszó klubok", ha jól emlékszem tavaly laposra verték az állami pénzen felpumpált Vidikét. Ha nagyon szűkíteni akarod a mezőnyt és igazságos is akarsz lenni, akkor inkább menjetek ti kézfogóban Felcsúttal. De szép is lenne; megyei rangadó a feljutásért az NB2-be.

Nem értem, hogy jön az eredményesség ahhoz, hogy nem bírtátok letakarítani a pályát. De jó, akkor én jövök: UEFA-kupa döntő. Nyertem.

Nehru-kupa. Én nyertem.

:D

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74991
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.03.04. 18:34

Savaria1919 írta:
A Vaskezű írta:
Banane írta:Az ilyen" fillérbaszó klubok", ha jól emlékszem tavaly laposra verték az állami pénzen felpumpált Vidikét. Ha nagyon szűkíteni akarod a mezőnyt és igazságos is akarsz lenni, akkor inkább menjetek ti kézfogóban Felcsúttal. De szép is lenne; megyei rangadó a feljutásért az NB2-be.

Nem értem, hogy jön az eredményesség ahhoz, hogy nem bírtátok letakarítani a pályát. De jó, akkor én jövök: UEFA-kupa döntő. Nyertem.

Nehru-kupa. Én nyertem.

azt tényleg te nyerted?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16515
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.03.04. 19:05

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
A Vaskezű írta:Nem értem, hogy jön az eredményesség ahhoz, hogy nem bírtátok letakarítani a pályát. De jó, akkor én jövök: UEFA-kupa döntő. Nyertem.

Nehru-kupa. Én nyertem.

azt tényleg te nyerted?

Ha előző életemben 1983 márciusában futkosó házi gyík voltam dél Indiában, Cochin városában, akkor én is kellettem a sikerhez.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.03.04. 19:37

A Vaskezű írta:
sm írta:Mivel egész előző este és éjjel is esett a hó, nehezen lehetett volna korábban letakarítani. Ami egyébként tökéletesen megtörtént, a bíró döntött így, a fagyra hivatkozva.
Értelem a köbön itt egyeseknél...

A Vaskezű írta:Persze, a kispesti klub nem tehet róla, sőt a Videoton-szurkolók dugták el a hólapátokat, amelyeket csak ma sikerült megtalálnia a sasszemű kispesti klubvezetőknek.

Lehet, hogy nem ma kellett volna elkezdeni a havat letakarítani, és akkor lett volna meccs.

Amúgy meg, ilyen stadion hogy kaphat működési engedélyt? Az ilyen fillérbaszó, szurkolókkal takaríttató klubokat vissza kellene sorolni az NB3-ba, ne bohóckodjunk már.

Nem vagyok kíváncsi a magyarázkodásra. Minden évben ugyanezek a körök futnak le.

Lehet, hogy ha több állami szponzort küldtek volna oda is, akkor talán lehetett volna játszani?
Ha majd véget ér ez a fiatalkomcsiszövetség országlása és már a garancsos is múló emlék lesz, akkor ezt a hozzászólásod idézni fogom: Nem vagyok kíváncsi a magyarázkodásra!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.03.04. 19:41

adrenalin69 írta:
A Vaskezű írta:
sm írta:Mivel egész előző este és éjjel is esett a hó, nehezen lehetett volna korábban letakarítani. Ami egyébként tökéletesen megtörtént, a bíró döntött így, a fagyra hivatkozva.
Értelem a köbön itt egyeseknél...


Nem vagyok kíváncsi a magyarázkodásra. Minden évben ugyanezek a körök futnak le.

Lehet, hogy ha több állami szponzort küldtek volna oda is, akkor talán lehetett volna játszani?
Ha majd véget ér ez a fiatalkomcsiszövetség országlása és már a garancsos is múló emlék lesz, akkor ezt a hozzászólásod idézni fogom: Nem vagyok kíváncsi a magyarázkodásra!

Jó időtöltést hozzá!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.03.04. 19:46

A Vaskezű írta:
vasutas írta:
A Vaskezű írta:Persze, a kispesti klub nem tehet róla, sőt a Videoton-szurkolók dugták el a hólapátokat, amelyeket csak ma sikerült megtalálnia a sasszemű kispesti klubvezetőknek.

Lehet, hogy nem ma kellett volna elkezdeni a havat letakarítani, és akkor lett volna meccs.

Amúgy meg, ilyen stadion hogy kaphat működési engedélyt? Az ilyen fillérbaszó, szurkolókkal takaríttató klubokat vissza kellene sorolni az NB3-ba, ne bohóckodjunk már.

Ti inkább azon aggódjtatok,hogy a választások előtt átadják a stadionotkat mert ha bukik a fidesz örökre felcsúton ragadtok.

Remélem, hogy kitakarodik a közvetlen politika a focinkból.
Egyébként meg, Hemi is elég közel volt/van a tűzhöz.

Ha kitakarodik, akkor stadion nuku és jön újra az nb2. Én is reménykedem.
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.03.04. 19:47

A Vaskezű írta:
adrenalin69 írta:
A Vaskezű írta:Nem vagyok kíváncsi a magyarázkodásra. Minden évben ugyanezek a körök futnak le.

Lehet, hogy ha több állami szponzort küldtek volna oda is, akkor talán lehetett volna játszani?
Ha majd véget ér ez a fiatalkomcsiszövetség országlása és már a garancsos is múló emlék lesz, akkor ezt a hozzászólásod idézni fogom: Nem vagyok kíváncsi a magyarázkodásra!

Jó időtöltést hozzá!

Bár igazad lehet. Azért az nb2.hu-ra már csak nem fogok irogatni! ;)
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.03.04. 19:48

adrenalin69 írta:
A Vaskezű írta:
vasutas írta:Ti inkább azon aggódjtatok,hogy a választások előtt átadják a stadionotkat mert ha bukik a fidesz örökre felcsúton ragadtok.

Remélem, hogy kitakarodik a közvetlen politika a focinkból.
Egyébként meg, Hemi is elég közel volt/van a tűzhöz.

Ha kitakarodik, akkor stadion nuku és jön újra az nb2. Én is reménykedem.

Bár nevüktől megfosztva, de a szocik alatt is első osztályú volt a Vidi.
Vagy kormányváltás után csak a vízfejből lehetnek majd NB1-es csapatok?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.03.04. 20:08

adrenalin69 írta:
A Vaskezű írta:
vasutas írta:Ti inkább azon aggódjtatok,hogy a választások előtt átadják a stadionotkat mert ha bukik a fidesz örökre felcsúton ragadtok.

Remélem, hogy kitakarodik a közvetlen politika a focinkból.
Egyébként meg, Hemi is elég közel volt/van a tűzhöz.

Ha kitakarodik, akkor stadion nuku és jön újra az nb2. Én is reménykedem.

Hiába gondolkodunk sok dologról ugyanúgy, lehetetlen Veled normálisan kommunikálni, mert agresszív és egyoldalúan leegyszerűsítő skatulyákat alkalmazol, támadsz. Én pl. akkor sem kívántam az Újpest NB2-be sorolását, amikor egy maffiózó volt a tulajdonosa, mert tudom, hogy nem a szurkolók tehetnek erről. És azt is sajnálnám, ha a belga miatt mennétek a ratatouille-be.

Ha a politika támogatja az élsportot, az rendben van. Ez a stadionépítési láz nem normális. A régi Sóstóit néhány tízmillió Ft-ból ki lehetett volna pofozni használhatóra (nagyobb büfék és wc-k, némi állagmegőrzés). Falusi, kétszezonos, NB2-es csapatoknál megindokolhatatlan az új stadionok építése. Az sem ésszerű, hogy egymástól néhány km-re ennyi új stadion épüljön Budapesten, nyugodtan lehetett volna társbérletet alkalmazni, amely nyugati élkluboknál is működik. Ha már mindenkinek új stadion jut, de Kispesten ez kitolódott, akkor takarítsák le rendesen a pályát, vagy ilyen esetben játsszák le máshol. Csak itt a meccs napjáig az klub és az MLSZ is várta, hogy kitavaszodjon, ez a baj.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.03.05. 05:25

A Vaskezű írta:
adrenalin69 írta:
A Vaskezű írta:Remélem, hogy kitakarodik a közvetlen politika a focinkból.
Egyébként meg, Hemi is elég közel volt/van a tűzhöz.

Ha kitakarodik, akkor stadion nuku és jön újra az nb2. Én is reménykedem.

Hiába gondolkodunk sok dologról ugyanúgy, lehetetlen Veled normálisan kommunikálni, mert agresszív és egyoldalúan leegyszerűsítő skatulyákat alkalmazol, támadsz. Én pl. akkor sem kívántam az Újpest NB2-be sorolását, amikor egy maffiózó volt a tulajdonosa, mert tudom, hogy nem a szurkolók tehetnek erről. És azt is sajnálnám, ha a belga miatt mennétek a ratatouille-be.

Ha a politika támogatja az élsportot, az rendben van. Ez a stadionépítési láz nem normális. A régi Sóstóit néhány tízmillió Ft-ból ki lehetett volna pofozni használhatóra (nagyobb büfék és wc-k, némi állagmegőrzés). Falusi, kétszezonos, NB2-es csapatoknál megindokolhatatlan az új stadionok építése. Az sem ésszerű, hogy egymástól néhány km-re ennyi új stadion épüljön Budapesten, nyugodtan lehetett volna társbérletet alkalmazni, amely nyugati élkluboknál is működik. Ha már mindenkinek új stadion jut, de Kispesten ez kitolódott, akkor takarítsák le rendesen a pályát, vagy ilyen esetben játsszák le máshol. Csak itt a meccs napjáig az klub és az MLSZ is várta, hogy kitavaszodjon, ez a baj.

Fura, hogy pont a te leszarom takarítsatok megnyilvánulásod után még leegyszerűsítő skatulyákról polemizálsz! Nem is fura, ha nem inkább képmutató! Agresszió? Nem tudom,,hogy miben manifesztálódót hozzászólásomba, de ez olyan trendi manapság cimkéket aggatni. Inkabb írtad volna, hogy azt hallottad rólam, hogy valamelyik beosztottam szexuálisan zaklattam.
Milyen vagy melyik maffiózóra gondoltál Újpesten tulajdonosként?
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Sub Pop
Moderátor
Hozzászólások: 27958
Csatlakozott: 2006.07.29. 17:15

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sub Pop » 2018.03.05. 06:21

A Vidi már jóval szombat előtt közölte, hogy nem akar mérkőzést játszani. Ja, hogy ez így megy? A pálya nem volt szarabb állapotban mint pl a dió-fradi összecsapáson.
Ugye mindenki egyenlő, de vannak egyenlőbbek.
Puskás-Kispest-Hungary

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Elmarad a Honvéd-Vidi!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.03.05. 06:46

Sub Pop írta:A Vidi már jóval szombat előtt közölte, hogy nem akar mérkőzést játszani. Ja, hogy ez így megy? A pálya nem volt szarabb állapotban mint pl a dió-fradi összecsapáson.
Ugye mindenki egyenlő, de vannak egyenlőbbek.

Így végigolvasgatva nekem az jön le, hogy egyik csapat sem nagyon akart hétvégén meccselni, egyedül a szurkolók lettek faszra rántva azzal, hogy nem kaptak időben tájékoztatást.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: alehndr, RC valamint 214 vendég