A hat meccs óta veretlen Rufolfék idegenben verték a Lokit

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A hat meccs óta veretlen Rufolfék idegenben verték a Lokit

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.02.24. 19:23

Debrecen - Fontos pontokat szereztek a bennmaradásért.

A hat meccs óta veretlen Rufolfék idegenben verték a Lokit


 


OTP Bank Liga, 20. forduló:


Debreceni VSC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-2 (0-0)


Nagyerdei Stadion, 2200 néző, v.: Erdős


gólszerzők: Arabuli (87.), Rácz (95.)  


sárga lap: Nagy S. (58.), Szatmári (59.), Bényei (61.), Kinyik (84.),  illetve Zsiga (46.), Andric (58.), Habovda (71.)


Debrecen: Nagy S. - Bényei, Szatmári, Kinyik, Barna - Bódi (Bereczki, 82.), Tőzsér, Fiip, Varga K. (Tabakovic, 64.) - Könyves, Nagy K. (Takács T., a szünetben)


Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Horváth L. - Habovda, Póti, Tamás L., Uzoma - Haris, Zsiga (Rudolf, 62.), Sigér, Vajda - Arabuli (Maisuradze, 91.), Andric (Rácz, 74.)


 


    


 


A kiesés ellen küzdő Balmazújváros meglepetésre kétgólos győzelmet aratott a tabellán harmadik Debrecen vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójában. A mérkőzés az Újpest volt labdarúgója, a héten elhunyt Lázár Bence emlékére gyászszünettel kezdődött. Az első félidő nagyobb része mezőnyjátékot hozott némi vendégfölénnyel, s a közönség sokáig nem láthatott kaput eltaláló lövést. Aztán a hajrában a harcosabb Balmazújváros több helyzetet is kidolgozott, de ezeket rendre elpuskázta. A szünet után kapufát rúgtak a vendégek, majd egy kis lökdösődés és mindkét oldalon durva belépők sorozata borzolta a kedélyeket. A folytatásban egy remek Tőzsér-kapáslövést és egy Arabuli-lehetőséget leszámítva nem igazán forogtak veszélyben a kapuk. A hajrá aztán megint a vendégeké volt, s Arabuli a sokadik helyzetét kihasználva végül megszerezte a vezető gólt az újoncnak. A ráadásban egy kontra végén még Rácz is betalált.


 


 


Tabella a linkre kattintva érhető el



Élő közvetítés és a gólok története a 20. forduló mérkőzéseiről - NB1.hu



Élő közvetítés a 20. forduló meccseiről




Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: A hat meccs óta veretlen Rufolfék idegenben verték a Lokit

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.02.24. 19:25

Eszerint teljesen megérdemelt vendégsiker született. Gratula!
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: A hat meccs óta veretlen Rufolfék idegenben verték a Lokit

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.02.24. 19:32

Cselszky írta:Eszerint teljesen megérdemelt vendégsiker született. Gratula!

Néztem a meccset és így bátran kijelenthetem hogy a végeredmény számunkra hízelgő.
Remegtél a kieséstől ősszel s ha az elmúlt 2 meccset nézzük azt kell mondani van rá esély.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: A hat meccs óta veretlen Rufolfék idegenben verték a Lokit

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.02.24. 19:44

beroka írta:
Cselszky írta:Eszerint teljesen megérdemelt vendégsiker született. Gratula!

Néztem a meccset és így bátran kijelenthetem hogy a végeredmény számunkra hízelgő.
Remegtél a kieséstől ősszel s ha az elmúlt 2 meccset nézzük azt kell mondani van rá esély.

Nem remegés ez, csak mikor ment a szekér, akkor is látszott, hogy mennyire vékony és egyénileg mennyire gyengécske ez a keret. Télen sem erősítettünk.
Erős csapategységgel és 2-3 kiemelkedő teljesítménnyel nyertük a meccseket. Most mindkettő hibádzik. Varga Kevin már kb. novemberben visszaesett, Tőzsér visszatért a kényelmes alibifocihoz, Bódi az első 4-5 meccse után elszürkült. Ezekben nem történt előrelépés.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: A hat meccs óta veretlen Rufolfék idegenben verték a Lokit

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.02.24. 19:55

Cselszky írta:
beroka írta:
Cselszky írta:Eszerint teljesen megérdemelt vendégsiker született. Gratula!

Néztem a meccset és így bátran kijelenthetem hogy a végeredmény számunkra hízelgő.
Remegtél a kieséstől ősszel s ha az elmúlt 2 meccset nézzük azt kell mondani van rá esély.

Nem remegés ez, csak mikor ment a szekér, akkor is látszott, hogy mennyire vékony és egyénileg mennyire gyengécske ez a keret. Télen sem erősítettünk.
Erős csapategységgel és 2-3 kiemelkedő teljesítménnyel nyertük a meccseket. Most mindkettő hibádzik. Varga Kevin már kb. novemberben visszaesett, Tőzsér visszatért a kényelmes alibifocihoz, Bódi az első 4-5 meccse után elszürkült. Ezekben nem történt előrelépés.

Csatár nélkül nehéz bármit is elérni.
Azt írták sokan hogy elöl megvagyunk.
Szerintem ott a legnagyobb gond. Ha nincs csatár teljesítmény akkor nincs középpálya sem.
Egy normálisnak mondott csatárunk van az Mengolo de ő eltünt mint szamár a ködben.
Könyves életében nem fog egy szezonban 5 gólnál többet rúgni. Tabakovics egy vicc. Takácsról azt hiszem nem kell sokat beszélni. Nagy Kevin ma megmutatta miért is tart ott ahol tart. Bereczki meg kb olyan szint mint én így mivel engem is így hívnak legközelebb én is beállhatnék a 40 évemmel. 10 méteren az újvárosi gyerek 2 méteres hátrányból 2 métert vert rá. Legalább én amíg bírnék mennék nem lötyögnék.

BlancoAgilon38

Re: A hat meccs óta veretlen Rufolfék idegenben verték a Lokit

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.02.25. 09:13

Ruufolf Peti,
Ha felül a nejére!!!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: A hat meccs óta veretlen Rufolfék idegenben verték a Lokit

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.02.25. 09:26

Van az üzemi fék,a motorfék,a rögzítőfék. Ezek szerint Rufolfék is van. Mondjuk Rudolfnak nem sok köze van ehhez a sorozathoz.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: A hat meccs óta veretlen Rufolfék idegenben verték a Lokit

HozzászólásSzerző: moti77 » 2018.02.25. 11:28

Bravó Balmaz!!!! A fene se gondolta volna, hogy a Lokit felül múljuk játékban, és eredményben. Már az 1 pontnak is örültem volna. Úgy voltam vele, hogy kapunk kettő vagy hármat, max 1 góllal szépítünk. De, nem azt hogy mi rúgunk kettőt, és még gólt se kapunk, ez szép volt! Következő fordulóban, ilyen alázattal, mint a Loki ellen játszottak, itthon a Paksot verni kell.

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: A hat meccs óta veretlen Rufolfék idegenben verték a Lokit

HozzászólásSzerző: moti77 » 2018.02.25. 11:30

Cselszky írta:Eszerint teljesen megérdemelt vendégsiker született. Gratula!

Remélem ez a pofon, amit kaptatok tőlünk, felébreszti a Lokit, és eredményeket hoz a következő fordulóktól. Hajrá hajdúság!!!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: A hat meccs óta veretlen Rufolfék idegenben verték a Lokit

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.02.25. 11:38

moti77 írta:Bravó Balmaz!!!! A fene se gondolta volna, hogy a Lokit felül múljuk játékban, és eredményben. Már az 1 pontnak is örültem volna. Úgy voltam vele, hogy kapunk kettő vagy hármat, max 1 góllal szépítünk. De, nem azt hogy mi rúgunk kettőt, és még gólt se kapunk, ez szép volt! Következő fordulóban, ilyen alázattal, mint a Loki ellen játszottak, itthon a Paksot verni kell.

Annyira azért nem volt meglepő. A Dorog elleni, kiábrándító teljesítményt hozó vereség kijózanítólag hatott a szurkolókra. Rámutatott, hogy komoly problémák vannak nálunk, és sejteni lehetett, hogy ebből pár nap alatt nem lehet felállni. Bandi részéről elkeseredést és tanácstalanságot éreztem. Az utóbbi napokban már sok x2-es tippet olvastam a részünkről.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 125 vendég