Rajtol az NB I, itt a mai program!

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.02.23. 22:29

Magyarország - A bajnoki címvédő fogadja a listavezetőt.

Rajtol az NB I, itt a mai program!


Szombaton a huszadik fordulóval folytatódik az OTP Bank Liga 2017–2018-as idénye. Szinte minden csapatnak változott a kerete a téli átigazolási időszakban, gyűjtötte össze az mlsz.hu.


 


VIDEOTON FC–VASAS FC


(Felcsút, Pancho Aréna, 17.00)


 


A székesfehérváriak legnagyobb fogása Huszti Szabolcs megszerzése lehet, a korábbi 51-szeres válogatott támadó 2005 tavaszán játszott legutóbb a magyar élvonalban, azóta francia, német, orosz és kínai klub tagja is volt. Fontos erősítés lehet Marko Scsepovics testvére, Sztefan, aki ősszel több mint ezer percet játszott a Sporting Gijónban, a spanyol második vonalban. Visszatért a Vidihez Tomas Tujvel kapus, kollégája, Horváth Tamás ellenben elment Mezőkövesdre. Macedóniából szerződtette a klub a 24 éves, ötszörös macedón válogatott középpályást, Boban Nikolovot. Távozott Fejes András, Horváth Tamás, valamint az első tavaszi ellenfélhez, a Vasashoz szerződő Barczi Dávid, míg Ezekiel Hentyt és Szabó Bencét kölcsönadta a klubt. A fehérváriak négy héten keresztül Spanyolországban készültek, edzőmeccseiken a legnagyobb siker az FK Krasznodar és a kínai Tiencsin Teda legyőzése volt. A Vasas itthon készült, magyar klubok ellen játszott formába hozó mérkőzéseket. Elsősorban Ádám Martin gólképessége volt feltűnő, de az új szerzemények közül Barczi is jó benyomást keltett. Érkezett még Egerszegi Tamás Lengyelországból, Csiki Norbert Gyirmótról, Laczkó Zsolt pedig a Honvédtól, ahol kölcsönben játszott. A távozók közül Kulcsár Tamás 16 meccsen is játszott ősszel.


 


MEZŐKÖVESD-ZSÓRY FC–PUSKÁS AKADÉMIA FC


(Mezőkövesd, 17.00)


 


A mezőkövesdiektől távozó három játékos, Tomás Tujvel, Marek Střeštík és Lazar Veszelinovics összesen 48 bajnokit játszott ősszel. Visszatért ellenben Horváth Tamás, de még ennél is nagyobb igazolás lehet, hogy Bognár István is újra a kövesdiek játékosa lett. (Mindketten a 2013–2014-es idényben szerepeltek az élvonalban a Mezőkövesd színeiben.) A borsodiakhoz igazolt Tarczy Pál, Oláh Bálint, valamint négy külföldi játékos, a szerb Sztefan Drazsics, a horvát Matija Katanec, a szlovák Patrik Misák és a kameruni Fabrice Onana. A törökországi Belekben is készülő Mezőkövesd mindössze két előkészületi mérkőzését veszítette el, ellenben legyőzte a Csornomorec Odesszát, a Pirin Blagoevgradot és a Sahtar U21-es csapatát is. A Puskás Akadémia Spanyolországban készült, ahol legyőzte a Dinamo Kijevet is. Ez a legjobb téli eredménye. Pintér Attila együttese kölcsönvette Ezekiel Hentyt a Videoton FC-től, a nigériai csatáron kívül két szlovén (Klinar és Trajkovski), valamint egy uruguayi (Vega Martínez) labdarúgó érkezett.


 


DEBRECENI VSC–BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ


(Debrecen, 17.00)


 


Alig változott a Loki kerete, Novota János, a korábbi szlovák válogatott kapus visszavonult, Szilvási Péter elment Gyirmótra. Mind a ketten egy bajnokin játszottak ősszel az OTP Bank Ligában. Izraelből érkezett egy szlovák kapus, Tomás Košický. Herczeg András csapata tíz napot Törökországban töltött, felemás eredményekkel végződő előkészületi meccseket vívva. A legjobban a Karpati Lviv (4-1) ellen ment a csapatnak. A balmazújvárosiak leszerződtették Rudolf Gergelyt, aki korábbi klubja ellen térhet vissza az NB I-be. Ugyancsak Nyíregyházáról érkezett Harsányi Zoltán és Kónya Márk. Az újonc bővítette grúz kontingensét a gólerős középpályás, Lasa Sindagoridze megvételével. Horváth Ferenc csapata javuló formát mutatott az előkészületi mérkőzéseken, s ellentétben a DVSC-vel, megnyerte a hét közben a Magyar Kupa-mérkőzését is.


 


PAKSI FC–DIÓSGYŐRI VTK


(Paks, 17.00)


 


A paksiak is jártak a törökországi Belekben, ahol döntetlent játszottak az egykor szebb napokat látott dán Vejle BK-val és egy élvonalbeli szlovák klubbal, s legyőzték az ukrán Vorszkla Poltavát. Ugyanakkor kikaptak a donyecki Olimpiktől. A keret keveset változott, Fejes András (Videoton FC) és Simon András (Gyirmót) azonban erősítés lehet. A Diósgyőri VTK a korábbi debreceni Dusan Brkovicsot szerezte meg Lettországból, érkezett még egy koszovói (Florent Hasani), és egy ukrán (Szerhij Sesztakov) futballista, mindketten jó teljesítményt nyújtottak a felkészülés során. A távozók közül Nono játszotta ősszel a legnagyobb szerepet, 17 meccsen szerepelt. A csapat viszonylag kevés felkészülési meccset játszott, Törökországban kikapott a Rubon Kazanytól, s döntetlent játszott a kazah Akpobéval.


 


ÚJPEST FC–SZOMBATHELYI SWIETELSKY-HALADÁS FC


(Szusza Ferenc Stadion, 17.00)


 


A lila-fehérek szűk két hetet Törökországban, Belekben töltöttek. Az edzőmérkőzéseken aligha az eredmény lehetett a legfontosabb szempont – egyet sem nyertek meg. Itthon aztán legyűrték egy-egy góllal a Gyirmótot és a Balassagyarmatot. A Haladás is Belekben készült, néhány napon át éppen akkor, amikor az Újpest. A vasi zöld-fehérek mérlege sokkal jobb, a téli felkészülési időszakban veretlenek maradtak, a nyolc meccsből hatot megnyertek. Fura módon a legértékesebb siker az egyik döntetlen, a szlovén NK Maribor elleni 1-1 volt. Ami a keretek változását illeti, a Megyeri útra két légiós, a bosnyák Dženan Bureković és a nigériai Vincent Onovo érkezett, utóbbi Finnországból, a HJK-ból. Eladta a klub Kovács Zoltánt Zalaegerszegre és kölcsönadta Viktor Angelovot Macedóniába. Nem tagja már a keretnek a Svédországba visszatért Anton Salétros sem. A Haladásnál cseh vagy szlovák anyanyelvű játékosok érkeztek, Kristián Kolcák a katah Aktobétól, Michael Rabušic pedig Jihlavából. Végleg megvette a klub a korábban kölcsönben szereplő Karol Mészárost. Devecseri Szilárd, Jánvári Gábor, Tóth Benjámin, valamint a kölcsönadott Tóth Dávid és Winkler András távozott, Leandro Martínez visszavonult.


 


FERENCVÁROS–BP. HONVÉD


(Groupama Aréna, 19.30)


 


A listavezető zöld-fehérek kölcsönvették Lengyelországból Nagy Dominikot, s megtartották minden külföldi hír ellenére Joseph Paintsilt. Leszerződtette a klub a szerb Dejan Georgijevicset. Az ősszel mellőzött Bognár István Mezőkövesdre igazolt. Thomas Doll együttese kiemelkedően szerepelt az előkészületi mérkőzéseken, mindössze egy vereséget szenvedett, a talán legerősebb ellenféltől, a HNK Rijekától. Különösen értékes a Lokomotiv Moszkva elleni 2-1-es győzelem. A Honvéd edzőt váltott a téli időszakban, Supka Attila vette át a csapatot. A felkészülés során a magyar ellenfeleket (a Balmazújváros kivételével) legyőzte a kispesti legénység, a külföldiek közül, akikkel a törökországi edzőtáborozás alatt játszott, ellenben csak a Dinamo Bresztet verte meg. A játékoskeret Heffler Tiborral, a pöstyéni Tomáš Košúttal, és a kosaras termetű, spliti Tonći Kukočcsal bővült. Bobál Gergely, Csábi Mihály, Akeem Latifu, Villám Balázs és a kölcsönben a Honvédban szerepelt Laczkó Zsolt távozott.



 



Pedroso tudja a Honvéd legyőzésének kulcsát - NB1.hu



Budapest - A Ferencváros hátvédje szerint remek heten vannak túl.



Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2018.02.24. 13:03

Nem sok esélyt látok, még az 1 pont megszerzéséért. Jövőhéten a Paks ellen már a 3 pontért kell gyűrkőznünk. Hajrá Hajdúság!

DEBRECENI VSC–BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ H

VIDEOTON FC–VASAS FC H

MEZŐKÖVESD-ZSÓRY FC–PUSKÁS AKADÉMIA FC X

PAKSI FC–DIÓSGYŐRI VTK V

ÚJPEST FC–SZOMBATHELYI SWIETELSKY-HALADÁS FC X

FERENCVÁROS–BP. HONVÉD H

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.02.24. 13:07

Nagyon profi az mlsz, februári hétvégén 17 órakor kezdődnek a meccsek 14 vagy 15 óra helyett.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.02.24. 13:13

pron csak minimum hármas kötésben lehet rájuk fogadni hehehe :D kiszabadult a kiskenő-lázár tandem? :P

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.02.24. 14:24

SuperDepor írta:Nagyon profi az mlsz, februári hétvégén 17 órakor kezdődnek a meccsek 14 vagy 15 óra helyett.

Sajnos a Vági papa féle baromság, hogy két meccset adhat maximum a tévé oszt' szevasz, még mindig nem akar meghalni. Pedig az Újpest-Halit simán rakhatták volna 14 órára, szerintem azt is néznék egy páran.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.02.24. 14:25

moti77 írta:Nem sok esélyt látok, még az 1 pont megszerzéséért. Jövőhéten a Paks ellen már a 3 pontért kell gyűrkőznünk. Hajrá Hajdúság!

DEBRECENI VSC–BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ H

VIDEOTON FC–VASAS FC H

MEZŐKÖVESD-ZSÓRY FC–PUSKÁS AKADÉMIA FC X

PAKSI FC–DIÓSGYŐRI VTK V

ÚJPEST FC–SZOMBATHELYI SWIETELSKY-HALADÁS FC X

FERENCVÁROS–BP. HONVÉD H

Sztem legalább egy pontot elvisztek a Nagyerdőből, ha nem mind a hármat. A Dorog-meccs egy elég durva gyomros volt a Lokinak, amiből ritkán szoktak ilyen gyorsan felállni.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96328
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.02.24. 14:34

ManBat írta:
SuperDepor írta:Nagyon profi az mlsz, februári hétvégén 17 órakor kezdődnek a meccsek 14 vagy 15 óra helyett.

Sajnos a Vági papa féle baromság, hogy két meccset adhat maximum a tévé oszt' szevasz, még mindig nem akar meghalni. Pedig az Újpest-Halit simán rakhatták volna 14 órára, szerintem azt is néznék egy páran.

Ez Vági baromsága? Nekem mindig úgy tűnt, hogy mióta megy az M4, azóta az MTVA kvázi utasításokat ad az MLSZ-nek. Politikai döntés alapján, hatalommal, erőfölénnyel visszaélve bezsebelték a jogokat, majd kényük-kedvük szerint szórakoznak. Szerintem a max. két meccs és a kizárólagos szombati játéknap is az ő diktátumuk. Amit persze senki nem mond ki nyíltan, Csányiék úgy tesznek, mintha ők lennének döntéshozó pozícióban, holott valójában a TV dönt. Nem kedveltem az avítt Sport TV-s időszakot sem, de a mostani helyzetnél jobb volt.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96328
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.02.24. 14:37

ManBat írta:
moti77 írta:Nem sok esélyt látok, még az 1 pont megszerzéséért. Jövőhéten a Paks ellen már a 3 pontért kell gyűrkőznünk. Hajrá Hajdúság!

DEBRECENI VSC–BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ H

VIDEOTON FC–VASAS FC H

MEZŐKÖVESD-ZSÓRY FC–PUSKÁS AKADÉMIA FC X

PAKSI FC–DIÓSGYŐRI VTK V

ÚJPEST FC–SZOMBATHELYI SWIETELSKY-HALADÁS FC X

FERENCVÁROS–BP. HONVÉD H

Sztem legalább egy pontot elvisztek a Nagyerdőből, ha nem mind a hármat. A Dorog-meccs egy elég durva gyomros volt a Lokinak, amiből ritkán szoktak ilyen gyorsan felállni.

Engem is meglepne a győzelmünk. Bár nagy a fogadkozás, de egy szedett-vedett banda benyomását keltettük, és kétlem, hogy pár nap alatt rendezni lehet a sorokat. Lehet, hogy megint egy keserves idénykezdet kell ahhoz, hogy aztán valamennyire kiegyenesedjünk. Ha az eszemre hallgatok, döntetlenre tippelek. Ki talán nem kapunk, persze ez sem kizárt.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.02.24. 14:43

Cselszky írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:Nagyon profi az mlsz, februári hétvégén 17 órakor kezdődnek a meccsek 14 vagy 15 óra helyett.

Sajnos a Vági papa féle baromság, hogy két meccset adhat maximum a tévé oszt' szevasz, még mindig nem akar meghalni. Pedig az Újpest-Halit simán rakhatták volna 14 órára, szerintem azt is néznék egy páran.

Ez Vági baromsága? Nekem mindig úgy tűnt, hogy mióta megy az M4, azóta az MTVA kvázi utasításokat ad az MLSZ-nek. Politikai döntés alapján, hatalommal, erőfölénnyel visszaélve bezsebelték a jogokat, majd kényük-kedvük szerint szórakoznak. Szerintem a max. két meccs és a kizárólagos szombati játéknap is az ő diktátumuk. Amit persze senki nem mond ki nyíltan, Csányiék úgy tesznek, mintha ők lennének döntéshozó pozícióban, holott valójában a TV dönt. Nem kedveltem az avítt Sport TV-s időszakot sem, de a mostani helyzetnél jobb volt.

Úgy emlékszem, az ő ötlete volt, még tán az M4 Sport se indult el és a Duna és a Sport1 osztotta meg egymással a meccseket amikor bejelentette, hogy jövő szezontól ez lesz, mert ha kevesebb meccs van a TV-ben, akkor szerinte többen fognak kimenni a stadionokba.
Én szerettem a Sport1-es közvetítéseket. Mérföldekkel jobb kommentátoraik voltak, mint a királyi tévén(pl. nekem Matuz Krisztián volt a kedvencem, és tudom hogy ez eretnekségnek számít, de én Faragó Ricsit is bírtam).
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.02.24. 14:45

Cselszky írta:
ManBat írta:
moti77 írta:Nem sok esélyt látok, még az 1 pont megszerzéséért. Jövőhéten a Paks ellen már a 3 pontért kell gyűrkőznünk. Hajrá Hajdúság!

DEBRECENI VSC–BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ H

VIDEOTON FC–VASAS FC H

MEZŐKÖVESD-ZSÓRY FC–PUSKÁS AKADÉMIA FC X

PAKSI FC–DIÓSGYŐRI VTK V

ÚJPEST FC–SZOMBATHELYI SWIETELSKY-HALADÁS FC X

FERENCVÁROS–BP. HONVÉD H

Sztem legalább egy pontot elvisztek a Nagyerdőből, ha nem mind a hármat. A Dorog-meccs egy elég durva gyomros volt a Lokinak, amiből ritkán szoktak ilyen gyorsan felállni.

Engem is meglepne a győzelmünk. Bár nagy a fogadkozás, de egy szedett-vedett banda benyomását keltettük, és kétlem, hogy pár nap alatt rendezni lehet a sorokat. Lehet, hogy megint egy keserves idénykezdet kell ahhoz, hogy aztán valamennyire kiegyenesedjünk. Ha az eszemre hallgatok, döntetlenre tippelek. Ki talán nem kapunk, persze ez sem kizárt.

Én is ikszet mondanék.
Egyébként azok után, amilyen védelmi hibákat csináltunk néha katasztrofális talajon kedden a Vác ellen (akik szerencsére ezt nem tudták büntetni) az első számú védelemmel, a mi győzelmünk is meglepne. Sztem egy dögunalmas 1-1 lesz, mindkét oldalon egy bakival.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96328
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.02.24. 14:47

ManBat írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:Sajnos a Vági papa féle baromság, hogy két meccset adhat maximum a tévé oszt' szevasz, még mindig nem akar meghalni. Pedig az Újpest-Halit simán rakhatták volna 14 órára, szerintem azt is néznék egy páran.

Ez Vági baromsága? Nekem mindig úgy tűnt, hogy mióta megy az M4, azóta az MTVA kvázi utasításokat ad az MLSZ-nek. Politikai döntés alapján, hatalommal, erőfölénnyel visszaélve bezsebelték a jogokat, majd kényük-kedvük szerint szórakoznak. Szerintem a max. két meccs és a kizárólagos szombati játéknap is az ő diktátumuk. Amit persze senki nem mond ki nyíltan, Csányiék úgy tesznek, mintha ők lennének döntéshozó pozícióban, holott valójában a TV dönt. Nem kedveltem az avítt Sport TV-s időszakot sem, de a mostani helyzetnél jobb volt.

Úgy emlékszem, az ő ötlete volt, még tán az M4 Sport se indult el és a Duna és a Sport1 osztotta meg egymással a meccseket amikor bejelentette, hogy jövő szezontól ez lesz, mert ha kevesebb meccs van a TV-ben, akkor szerinte többen fognak kimenni a stadionokba.
Én szerettem a Sport1-es közvetítéseket. Mérföldekkel jobb kommentátoraik voltak, mint a királyi tévén(pl. nekem Matuz Krisztián volt a kedvencem, és tudom hogy ez eretnekségnek számít, de én Faragó Ricsit is bírtam).

A nyilatkozatra, miszerint majd így többen mennek, emlékszem. De arra is, hogy jó egy év múlva már azt mondták, mégsem jött be a számításuk, és a következő szezontól alakítani fognak a közvetítéseken. Ez kb. 2 éve hangzott el, de nem változott semmi. Pedig ugye a kártya kötelező jellegét is eltörölték, szóval van olyan elem, amiben hajlottak a korrekcióra. Nincs bizonyítékom, csak egy benyomásom, eszerint a TV ellenállásán halnak el a dolgok.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.02.24. 14:52

Cselszky írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Ez Vági baromsága? Nekem mindig úgy tűnt, hogy mióta megy az M4, azóta az MTVA kvázi utasításokat ad az MLSZ-nek. Politikai döntés alapján, hatalommal, erőfölénnyel visszaélve bezsebelték a jogokat, majd kényük-kedvük szerint szórakoznak. Szerintem a max. két meccs és a kizárólagos szombati játéknap is az ő diktátumuk. Amit persze senki nem mond ki nyíltan, Csányiék úgy tesznek, mintha ők lennének döntéshozó pozícióban, holott valójában a TV dönt. Nem kedveltem az avítt Sport TV-s időszakot sem, de a mostani helyzetnél jobb volt.

Úgy emlékszem, az ő ötlete volt, még tán az M4 Sport se indult el és a Duna és a Sport1 osztotta meg egymással a meccseket amikor bejelentette, hogy jövő szezontól ez lesz, mert ha kevesebb meccs van a TV-ben, akkor szerinte többen fognak kimenni a stadionokba.
Én szerettem a Sport1-es közvetítéseket. Mérföldekkel jobb kommentátoraik voltak, mint a királyi tévén(pl. nekem Matuz Krisztián volt a kedvencem, és tudom hogy ez eretnekségnek számít, de én Faragó Ricsit is bírtam).

A nyilatkozatra, miszerint majd így többen mennek, emlékszem. De arra is, hogy jó egy év múlva már azt mondták, mégsem jött be a számításuk, és a következő szezontól alakítani fognak a közvetítéseken. Ez kb. 2 éve hangzott el, de nem változott semmi. Pedig ugye a kártya kötelező jellegét is eltörölték, szóval van olyan elem, amiben hajlottak a korrekcióra. Nincs bizonyítékom, csak egy benyomásom, eszerint a TV ellenállásán halnak el a dolgok.

Lehet igazad van. Az is lehet, hogy tőlük ered az ötlet, de az M4 belekényelmesedett a szituba, és azt mondták, marad így.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.02.24. 15:15

Most először totál nem foglalkoztat.
Go Gunners Hajrá Videoton

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96328
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.02.24. 15:24

Gunners írta:Most először totál nem foglalkoztat.

Én nem először tapasztaltam, hogy abszolút nem hiányzik. Baromi jól elvoltam nélküle, néztem a Bundesligát, kis PL-t, spanyolt, olaszt, BL-t, EL-t.
De ha már elindul, akkor próbálok valamennyire ráhangolódni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.02.24. 15:27

Cselszky írta:
Gunners írta:Most először totál nem foglalkoztat.

Én nem először tapasztaltam, hogy abszolút nem hiányzik. Baromi jól elvoltam nélküle, néztem a Bundesligát, kis PL-t, spanyolt, olaszt, BL-t, EL-t.
De ha már elindul, akkor próbálok valamennyire ráhangolódni.

Nekem hiányzott. Nagyon ritkán nézek külföldi focit, (és még akkor se mindig :) ). Így pedig, hogy idénre a F1-et is nézhetetlenné tették, abszolúte az NB1 marad az utolsó sportesemény, amit még figyelemmel követek.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96328
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.02.24. 19:12

ManBat írta:
moti77 írta:Nem sok esélyt látok, még az 1 pont megszerzéséért. Jövőhéten a Paks ellen már a 3 pontért kell gyűrkőznünk. Hajrá Hajdúság!

DEBRECENI VSC–BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ H

VIDEOTON FC–VASAS FC H

MEZŐKÖVESD-ZSÓRY FC–PUSKÁS AKADÉMIA FC X

PAKSI FC–DIÓSGYŐRI VTK V

ÚJPEST FC–SZOMBATHELYI SWIETELSKY-HALADÁS FC X

FERENCVÁROS–BP. HONVÉD H

Sztem legalább egy pontot elvisztek a Nagyerdőből, ha nem mind a hármat. A Dorog-meccs egy elég durva gyomros volt a Lokinak, amiből ritkán szoktak ilyen gyorsan felállni.

Igazad lett. Optimista voltam a döntetlen tippemmel. Szerencsére kb. 3 percet láttam az egészből. Nagyon mélyen vagyunk, kb. mint a nyár elején. Már értem, miért mondta Bandi, hogy nem a dobogóval foglalkozik, hanem azt számolgatja, hogy hány pontra vagyunk a 11.-től. Megint sikerült elbaszni valamit a felkészülés során, kemény lesz innen felállni. Pár hét biztosan rámegy.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.02.24. 19:35

Cselszky írta:
ManBat írta:
moti77 írta:Nem sok esélyt látok, még az 1 pont megszerzéséért. Jövőhéten a Paks ellen már a 3 pontért kell gyűrkőznünk. Hajrá Hajdúság!

DEBRECENI VSC–BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ H

VIDEOTON FC–VASAS FC H

MEZŐKÖVESD-ZSÓRY FC–PUSKÁS AKADÉMIA FC X

PAKSI FC–DIÓSGYŐRI VTK V

ÚJPEST FC–SZOMBATHELYI SWIETELSKY-HALADÁS FC X

FERENCVÁROS–BP. HONVÉD H

Sztem legalább egy pontot elvisztek a Nagyerdőből, ha nem mind a hármat. A Dorog-meccs egy elég durva gyomros volt a Lokinak, amiből ritkán szoktak ilyen gyorsan felállni.

Igazad lett. Optimista voltam a döntetlen tippemmel. Szerencsére kb. 3 percet láttam az egészből. Nagyon mélyen vagyunk, kb. mint a nyár elején. Már értem, miért mondta Bandi, hogy nem a dobogóval foglalkozik, hanem azt számolgatja, hogy hány pontra vagyunk a 11.-től. Megint sikerült elbaszni valamit a felkészülés során, kemény lesz innen felállni. Pár hét biztosan rámegy.

Együtt esünk ki :cool:
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.02.24. 19:53

Azt beszéli, már a város, bajnok lett a Videoton!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.02.24. 19:59

A Vaskezű írta:Azt beszéli, már a város, bajnok lett a Videoton!

annyira azert nem lesz egyszeru. :)
kubatov takarodj!

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Rajtol az NB I, itt a mai program!

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.02.24. 20:47

inreallife írta:
A Vaskezű írta:Azt beszéli, már a város, bajnok lett a Videoton!

annyira azert nem lesz egyszeru. :)

Dehogynem.
:D


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 97 vendég