Ekkortól lehet jegyet kapni a Leekens-csapat első meccseire

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Ekkortól lehet jegyet kapni a Leekens-csapat első meccseire

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.02.22. 17:43

Magyarország - Az árak is megvannak a válogatott találkozókra.

Ekkortól lehet jegyet kapni a Leekens-csapat első meccseire


 



A magyar válogatott március 23-án (19.00) Kazahsztánt, március 27-én (20.00) Skóciát fogadja felkészülési mérkőzésen a Groupama Arénában - írja az mlsz.hu.




A kazahok és a skótok elleni hazai találkozókra a Szurkolói Klub (SZK) tagjai február 23-án, pénteken 10.00 órától vehetnek jegyeket, míg a klubtagsággal nem rendelkező szurkolók február 24-én, szombaton 10.00 órától juthatnak hozzá belépőikhez.


 


A belépők elhelyezkedéstől függően 2500, 3000, 5000 forintba kerülnek mindkét mérkőzésre. Az SZK-tagok számára élnek a klubtagsággal járó 15-25%-os vásárlási kedvezmények.


 


A mérkőzésre szóló jegyek szurkolói kártyával egyrészt interneten a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, másrészt személyesen közel 350 értékesítési ponton a TEX viszonteladóknál (http://www.eventim.hu/hu/outletek/) vásárolhatók meg.


 


Szurkolói kártya nélkül – személyazonosításra alkalmas igazolvány bemutatása mellett – az alábbi helyszíneken lehet személyesen belépőket vásárolni:


• Ticket Express Bálna: 1093 Budapest, Fővám tér 11-12. 

• Ticket Express Syma: 1146 Budapest, Dózsa György út 1.

• Kórház utcai Stadion, Békéscsaba, Kórház utca 4-6.

• ZTE Aréna: Zalaegerszeg, Október 6. tér 16.


 


Külföldi állampolgárok (kivéve a kazah és skót szurkolókat) utalványt vásárolhatnak a hazai szektorokba, amelyet a találkozó helyszínén – útlevelük bemutatásával – válthatnak át hivatalos meccsjegyre.




Elkészült az első tavaszi forduló bíróküldése, Kassai is vezet - NB1.hu



Hétvégi bíróküldés




Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Ekkortól lehet jegyet kapni a Leekens-csapat első meccseire

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.02.23. 14:38

Mind a két nap dolgozok,így talán a kazah meccset a tv-ben meg tudom szagérteni.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Ekkortól lehet jegyet kapni a Leekens-csapat első meccseire

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.02.23. 18:52

Kivételesen jó ellenfeleket választottak - skótok hasonlóak a görögökhöz, kazahok pedig a finn és észt csapat szintjén vannak.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Ekkortól lehet jegyet kapni a Leekens-csapat első meccseire

HozzászólásSzerző: PTi » 2018.02.23. 22:21

Hm, pont otthon leszek

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75074
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Ekkortól lehet jegyet kapni a Leekens-csapat első meccseire

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.02.24. 09:56

egész fasza lesz az idei meccssor, talán egyetlen olyan ellenfelünk sem lesz aki játszós focit tol, aki eddig nem ábrándult ki a fociból az majd most ha végigszenvedi ezt a birkózós évet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég