Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.02.19. 09:23

nyúl írta:
Dzsotti írta:
BlancoAgilon38 írta:Nem tudom. Engem nem vonz.

Érdekes, mert én meg egy külföldi meccset nem bírok megnézni. Tök érdektelen.
Én már magyart se nagyon.
Ebben a szezonban nem voltam még meccsen, de ráadásul egyet se néztem végig a tévében. Láttam 20 perceket, tán félidőket. Azt hiszem, mindegyik válogatott meccsbe is belealudtam itt-ott. Tehát közel egy éve nem láttam egyben 90 perc focit (nem mintha az, amit láthattam volna, megfeleltethető lenne ennek a fogalomnak akár csak percekre, nem hogy másfél órára).

én Blankóval voltam utoljára élvonalbeli meccsen, 2013 nyarán egy bűngyenge Fradi-Vidi-Kasai meccsen a megboldogult NéPuskásban, annyira emlékszem a meccsről, hogy elkobozták a palackozott ásványvizemet amit 10 méterrel arrébb osztogattak a hőségriadó miatt és Töjpöt mindenki kinevette a harmadik ziccere után
amúgy egyetlen olyan hazai mecset sem tudok végigszenvedni ahol nem vagyunk érdekeltek, ahol igen azokat is nagyjából 60 percig bírom csak
külföldit évente 1-2 alkalommal szintán egy kibővített félidőig, nemzetközi kupát 10 percnyit nem láttam az elmúlt pár szezonban
a válogatottat szinte mindig megpróbálom megnézni, 10-ből 8 meccset el is kezdek nézni de sokszor keresek közben valami kevésbé káros tevékenységet, mondjuk farkasokkal táncolok vagy ipari áramot nyalogatok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.02.19. 09:26

Adamek írta:
nyúl írta:
Dzsotti írta:Érdekes, mert én meg egy külföldi meccset nem bírok megnézni. Tök érdektelen.
Én már magyart se nagyon.
Ebben a szezonban nem voltam még meccsen, de ráadásul egyet se néztem végig a tévében. Láttam 20 perceket, tán félidőket. Azt hiszem, mindegyik válogatott meccsbe is belealudtam itt-ott. Tehát közel egy éve nem láttam egyben 90 perc focit (nem mintha az, amit láthattam volna, megfeleltethető lenne ennek a fogalomnak akár csak percekre, nem hogy másfél órára).

én Blankóval voltam utoljára élvonalbeli meccsen, 2013 nyarán egy bűngyenge Fradi-Vidi-Kasai meccsen a megboldogult NéPuskásban, annyira emlékszem a meccsről, hogy elkobozták a palackozott ásványvizemet amit 10 méterrel arrébb osztogattak a hőségriadó miatt és Töjpöt mindenki kinevette a harmadik ziccere után
amúgy egyetlen olyan hazai mecset sem tudok végigszenvedni ahol nem vagyunk érdekeltek, ahol igen azokat is nagyjából 60 percig bírom csak
külföldit évente 1-2 alkalommal szintán egy kibővített félidőig, nemzetközi kupát 10 percnyit nem láttam az elmúlt pár szezonban
a válogatottat szinte mindig megpróbálom megnézni, 10-ből 8 meccset el is kezdek nézni de sokszor keresek közben valami kevésbé káros tevékenységet, mondjuk farkasokkal táncolok vagy ipari áramot nyalogatok

Ja. Arra emlékszek. Jól berúgtunk a Piros Hetesben, miután kihajigáltuk a bent lévő japán turistákat az utcára.

challo
Tartalék
Hozzászólások: 1902
Csatlakozott: 2007.08.06. 13:57

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: challo » 2018.02.19. 15:37

Gunners írta:
MindigÚjpest írta:
Gunners írta:Az nem lehetett kellemes, mármint a baleseted. Egyébként a mi csapatunkra visszatérve nem tetszik ez a balkáni csapat marhára, de nem vagyok ezzel egyedül. Több ismerőstől is hallottam hogy nem fog kijárkálni a meccsekre. Én nem felejtem el a szerbeknek ahogy kiestünk a Partizan ellen, rugdalhatnak itt az NB1-ben felőlem 50 gólt is.
Nem feltétlen a kiesés a gáz,hanem a mikéntje. Hogy is volt? Kint egy reményt keltő X,itthon meg egy arcpirító 0-5?

Kint egy X egész jó játékkal, itthon egy sima 0-4 lötyögéssel és röhögcséléssel a balkáni különítmény részéről. Nem akartak nyerni a Partizan ellen ez egyértelmű volt, de kérdem én ha megint össze kerülnénk velük akkor megint telibe szarják az egészet ? Kiábrándító az egész!

Ehhez képest Lazovics ment a legjobban a meccsen. Egész egyszerűen jobbak voltak.

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.02.19. 15:57

challo írta:
Gunners írta:
MindigÚjpest írta: Nem feltétlen a kiesés a gáz,hanem a mikéntje. Hogy is volt? Kint egy reményt keltő X,itthon meg egy arcpirító 0-5?

Kint egy X egész jó játékkal, itthon egy sima 0-4 lötyögéssel és röhögcséléssel a balkáni különítmény részéről. Nem akartak nyerni a Partizan ellen ez egyértelmű volt, de kérdem én ha megint össze kerülnénk velük akkor megint telibe szarják az egészet ? Kiábrándító az egész!

Ehhez képest Lazovics ment a legjobban a meccsen. Egész egyszerűen jobbak voltak.

Én sem értem ezt a "Csakis a pirézek adhatták el a meccset!" logikát
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.02.19. 16:14

challo írta:
Gunners írta:
MindigÚjpest írta: Nem feltétlen a kiesés a gáz,hanem a mikéntje. Hogy is volt? Kint egy reményt keltő X,itthon meg egy arcpirító 0-5?

Kint egy X egész jó játékkal, itthon egy sima 0-4 lötyögéssel és röhögcséléssel a balkáni különítmény részéről. Nem akartak nyerni a Partizan ellen ez egyértelmű volt, de kérdem én ha megint össze kerülnénk velük akkor megint telibe szarják az egészet ? Kiábrándító az egész!

Ehhez képest Lazovics ment a legjobban a meccsen. Egész egyszerűen jobbak voltak.

Nem igazán tartom reálisnak azt, hogy otthon (még ha zártkapusan is, de mégiscsak otthon) csak egy ikszre jóak úgy, hogy a meccslabda a végén a Vidié, aztán Felcsúton hirtelen szórnak négyet kapott gól nélkül.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

challo
Tartalék
Hozzászólások: 1902
Csatlakozott: 2007.08.06. 13:57

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: challo » 2018.02.19. 16:40

ManBat írta:
challo írta:
Gunners írta:Kint egy X egész jó játékkal, itthon egy sima 0-4 lötyögéssel és röhögcséléssel a balkáni különítmény részéről. Nem akartak nyerni a Partizan ellen ez egyértelmű volt, de kérdem én ha megint össze kerülnénk velük akkor megint telibe szarják az egészet ? Kiábrándító az egész!

Ehhez képest Lazovics ment a legjobban a meccsen. Egész egyszerűen jobbak voltak.

Nem igazán tartom reálisnak azt, hogy otthon (még ha zártkapusan is, de mégiscsak otthon) csak egy ikszre jóak úgy, hogy a meccslabda a végén a Vidié, aztán Felcsúton hirtelen szórnak négyet kapott gól nélkül.

ha nem tartod reálisnak, akkor nyilván nem úgy volt, a fociban sem történt ilyen még soha.

a meccset láttad legalább?

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.02.19. 16:57

challo írta:
ManBat írta:
challo írta:Ehhez képest Lazovics ment a legjobban a meccsen. Egész egyszerűen jobbak voltak.

Nem igazán tartom reálisnak azt, hogy otthon (még ha zártkapusan is, de mégiscsak otthon) csak egy ikszre jóak úgy, hogy a meccslabda a végén a Vidié, aztán Felcsúton hirtelen szórnak négyet kapott gól nélkül.

ha nem tartod reálisnak, akkor nyilván nem úgy volt, a fociban sem történt ilyen még soha.

a meccset láttad legalább?

Láttam. Egész meccsen rossz megoldások (eleve óriási edzői baklövés idegenbeli gól nélkül letámadni a Partizant), a védelem pedig tömény katasztrófa. Ha ugyanazt a bekkelős taktikát hozták volna óvatosan adagolt támadójátékkal, mint idegenben, vagy a Bordeaux ellen otthon, sima csoportkör.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

challo
Tartalék
Hozzászólások: 1902
Csatlakozott: 2007.08.06. 13:57

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: challo » 2018.02.19. 17:22

ManBat írta:
challo írta:
ManBat írta:Nem igazán tartom reálisnak azt, hogy otthon (még ha zártkapusan is, de mégiscsak otthon) csak egy ikszre jóak úgy, hogy a meccslabda a végén a Vidié, aztán Felcsúton hirtelen szórnak négyet kapott gól nélkül.

ha nem tartod reálisnak, akkor nyilván nem úgy volt, a fociban sem történt ilyen még soha.

a meccset láttad legalább?

Láttam. Egész meccsen rossz megoldások (eleve óriási edzői baklövés idegenbeli gól nélkül letámadni a Partizant), a védelem pedig tömény katasztrófa. Ha ugyanazt a bekkelős taktikát hozták volna óvatosan adagolt támadójátékkal, mint idegenben, vagy a Bordeaux ellen otthon, sima csoportkör.

ez nálam azt jelenti, hogy jobbak. de biztos azért kaptunk 4-et, mert a két szerb támadó eladta a meccset.

egyébként suljic hibájáig nekünk voltak helyzeteink, úgyhogy mégsem volt akkora baklövés, utólag könnyű okosnak lenni. szimplán a jobb csapat jutott tovább.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.02.19. 18:38

challo írta:
ManBat írta:
challo írta:ha nem tartod reálisnak, akkor nyilván nem úgy volt, a fociban sem történt ilyen még soha.

a meccset láttad legalább?

Láttam. Egész meccsen rossz megoldások (eleve óriási edzői baklövés idegenbeli gól nélkül letámadni a Partizant), a védelem pedig tömény katasztrófa. Ha ugyanazt a bekkelős taktikát hozták volna óvatosan adagolt támadójátékkal, mint idegenben, vagy a Bordeaux ellen otthon, sima csoportkör.

ez nálam azt jelenti, hogy jobbak. de biztos azért kaptunk 4-et, mert a két szerb támadó eladta a meccset.

egyébként suljic hibájáig nekünk voltak helyzeteink, úgyhogy mégsem volt akkora baklövés, utólag könnyű okosnak lenni. szimplán a jobb csapat jutott tovább.

Egyrészt Szerbiában a Vidi volt a jobb, másrészt tiszta körülmények között 4-et kapni otthon a Partizan ellen sztem az NB1 teljes felsőházának nehezére esne.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

challo
Tartalék
Hozzászólások: 1902
Csatlakozott: 2007.08.06. 13:57

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: challo » 2018.02.19. 19:15

ManBat írta:
challo írta:
ManBat írta:Láttam. Egész meccsen rossz megoldások (eleve óriási edzői baklövés idegenbeli gól nélkül letámadni a Partizant), a védelem pedig tömény katasztrófa. Ha ugyanazt a bekkelős taktikát hozták volna óvatosan adagolt támadójátékkal, mint idegenben, vagy a Bordeaux ellen otthon, sima csoportkör.

ez nálam azt jelenti, hogy jobbak. de biztos azért kaptunk 4-et, mert a két szerb támadó eladta a meccset.

egyébként suljic hibájáig nekünk voltak helyzeteink, úgyhogy mégsem volt akkora baklövés, utólag könnyű okosnak lenni. szimplán a jobb csapat jutott tovább.

Egyrészt Szerbiában a Vidi volt a jobb, másrészt tiszta körülmények között 4-et kapni otthon a Partizan ellen sztem az NB1 teljes felsőházának nehezére esne.

Az megvan, hogy a Partizan még mindig áll az EL-ben?

BlancoAgilon38

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.02.19. 19:18

challo írta:
ManBat írta:
challo írta:ez nálam azt jelenti, hogy jobbak. de biztos azért kaptunk 4-et, mert a két szerb támadó eladta a meccset.

egyébként suljic hibájáig nekünk voltak helyzeteink, úgyhogy mégsem volt akkora baklövés, utólag könnyű okosnak lenni. szimplán a jobb csapat jutott tovább.

Egyrészt Szerbiában a Vidi volt a jobb, másrészt tiszta körülmények között 4-et kapni otthon a Partizan ellen sztem az NB1 teljes felsőházának nehezére esne.

Az megvan, hogy a Partizan még mindig áll az EL-ben?

Nem mernék a kérdésben ManBat ellen fogadni.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.02.19. 19:47

challo írta:
ManBat írta:
challo írta:ez nálam azt jelenti, hogy jobbak. de biztos azért kaptunk 4-et, mert a két szerb támadó eladta a meccset.

egyébként suljic hibájáig nekünk voltak helyzeteink, úgyhogy mégsem volt akkora baklövés, utólag könnyű okosnak lenni. szimplán a jobb csapat jutott tovább.

Egyrészt Szerbiában a Vidi volt a jobb, másrészt tiszta körülmények között 4-et kapni otthon a Partizan ellen sztem az NB1 teljes felsőházának nehezére esne.

Az megvan, hogy a Partizan még mindig áll az EL-ben?

És ez miben releváns abban a kérdésben, hogy a Vidi akár akarva, akár önnön magától mélyen a tudása alatt játszott a visszavágón, miközben Belgrádban jobban játszott a Partizannál?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

challo
Tartalék
Hozzászólások: 1902
Csatlakozott: 2007.08.06. 13:57

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: challo » 2018.02.19. 20:27

ManBat írta:
challo írta:
ManBat írta:Egyrészt Szerbiában a Vidi volt a jobb, másrészt tiszta körülmények között 4-et kapni otthon a Partizan ellen sztem az NB1 teljes felsőházának nehezére esne.

Az megvan, hogy a Partizan még mindig áll az EL-ben?

És ez miben releváns abban a kérdésben, hogy a Vidi akár akarva, akár önnön magától mélyen a tudása alatt játszott a visszavágón, miközben Belgrádban jobban játszott a Partizannál?

belgrádban egy kurva unalmas 0-0-át toltunk, sokkal esélyesebb, hogy a partizan játszott mélyen a tudása alatt az első meccsen.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.02.19. 20:32

challo írta:
ManBat írta:
challo írta:Az megvan, hogy a Partizan még mindig áll az EL-ben?

És ez miben releváns abban a kérdésben, hogy a Vidi akár akarva, akár önnön magától mélyen a tudása alatt játszott a visszavágón, miközben Belgrádban jobban játszott a Partizannál?

belgrádban egy kurva unalmas 0-0-át toltunk, sokkal esélyesebb, hogy a partizan játszott mélyen a tudása alatt az első meccsen.

Sokkal.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.02.19. 22:14

ManBat írta:
challo írta:
Gunners írta:Kint egy X egész jó játékkal, itthon egy sima 0-4 lötyögéssel és röhögcséléssel a balkáni különítmény részéről. Nem akartak nyerni a Partizan ellen ez egyértelmű volt, de kérdem én ha megint össze kerülnénk velük akkor megint telibe szarják az egészet ? Kiábrándító az egész!

Ehhez képest Lazovics ment a legjobban a meccsen. Egész egyszerűen jobbak voltak.

Nem igazán tartom reálisnak azt, hogy otthon (még ha zártkapusan is, de mégiscsak otthon) csak egy ikszre jóak úgy, hogy a meccslabda a végén a Vidié, aztán Felcsúton hirtelen szórnak négyet kapott gól nélkül.

Pedig ez történt, a futball nem mindig reális. Az meg hogy még állnak az EL-ben miért ne lenne releváns? Sokkal jobb, nemzetközileg tapasztaltabb csapat, mint bármelyik NB1-es. Kivéve persze a Fradit, ott minden októberben garantált a csoportkörös keret következő évre.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Avatar
cogito ergo sum
jeti
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2009.08.05. 11:30
Tartózkodási hely: Rémálmaid

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: cogito ergo sum » 2018.02.20. 06:26

Nem tudom, mi a francon csodálkozunk. Ez ment 45 évig, csak most nem a gyárból lopják ki a csavarkulcsot.
Vissza kell állítani a KGST-t, és majd a szovjetek "megveszik" a magyar focit. Az előbbire már meg is van a törekvés.
Piaci alapokon nyugvó magyar labdarúgást!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.02.20. 08:13

BlancoAgilon38 írta:
challo írta:
ManBat írta:Egyrészt Szerbiában a Vidi volt a jobb, másrészt tiszta körülmények között 4-et kapni otthon a Partizan ellen sztem az NB1 teljes felsőházának nehezére esne.

Az megvan, hogy a Partizan még mindig áll az EL-ben?

Nem mernék a kérdésben ManBat ellen fogadni.
Fostos.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.02.21. 20:02

BEARGRYLLS írta:
SAW írta:
BlancoAgilon38 írta:Na!

Szerintem kár szarozni a másik klubszimpátiáját, legyen az (majdnem) bármilyen.
Ez érzelmi kapocs, az észérvek zátonyra futnak.

Oké, az Ftc kivétel, ott születési rendellenességről van szó. :)


Szerintem mi visszük a fényt hozzátok mert csak akkor bújtok elő és találtok ki a sötétségből ha mi ott vagyunk.

Ez jó volt, nem tápláltam reményeket a humorérzéked kapcsán.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.02.21. 22:27

SAW írta:
BEARGRYLLS írta:
SAW írta:Szerintem kár szarozni a másik klubszimpátiáját, legyen az (majdnem) bármilyen.
Ez érzelmi kapocs, az észérvek zátonyra futnak.

Oké, az Ftc kivétel, ott születési rendellenességről van szó. :)


Szerintem mi visszük a fényt hozzátok mert csak akkor bújtok elő és találtok ki a sötétségből ha mi ott vagyunk.

Ez jó volt, nem tápláltam reményeket a humorérzéked kapcsán.


Születési rendellenesség.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Huszti hazatért, Henty Felcsúton kötött ki - mitől ennyire vonzó az NB I? 

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.02.21. 22:32

BEARGRYLLS írta:
SAW írta:
BEARGRYLLS írta:
Szerintem mi visszük a fényt hozzátok mert csak akkor bújtok elő és találtok ki a sötétségből ha mi ott vagyunk.

Ez jó volt, nem tápláltam reményeket a humorérzéked kapcsán.


Születési rendellenesség.

És mégis megugortad.
Nem nagyon, de becsüljük ezt is.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 102 vendég