Dzsudzsák Balázs visszatér az NB I-be?

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Dzsudzsák Balázs visszatér az NB I-be?

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.02.15. 17:16

nick2005 írta:Dárdai Pali vitte volna a Herhába, de azt mondták, hogy nem tudták volna biztosítani a fizetését. Az igaz, hogy a Hertha nem tartozik a leggazdagabb csapatok közé a Bundesligában, de azért az NBI-hez nem hasonlítható. Ha a Fradi meg tudja fizetni, akkor a Hertha is, ha már pl. egy Kalout tudnak fizetni. Szóval ha annyira akart volna mehetett volna Berlinbe, ahol haver az edző és több 10 ezer néző van meccsenként, jobb meccseken -Bayern, Dortmund - közel tele a 74 ezres stadion. És az NB I-es fizetés többszörösét kereste volna. Szóval nem értem miért jönne haza bohóckodni.

Haza nem fog jönni, marad ott ahol van, vagy valamelyik másik ázsiai szarkupacba igazol.
Go Gunners Hajrá Videoton

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Dzsudzsák Balázs visszatér az NB I-be?

HozzászólásSzerző: Norby » 2018.02.15. 18:34

challo írta:
nick2005 írta:Dárdai Pali vitte volna a Herhába, de azt mondták, hogy nem tudták volna biztosítani a fizetését. Az igaz, hogy a Hertha nem tartozik a leggazdagabb csapatok közé a Bundesligában, de azért az NBI-hez nem hasonlítható. Ha a Fradi meg tudja fizetni, akkor a Hertha is, ha már pl. egy Kalout tudnak fizetni. Szóval ha annyira akart volna mehetett volna Berlinbe, ahol haver az edző és több 10 ezer néző van meccsenként, jobb meccseken -Bayern, Dortmund - közel tele a 74 ezres stadion. És az NB I-es fizetés többszörösét kereste volna. Szóval nem értem miért jönne haza bohóckodni.

Herthának a kivásárlási árával volt gondja, nem a fizujával.


Nem a kivásárlási árával. Hanem a tudásával (és a korával). 3 millióért igazolta az Al-Wahda. Ezt egy Bundesliga csapat simán kifizeti. Ha akarja.
Selke-t most nyáron 8 millióért igazolta (igaz Brooks 17-ért ment így könnyű). Tavaly Duda-t 4,2-ért. Előtte Darida-t 3,8-ért.

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Dzsudzsák Balázs visszatér az NB I-be?

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.02.15. 19:22

challo írta:
nick2005 írta:Dárdai Pali vitte volna a Herhába, de azt mondták, hogy nem tudták volna biztosítani a fizetését. Az igaz, hogy a Hertha nem tartozik a leggazdagabb csapatok közé a Bundesligában, de azért az NBI-hez nem hasonlítható. Ha a Fradi meg tudja fizetni, akkor a Hertha is, ha már pl. egy Kalout tudnak fizetni. Szóval ha annyira akart volna mehetett volna Berlinbe, ahol haver az edző és több 10 ezer néző van meccsenként, jobb meccseken -Bayern, Dortmund - közel tele a 74 ezres stadion. És az NB I-es fizetés többszörösét kereste volna. Szóval nem értem miért jönne haza bohóckodni.

Herthának a kivásárlási árával volt gondja, nem a fizujával.


A fizetéssel volt a gond! Dárdai ezt nyilatkozta a Nemzeti Sportnak: " Dzsudzsák leigazolására 2015-ben lett volna reális esély, de Törökországot választotta a Dinamo Moszkva után. Ha akkor ide jön, úgy jár, mint Salomon Kalou: rendesen leedzem, és formába lendül. Jót tett volna neki, de limitáltak a lehetőségeink. Balázs olyan sztárjátékos, aki mindig meg volt fizetve, nem várhattam el, hogy a két szép szememért alább adjon az igényeiből. Nekünk mérlegelnünk kell azt is, hogy akit szerződtetünk, azt egy napon haszonnal értékesíthessük tovább, harmincéves kor felett pedig ezzel nem számolhatunk."

Itt pedig egy másik nyilatkozat Palitól: "Nem tudtuk annak idején kigazdálkodni az ő bérigényét. Én jól jártam volna vele, a válogatottban mindent megcsinált, amit kértem. A remek bal lábával sokat tudott volna segíteni. De már inkább fiatalokat igazolunk, és Balázs elmúlt harminc. Inkább szerződtetünk egy játékost négymillióért, akit el tudunk adni 11 millióért"- mondta Dárdai Pál.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
TOROSIK
Világsztár
Hozzászólások: 11026
Csatlakozott: 2005.07.22. 16:24
Tartózkodási hely: Dobogótetõ

Re: Dzsudzsák Balázs visszatér az NB I-be?

HozzászólásSzerző: TOROSIK » 2018.02.17. 15:23

Cselszky írta:Évi 500 milláért már hazajönne, ez nem okozhat gondot Kubinak és Viktornak.

Plusz eredményességi prémium. BL csoportkör esetén dupla, BL döntő négyszeres, BL győzelem nyolcszoros! :)


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 235 vendég