"Sosem szoktam kritizálni a játékosaimat, de...."

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

"Sosem szoktam kritizálni a játékosaimat, de...."

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.02.12. 00:53

Törökország - Tele nadrágra panaszkodott az MTK edzője.

"Sosem szoktam kritizálni a játékosaimat, de...."


Szokatlanul őszinte, és keserű nyilatkozatot adott az MTK edzője a klub honlapjának.


 


Feczkó Tamás amiatt borult ki, hogy a vasárnapi két edzőmérkőzésen csapata összesen kilenc gólt kapott. A szerb FK Rad elleni 4-4 után a grúz FC Dela Gori 5-0-ás vereséget mért a kék-fehérekre.


 


A vezetőedző értékelését:


 




 


Érdemes meghallgatni ugyanezen mérkőzések után Kanta Józsefnek, az MTK csapatkapitányának kevésbé őszinte, mondhatni megszokottan sablonos értékelését is:


 




 



Két meccsen kilenc góllal tömték ki az MTK-t - NB1.hu



Törökország - A felkészülés első mérkőzései nem sikerültek jól.




Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: "Sosem szoktam kritizálni a játékosaimat, de...."

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.02.12. 09:07

Így is simán feljutnak, a Várdával karöltve.
Az a gond ezzel az NB2-vel, hogy az első két-három helyen lévő klubot leszámítva inkább azért megy a harc, hogy fel ne jussanak. Ha meg valakinek ezt mégsem sikerül elkerülni, később jön az összeomlás, mint Egerben, vagy Dunaújvárosban. Az elmúlt években nem sok újonc tudott megragadni, 13/14-ben a Zsóry kiesett, a Felcsútot meg úgy kellett kisegíteni kölcsönveteránokkal. Egy évvel később a Szparit kizárták, a Dunaújváros magától zúgott ki, majd ment szinte csődbe. 15/16-ban a Békéscsaba tökutolsóként búcsúzott, a Vasas meg épphogy bennmaradt. Tavaly a Gyirmót váltott átszállójegyet, a Mezőkövesd meg nagyban hálás lehet a Loki-Diósgyőr-MTK triónak azok szerencsétlenkedéséért.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

BlancoAgilon38

Re: "Sosem szoktam kritizálni a játékosaimat, de...."

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.02.12. 09:10

Savaria1919 írta:Így is simán feljutnak, a Várdával karöltve.
Az a gond ezzel az NB2-vel, hogy az első két-három helyen lévő klubot leszámítva inkább azért megy a harc, hogy fel ne jussanak. Ha meg valakinek ezt mégsem sikerül elkerülni, később jön az összeomlás, mint Egerben, vagy Dunaújvárosban. Az elmúlt években nem sok újonc tudott megragadni, 13/14-ben a Zsóry kiesett, a Felcsútot meg úgy kellett kisegíteni kölcsönveteránokkal. Egy évvel később a Szparit kizárták, a Dunaújváros magától zúgott ki, majd ment szinte csődbe. 15/16-ban a Békéscsaba tökutolsóként búcsúzott, a Vasas meg épphogy bennmaradt. Tavaly a Gyirmót váltott átszállójegyet, a Mezőkövesd meg nagyban hálás lehet a Loki-Diósgyőr-MTK triónak azok szerencsétlenkedéséért.

Az Eger ebben a legrutinosabb. Öt feljutás és rögtön kiesés.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: "Sosem szoktam kritizálni a játékosaimat, de...."

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.02.12. 09:12

BlancoAgilon38 írta:
Savaria1919 írta:Így is simán feljutnak, a Várdával karöltve.
Az a gond ezzel az NB2-vel, hogy az első két-három helyen lévő klubot leszámítva inkább azért megy a harc, hogy fel ne jussanak. Ha meg valakinek ezt mégsem sikerül elkerülni, később jön az összeomlás, mint Egerben, vagy Dunaújvárosban. Az elmúlt években nem sok újonc tudott megragadni, 13/14-ben a Zsóry kiesett, a Felcsútot meg úgy kellett kisegíteni kölcsönveteránokkal. Egy évvel később a Szparit kizárták, a Dunaújváros magától zúgott ki, majd ment szinte csődbe. 15/16-ban a Békéscsaba tökutolsóként búcsúzott, a Vasas meg épphogy bennmaradt. Tavaly a Gyirmót váltott átszállójegyet, a Mezőkövesd meg nagyban hálás lehet a Loki-Diósgyőr-MTK triónak azok szerencsétlenkedéséért.

Az Eger ebben a legrutinosabb. Öt feljutás és rögtön kiesés.

Mi is nagy élharcosai voltunk ennek. Az Egert sajnáltam, nagyon rossz vége lett annak a sztorinak, oda szívesen mentem volna idegenbeli túrára.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 267 vendég