Inzaghihoz hasonlította magát Holman Dávid

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Inzaghihoz hasonlította magát Holman Dávid

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.02.11. 17:19

Szlovákia - Jövő héten bajnoki meccsen is bizonyíthat.

Inzaghihoz hasonlította magát Holman Dávid


A szlovák élvonalbeli Slovan Bratislava ugyan 3–2-re elveszítette szombaton az utolsó téli edzőmeccsét a cseh élvonalbeli Zlín ellen, de a meccsen megszerezte idei első gólját a pozsonyiak magyar légiósa, Holman Dávid, aki ennek kapcsán nyilatkozott klubja honlapjának.


 


„Nagyszerű csapattal találkoztunk, valódi kihívást jelentett számunkra ez a mérkőzés, jó erőpróba volt. Az első félidőben jobban játszottunk, megvoltak a lehetőségeink, de a helyzetkihasználással problémáink adódtak, nem voltunk elég hatékonyak. Attól függetlenül, hogy felkészülési mérkőzést játszunk, mindig győzni szeretnénk, szomorú, hogy nem sikerült, de a pozitívumokat hasznosítanunk kell ebből a meccsből is, azokat, melyekre építhetünk a jövőben" – nyilatkozta Holman Dávid az skslovan.com-nak csapata 3–2-es szombati veresége után, majd a góljáról is beszélt.


 


„A szélen indítottam Andraz Sporart, aki éles szögből lőtt. Arra gondoltam, hogy a kapus hibázhat, ezért a kapu elé érkeztem, és igazam lett, mert hozzám került a labda. Azután pedig olyan voltam, mint Inzaghi, teljes erővel a jobb alsó sarokba vágtam a labdát" – mesélte a lesipuskás gól történetét Holman, aki az ellenfél kapusáról kipattanó labdából talált be, akkor még 1–1-re alakítva az eredményt.


 


„Régóta vártam az újabb gólomra, 2018-ban először találtam a kapuba – folytatta a támadó középpályás, aki legutóbb októberben szerzett gólt, azóta gólpasszokkal segítette a csapatát. – A jövőben is szeretném gólokkal és gólpasszokkal segíteni a csapatomat. Örülök, hogy a felkészülési időszak után jövő héten már elkezdődik a szezon, még egy hetünk van arra, hogy a lehető legjobb formába lendüljünk.”


 


A Slovan a 3. helyről kezdi a tavaszi szezont, ugyanúgy 34 pontja van, mint a 2. zsolnaiaknak, viszont a Spartak Trnava (Nagyszombat) kilencpontos előnnyel vezeti a tabellát. Holmanék Nagymihályban, a Zemplín Michalovce ellen kezdik a tavaszt jövő vasárnap.


 



Elhagyta az Újpestet a macedón támadó - NB1.hu



Budapest - Hivatalos bejelentés még nincs, de már új mezben pózol.




Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Inzaghihoz hasonlította magát Holman Dávid

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.02.11. 17:21

:lol:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Inzaghihoz hasonlította magát Holman Dávid

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.02.11. 17:35

Csak szerényen.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95780
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Inzaghihoz hasonlította magát Holman Dávid

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2018.02.11. 18:59

:D

BlancoAgilon38

Re: Inzaghihoz hasonlította magát Holman Dávid

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.02.11. 19:29

Nekem pont olyan testem van, mint Pintér Tenyának, csak nem szoktam rá húzni adidas Alpha Skin rucit, mert nagy lenne a nézettségem.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Inzaghihoz hasonlította magát Holman Dávid

HozzászólásSzerző: RC » 2018.02.11. 20:05

Nem, te Inzaghi, Del Piero, Gattuso és Cannavaro vagy egy személyben.
SABARIA 1926

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35067
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Inzaghihoz hasonlította magát Holman Dávid

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.02.11. 20:08

Te is mindig lesre futsz?
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Inzaghihoz hasonlította magát Holman Dávid

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.02.12. 10:03

az olasz egy kicsit jobban érkezett a kapu elé, meg egy kicsit más meccseken, a többi stimmt
(a gólörömeit nagyon bírtam, mindig extázisban ordított, ami sokkal őszintébb, mint a néger törzsi tánc :) )
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Inzaghihoz hasonlította magát Holman Dávid

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.02.12. 10:05

Szarka írta:Te is mindig lesre futsz?

Inzaghi futott?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Inzaghihoz hasonlította magát Holman Dávid

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.02.12. 10:11

Adamek írta:
Szarka írta:Te is mindig lesre futsz?

Inzaghi futott?

Nem. Ő csak lesen született.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Inzaghihoz hasonlította magát Holman Dávid

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.02.12. 10:12

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
Szarka írta:Te is mindig lesre futsz?

Inzaghi futott?

Nem. Ő csak lesen született.

na azé'
amúgy a srác semmi hülyeséget nem mondott ezzel, nem hasonlította önmagát Fülöppinóhoz csak a szitut, az meg akár igaz is lehet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Inzaghihoz hasonlította magát Holman Dávid

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.02.12. 10:44

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:Inzaghi futott?

Nem. Ő csak lesen született.

na azé'
amúgy a srác semmi hülyeséget nem mondott ezzel, nem hasonlította önmagát Fülöppinóhoz csak a szitut, az meg akár igaz is lehet

Én is így gondolom. Ha azt írta volna a cikkben a szer nevű ző, miszerint Holmann aszonta: kicsivel volt nála jobb Filippo, mikor a fénykorát élte, az kisség gáz lett volna.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 162 vendég