A vasárnapi focimeccsek és televíziós közvetítések

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: A vasárnapi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.02.11. 18:19

BlancoAgilon38 írta:Ejha, valami káprázatos Salah-Firmino kombináció után egyiptomi találat. Gyönyörű gól.

Nem migriknek kellene tapsolni, hanem megszüntetni a migrációt!!!

BlancoAgilon38

Re: A vasárnapi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.02.11. 18:24

Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:Ejha, valami káprázatos Salah-Firmino kombináció után egyiptomi találat. Gyönyörű gól.

Nem migriknek kellene tapsolni, hanem megszüntetni a migrációt!!!

Mikor katona lettem, én voltam a soros. Most a Southampton az.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74991
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A vasárnapi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.02.11. 18:29

Cselszky írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:ilyen marhaság van még valahol, h 3-4 tavaszi meccset áthoznak őszre ?

szerintem ez nem feltétlen marhaság, legalább nincs leállás november közepén, csak lehetne folytatni hamarabb
ameddig elő-elő selejteznünk kell júliusban addig nem tehetjük meg, hogy a felkészülés augusztusban kezdődjön a bajnokság meg szeptemberben

Szvsz a bajnokságot kellene hamarabb befejezni, pont azért, mert június végén már EL-meccseket kell játszani. Most megint június 2-3-ig tart, de lehet, hogy 3 és fél héttel később már NK-meccs van. Kb. 25 nap alatt kell kiadni a bajnokság végi szabit és lezavarni a felkészülést, ami nonszensz. Május 15-20. után már nem szabadna bajnokit rendezni. De ez is egy évek óta tartó lehetetlen helyzet, amire magasról szarnak, aztán majd hüledeznek nyár közepén, hogy elhullottak a csapataink. Nem mondom, hogy ettől sokkal jobban szerepelnénk, de javulnának a peremfeltételek, ahogy az EB előtt is kurva jól jött az a harmincvalahány nap felkészülés.

én is május közepéig húznám csak el, aztán se forduló se kupadöntő
most van három hét igazolni, új embereket beépíteni, regenerálódni, formába lendülni, aztán jöhet a szopacs
mondjuk ebben az uefa is hunyó, ellenfelet feltérképezni például gyakorlatilag nulla esély van, ha valakinél nagy a játékosmozgás nagyjából ifistákkal állhat ki mire megjönnek az új játékosok
tényleg arcpirító vereségekbe szaladtunk mi is bele az elmúlt években, de mondjuk azokon a meccseken előző és a következő bajnoksághoz képest egyaránt egy legyengített keret volt nyaranta, mindig valami brutál felforgatott csapattal kellett kiállnunk (ennek csúcspontja a dánok elleni kezdőnk volt odakint)
mondjuk simán lehet, hogy az ellenfelek is, de ezt nem tudom megítélni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: A vasárnapi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.02.11. 19:38

Magabiztos Karius, magabiztos csapat és győzelem. Southampton-Liverpool 0-2 (0-2) Firmino, Salah.

Összefoglalósdi:

http://hoofoot.com/?match=Southampton_0 ... 2018_02_11

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74991
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A vasárnapi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.02.11. 19:38

ezt (is) szeretem a Werderben, amikor összeér a fejek fölött a gríz megrázzák magukat és lendületből csinálnak egy olyan sorozatot amivel majdnem összejön a kupás hely
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36792
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: A vasárnapi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: RC » 2018.02.11. 19:49

Hihetetlenül ötlettelen volt a MU játéka, mellé kellő impotenciával. De igazából a lazaságuk lepett meg az 0-1 tudatában, mintha nem is akarnának egyenlíteni, vagy megnyerni a mérkőzést.
SABARIA 1926

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35090
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: A vasárnapi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.02.11. 20:10

BlancoAgilon38 írta:Hősiesen kiharcolta a győzelmet a Newcastle United a MU ellen. Szép volt!

Köszi. Papírforma, José nem tud nyerni a St Jamesbe.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: A vasárnapi focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.02.11. 20:49

Adamek írta:ezt (is) szeretem a Werderben, amikor összeér a fejek fölött a gríz megrázzák magukat és lendületből csinálnak egy olyan sorozatot amivel majdnem összejön a kupás hely

Ha valamit szeretek a Werderben és magamban, az a szerénység!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RC valamint 148 vendég