A Honvéd új igazolása Magyar Kupát nyerne

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A Honvéd új igazolása Magyar Kupát nyerne

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.02.09. 19:22

Budapest - Már nyáron szóba került a neve a klubnál.

A Honvéd új igazolása Magyar Kupát nyerne


A tavasz első igazolása Heffler Tibor volt, a vele folytatott beszélgetésből kiderül, hogy már korábban is kacérkodott a Honvéddal, vezeti fel a futballistával készült interjút a klub honlapja.


 


Tibor, hogyan kerültél a Honvédhoz?


A Cegléd csapatában játszottam két és fél hónapot, az év elején sikerült a Honvédhoz szerződni, ami nagyon nagy öröm volt számomra. Nyáron már volt róla szó, hogy a Honvédhoz igazolok, de ez akkor nem valósulhatott meg, mert még élő szerződéssel rendelkeztem a Puskás Akadémiánál. Mostanra ez az akadály elhárult. Nagyon boldog vagyok és örülök, hogy Kispestre kerülhettem.


 


Több kérőd is volt miért döntöttél a Honvéd mellett?


Nyilván a Honvéd nagyon nagy nívó és nagyon nagy dolog a bajnokcsapathoz igazolni. A Honvéd mindig stabil csapat, mindig benne van, hogy az élmezőnyben végez.


 


Hogy érzed magad Kispesten?


Teljesen pozitív az a légkör, ami körül veszi a csapatot. Sok játékost személyesen is ismertem már korábbról, így könnyebb a beilleszkedés. Nagyon komoly, keményen munka folyik a Honvédnál. Fizikailag teljesen leterhel, de ez jó, mert olyan alapállóképességet kapunk, ami majd a meccseken kamatozik. A másik nagy előny, hogy rengeteg edzőmérkőzést játszunk, ezeken be tudjuk gyakorolni azokat a taktikai elemeket, amiket majd a vezetőedzőnk számon kér tőlünk. Arra törekszem, hogy maximálisan teljesítsem, amit elvárnak tőlem, de az egész csapat nap mint nap keményen dolgozik. Biztos vagyok benne, hogy bárki fog játszani mindenki a maximumot fogja nyújtani, és ez biztos, hogy eredményre fog vezetni.


 


Riválisod a kispesti közönség egyik kedvence, Patrick Ikenne-King . Hogyan látod az esélyeidet?


A Honvéd nagyon stabil jó csapat, jó játékosok alkotják a keretet, úgy hogy nagyon nehéz lesz bekerülni a kezdőcsapatba, de számomra az a cél, hogy beverekedjem magam a csapatba. 


 


Milyen eredménnyel lennél elégedett a szezon végén?


Nagyon bízom benne, hogy meg tudjuk nyerni a Magyar Kupát, ezáltal a nemzetközi kupában tudnánk indulni. A bajnokságban a dobogó valamelyik fokára várom az együttest.


 


A tavaszi rajt nem ígérkezik könnyűnek, sorrendben Ferencváros, Videoton és Vasas lesz az ellenfelünk, közben még a Siófokkal is játszunk két kupameccset.


Minden mérkőzésre azonos mentalitással készülök, mindig a legjobbat próbálom nyújtani. Az itt felsorolt csapatok nagyon erős játékerőt képviselnek, de én imádok rangadókat játszani úgy, hogy már nagyon várom ezeket a meccseket.


 



Torghellét megihlette Tom Brady - NB1.hu



Antalya - Pályafutásával kapcsolatos döntést hozott a csatár.




Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 340 vendég