Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2016.12.29. 19:58

G_Gergely írta:Az utolsó hír Nekem Mészárossal kapcsolatban, hogy kritizálják Őt a felcsúti "kisvasút" hálózatának tervezett bővítése miatt! Akkor még nem tudtam, hogy a "kisvasút" végállomása a Tiszai p.u. lesz!!!! :LOL:
Ehhez amúgy már tényleg durva vastagbőrű pofa kell, hogy ennyire játszótérnek használja Viktor Urunk baromfiudvara a magyar focit! Sebaj! A 2016/17-es magyar labdarúgó bajnokság aranyérmese a Dvtk labdarúgúcsapata!!! :lol:
Nem az a fideszoton,a Dvtk leghamarabb 2017/18
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74981
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2016.12.29. 19:59

Dzsotti írta:
Adamek írta:
Dzsotti írta:Ez már bőven az lenne...

nem irigyellek titeket sem, ebből nem lesz egyszerű kimászni
mint ahogy nekünk sem az sajnos

Ha ez így lesz, akkor mi annyival lennénk bentebb, hogy kormányváltás után ti tulajdonos hiányában azonnal mentek a levesbe. Mi meg csak 98℅ eséllyel.


szerintem Lőrincz barát egyrészről mindent bukna, új bizniszt tuti nem kapna a megmentett javakat meg vagy jegelni kell vagy szintén bukhatja, a politikus mestere meg nem kényszerítené többet a sport támogatására, szóval inkább 99,5% lesz az is
egyébként az lesz majd egy érdekes bajnokság, lesz vagy 2 csapat aki el tud indulni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2016.12.29. 20:00

adrenalin69 írta:Nem szeretnék megbántani senkit, de látom , van az a pénz és korpásodik a haj! ;)

Nem kívánta őt egy DVTK szurkoló sem ide.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

BlancoAgilon38

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2016.12.29. 20:03

Adamek írta:
Dzsotti írta:
Adamek írta:nem irigyellek titeket sem, ebből nem lesz egyszerű kimászni
mint ahogy nekünk sem az sajnos

Ha ez így lesz, akkor mi annyival lennénk bentebb, hogy kormányváltás után ti tulajdonos hiányában azonnal mentek a levesbe. Mi meg csak 98℅ eséllyel.


szerintem Lőrincz barát egyrészről mindent bukna, új bizniszt tuti nem kapna a megmentett javakat meg vagy jegelni kell vagy szintén bukhatja, a politikus mestere meg nem kényszerítené többet a sport támogatására, szóval inkább 99,5% lesz az is
egyébként az lesz majd egy érdekes bajnokság, lesz vagy 2 csapat aki el tud indulni

Arról nem beszélve, hogy nem hinném, hogy az egész a saját vagyona. Lesz ott osztalék, ahogyan pl. a kastélybérlettel már most is van.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2016.12.29. 20:06

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
Dzsotti írta:Ha ez így lesz, akkor mi annyival lennénk bentebb, hogy kormányváltás után ti tulajdonos hiányában azonnal mentek a levesbe. Mi meg csak 98℅ eséllyel.


szerintem Lőrincz barát egyrészről mindent bukna, új bizniszt tuti nem kapna a megmentett javakat meg vagy jegelni kell vagy szintén bukhatja, a politikus mestere meg nem kényszerítené többet a sport támogatására, szóval inkább 99,5% lesz az is
egyébként az lesz majd egy érdekes bajnokság, lesz vagy 2 csapat aki el tud indulni

Arról nem beszélve, hogy nem hinném, hogy az egész a saját vagyona. Lesz ott osztalék, ahogyan pl. a kastélybérlettel már most is van.

Milyen kastélyból kapsz osztalékot Tibor? Minket meg kihagytatok?

BlancoAgilon38

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2016.12.29. 20:11

Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
szerintem Lőrincz barát egyrészről mindent bukna, új bizniszt tuti nem kapna a megmentett javakat meg vagy jegelni kell vagy szintén bukhatja, a politikus mestere meg nem kényszerítené többet a sport támogatására, szóval inkább 99,5% lesz az is
egyébként az lesz majd egy érdekes bajnokság, lesz vagy 2 csapat aki el tud indulni

Arról nem beszélve, hogy nem hinném, hogy az egész a saját vagyona. Lesz ott osztalék, ahogyan pl. a kastélybérlettel már most is van.

Milyen kastélyból kapsz osztalékot Tibor? Minket meg kihagytatok?

Hatvanpuszta.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2016.12.29. 20:23

BlancoAgilon38 írta:
Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:Arról nem beszélve, hogy nem hinném, hogy az egész a saját vagyona. Lesz ott osztalék, ahogyan pl. a kastélybérlettel már most is van.

Milyen kastélyból kapsz osztalékot Tibor? Minket meg kihagytatok?

Hatvanpuszta.

Pancsó Aréna 9,2 km - 11 perc forgalom nélkül

Gombi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2737
Csatlakozott: 2007.09.16. 09:13
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: Gombi » 2016.12.29. 20:37

Na most ezt hogyan írjam le,hogy ne legyen belőle bajom?!Megpróbálom: Lehet,hogy már csak az örökösei látják a bajnok Diósgyőrt...
Javasolnám,hogy védessük le a VIDI koncepciót: Csinálj bajnokcsapatot és cseszd szét....

Hardtekk
Toborzórajáró
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009.07.31. 09:51
Tartózkodási hely: Miskolc - Avas
Kapcsolat:

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: Hardtekk » 2016.12.29. 20:55

Leszarom ki a tulaj, nekem minden meccs ajándék... Sokan elfelejtitek mit jelent a DVTK-nak szurkolni ;)
Logikám kikezdhetetlen...
Late Night TV And My Insomnia.
Anzsi Mahacskala fan.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2016.12.29. 20:59

Hardtekk írta:Leszarom ki a tulaj, nekem minden meccs ajándék... Sokan elfelejtitek mit jelent a DVTK-nak szurkolni ;)
Ez a beszéd.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
freezespider
Világsztár
Hozzászólások: 11940
Csatlakozott: 2007.04.21. 08:06
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: freezespider » 2016.12.29. 21:37

ManBat írta:
freezespider írta:
ManBat írta:szerintem még mindig jobb, mint az egészbe látványosan beleszaró Leiszti

Fura, hogy ezt írom, de egyetértek!
Úúútálom mint a szart....
És ezek szerint sokadszorra jó volt az informátorom!
Leisztitől már minden jobb!

Igen, ezért jár az elismerésem, szerintem legalább másfél hónapja megjósoltad :)

Egyébként Leiszti sem tisztább lelkületű egy jottányival sem Mészárosnál, csak a kárpótlási jegyeket egyesek már elfelejtették...

Végre mi is a nemzet csapata leszünk :D
Milyen fura lesz úgy meccsre járni, hogy nem ellenünk fújnak a bírók :lol:
De szép volt azokban az idõkben meccsekre járni amikor a Bakternál állt a sor vége a jegypénztáraktól. A szomszédos tíz emeletesek teteje pedig tele volt nézõkkel !!! REMÉLEM MEGÉRJÜK MÉG EZEKET A SZÉP NAPOKAT !!! Ja, és a kezdés elõtt min. 1 órával mentünk be a stadionba, hogy legyen helyünk.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: ManBat » 2016.12.29. 22:10

freezespider írta:
ManBat írta:
freezespider írta:Fura, hogy ezt írom, de egyetértek!
Úúútálom mint a szart....
És ezek szerint sokadszorra jó volt az informátorom!
Leisztitől már minden jobb!

Igen, ezért jár az elismerésem, szerintem legalább másfél hónapja megjósoltad :)

Egyébként Leiszti sem tisztább lelkületű egy jottányival sem Mészárosnál, csak a kárpótlási jegyeket egyesek már elfelejtették...

Végre mi is a nemzet csapata leszünk :D
Milyen fura lesz úgy meccsre járni, hogy nem ellenünk fújnak a bírók :lol:

Csak kívánni tudom hogy legyen így!
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36790
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: RC » 2016.12.29. 22:24

Jó lenne egy Diósgyőr-Eszék rangadó az EL-ben :)
SABARIA 1926

Torzonborz
Toborzórajáró
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2014.07.03. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest, XIII. és IV.

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: Torzonborz » 2016.12.30. 00:53

freezespider írta:
ManBat írta:
freezespider írta:Fura, hogy ezt írom, de egyetértek!
Úúútálom mint a szart....
És ezek szerint sokadszorra jó volt az informátorom!
Leisztitől már minden jobb!

Igen, ezért jár az elismerésem, szerintem legalább másfél hónapja megjósoltad :)

Egyébként Leiszti sem tisztább lelkületű egy jottányival sem Mészárosnál, csak a kárpótlási jegyeket egyesek már elfelejtették...

Végre mi is a nemzet csapata leszünk :D
Milyen fura lesz úgy meccsre járni, hogy nem ellenünk fújnak a bírók :lol:


Az egyenlők között is vannak egyenlőbbek.
Hajrá Újpest!

Torzonborz
Toborzórajáró
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2014.07.03. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest, XIII. és IV.

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: Torzonborz » 2016.12.30. 00:55

adrenalin69 írta:Nem szeretnék megbántani senkit, de látom , van az a pénz és korpásodik a haj! ;)


+1
Hajrá Újpest!

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2016.12.30. 01:56

1. Lehet olyan, hogy ugyanaz az ember két olyan csapatnak a tulajdonosa, akik egy osztályban játszanak?
a.) ha igen, akkor nincs gond
b.) ha ezt kizárja valamilyen szabály, akkor:
b1.) átírják a szabályt (visszamenőlegesen)
b2.) nem Mészáros lesz a tulaj papíron, hanem valami stróman (a stróman strómanja)
b3.) A Felcsút nem juthat fel (ezért kellett Pinyő :)
b4.) A Diósgyőr nem eshet ki, kivéve, ha a Felcsút egyidejűleg feljut.

2. Jó lenne rögzíteni, hogy zajlik az a tárgyalás. Egyszer kíváncsiságból megnézném Mészáros hogy tárgyal. Komolyan mondom nem tudom elképzelni. Az eddig tévéből újságból megismert milliárdosok közül volt szimpatikus, volt aki nem volt az, de valahogy mindegyikről úgy tűnt tudja, hogy mit csinál, mi a célja, ügyes üzletember, jól tárgyalhat, stb. Mészárosról ezek közül egyiket sem gondolom.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: nyúl » 2016.12.30. 08:12

nick2005 írta:1. Lehet olyan, hogy ugyanaz az ember két olyan csapatnak a tulajdonosa, akik egy osztályban játszanak?
a.) ha igen, akkor nincs gond
b.) ha ezt kizárja valamilyen szabály, akkor:
b1.) átírják a szabályt (visszamenőlegesen)
b2.) nem Mészáros lesz a tulaj papíron, hanem valami stróman (a stróman strómanja)
b3.) A Felcsút nem juthat fel (ezért kellett Pinyő :)
b4.) A Diósgyőr nem eshet ki, kivéve, ha a Felcsút egyidejűleg feljut.

2. Jó lenne rögzíteni, hogy zajlik az a tárgyalás. Egyszer kíváncsiságból megnézném Mészáros hogy tárgyal. Komolyan mondom nem tudom elképzelni. Az eddig tévéből újságból megismert milliárdosok közül volt szimpatikus, volt aki nem volt az, de valahogy mindegyikről úgy tűnt tudja, hogy mit csinál, mi a célja, ügyes üzletember, jól tárgyalhat, stb. Mészárosról ezek közül egyiket sem gondolom.


1. Nem lehet. Tehát ha a Tulok feljut a 'csúttal, ami erősen valószínűsíthető, akkor Mészáros valakire átjátssza a "Puskást".
2. Én sem. Mármint nem gondolom ezek egyikét sem róla. Amikor a gátőr narancskutató intézetet vezet, sok jó nem származik belőle. A kiválasztás indoka kizárólag a lojalitás volt.

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2016.12.30. 09:03

Adamek írta:
Dzsotti írta:
Adamek írta:nem irigyellek titeket sem, ebből nem lesz egyszerű kimászni
mint ahogy nekünk sem az sajnos

Ha ez így lesz, akkor mi annyival lennénk bentebb, hogy kormányváltás után ti tulajdonos hiányában azonnal mentek a levesbe. Mi meg csak 98℅ eséllyel.


szerintem Lőrincz barát egyrészről mindent bukna, új bizniszt tuti nem kapna a megmentett javakat meg vagy jegelni kell vagy szintén bukhatja, a politikus mestere meg nem kényszerítené többet a sport támogatására, szóval inkább 99,5% lesz az is
egyébként az lesz majd egy érdekes bajnokság, lesz vagy 2 csapat aki el tud indulni

Valami ilyesmi várható sajnos.
Érted élek én!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: Gunners » 2016.12.30. 09:20

Dzsotti írta:
Adamek írta:
Dzsotti írta:Ha ez így lesz, akkor mi annyival lennénk bentebb, hogy kormányváltás után ti tulajdonos hiányában azonnal mentek a levesbe. Mi meg csak 98℅ eséllyel.


szerintem Lőrincz barát egyrészről mindent bukna, új bizniszt tuti nem kapna a megmentett javakat meg vagy jegelni kell vagy szintén bukhatja, a politikus mestere meg nem kényszerítené többet a sport támogatására, szóval inkább 99,5% lesz az is
egyébként az lesz majd egy érdekes bajnokság, lesz vagy 2 csapat aki el tud indulni

Valami ilyesmi várható sajnos.

Aki egyértelmű bukó lesz az a Fradi meg Mi. Sajnos ez az ára ezeknek a politikai játszmáknak.
Go Gunners Hajrá Videoton

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Mészáros Lőrinc lehet a DVTK új tulajdonosa?

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2016.12.30. 10:08

nick2005 írta:Az eddig tévéből újságból megismert milliárdosok közül volt szimpatikus, volt aki nem volt az, de valahogy mindegyikről úgy tűnt tudja, hogy mit csinál, mi a célja, ügyes üzletember, jól tárgyalhat, stb. Mészárosról ezek közül egyiket sem gondolom.

Tarsoly is furmányosnak tűnt, aztán a neten olvasható jegyzőkönyvek szerint bármelyikünk okosabb nála. Örülök, hogy a Diók ilyen pozitivan állnak a Pénztároshoz, én még a mai napig szégyellem magam a Quaestor-cucc miatt.
ETO


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 174 vendég