Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2016.12.29. 17:10

BlancoAgilon38 írta:
Maradonapoli írta:
Xabi írta:ÉS elnézve a bajnokság kereteinek értékét, tök utolsók. Nem lennék meglepve,ha kiesnének. Ha volt esze, rakott a szerződésébe ilyen kitételt.
http://www.transfermarkt.co.uk/super-le ... bewerb/CSL

Felesleges, a Kínai 2-ben is olyanok játszanak, mint pl. Luis Fabiano, Nikola Jelavics, Misimovics, Milijas, Okotie

A normálisabbja levezetni megy oda, hogy vehessen magának egy karibi szigetet, mert gyűjti azokat. De Guzmics még nagyon fiatal ehhez a szar ligához.

már 29, topligából már valszínű nem fogják keresni, max. másodosztályból, vagy esetleg egy másik európai ország élcsapatából, de anyagilag neki már ez valszeg élete lehetősége

BlancoAgilon38

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2016.12.29. 17:38

Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:
Maradonapoli írta:Felesleges, a Kínai 2-ben is olyanok játszanak, mint pl. Luis Fabiano, Nikola Jelavics, Misimovics, Milijas, Okotie

A normálisabbja levezetni megy oda, hogy vehessen magának egy karibi szigetet, mert gyűjti azokat. De Guzmics még nagyon fiatal ehhez a szar ligához.

már 29, topligából már valszínű nem fogják keresni, max. másodosztályból, vagy esetleg egy másik európai ország élcsapatából, de anyagilag neki már ez valszeg élete lehetősége

29? Nem néztem után, max 25-nek hittem.

Avatar
G_Gergely
Serdülõ
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2016.05.04. 16:34
Tartózkodási hely: a Föld nevű bolygó...

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: G_Gergely » 2016.12.29. 18:38

Ebből látszik a sportszakmai karrier fontosabb a pénznél.....Ööööhhh...vagy fordítva????

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: sznot » 2016.12.29. 19:32

Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:
Maradonapoli írta:Felesleges, a Kínai 2-ben is olyanok játszanak, mint pl. Luis Fabiano, Nikola Jelavics, Misimovics, Milijas, Okotie

A normálisabbja levezetni megy oda, hogy vehessen magának egy karibi szigetet, mert gyűjti azokat. De Guzmics még nagyon fiatal ehhez a szar ligához.

már 29, topligából már valszínű nem fogják keresni, max. másodosztályból, vagy esetleg egy másik európai ország élcsapatából, de anyagilag neki már ez valszeg élete lehetősége


29 évesen ne számítson már öregnek, azért nem egy olyan védő van, aki bőven 35 felett fejezte be, lásd Paolo Maldini. Mondjuk tudásbeli különbségek is vannak, és nem Guzmó javára. A fő probléma meg ez.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74995
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: Adamek » 2016.12.29. 19:44

Veres04 írta:A kínaiak nagyon beindultak. Nem mondanám egyértelműen rossz választásnak, amennyiben igazolnak még pár hozzá hasonló kvalitású játékost. Azért ez kicsit más mint az arab bohóckodás.

szerintem is ez egy más vonal lesz, simán kinézem a kínai tesókból, hogy 1-2 évtized alatt egy bivalyerős bajnokságuk lesz amelyik az európai második topvonalat (portugál, orosz, török szintet) eléri
én mondjuk örülnék annak is ha végre valaki megcselendzselné a top5-öt, én tőlük inkább hányok mint a kínaiaktól
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2016.12.29. 19:59

sznot írta:
Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:A normálisabbja levezetni megy oda, hogy vehessen magának egy karibi szigetet, mert gyűjti azokat. De Guzmics még nagyon fiatal ehhez a szar ligához.

már 29, topligából már valszínű nem fogják keresni, max. másodosztályból, vagy esetleg egy másik európai ország élcsapatából, de anyagilag neki már ez valszeg élete lehetősége


29 évesen ne számítson már öregnek, azért nem egy olyan védő van, aki bőven 35 felett fejezte be, lásd Paolo Maldini. Mondjuk tudásbeli különbségek is vannak, és nem Guzmó javára. A fő probléma meg ez.

nem köll félremagyarázni adminátor úr, nem aszontam, hogy öreg, de futballügyi struktúrában felépítve karrierügyileg kevesebbeket szerződtetnek már veretesebb múlt nélkül topligákba 29 éves kor után, nem aszondom, hogy lehetetlen, de a játékosok 80-90 %-a korábban érkezik és 2 év lengyel liga komolyabb kiugró eredmény nélkül lehet nem a legmegfelelőbb alap ehhez... /persze tudom, nyáron a Pescara is vitte majdnem... és akár még most is viheti...

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2016.12.29. 20:02

Adamek írta:
Veres04 írta:A kínaiak nagyon beindultak. Nem mondanám egyértelműen rossz választásnak, amennyiben igazolnak még pár hozzá hasonló kvalitású játékost. Azért ez kicsit más mint az arab bohóckodás.

szerintem is ez egy más vonal lesz, simán kinézem a kínai tesókból, hogy 1-2 évtized alatt egy bivalyerős bajnokságuk lesz amelyik az európai második topvonalat (portugál, orosz, török szintet) eléri
én mondjuk örülnék annak is ha végre valaki megcselendzselné a top5-öt, én tőlük inkább hányok mint a kínaiaktól

én már hánytam csangcsuáni csirkétől is

Avatar
Xabi
Aranylabdás
Hozzászólások: 38639
Csatlakozott: 2008.03.25. 23:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: Xabi » 2016.12.29. 21:41

Adamek írta:
Veres04 írta:A kínaiak nagyon beindultak. Nem mondanám egyértelműen rossz választásnak, amennyiben igazolnak még pár hozzá hasonló kvalitású játékost. Azért ez kicsit más mint az arab bohóckodás.

szerintem is ez egy más vonal lesz, simán kinézem a kínai tesókból, hogy 1-2 évtized alatt egy bivalyerős bajnokságuk lesz amelyik az európai második topvonalat (portugál, orosz, török szintet) eléri
én mondjuk örülnék annak is ha végre valaki megcselendzselné a top5-öt, én tőlük inkább hányok mint a kínaiaktól

Szerintem sosem érik el azt a szintet. Mindig lesz néhány jobb nevű játékos, aki odamegy, de nem hiszem, hogy valamirevaló bajnokság lenne ott, amiért érdemes odaigazolni. Meg ugye az Ázsia bajnokok ligája sem túl vonzó szerintem. Marad a pénz, de így is max. 30 közeli vagy azon túli játékosok mennek majd oda.
Küzdeni kell, csak Ferencváros!
"Esküszünk a Nemzet magyar Istenére,Piros, fehér, zölddel írjuk fel az égre.
Minden nemes magyar, kinek lelke tiszta,Õsi országunkat együtt vesszük vissza. "

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74995
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: Adamek » 2016.12.29. 21:49

Xabi írta:
Adamek írta:
Veres04 írta:A kínaiak nagyon beindultak. Nem mondanám egyértelműen rossz választásnak, amennyiben igazolnak még pár hozzá hasonló kvalitású játékost. Azért ez kicsit más mint az arab bohóckodás.

szerintem is ez egy más vonal lesz, simán kinézem a kínai tesókból, hogy 1-2 évtized alatt egy bivalyerős bajnokságuk lesz amelyik az európai második topvonalat (portugál, orosz, török szintet) eléri
én mondjuk örülnék annak is ha végre valaki megcselendzselné a top5-öt, én tőlük inkább hányok mint a kínaiaktól

Szerintem sosem érik el azt a szintet. Mindig lesz néhány jobb nevű játékos, aki odamegy, de nem hiszem, hogy valamirevaló bajnokság lenne ott, amiért érdemes odaigazolni. Meg ugye az Ázsia bajnokok ligája sem túl vonzó szerintem. Marad a pénz, de így is max. 30 közeli vagy azon túli játékosok mennek majd oda.


szerintem el tudják érni ha el akarják
ez Kína, itt a hazaiak nem lusta vízipipázó tevebaszók, ők bármit képesek eltanulni, lemásolni és kurva jók az alapjaik mind a mentálisan, mind atletikusan értelmezve, a vasszigor sem idegen elem arrafelé, mindenkinél többen vannak emberanyagban is - ezek mind egy másik pályaívet ígérnek ellenben a többi pénzkúttal szemben
ha a hazaiak tanulnak a kezdetben vett kiszuperált zsoldosoktól akkor messzire eljuthatnak és ők mindig jó tanulók voltak, a pénzcsap is eléggé bőségesnek látszik
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2016.12.29. 22:00

Adamek írta:
Xabi írta:
Adamek írta:szerintem is ez egy más vonal lesz, simán kinézem a kínai tesókból, hogy 1-2 évtized alatt egy bivalyerős bajnokságuk lesz amelyik az európai második topvonalat (portugál, orosz, török szintet) eléri
én mondjuk örülnék annak is ha végre valaki megcselendzselné a top5-öt, én tőlük inkább hányok mint a kínaiaktól

Szerintem sosem érik el azt a szintet. Mindig lesz néhány jobb nevű játékos, aki odamegy, de nem hiszem, hogy valamirevaló bajnokság lenne ott, amiért érdemes odaigazolni. Meg ugye az Ázsia bajnokok ligája sem túl vonzó szerintem. Marad a pénz, de így is max. 30 közeli vagy azon túli játékosok mennek majd oda.


szerintem el tudják érni ha el akarják
ez Kína, itt a hazaiak nem lusta vízipipázó tevebaszók, ők bármit képesek eltanulni, lemásolni és kurva jók az alapjaik mind a mentálisan, mind atletikusan értelmezve, a vasszigor sem idegen elem arrafelé, mindenkinél többen vannak emberanyagban is - ezek mind egy másik pályaívet ígérnek ellenben a többi pénzkúttal szemben
ha a hazaiak tanulnak a kezdetben vett kiszuperált zsoldosoktól akkor messzire eljuthatnak és ők mindig jó tanulók voltak, a pénzcsap is eléggé bőségesnek látszik

de melyik legyen majd a kedvenc csapatunk Mester?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74995
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: Adamek » 2016.12.29. 22:23

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Xabi írta:Szerintem sosem érik el azt a szintet. Mindig lesz néhány jobb nevű játékos, aki odamegy, de nem hiszem, hogy valamirevaló bajnokság lenne ott, amiért érdemes odaigazolni. Meg ugye az Ázsia bajnokok ligája sem túl vonzó szerintem. Marad a pénz, de így is max. 30 közeli vagy azon túli játékosok mennek majd oda.


szerintem el tudják érni ha el akarják
ez Kína, itt a hazaiak nem lusta vízipipázó tevebaszók, ők bármit képesek eltanulni, lemásolni és kurva jók az alapjaik mind a mentálisan, mind atletikusan értelmezve, a vasszigor sem idegen elem arrafelé, mindenkinél többen vannak emberanyagban is - ezek mind egy másik pályaívet ígérnek ellenben a többi pénzkúttal szemben
ha a hazaiak tanulnak a kezdetben vett kiszuperált zsoldosoktól akkor messzire eljuthatnak és ők mindig jó tanulók voltak, a pénzcsap is eléggé bőségesnek látszik

de melyik legyen majd a kedvenc csapatunk Mester?


az Édes-Savanyú Xiaomi Calcio és a 23. számú Huan-ti Beijing Dynamo között vacillálok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Torzonborz
Toborzórajáró
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2014.07.03. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest, XIII. és IV.

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: Torzonborz » 2016.12.30. 01:18

A a korábbi linkben megadott transfermarkt oldal alapján Guzmics lesz a legértékesebb játékosuk, erős egy csapat lehet ez a Janbian Funde...
Nekem az a véleményem, hogy aki Kínába vagy az öbölbe megy, azokat a válogatott szempontjából elfelejthetjük. Kína túl messze van, ha haza is jön a válogatotthoz, a 8 óra időeltolódás miatt mennyire lesz használható? Tudom, hogy Kínában jóval többet fizetnek és meg kell ragadni az esélyt, de nem lehetne már legalább egy-két olyan játékosunk, aki a kínált pénz ellenére inkább egy szakmailag nívósabb európai bajnokságban marad?
Hajrá Újpest!

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2016.12.30. 01:42

alehndr írta:

Mint football managerben. van 4 játékos képpel, a tobbi meg generált :D


Csak a légiósokról van kép (igaz egy közülük is hiányzik), ők is tudják, hogy a kínaiak úgyis mind egyformák :) Minek kép? :)

Az átigazoláshoz egyelőre nem tudok sokat hozzászólni. Majd meglátjuk mi lesz belőle. Úgy tűnik, hogy eléggé kényszerpálya volt ez a megoldás.
########################
HAJRÁ HALI!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: Gunners » 2016.12.30. 08:09

extex írta:
Gunners írta:

Bika egy csapat, ennél szakmailag még az is jobb lett volna ha visszaigazol a Haladáshoz.

Elmondani nem tudom, hogy harminc(?) éves, KK-Európában játszó focistaként egy majdnem derékba tört karriert a pokol tornácáról kirángatva mennyire vastagon lesz@rnám a szakmai érveket. Egyszerűen nincsenek rá szavak.

Azért én Guzmicsot olyan embernek ismertem meg a nyilatkozatok alapján akinek számítanak a sportszakmai szempontok, de gondolom nem is keresték máshonnan. Max kamu hírek jelentek meg a Serie A-ról.
Go Gunners Hajrá Videoton

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: extex » 2016.12.30. 08:33

Gunners írta:
extex írta:
Gunners írta:Bika egy csapat, ennél szakmailag még az is jobb lett volna ha visszaigazol a Haladáshoz.

Elmondani nem tudom, hogy harminc(?) éves, KK-Európában játszó focistaként egy majdnem derékba tört karriert a pokol tornácáról kirángatva mennyire vastagon lesz@rnám a szakmai érveket. Egyszerűen nincsenek rá szavak.

Azért én Guzmicsot olyan embernek ismertem meg a nyilatkozatok alapján akinek számítanak a sportszakmai szempontok, de gondolom nem is keresték máshonnan. Max kamu hírek jelentek meg a Serie A-ról.

Egy ideig mindenkinek számít, akinek helyén van a szíve is, esze is. De ennyi idősen én nem foglalkoznék szakmai dolgokkal. Van még két három éve mielőtt hazatér a Haladásba. Most tud nagyot hízlalni a bankszámláján.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: Gunners » 2016.12.30. 08:37

extex írta:
Gunners írta:
extex írta:Elmondani nem tudom, hogy harminc(?) éves, KK-Európában játszó focistaként egy majdnem derékba tört karriert a pokol tornácáról kirángatva mennyire vastagon lesz@rnám a szakmai érveket. Egyszerűen nincsenek rá szavak.

Azért én Guzmicsot olyan embernek ismertem meg a nyilatkozatok alapján akinek számítanak a sportszakmai szempontok, de gondolom nem is keresték máshonnan. Max kamu hírek jelentek meg a Serie A-ról.

Egy ideig mindenkinek számít, akinek helyén van a szíve is, esze is. De ennyi idősen én nem foglalkoznék szakmai dolgokkal. Van még két három éve mielőtt hazatér a Haladásba. Most tud nagyot hízlalni a bankszámláján.

Van benne valami, mondjuk remélem nem esnek ki. Ez a csapat nagyon vékonynak tűnik ha megnézzük milyen neveket igazolnak a sárgák úgy általában mostanában.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2016.12.30. 14:09

extex írta:
Gunners írta:
extex írta:Elmondani nem tudom, hogy harminc(?) éves, KK-Európában játszó focistaként egy majdnem derékba tört karriert a pokol tornácáról kirángatva mennyire vastagon lesz@rnám a szakmai érveket. Egyszerűen nincsenek rá szavak.

Azért én Guzmicsot olyan embernek ismertem meg a nyilatkozatok alapján akinek számítanak a sportszakmai szempontok, de gondolom nem is keresték máshonnan. Max kamu hírek jelentek meg a Serie A-ról.

Egy ideig mindenkinek számít, akinek helyén van a szíve is, esze is. De ennyi idősen én nem foglalkoznék szakmai dolgokkal. Van még két három éve mielőtt hazatér a Haladásba. Most tud nagyot hízlalni a bankszámláján.

Nincs időm, meg telón pötyögök két pálinka között, de ilyenkor lehetne sorolni a 30+os játékosokat, akiknek még sok évig csettintettünk a játékuk láttán. Meg van a könnyebbik út. Nem ítélem el, de maradjunk annyiban, hogy ez nem pont a példakép mentalítás. Profi zsoldos - neki így jó, de szurkolóként majd akkor olvasom el a kínai cikkeit, ha éppen belefutok itt a fórumon.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16516
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Guzmics Richárd Kínában folytatja pályafutását

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.01.02. 03:25

500 000€-t fizetettek érte a kínaiak.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 114 vendég