DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.01.31. 18:27

Miskloc - A kitett légiós kemény állításai.

DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett


A DVTK együttesétől fegyelmi okok miatt a második csapathoz küldött és átadólistára tett Nono Villar az M4 Sportnak adott nyilatkozatában reagált a klub vezetőedzője, Bódog Tamás szavaira. Szerinte az edző nem mond igazat és nem fegyelmezetlenségi okok miatt tették ki a keretből, hanem azért, mert nem fogadta el a klub szerződéshosszabbítási ajánlatát.


 


A Diósgyőr hétfőn közölte, hogy a jövőben nem számít a 24 éves spanyol légiósra, aki nem sokkal később egy Instagram-bejegyzésben azt írta, a klub hazudik, amikor azt állítja, fegyelmi okok miatt került ki a csapatból.


 


Kedden Bódog Tamás saját szavaival fogalmazta meg, milyen problémák adódtak Nonóva, a vezetőedző 9 kilós súlyfeleslegről és sorozatos kihágásokról számolt be. „Szó nélkül felveszi a pénzét, de a kifejezés, hogy teljesítmény, távol áll tőle” – írta.


 


Nono kedden az M4 Sportnak beszélt bővebben saját álláspontjáról, továbbra is azt állítja, nem magatartásbeli problémák állnak a klub döntése hátterében.


 


„Sosem szerettem volna ilyen helyzetbe kerülni. Azért száműztek a második csapathoz, mert nem fogadtam el a klub ajánlatát a szerződésem meghosszabbítására vonatkozóan. Nem magatartási okokból. Ez az igazság. A vezetőedző arról beszélt, hogy kilenc kiló súlyfelesleggel futballoztam, de ez nem így van. Tavaly hat kilót fogytam. Mindig is a legjobbat akartam a klubnak, a DVTK-nak és a csapattársaimnak. Bódog Tamás nem mond igazat. Bódog Tamás megfenyegetett minket, hogy ha nem írjuk alá az új megállapodást, akkor a második csapathoz küld minket. Engem és Diego Velát, akinek szintén lejár a szerződése. Végül csak engem küldött, mert ha ezt mindkettőnkkel megteszi, akkor a DVTK szurkolói számon kérnék rajta a döntés okát. Egy játékost száműzni lehet magatartásbeli problémákra hivatkozva, de kettő esetében ez már nagyon furcsa lenne.”


 


„Még egyszer mondom, az igazság az, hogy azért kerültem ebbe a helyzetbe, mert nem fogadtam el a szerződéshosszabbítási ajánlatot. Én mindig profiként viselkedtem és a dolgokról úgy kell beszélni, ahogy azok történtek. Az sem igaz, hogy a vezetőedző nem elégedett velem. Szinte minden héten beszéltünk az előző szezon során. Nagyon elégedett volt az erőnlétemmel, az egyik legjobb játékosának tartott. Fotókkal bizonyíthatom azt a szerződéshosszabbítási ajánlatot, amit nekem és Diego Velának tett. Nem fogadom el, hogy egy edző azt mondja a nyilvánosság előtt, hogy magatartási problémák miatt kerültem a második csapathoz. Ez nem igaz. Ami a személyes oldalt illeti, lehetne egy kicsit jobb ember is és tekinthetne a játékosaira más szemmel. Nem tetszett, hogy csak akkor érdeklődött a gyermeket váró feleségem állapotáról, amikor felhívtam, hogy az új szerződésről beszéljünk.”


 


„Mindenekelőtt emberek és nem csak labdarúgók vagyunk. Én mindig mindent megtettem a Diósgyőr mezében, a DVTK címeréért, teljes erővel küzdöttem a csapatért és azt gondolom, hogy a szurkolók megérdemlik az őszinte magyarázatot. Sok erőt kívánok a drukkereknek, remélem, hogy a 2018-as év sikereket hoz majd a klubnak, amely ellen sosem tettem semmit. A Diósgyőr egy remek klub, remek szurkolókkal, jó emberekkel, akik mindig sokat segítettek nekem. A szerződésem júniusig érvényes. Az öltözőszekrényemet elvették és ez nagyon fáj, mert nem ilyen bánásmódra számítottam Bódog Tamástól. De itt vagyok, mert a vezetőedző 150 ezer eurót akar kapni értem, de nincs olyan klub, amelyik öt hónappal a szezon vége előtt kifizetné ezt az összeget. Szeretném, hogyha a nevem tiszta maradna, mert én az igazat mondom. Ezzel a helyzettel nem csak nekem árt, hanem a családomnak és mindazoknak, akik mögöttem állnak. Ezt pedig nem fogom megengedni.”


 



A Windeckernek tett ajánlat majdnem semmi, eláruljuk a legmagasabb itthoni fizetést - NB1.hu



Az NB I-es játékosok fizetései




Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16513
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.01.31. 18:43

Fordulatos ügy. Ha jól emlékszem, ő pofozta meg áprilisban Williamset. Nem tűnt ügyetlennek, de idegileg gyenge.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40734
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.01.31. 19:37

Bódogról sok mindent el tudok hinni, de azt nem, h kiálljon a közönség elé és hazudjon. Ráadásul úgy, h nem is kérdezték az ügyről.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.01.31. 20:01

Windecker példáján talált egy jó kifogást, miközben egy mukkot nem szól arról hogy baszott legalább angolul megtanulni. Sztem egyértelmű, ki a hunyó itt.
Remélem nem fogja megrengetni ez senkiben a Bódog iránti bizalmat, mert nyilván erre megy ki a játék.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

BlancoAgilon38

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.01.31. 20:05

SuperDepor írta:Bódogról sok mindent el tudok hinni, de azt nem, h kiálljon a közönség elé és hazudjon. Ráadásul úgy, h nem is kérdezték az ügyről.

Én is efelé hajlok. Pár perce beszéltem a diósgyőriek angyalkájával és vele is erre jutottunk.

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.01.31. 20:25

Ezért nem beszélünk kifelé az öltözőből, sem edző, sem játékos.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

BlancoAgilon38

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.01.31. 20:48

Mantequilla írta:Ezért nem beszélünk kifelé az öltözőből, sem edző, sem játékos.

A Diósgyőr közleményt adott ki, ami ilyenkor ildomos. Utána a spanyol kezdte a sárdobálást, aki okosabban tette volna, ha inkább bizonyítja: helye van a csapatban. És igen tiszteletlen dolog a munkaadójával szemben, hogy angolul se volt képes megtanulni. Ugyanakkor ez a hozzáállás jelzi az önmagával szemben támasztott igényszintet is. A kilenc kiló plusz pedig egy profitól elfogadhatatlan. Régebben ez előfordult egy Ronaldo esetében, de azért ő más kategória.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36791
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: RC » 2018.01.31. 20:49

Az igazság félúton lehet. Bódog szerintem kicsit elszállt, hogy szakmai igazgatónak is kinevezték, és már az igazolásokkal, szerződésekkel is foglalkozik, bár eleve nem rokonszenves nekem. A kiállítás felrovása pl jogos, de azt a 9 kiló pluszt nonszensznek tartom. De a vita elburjánzásakor már elönti a takony felek agyát, és kezdődik a történtek kiszínezése, eltúlozása.
SABARIA 1926

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.01.31. 20:55

BlancoAgilon38 írta:
Mantequilla írta:Ezért nem beszélünk kifelé az öltözőből, sem edző, sem játékos.

A Diósgyőr közleményt adott ki, ami ilyenkor ildomos. Utána a spanyol kezdte a sárdobálást, aki okosabban tette volna, ha inkább bizonyítja: helye van a csapatban. És igen tiszteletlen dolog a munkaadójával szemben, hogy angolul se volt képes megtanulni. Ugyanakkor ez a hozzáállás jelzi az önmagával szemben támasztott igényszintet is. A kilenc kiló plusz pedig egy profitól elfogadhatatlan. Régebben ez előfordult egy Ronaldo esetében, de azért ő más kategória.

Leprimadonnázta a játékosát, aztán meg hogy alárúgott a csapattársának az edzésen. Nincs ebben semmi ildomos.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96360
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.01.31. 21:01

RC írta:Az igazság félúton lehet. Bódog szerintem kicsit elszállt, hogy szakmai igazgatónak is kinevezték, és már az igazolásokkal, szerződésekkel is foglalkozik, bár eleve nem rokonszenves nekem. A kiállítás felrovása pl jogos, de azt a 9 kiló pluszt nonszensznek tartom. De a vita elburjánzásakor már elönti a takony felek agyát, és kezdődik a történtek kiszínezése, eltúlozása.

Hasonlóan gondolom, hozzátéve, hogy kezdetben nekem kifejezetten szimpatikusak voltak a megnyilvánulásai, de mára kicsit árnyaltabb lett a kép.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

BlancoAgilon38

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.01.31. 21:03

Mantequilla írta:
BlancoAgilon38 írta:
Mantequilla írta:Ezért nem beszélünk kifelé az öltözőből, sem edző, sem játékos.

A Diósgyőr közleményt adott ki, ami ilyenkor ildomos. Utána a spanyol kezdte a sárdobálást, aki okosabban tette volna, ha inkább bizonyítja: helye van a csapatban. És igen tiszteletlen dolog a munkaadójával szemben, hogy angolul se volt képes megtanulni. Ugyanakkor ez a hozzáállás jelzi az önmagával szemben támasztott igényszintet is. A kilenc kiló plusz pedig egy profitól elfogadhatatlan. Régebben ez előfordult egy Ronaldo esetében, de azért ő más kategória.

Leprimadonnázta a játékosát, aztán meg hogy alárúgott a csapattársának az edzésen. Nincs ebben semmi ildomos.

Úgyis rákérdeznek az újságírók, miért száműzték a keretből. Egyébként nem teljesen világos, amit írtál.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.01.31. 21:07

Mantequilla írta:
BlancoAgilon38 írta:
Mantequilla írta:Ezért nem beszélünk kifelé az öltözőből, sem edző, sem játékos.

A Diósgyőr közleményt adott ki, ami ilyenkor ildomos. Utána a spanyol kezdte a sárdobálást, aki okosabban tette volna, ha inkább bizonyítja: helye van a csapatban. És igen tiszteletlen dolog a munkaadójával szemben, hogy angolul se volt képes megtanulni. Ugyanakkor ez a hozzáállás jelzi az önmagával szemben támasztott igényszintet is. A kilenc kiló plusz pedig egy profitól elfogadhatatlan. Régebben ez előfordult egy Ronaldo esetében, de azért ő más kategória.

Leprimadonnázta a játékosát, aztán meg hogy alárúgott a csapattársának az edzésen. Nincs ebben semmi ildomos.

A tények nem mindig ildomosak.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.01.31. 21:11

RC írta:Az igazság félúton lehet. Bódog szerintem kicsit elszállt, hogy szakmai igazgatónak is kinevezték, és már az igazolásokkal, szerződésekkel is foglalkozik, bár eleve nem rokonszenves nekem. A kiállítás felrovása pl jogos, de azt a 9 kiló pluszt nonszensznek tartom. De a vita elburjánzásakor már elönti a takony felek agyát, és kezdődik a történtek kiszínezése, eltúlozása.

Szerintem meg adott egy ex up. válogatott játékos, aki nem véletlenül került kis hazánkba, a játéka szép, de ritkán hasznos, az agya könnyen elszáll és megbízhatatlan. Simán elhiszem Bódog vádjait vele kapcsolatban.
A plusz 9 kiló meg inkább egy súlyos probléma, mint nonszenszség.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13658
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: alehndr » 2018.01.31. 21:25

egy komoly klubnál hogy lehet súlyfeleslege egy játékosnak?
ráadásul ennyi...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.31. 21:26

BlancoAgilon38 írta:
Mantequilla írta:Ezért nem beszélünk kifelé az öltözőből, sem edző, sem játékos.

A Diósgyőr közleményt adott ki, ami ilyenkor ildomos. Utána a spanyol kezdte a sárdobálást, aki okosabban tette volna, ha inkább bizonyítja: helye van a csapatban. És igen tiszteletlen dolog a munkaadójával szemben, hogy angolul se volt képes megtanulni. Ugyanakkor ez a hozzáállás jelzi az önmagával szemben támasztott igényszintet is. A kilenc kiló plusz pedig egy profitól elfogadhatatlan. Régebben ez előfordult egy Ronaldo esetében, de azért ő más kategória.

ezt most nem értem? hivatalos nyelv lett az angol vagy mi? nem mindegy melyik idegen nyelven nem érteti meg magát itt?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Adamek 2018.01.31. 21:31-kor.
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13658
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: alehndr » 2018.01.31. 21:29

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Mantequilla írta:Ezért nem beszélünk kifelé az öltözőből, sem edző, sem játékos.

A Diósgyőr közleményt adott ki, ami ilyenkor ildomos. Utána a spanyol kezdte a sárdobálást, aki okosabban tette volna, ha inkább bizonyítja: helye van a csapatban. És igen tiszteletlen dolog a munkaadójával szemben, hogy angolul se volt képes megtanulni. Ugyanakkor ez a hozzáállás jelzi az önmagával szemben támasztott igényszintet is. A kilenc kiló plusz pedig egy profitól elfogadhatatlan. Régebben ez előfordult egy Ronaldo esetében, de azért ő más kategória.

ezt mot nem értem? hivatalos nyelv lett az angol vagy mi? nem mindegy melyik idegen nyelven nem érteti meg magát itt?

több nyelven beszéli a portugált, de a buta magyarok nem értik meg.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.31. 21:30

SuperDepor írta:Bódogról sok mindent el tudok hinni, de azt nem, h kiálljon a közönség elé és hazudjon. Ráadásul úgy, h nem is kérdezték az ügyről.

nem tudom, de ez a kilenc kilogramm plusz elég kamuszagú
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.01.31. 21:33

ManBat írta:
Mantequilla írta:
BlancoAgilon38 írta:A Diósgyőr közleményt adott ki, ami ilyenkor ildomos. Utána a spanyol kezdte a sárdobálást, aki okosabban tette volna, ha inkább bizonyítja: helye van a csapatban. És igen tiszteletlen dolog a munkaadójával szemben, hogy angolul se volt képes megtanulni. Ugyanakkor ez a hozzáállás jelzi az önmagával szemben támasztott igényszintet is. A kilenc kiló plusz pedig egy profitól elfogadhatatlan. Régebben ez előfordult egy Ronaldo esetében, de azért ő más kategória.

Leprimadonnázta a játékosát, aztán meg hogy alárúgott a csapattársának az edzésen. Nincs ebben semmi ildomos.

A tények nem mindig ildomosak.

Ez személyeskedés volt Bódogtól, túltolta. Én is visszaszólnék, ha rólam ilyen közlemény jelenne meg, mert én nem hosszabbítottam.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.01.31. 21:34

Adamek írta:
SuperDepor írta:Bódogról sok mindent el tudok hinni, de azt nem, h kiálljon a közönség elé és hazudjon. Ráadásul úgy, h nem is kérdezték az ügyről.

nem tudom, de ez a kilenc kilogramm plusz elég kamuszagú

Nono azt mondta idén ledobott 6 kilót, akkor 15 kiló felesleggel vették meg? :D
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: DVTK-belháború: Nono szerint Bódog fenyegetett

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.01.31. 21:51

Mantequilla írta:
ManBat írta:
Mantequilla írta:Leprimadonnázta a játékosát, aztán meg hogy alárúgott a csapattársának az edzésen. Nincs ebben semmi ildomos.

A tények nem mindig ildomosak.

Ez személyeskedés volt Bódogtól, túltolta. Én is visszaszólnék, ha rólam ilyen közlemény jelenne meg, mert én nem hosszabbítottam.

Erősen kamuszagúnak tűnik nekem az, hogy nem hosszabbítás miatt lett volna kirakva. Eleve nem játszatta már ősszel sem Bódog, minek marasztalná?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RC valamint 116 vendég