A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.01.31. 08:04

Európa - Angol forduló, elődöntő az olasz kupában.

A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések


NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK


11.00: Paksi FC–Soroksár


11.00: Vasas–MTK Budapest


11.30: Bp. Honvéd–Balmazújváros


13.00: Haladás–Rad Beograd (szerb), Antalya


15.00: Újpest FC–Slovan Bratislava (szlovákiai), Belek


 


ANGOL PREMIER LEAGUE


25. FORDULÓ


20.45: Chelsea–AFC Bournemouth


20.45: Everton–Leicester City


20.45: Newcastle United–Burnley


20.45: Southampton–Brighton & Hove Albion


21.00: Manchester City–West Bromwich Albion


21.00: Stoke City–Watford


21.00: Tottenham Hotspur–Manchester United (Tv: Spíler Tv)


 


FRANCIA LIGAKUPA


ELŐDÖNTŐ


21.05: Monaco–Montpellier (Tv: Digi Sport3)


 


OLASZ KUPA


ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS


20.45: Milan–Lazio (Tv: Digi Sport1)


 


SPANYOL KIRÁLY-KUPA


ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS


21.30: Leganés–Sevilla (Tv: Digi Sport2)


 


 



A Windeckernek tett ajánlat majdnem semmi, eláruljuk a legmagasabb itthoni fizetést - NB1.hu



Az NB I-es játékosok fizetései




BlancoAgilon38

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.01.31. 10:13

Remélem ikszelnek a Spurs-United meccsen, vasárnap meg győz a londoniak ellen az Anfielden a Liverpool.

manderel
Légiós
Hozzászólások: 6649
Csatlakozott: 2011.10.14. 18:35
Tartózkodási hely: Gyirmót-B közép

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: manderel » 2018.01.31. 22:23

Csúnyán buktatják az olaszt Londonban. Eddig is szó volt róla hogy elégedetlen vele Abra, hát még ezután. A nyári átigazolási szezont már nem a Chelseanél tölti szerintem.
GYIRMÓT

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51413
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.01.31. 22:25

BlancoAgilon38 írta:Remélem ikszelnek a Spurs-United meccsen, vasárnap meg győz a londoniak ellen az Anfielden a Liverpool.

Bájoló lágy trillák! Tarka képzetek! Kedv! Remények! Lilákok!

BlancoAgilon38

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.01.31. 22:27

Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:Remélem ikszelnek a Spurs-United meccsen, vasárnap meg győz a londoniak ellen az Anfielden a Liverpool.

Bájoló lágy trillák! Tarka képzetek! Kedv! Remények! Lilákok!

Sajnos a 70. percben 2-0 a Tóténhámen javára.

BlancoAgilon38

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.01.31. 22:56

Chelsea-Bournemouth 0-3

Hoppáhoppá, ez meglehetősen meglepett.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51413
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.01.31. 23:18

BlancoAgilon38 írta:Chelsea-Bournemouth 0-3

Hoppáhoppá, ez meglehetősen meglepett.

De nem ez az érdekes, hanem a háttérben meghúzódó Gyurcsány-szál!

BlancoAgilon38

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.01.31. 23:26

Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:Chelsea-Bournemouth 0-3

Hoppáhoppá, ez meglehetősen meglepett.

De nem ez az érdekes, hanem a háttérben meghúzódó Gyurcsány-szál!

Igazából Bajnai Flash Gordon kavarja a szart libának öltözve.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35095
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.02.01. 08:07

manderel írta:Csúnyán buktatják az olaszt Londonban. Eddig is szó volt róla hogy elégedetlen vele Abra, hát még ezután. A nyári átigazolási szezont már nem a Chelseanél tölti szerintem.

És miért elégedetlen? Tavaly bajnokok lettek, most ha nincs a City kiemelkedő teljesítménye, ugyanúgy bajnoki címért mennének.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

BlancoAgilon38

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.02.01. 09:31

Szarka írta:
manderel írta:Csúnyán buktatják az olaszt Londonban. Eddig is szó volt róla hogy elégedetlen vele Abra, hát még ezután. A nyári átigazolási szezont már nem a Chelseanél tölti szerintem.

És miért elégedetlen? Tavaly bajnokok lettek, most ha nincs a City kiemelkedő teljesítménye, ugyanúgy bajnoki címért mennének.

Van egy belháború. Amiatt, hogy Conte nem kontrollálhatja az átigazolásokat, mert mindenben a klubvezetés dönt. Azt pedig nyíltan sérelmezte, hogy pl. Alexis Sanchezt nem tudták megszerezni, mert nem költenek annyit, mint a két manchesteri csapat. Mire Abramovics nyelt egyet. Nem hinném, hogy legkésőbb a nyáron ne távozna.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35095
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.02.01. 12:40

BlancoAgilon38 írta:
Szarka írta:
manderel írta:Csúnyán buktatják az olaszt Londonban. Eddig is szó volt róla hogy elégedetlen vele Abra, hát még ezután. A nyári átigazolási szezont már nem a Chelseanél tölti szerintem.

És miért elégedetlen? Tavaly bajnokok lettek, most ha nincs a City kiemelkedő teljesítménye, ugyanúgy bajnoki címért mennének.

Van egy belháború. Amiatt, hogy Conte nem kontrollálhatja az átigazolásokat, mert mindenben a klubvezetés dönt. Azt pedig nyíltan sérelmezte, hogy pl. Alexis Sanchezt nem tudták megszerezni, mert nem költenek annyit, mint a két manchesteri csapat. Mire Abramovics nyelt egyet. Nem hinném, hogy legkésőbb a nyáron ne távozna.

Értem. Akkor nem az eredmények miatt mérgesedett el a helyzet .
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

BlancoAgilon38

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.02.01. 12:41

Szarka írta:
BlancoAgilon38 írta:
Szarka írta:És miért elégedetlen? Tavaly bajnokok lettek, most ha nincs a City kiemelkedő teljesítménye, ugyanúgy bajnoki címért mennének.

Van egy belháború. Amiatt, hogy Conte nem kontrollálhatja az átigazolásokat, mert mindenben a klubvezetés dönt. Azt pedig nyíltan sérelmezte, hogy pl. Alexis Sanchezt nem tudták megszerezni, mert nem költenek annyit, mint a két manchesteri csapat. Mire Abramovics nyelt egyet. Nem hinném, hogy legkésőbb a nyáron ne távozna.

Értem. Akkor nem az eredmények miatt mérgesedett el a helyzet .

Illetve nem azok miatt kezdődött. Még állnak a kupákban, a BL-hely is meglehet. Bár ez a hazai sima 0-3 engem is hanyatt lökött.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.02.01. 15:53

BlancoAgilon38 írta:
Szarka írta:
BlancoAgilon38 írta:Van egy belháború. Amiatt, hogy Conte nem kontrollálhatja az átigazolásokat, mert mindenben a klubvezetés dönt. Azt pedig nyíltan sérelmezte, hogy pl. Alexis Sanchezt nem tudták megszerezni, mert nem költenek annyit, mint a két manchesteri csapat. Mire Abramovics nyelt egyet. Nem hinném, hogy legkésőbb a nyáron ne távozna.

Értem. Akkor nem az eredmények miatt mérgesedett el a helyzet .

Illetve nem azok miatt kezdődött. Még állnak a kupákban, a BL-hely is meglehet. Bár ez a hazai sima 0-3 engem is hanyatt lökött.
Én fogadtam a Chelsea-re,de ez olyan eredmény,amin még így is felröhögtem.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.02.01. 15:53

BlancoAgilon38 írta:
Szarka írta:
BlancoAgilon38 írta:Van egy belháború. Amiatt, hogy Conte nem kontrollálhatja az átigazolásokat, mert mindenben a klubvezetés dönt. Azt pedig nyíltan sérelmezte, hogy pl. Alexis Sanchezt nem tudták megszerezni, mert nem költenek annyit, mint a két manchesteri csapat. Mire Abramovics nyelt egyet. Nem hinném, hogy legkésőbb a nyáron ne távozna.

Értem. Akkor nem az eredmények miatt mérgesedett el a helyzet .

Illetve nem azok miatt kezdődött. Még állnak a kupákban, a BL-hely is meglehet. Bár ez a hazai sima 0-3 engem is hanyatt lökött.
Én fogadtam a Chelsea-re,de ez olyan eredmény,amin még így is felröhögtem.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95783
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2018.02.01. 18:28

BlancoAgilon38 írta:
Szarka írta:
BlancoAgilon38 írta:Van egy belháború. Amiatt, hogy Conte nem kontrollálhatja az átigazolásokat, mert mindenben a klubvezetés dönt. Azt pedig nyíltan sérelmezte, hogy pl. Alexis Sanchezt nem tudták megszerezni, mert nem költenek annyit, mint a két manchesteri csapat. Mire Abramovics nyelt egyet. Nem hinném, hogy legkésőbb a nyáron ne távozna.

Értem. Akkor nem az eredmények miatt mérgesedett el a helyzet .

Illetve nem azok miatt kezdődött. Még állnak a kupákban, a BL-hely is meglehet. Bár ez a hazai sima 0-3 engem is hanyatt lökött.


a Juvétól is amúgy ezek miatt távozott, gyakorlatilag ő akart igazolni, amibe a vezetőség természetesen nem ment bele

BlancoAgilon38

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.02.01. 19:26

ryanmckane írta:
BlancoAgilon38 írta:
Szarka írta:Értem. Akkor nem az eredmények miatt mérgesedett el a helyzet .

Illetve nem azok miatt kezdődött. Még állnak a kupákban, a BL-hely is meglehet. Bár ez a hazai sima 0-3 engem is hanyatt lökött.


a Juvétól is amúgy ezek miatt távozott, gyakorlatilag ő akart igazolni, amibe a vezetőség természetesen nem ment bele

Igen? Na, ezt nem tudtam. Klopp teljhatalmat akart, el is ért egyfajta szabad kezet, ezt Solanke leigazolásával majdnem le is rombolta.

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95783
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2018.02.01. 19:38

BlancoAgilon38 írta:
ryanmckane írta:
BlancoAgilon38 írta:Illetve nem azok miatt kezdődött. Még állnak a kupákban, a BL-hely is meglehet. Bár ez a hazai sima 0-3 engem is hanyatt lökött.


a Juvétól is amúgy ezek miatt távozott, gyakorlatilag ő akart igazolni, amibe a vezetőség természetesen nem ment bele

Igen? Na, ezt nem tudtam. Klopp teljhatalmat akart, el is ért egyfajta szabad kezet, ezt Solanke leigazolásával majdnem le is rombolta.


bizony, az egyik utolsó sajtótájékoztatóján azt bökte ki, hogy nem mehetsz be 10 euróval egy 100 eurós étterembe (utalván arra, hogy a Juve azért nem feltétlen akar stadionnyi pénzekért igazolni), gyakorlatilag ezzel lett vége :)

BlancoAgilon38

Re: A szerdai focimeccsek és televíziós közvetítések

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.02.01. 19:41

ryanmckane írta:
BlancoAgilon38 írta:
ryanmckane írta:
a Juvétól is amúgy ezek miatt távozott, gyakorlatilag ő akart igazolni, amibe a vezetőség természetesen nem ment bele

Igen? Na, ezt nem tudtam. Klopp teljhatalmat akart, el is ért egyfajta szabad kezet, ezt Solanke leigazolásával majdnem le is rombolta.


bizony, az egyik utolsó sajtótájékoztatóján azt bökte ki, hogy nem mehetsz be 10 euróval egy 100 eurós étterembe (utalván arra, hogy a Juve azért nem feltétlen akar stadionnyi pénzekért igazolni), gyakorlatilag ezzel lett vége :)

Szinte milliméterre ugyanezt nyilatkozta most is. :-)


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 297 vendég