Megválasztották a világ tíz legjobb ultra csoportját

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Megválasztották a világ tíz legjobb ultra csoportját

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2016.12.29. 14:41

Szpari4Life írta:
Sub Pop írta:
Szpari4Life írta:Legjobb.. Inkább legostobább, legparasztabb, a klubjuknak legtöbbet ártó csoport.

Te pöcs.

Legyek én a pöcs, de nem engem tagad le a klubom és nem vállal fel idegenben, nem miattam nem lehetett ott a többi normális szurkoló a klubtörténelem legnagyobb hazai mérkőzésén, nem én viselkedtem idegenben csürheként és rángattam meg nőket, gyerekeket, raboltam ki embereket, de nem is miattam baszták meg a klubot egy jó nagy bírsággal és tiltották majdnem ki a BL-ből - immáron sokadjára. Nem én hoztam szégyent a klubomra, a szurkolótársaimra, mert nen bírok emberként viselkedni és azt hiszem, hogy faszra tudom húzni az egész világot.
Lehetek én a pöcs, de ha te ennek tapsolsz, akkor egy igazi faszkalap vagy.
Hm,a többi csoport nyilván ma született bárány.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Megválasztották a világ tíz legjobb ultra csoportját

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.29. 15:13

MindigÚjpest írta:
Szpari4Life írta:
Sub Pop írta:Te pöcs.

Legyek én a pöcs, de nem engem tagad le a klubom és nem vállal fel idegenben, nem miattam nem lehetett ott a többi normális szurkoló a klubtörténelem legnagyobb hazai mérkőzésén, nem én viselkedtem idegenben csürheként és rángattam meg nőket, gyerekeket, raboltam ki embereket, de nem is miattam baszták meg a klubot egy jó nagy bírsággal és tiltották majdnem ki a BL-ből - immáron sokadjára. Nem én hoztam szégyent a klubomra, a szurkolótársaimra, mert nen bírok emberként viselkedni és azt hiszem, hogy faszra tudom húzni az egész világot.
Lehetek én a pöcs, de ha te ennek tapsolsz, akkor egy igazi faszkalap vagy.
Hm,a többi csoport nyilván ma született bárány.

Nyilván nem, de egyik sem ennyire ostoba és agyhalott emberekből áll(legalábbis nem tudok róla), mint a varsói.
Biztos a lista minden egyes szereplőjénél volt balhé(vagy nem), de egyik sem járatta le magát 1,5 hónap alatt, ráadásul már nem ez az első eset, hogy a saját klubjuknak keresztbe tesznek, mert tíz éve már volt egy vasrudas esetük, akkor ki is zárták őket.
Aki nem bírja a piát, az ne igyon, aki meg alkohol nélkül is nőkkel meg gyerekekkel keménykedik, mert attól érzi magát faszacsávónak, az haljon meg. Ismerősöméket is megtalálták Varsóban.
kanoczrobert.hu

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Megválasztották a világ tíz legjobb ultra csoportját

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2016.12.29. 15:17

Szpari4Life írta:
MindigÚjpest írta:
Szpari4Life írta:Legyek én a pöcs, de nem engem tagad le a klubom és nem vállal fel idegenben, nem miattam nem lehetett ott a többi normális szurkoló a klubtörténelem legnagyobb hazai mérkőzésén, nem én viselkedtem idegenben csürheként és rángattam meg nőket, gyerekeket, raboltam ki embereket, de nem is miattam baszták meg a klubot egy jó nagy bírsággal és tiltották majdnem ki a BL-ből - immáron sokadjára. Nem én hoztam szégyent a klubomra, a szurkolótársaimra, mert nen bírok emberként viselkedni és azt hiszem, hogy faszra tudom húzni az egész világot.
Lehetek én a pöcs, de ha te ennek tapsolsz, akkor egy igazi faszkalap vagy.
Hm,a többi csoport nyilván ma született bárány.

Nyilván nem, de egyik sem ennyire ostoba és agyhalott emberekből áll(legalábbis nem tudok róla), mint a varsói.
Biztos a lista minden egyes szereplőjénél volt balhé(vagy nem), de egyik sem járatta le magát 1,5 hónap alatt, ráadásul már nem ez az első eset, hogy a saját klubjuknak keresztbe tesznek, mert tíz éve már volt egy vasrudas esetük, akkor ki is zárták őket.
Aki nem bírja a piát, az ne igyon, aki meg alkohol nélkül is nőkkel meg gyerekekkel keménykedik, mert attól érzi magát faszacsávónak, az haljon meg. Ismerősöméket is megtalálták Varsóban.
Mindenütt vannak hülyék.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Megválasztották a világ tíz legjobb ultra csoportját

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.29. 15:29

MindigÚjpest írta:
Szpari4Life írta:
MindigÚjpest írta: Hm,a többi csoport nyilván ma született bárány.

Nyilván nem, de egyik sem ennyire ostoba és agyhalott emberekből áll(legalábbis nem tudok róla), mint a varsói.
Biztos a lista minden egyes szereplőjénél volt balhé(vagy nem), de egyik sem járatta le magát 1,5 hónap alatt, ráadásul már nem ez az első eset, hogy a saját klubjuknak keresztbe tesznek, mert tíz éve már volt egy vasrudas esetük, akkor ki is zárták őket.
Aki nem bírja a piát, az ne igyon, aki meg alkohol nélkül is nőkkel meg gyerekekkel keménykedik, mert attól érzi magát faszacsávónak, az haljon meg. Ismerősöméket is megtalálták Varsóban.
Mindenütt vannak hülyék.

Az biztos, csak a hülyék mellett általában vannak normálisak is, akik mondjuk az első balhé után visszafogják a barmokat, de ezek pár hét alatt többször járatták le magukat, mint ahány gólt lőtt a csapatuk a BL-ben - pedig két meccsre be sem mehetettek elvileg. Ha meg nem tudják egymást visszafogni, akkor meg még egy indok, amiért nem méltóak a legjobb ultracsoport címre.
kanoczrobert.hu

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Megválasztották a világ tíz legjobb ultra csoportját

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2016.12.29. 16:07

Szpari4Life írta:
MindigÚjpest írta:
Szpari4Life írta:Nyilván nem, de egyik sem ennyire ostoba és agyhalott emberekből áll(legalábbis nem tudok róla), mint a varsói.
Biztos a lista minden egyes szereplőjénél volt balhé(vagy nem), de egyik sem járatta le magát 1,5 hónap alatt, ráadásul már nem ez az első eset, hogy a saját klubjuknak keresztbe tesznek, mert tíz éve már volt egy vasrudas esetük, akkor ki is zárták őket.
Aki nem bírja a piát, az ne igyon, aki meg alkohol nélkül is nőkkel meg gyerekekkel keménykedik, mert attól érzi magát faszacsávónak, az haljon meg. Ismerősöméket is megtalálták Varsóban.
Mindenütt vannak hülyék.

Az biztos, csak a hülyék mellett általában vannak normálisak is, akik mondjuk az első balhé után visszafogják a barmokat, de ezek pár hét alatt többször járatták le magukat, mint ahány gólt lőtt a csapatuk a BL-ben - pedig két meccsre be sem mehetettek elvileg. Ha meg nem tudják egymást visszafogni, akkor meg még egy indok, amiért nem méltóak a legjobb ultracsoport címre.
Én még nem láttam olyan tábort ahol a normálisak vissza tudták volna fogni a hülyéket. Ez csak olyan okos duma,amit sokan szeretnek pufogtatni.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36798
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Megválasztották a világ tíz legjobb ultra csoportját

HozzászólásSzerző: RC » 2016.12.30. 21:59

Minden tényezőt figyelembe véve a Zyleta első helye nem kérdéses.
SABARIA 1926


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 317 vendég