Duchatelet is összetörte őt, most újjáéledne a Vasasban

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Duchatelet is összetörte őt, most újjáéledne a Vasasban

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.01.23. 11:17

Budapest - Őszinte nyilatkozat a játékostól.

Duchatelet is összetörte őt, most újjáéledne a Vasasban


 



Barczi Dávid volt a DIGI Sport Reggeli Start című műsorának vendége. A pályafutását az Újpestnél kezdő, majd a DVTK-nál alapemberré, a Videotonnál pedig perememberré váló középpályás annak apropóján nyilatkozott, hogy a napokban "új pályafutást" kezdve aláírt a Vasasnál.



 



"Többször is beleléptem abba a mederbe, amibe nem kellett volna, voltak sérüléseim és gyengébb igazolásaim. Mindenképpen többet vártam a karrieremtől, aminek viszont még nincs vége. Újpesten utasításra történt az a transzfer, a tulajdonos szeretett volna házon belül cserélni, az mindenképpen egy baklövés volt (Barczit akkor kölcsönadta Roderick Duchatelet másik klubjának, a belga Sint-Truidennek - a szerk.). Ezután Diósgyőrben valamelyest stabilizálódott a helyzetem, annak örültem. Viszont ott a vezetőségben történtek változások, nem úgy jöttek össze a tárgyalások, ahogy szerettük volna, nem voltak rugalmas beszélgetések. Leültünk egyszer a vezetőkkel és nem nagyon találtuk a közös hangot, majd pedig jött a Videoton ajánlata. Mi lehet több annál egy Magyarországon játszó játékosnak, mint a Videoton? Szerintem semmi..." - fogalmazott pályafutása korábbi szakaszairól a játékos. 



 




Óriási fordulat: mégsem igazol haza Nagy Dominik? - NB1.hu



Óriási fordulat: mégsem igazol haza Nagy Dominik?




Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 252 vendég