Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.01.21. 13:11

Budapest - A Videotontól eligazolt támadó úgy érzi, jó helyen van a Vasasban.

Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"


Két góllal és egy gólpasszal mutatkozott be a Vasasban Barczi Dávid, aki a Vecsés elleni edzőmeccsen a piros-kékek egyik legjobbja volt, a kilátogató szurkolók érezhetően máris befogadták.


 


A támadóval a mérkőzést követően a csakfoci.hu készített interjút. A pályán nyújtott teljesítménye mellett az is szóba került, hogyan került a Videotontól a budapesti piros-kékekhez.


 


"Döntő dolog volt, hogy éreztem Vancsa Miklós bizalmát, aki egyből hitet tett mellettem. Elmondta, hogy szerinte, ha rendben le vagyok edzve és tiszta a fejem, valamint az önbizalmam is rendben van, akkor maximálisan a segítségére lehetek a csapatnak. Ő nagyon szerette volna, ha jövök, nekem ennél több nem is kellett ilyen nehéz két év után. Azt éreztem, hogy kölcsönösen szükségünk van egymásra. Nekik is rám, mert fontos a keret bővítése, nekem meg a Vasasra – nekem talán még inkább -, hogy újra focistának érezhessem magam. Gyorsan meg is állapodtunk, nem húztuk egymás idejét, a játéklehetőséget helyeztem előtérbe. Már az edzőmeccsen is éreztem azt, hogy folyamatosan keresnek labdával a pályán a társak, egy teljesen mellőzött játékosnak ez hatalmas lökés. Adtam egy utolsó esélyt magamnak, hogy futballista legyek."


 


A játékos nem titkolja, nehezen élte meg a fehérvári korszakot.


 


"Igazából köszönettel tartozom a Vidinek, hogy bíztak bennem és odavittek, nincs bennem harag senki iránt, mert lehet, hogy én voltam kicsit eltévedve, amikor őket választottam. Én gondoltam talán tévesen, hogy lesz időm felvenni a ritmust, felnőni a feladathoz, de egy bajnoki címre hajtó klubnál erre egyszerűen nincs idő. Lehetőséget is alig kaptam, de ilyen a sorsa egy mellőzött játékosnak egy komoly célokért küzdő klubnál. Nem gondoltam, hogy egyszer el tudok jutni arra a szintre, hogy kételkedjek még a saját képességeimben is, de az elmúlt másfél évben sok olyan nap volt, amikor azt gondoltam, hogy nagyon túlértékeltem magam, vagy hogy hibás az, ahogy én a futballról gondolkodok. A végén már semmit nem mertem felvállalni abból a stílusból, amit preferálok, hogy fineszes megoldásokat, cseleket, merészebb átadásokat erőltessek, vállaljak fel szórakoztató elemeket is a pályán. Az első edzőmeccsen máris picit bátrabb voltam ezen a téren, örülök, hogy bejött néhány dolog, és talán az árnyékos oldalról átkerülök majd a napfényesre. Szerintem ebben a csapatban sok van, persze, mindenki veszélybe kerülhet, aki nem a tabella elején található, de őszintén szólva, még csak gondolat szintjén sem merült fel bennem, hogy gondjai lehetnek a Vasasnak a folytatásban."


 



Supka keretszűkítést tervez a Honvédnál - NB1.hu



Budapest - Változások a bajnoki címvédőnél.




BlancoAgilon38

Re: Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.01.21. 13:26

Nagyobb baj az, hogy a futballvezérek is így tettek.

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.01.21. 14:09

Maradt volna inkabb nalunk..
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.01.21. 14:36

Pauly D írta:Maradt volna inkabb nalunk..

Nem mintha túlságosan hiányozna.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.01.21. 18:41

A Videotonba és a Fradiba ezért "veszélyes" igazolni. Ugyanis ebben a két csapatban van 20-25 olyan játékos, akik szinte minden más NB I-es csapatban kezdő játékosok, esetleg a csapat erősségei lehetnek. De ha a 20-25 játékosból csak 16-18 játékost forgatnak, akkor ott néhányan partvonalon kívülre kerülnek. Jó lehetőségnek tűnik ezekbe a csapatokba igazolni, de sok játékosnak kettétörik a pályafutása. Persze itt most csak sportszakmai szempontokra gondolok, mert azt el tudom képzelni, hogy Barczi az elmúlt 2 évben így is jobban keresett, mint bármelyik Vasas játékos.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.01.21. 23:04

ManBat írta:
Pauly D írta:Maradt volna inkabb nalunk..

Nem mintha túlságosan hiányozna.

kb. majdnem pezsgőt bontottam, hogy távozott

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.01.21. 23:06

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Pauly D írta:Maradt volna inkabb nalunk..

Nem mintha túlságosan hiányozna.

kb. majdnem pezsgőt bontottam, hogy távozott

Tulajdonképpen ő volt a bognári iskola prototípusa, szezon elején pár jó meccs, amivel egész félévre övé a középpálya, utána beleszart mindenbe. Ez a Vidinél már nem volt elég.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.01.22. 10:00

ritka az ilyen önkritika a magyar fociban
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.22. 10:05

nick2005 írta:A Videotonba és a Fradiba ezért "veszélyes" igazolni. Ugyanis ebben a két csapatban van 20-25 olyan játékos, akik szinte minden más NB I-es csapatban kezdő játékosok, esetleg a csapat erősségei lehetnek. De ha a 20-25 játékosból csak 16-18 játékost forgatnak, akkor ott néhányan partvonalon kívülre kerülnek. Jó lehetőségnek tűnik ezekbe a csapatokba igazolni, de sok játékosnak kettétörik a pályafutása. Persze itt most csak sportszakmai szempontokra gondolok, mert azt el tudom képzelni, hogy Barczi az elmúlt 2 évben így is jobban keresett, mint bármelyik Vasas játékos.

aki nálunk nem képes a 16-18 forgatandó közé bekerülni az nem focista és teljes joggal törik ketté a profi pályafutása
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"

HozzászólásSzerző: imici » 2018.01.22. 10:18

Adamek írta:
nick2005 írta:A Videotonba és a Fradiba ezért "veszélyes" igazolni. Ugyanis ebben a két csapatban van 20-25 olyan játékos, akik szinte minden más NB I-es csapatban kezdő játékosok, esetleg a csapat erősségei lehetnek. De ha a 20-25 játékosból csak 16-18 játékost forgatnak, akkor ott néhányan partvonalon kívülre kerülnek. Jó lehetőségnek tűnik ezekbe a csapatokba igazolni, de sok játékosnak kettétörik a pályafutása. Persze itt most csak sportszakmai szempontokra gondolok, mert azt el tudom képzelni, hogy Barczi az elmúlt 2 évben így is jobban keresett, mint bármelyik Vasas játékos.

aki nálunk nem képes a 16-18 forgatandó közé bekerülni az nem focista és teljes joggal törik ketté a profi pályafutása

Szörnyű belegondolni hogy azok akik bekerülnek azok nb1es focisták...
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.01.22. 12:29

moszkvicsslusszkulcs írta:ritka az ilyen önkritika a magyar fociban

Nekem is van ilyen gondolatom, de kétely is, hogy vajon mennyire őszinte, illetve meddig tart ki ez a gondolkodásmódja, nem kezd-e el kényelmeskedni, mihelyst újra nyeregben érzi magat. Úgy rémlik, hogy anno különösebben nem szaggatta az istrángot.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.01.22. 12:46

Cselszky írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:ritka az ilyen önkritika a magyar fociban

Nekem is van ilyen gondolatom, de kétely is, hogy vajon mennyire őszinte, illetve meddig tart ki ez a gondolkodásmódja, nem kezd-e el kényelmeskedni, mihelyst újra nyeregben érzi magat. Úgy rémlik, hogy anno különösebben nem szaggatta az istrángot.

nem érzem annyira hülyének a srácot hogy ezt bekamuzta volna. lehet nyugodtan kényelmes ha jól megy neki a játék, akkor van baj ha valaki nem szakad meg mellette még szar is. de lehet neked lesz igazad. kiderül majd
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Barczi: "Nagyon túlértékeltem magam"

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.01.22. 14:13

moszkvicsslusszkulcs írta:
Cselszky írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:ritka az ilyen önkritika a magyar fociban

Nekem is van ilyen gondolatom, de kétely is, hogy vajon mennyire őszinte, illetve meddig tart ki ez a gondolkodásmódja, nem kezd-e el kényelmeskedni, mihelyst újra nyeregben érzi magat. Úgy rémlik, hogy anno különösebben nem szaggatta az istrángot.

nem érzem annyira hülyének a srácot hogy ezt bekamuzta volna. lehet nyugodtan kényelmes ha jól megy neki a játék, akkor van baj ha valaki nem szakad meg mellette még szar is. de lehet neked lesz igazad. kiderül majd

Három helyről bukott ki öt év alatt, még ha az egyikről felfelé is. Aligha a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég