Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.01.18. 09:18

Budapest - Nagyon sok forrás vetíti elő ugyanazt!

Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!


Újabb változás állhat be a Ferencváros labdarúgócsapatának ghánai légiósa, Joseph Paintsil ügyében, aki maláriás megbetegedésre hivatkozva nem tért vissza a klubhoz, miközben a belga Genk szerződtette volna - írta az nso.hu.


 


A belga Het Nieuwsblad sportrovatának újságírója, Guillaume Maebe már a napokban arról beszélt a Nemzeti Sportnak, hogy miután a Genk nem tud megegyezni a Fradival a Joseph Paintsil iránt fizetendő kompenzációs díjról, egyelőre lemondhatnak a játékosról, és nyáron térhetnek vissza a szerződtetéséről.


 


A hln.be friss cikke pedig már tényként írja, hogy a Genk a télen nem szerződteti a Tema Youth 19 éves játékosát, a Fradinak kölcsönadott Paintsilt, de azt megjegyzi a cikk, hogy nyáron még lehet esély a szerződéskötésre.


 


Eközben a játékost képviselő német menedzseriroda, a Desitny Sports Management a Facebook oldalán azt írja, hogy Paintsil visszatér a Ferencvároshoz, amint felépül, és remélik, hogy továbbra is gólokkal tudja segíteni csapatot, hozzájárulva ezzel a klub bajnoki címéhez. A bejegyzéshez egy videót is mellékeltek Paintsil ferencvárosi góljaival.


 


A ghanasoccernet.com-nak a Ferencváros másodedzője, a korábban Ghánában is dolgozó Ralf Zumdick nyilatkozott a játékosról. Elmondta, a szakmai stáb mindent megtett az elmúlt hónapokban a fejlődése érdekében, egyúttal cáfolta a játékos ügynöke, Emmanuel Gyasi elmúlt napokban tett, a Ferencvárossal szemben vádaskodó nyilatkozatát. Zumdick szerint a ghánai klub (a Tema Youth) és az ügynök kapzsisága idézhette elő a kialakult helyzetet.  


 



Budapestre vinnék a Vidi válogatottját - NB1.hu



Budapestre vinnék a Vidi válogatottját




Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74994
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.18. 09:35

a hatalmas fordulat az lett volna ha kiderül nem malária gyötri hanem méhen kívüli terhesség
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95783
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2018.01.18. 10:30

ez a gyerek amúgy tényleg akkora sztár, hogy már napok óta csak róla van szó a focis oldalakon?

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13660
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2018.01.18. 10:33

Adamek írta:a hatalmas fordulat az lett volna ha kiderül nem malária gyötri hanem méhen kívüli terhesség

Harantfekvesbe vot benne a Csenge

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.01.18. 10:45

Adamek írta:a hatalmas fordulat az lett volna ha kiderül nem malária gyötri hanem méhen kívüli terhesség

Jó meglátás Herr Doktor!

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2018.01.18. 10:47

ryanmckane írta:ez a gyerek amúgy tényleg akkora sztár, hogy már napok óta csak róla van szó a focis oldalakon?

Egy igazi zseni. Nem véletlenül próbálta leigazolni a belga bajnokság 12. helyezettje.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.01.18. 11:38

ryanmckane írta:ez a gyerek amúgy tényleg akkora sztár, hogy már napok óta csak róla van szó a focis oldalakon?

igazabol igen. ezekben a veszterhes idokben igencsak hianyoznak a hozza hasonlok a magyar palyakrol, lanza, henty stb.
arra leszek kivancsi, hogy o mit fog mondani a tortenetrol. mert meselnivalo az lenne ugye...

egy biztos, hogy az ugynoket en meg igy is megbaszatnam, egy vagon negerrel. esetleg kereshetnenk neki egy igazi ugynokot...
kubatov takarodj!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.01.18. 11:47

S.O.A.D. írta:
ryanmckane írta:ez a gyerek amúgy tényleg akkora sztár, hogy már napok óta csak róla van szó a focis oldalakon?

Egy igazi zseni. Nem véletlenül próbálta leigazolni a belga bajnokság 12. helyezettje.

7. :cool:

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40737
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.01.18. 11:48

jól megszívatta a menedzsere, sztem nulla beleszólása volt az egészbe :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.01.18. 11:55

SuperDepor írta:jól megszívatta a menedzsere, sztem nulla beleszólása volt az egészbe :)

azér azt nem hinném, sztem már a vastagabb euro-köteget számolgathatták mindketten gondolatban :)

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.01.18. 12:02

ryanmckane írta:ez a gyerek amúgy tényleg akkora sztár, hogy már napok óta csak róla van szó a focis oldalakon?

Egy elég ügyes játékos, akinek hosszútávon nincs sok keresnivalója a pocsolyában, egy az átlagnál is idiótább managerrel, ennyi már elég is a reflektorfényhez.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40737
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.01.18. 12:02

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:jól megszívatta a menedzsere, sztem nulla beleszólása volt az egészbe :)

azér azt nem hinném, sztem már a vastagabb euro-köteget számolgathatták mindketten gondolatban :)

na ja, mondta neki Gyasi a német, h van egy gazdagabb ország, jobb csapat, kétszer annyi pénz, érdekel-e, majd mondom, h mit csinálj, hova menj
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2018.01.18. 12:31

Maradonapoli írta:
S.O.A.D. írta:
ryanmckane írta:ez a gyerek amúgy tényleg akkora sztár, hogy már napok óta csak róla van szó a focis oldalakon?

Egy igazi zseni. Nem véletlenül próbálta leigazolni a belga bajnokság 12. helyezettje.

7. :cool:

Elképesztő, hogy fejlődnek már csak a hírére is, hogy leigazolnák.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74994
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.18. 13:09

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:jól megszívatta a menedzsere, sztem nulla beleszólása volt az egészbe :)

azér azt nem hinném, sztem már a vastagabb euro-köteget számolgathatták mindketten gondolatban :)

na ja, mondta neki Gyasi a német, h van egy gazdagabb ország, jobb csapat, kétszer annyi pénz, érdekel-e, majd mondom, h mit csinálj, hova menj

na mind1, maradhatott volna a kvóta ellenében Józsi
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.01.18. 13:11

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:azér azt nem hinném, sztem már a vastagabb euro-köteget számolgathatták mindketten gondolatban :)

na ja, mondta neki Gyasi a német, h van egy gazdagabb ország, jobb csapat, kétszer annyi pénz, érdekel-e, majd mondom, h mit csinálj, hova menj

na mind1, maradhatott volna a kvóta ellenében Józsi

és Bazsi?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74994
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.18. 13:21

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:na ja, mondta neki Gyasi a német, h van egy gazdagabb ország, jobb csapat, kétszer annyi pénz, érdekel-e, majd mondom, h mit csinálj, hova menj

na mind1, maradhatott volna a kvóta ellenében Józsi

és Bazsi?

őt megvezette a menedzsere és nem dönthetett a saját sorsáról
plusz túl magas volt a kivásárlási ára hiába akarta őt másfél Európa, hiába ment volna már el egy utántöltős pohárnyi cokormentes kapucsínóért is zsermenibe
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.01.18. 13:24

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:na mind1, maradhatott volna a kvóta ellenében Józsi

és Bazsi?

őt megvezette a menedzsere és nem dönthetett a saját sorsáról
plusz túl magas volt a kivásárlási ára hiába akarta őt másfél Európa, hiába ment volna már el egy utántöltős pohárnyi cokormentes kapucsínóért is zsermenibe

Akkor már mindent értek!

https://www.youtube.com/watch?v=X1oe1Fnz8eA

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.01.18. 13:53

Spontán gyógyulás.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13660
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2018.01.18. 14:53

SuperDepor írta:jól megszívatta a menedzsere, sztem nulla beleszólása volt az egészbe :)

Nem egy Raiola a muki, ő szerintem siman megoldotta volna a helyzetet :DD

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Hatalmas fordulat Paintsil ügyében!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.01.18. 15:00

alehndr írta:
SuperDepor írta:jól megszívatta a menedzsere, sztem nulla beleszólása volt az egészbe :)

Nem egy Raiola a muki, ő szerintem siman megoldotta volna a helyzetet :DD

a jó öreg Filippó Vladan beajánlhatná magát
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 222 vendég