Huszti elmondta, miért tért haza

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.01.14. 22:17

Adamek írta:
nyúl írta:
SuperDepor írta:Nekem a frankfurti távozása után vált érthetetlenné az egész sztori. Hogy pénzt keresni....? Egy év francia első liga, három év bundesliga 1, három év multimilliomos orosz csapat, két év bundesliga 1, egy év kínai első osztály, egy év bundesliga. Mindenki ki tudja számolni, a németeknél havi 50-60 millió HUF egy ilyen játékos bére, a zenitnél több volt, kínában pedig a havi 100 millióhoz közelített és ez kb 12 évig tartott. Aki ezután még visszamégy Kínába, mert pénzt akar keresni az nem normális. Ettől függetlenül az utóbbi évtized legjobb magyar futballistája.
Az utolsó mondatot nem értem. Pláne Király és Gera miatt, akik a válogatottal is elértek sikert, aminek Huszti hátat fordított (utóbbi megállapítást nem vitaindítónak szánom százezredjére).
Egyébként egy jól menedzselt középszerű futballista. Egyetlen jó tétmeccsét sem tudom felidézni a válogatottból.
Nem először volt következetlen sem. Hiszen nyilván nem egyetlenként emlékszem arra a nyilatkozatára, hogy Magyarországon nem futballozna. Emberileg a neki való helyre került Juhász mellé. Ennyiben örvendetes fejlemény.

félelmetes ahogy egymás ellen körbebezzegeljük itt az aktuálisan valamely intervallumban legjobbnak kikiáltott egyént
ha Huszti akkor bezzeg Király, Gera ha Gera akkor bezzeg Dzsudzsák és Gulácsi, ha Király akkor Huszti és Lisztes a jófiú elmegyünk Urbánig is ha kell, de ha minden kötél szakad akkor előrántjuk Törőéket vagy valakit az őskorból
Mindegyiknek emlékszem tétmeccsen kiemelkedő teljesítményére. Husztinak nem.
Felőlem akárki kedvelheti, vagy nevezheti klasszisnak, vagy aminek tetszik. Közmegegyezés sose lesz róla. Valóban nem oszt, nem szoroz. Ahogy egyik hozzászólás sem. Ha valami érdemit akarnánk írni, nem itt ütnénk el az időt.
Szerintem semmi fajsúlyosat nem mondott az első hátraarcnál sem. Csípte a szemét, hogy kiszorult a kezdőből, s aktuálisan éppen nyeregben érezte magát klubszinten, ezért leszólta az akkor is magyar mocsárt, aminek most a pocsolyájából fog inni, mert ez a pálya. Számomra ennyi a sztori. Egy újabb luftballon enged le, mint már annyi a történelemben.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.14. 22:39

nyúl írta:
Adamek írta:
nyúl írta:Az utolsó mondatot nem értem. Pláne Király és Gera miatt, akik a válogatottal is elértek sikert, aminek Huszti hátat fordított (utóbbi megállapítást nem vitaindítónak szánom százezredjére).
Egyébként egy jól menedzselt középszerű futballista. Egyetlen jó tétmeccsét sem tudom felidézni a válogatottból.
Nem először volt következetlen sem. Hiszen nyilván nem egyetlenként emlékszem arra a nyilatkozatára, hogy Magyarországon nem futballozna. Emberileg a neki való helyre került Juhász mellé. Ennyiben örvendetes fejlemény.

félelmetes ahogy egymás ellen körbebezzegeljük itt az aktuálisan valamely intervallumban legjobbnak kikiáltott egyént
ha Huszti akkor bezzeg Király, Gera ha Gera akkor bezzeg Dzsudzsák és Gulácsi, ha Király akkor Huszti és Lisztes a jófiú elmegyünk Urbánig is ha kell, de ha minden kötél szakad akkor előrántjuk Törőéket vagy valakit az őskorból
Mindegyiknek emlékszem tétmeccsen kiemelkedő teljesítményére. Husztinak nem.
Felőlem akárki kedvelheti, vagy nevezheti klasszisnak, vagy aminek tetszik. Közmegegyezés sose lesz róla. Valóban nem oszt, nem szoroz. Ahogy egyik hozzászólás sem. Ha valami érdemit akarnánk írni, nem itt ütnénk el az időt.
Szerintem semmi fajsúlyosat nem mondott az első hátraarcnál sem. Csípte a szemét, hogy kiszorult a kezdőből, s aktuálisan éppen nyeregben érezte magát klubszinten, ezért leszólta az akkor is magyar mocsárt, aminek most a pocsolyájából fog inni, mert ez a pálya. Számomra ennyi a sztori. Egy újabb luftballon enged le, mint már annyi a történelemben.

ilyen mindegyik, beszól, leszól, ígér, esküszik aztán mégis olyat tesz amit (a közönség nagyobbacska részénél) gondolt volna a fene, mert pénzért bármit
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.01.15. 11:55

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:félelmetes ahogy egymás ellen körbebezzegeljük itt az aktuálisan valamely intervallumban legjobbnak kikiáltott egyént
ha Huszti akkor bezzeg Király, Gera ha Gera akkor bezzeg Dzsudzsák és Gulácsi, ha Király akkor Huszti és Lisztes a jófiú elmegyünk Urbánig is ha kell, de ha minden kötél szakad akkor előrántjuk Törőéket vagy valakit az őskorból

Lisztes nem jó fiú. Urbán egy sötét gyökér és egyik sem legenda. Viszont Törőcsik az.

neked

Bocsmá, de aki ezer szállal kötődik Újpesthez az mi? 236 meccs a liláknál. Egy Urbánt és egy Bácsit neveznek legendának, alig hatvan-hetven meccsekkel a hátuk mögött.

BlancoAgilon38

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.01.15. 11:56

Adamek írta:
nyúl írta:
Adamek írta:félelmetes ahogy egymás ellen körbebezzegeljük itt az aktuálisan valamely intervallumban legjobbnak kikiáltott egyént
ha Huszti akkor bezzeg Király, Gera ha Gera akkor bezzeg Dzsudzsák és Gulácsi, ha Király akkor Huszti és Lisztes a jófiú elmegyünk Urbánig is ha kell, de ha minden kötél szakad akkor előrántjuk Törőéket vagy valakit az őskorból
Mindegyiknek emlékszem tétmeccsen kiemelkedő teljesítményére. Husztinak nem.
Felőlem akárki kedvelheti, vagy nevezheti klasszisnak, vagy aminek tetszik. Közmegegyezés sose lesz róla. Valóban nem oszt, nem szoroz. Ahogy egyik hozzászólás sem. Ha valami érdemit akarnánk írni, nem itt ütnénk el az időt.
Szerintem semmi fajsúlyosat nem mondott az első hátraarcnál sem. Csípte a szemét, hogy kiszorult a kezdőből, s aktuálisan éppen nyeregben érezte magát klubszinten, ezért leszólta az akkor is magyar mocsárt, aminek most a pocsolyájából fog inni, mert ez a pálya. Számomra ennyi a sztori. Egy újabb luftballon enged le, mint már annyi a történelemben.

ilyen mindegyik, beszól, leszól, ígér, esküszik aztán mégis olyat tesz amit (a közönség nagyobbacska részénél) gondolt volna a fene, mert pénzért bármit

Hülye Strossmayer!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.15. 12:01

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Lisztes nem jó fiú. Urbán egy sötét gyökér és egyik sem legenda. Viszont Törőcsik az.

neked

Bocsmá, de aki ezer szállal kötődik Újpesthez az mi? 236 meccs a liláknál. Egy Urbánt és egy Bácsit neveznek legendának, alig hatvan-hetven meccsekkel a hátuk mögött.

nem ez a lényeg, nem a nevek, hanem a jelenség amit előtte írtam
nem érdekelnek más klubok legendái vagy nem-legendái, erről nem fogok vitázni, hogy ki az és ki nem mert nem az én dolgom ezeket eldönteni hanem az adott klub drukkereié
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.01.15. 12:13

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:neked

Bocsmá, de aki ezer szállal kötődik Újpesthez az mi? 236 meccs a liláknál. Egy Urbánt és egy Bácsit neveznek legendának, alig hatvan-hetven meccsekkel a hátuk mögött.

nem ez a lényeg, nem a nevek, hanem a jelenség amit előtte írtam
nem érdekelnek más klubok legendái vagy nem-legendái, erről nem fogok vitázni, hogy ki az és ki nem mert nem az én dolgom ezeket eldönteni hanem az adott klub drukkereié

Nálatok is van pár. De ne vitázzunk.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.15. 12:16

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Bocsmá, de aki ezer szállal kötődik Újpesthez az mi? 236 meccs a liláknál. Egy Urbánt és egy Bácsit neveznek legendának, alig hatvan-hetven meccsekkel a hátuk mögött.

nem ez a lényeg, nem a nevek, hanem a jelenség amit előtte írtam
nem érdekelnek más klubok legendái vagy nem-legendái, erről nem fogok vitázni, hogy ki az és ki nem mert nem az én dolgom ezeket eldönteni hanem az adott klub drukkereié

Nálatok is van pár. De ne vitázzunk.

van és őket el is tudom dönteni azok e a szememben vagy nem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.01.15. 12:30

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:nem ez a lényeg, nem a nevek, hanem a jelenség amit előtte írtam
nem érdekelnek más klubok legendái vagy nem-legendái, erről nem fogok vitázni, hogy ki az és ki nem mert nem az én dolgom ezeket eldönteni hanem az adott klub drukkereié

Nálatok is van pár. De ne vitázzunk.

van és őket el is tudom dönteni azok e a szememben vagy nem

Ezzel én is így vagyok. Egy Carregher vagy Gerrad, Heighway, Fowler, Malcolm McVean, Rush mind azok.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2837
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2018.01.15. 13:27

challo írta:
BlancoAgilon38 írta:
Savaria1919 írta:A Zenitnél együtt játszottak egy pár évig.

Ezt nem is tudtam. Akkor igaz lehet.

Nyilatkozta is, hogy Lazo is hívta.

hiába, a szerbek imádnak minket. lényegében nélkülük nincs is labdasport mostanában Magyarországon.
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.01.15. 13:42

Javier Arizmendi írta:
challo írta:
BlancoAgilon38 írta:Ezt nem is tudtam. Akkor igaz lehet.

Nyilatkozta is, hogy Lazo is hívta.

hiába, a szerbek imádnak minket. lényegében nélkülük nincs is labdasport mostanában Magyarországon.

Ez a mondat ilyen formában 10 éve, a Csedomir Pavicsevicsek és Borisz Milicsicsek világában még megállta volna a helyét, mostanában már annyira nem
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51413
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.01.15. 14:11

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Nálatok is van pár. De ne vitázzunk.

van és őket el is tudom dönteni azok e a szememben vagy nem

Ezzel én is így vagyok. Egy Carregher vagy Gerrad, Heighway, Fowler, Malcolm McVean, Rush mind azok.

lökött Owen mekkora lehetett volna! kitörölheti a seggét az aranylabdájával, 10 gyerekből 10 manapság azt sem tudná megmondani ki ő

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.15. 14:19

Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:van és őket el is tudom dönteni azok e a szememben vagy nem

Ezzel én is így vagyok. Egy Carregher vagy Gerrad, Heighway, Fowler, Malcolm McVean, Rush mind azok.

lökött Owen mekkora lehetett volna! kitörölheti a seggét az aranylabdájával, 10 gyerekből 10 manapság azt sem tudná megmondani ki ő

azt a barmot is ostornyéllel kellene vévigkergetni egy aknamezőn aki neki aranylabdát adott
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51413
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.01.15. 14:34

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:Ezzel én is így vagyok. Egy Carregher vagy Gerrad, Heighway, Fowler, Malcolm McVean, Rush mind azok.

lökött Owen mekkora lehetett volna! kitörölheti a seggét az aranylabdájával, 10 gyerekből 10 manapság azt sem tudná megmondani ki ő

azt a barmot is ostornyéllel kellene vévigkergetni egy aknamezőn aki neki aranylabdát adott

az meg a másik, hatalmas tínók voltak


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 271 vendég