Huszti elmondta, miért tért haza

challo
Tartalék
Hozzászólások: 1902
Csatlakozott: 2007.08.06. 13:57

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: challo » 2018.01.13. 17:00

Szarka írta:
challo írta:
nyúl írta:Az utolsó mondatot nem értem. Pláne Király és Gera miatt, akik a válogatottal is elértek sikert, aminek Huszti hátat fordított (utóbbi megállapítást nem vitaindítónak szánom százezredjére).
Egyébként egy jól menedzselt középszerű futballista. Egyetlen jó tétmeccsét sem tudom felidézni a válogatottból.
Nem először volt következetlen sem. Hiszen nyilván nem egyetlenként emlékszem arra a nyilatkozatára, hogy Magyarországon nem futballozna. Emberileg a neki való helyre került Juhász mellé. Ennyiben örvendetes fejlemény.

nem mondott olyat, hogy nem focizna itthon

https://rangado.24.hu/tartalom/cikk/444 ... ideotonnak

Erre mondjuk én se emlékeztem már.

nem jön haza azért, hogy válogatott lehessen.

és nem a vidinek szólt be, hanem a mezeynek, és persze egervárinak

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.01.13. 18:00

nyúl írta:
SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:Egy évvel ezelőtt igazolt Huszti Frankfurtból Kínába. Az Eintracht akkor az élmezőnyből várta a folytatást, Kovac edző elmondta, azért engedték el Husztit, hogy keressen még egy kis pénzt. Neki meg jobban megérte a kínai ligában bohóckodva dollármiliókat zsebre vágni, mint stabil alapemberként a Bundesligában menni a dobogóért, meg a kupáért. A srác pesti lakásában a saját wikipedia cikkével tapétázta körbe a falat.

Nekem a frankfurti távozása után vált érthetetlenné az egész sztori. Hogy pénzt keresni....? Egy év francia első liga, három év bundesliga 1, három év multimilliomos orosz csapat, két év bundesliga 1, egy év kínai első osztály, egy év bundesliga. Mindenki ki tudja számolni, a németeknél havi 50-60 millió HUF egy ilyen játékos bére, a zenitnél több volt, kínában pedig a havi 100 millióhoz közelített és ez kb 12 évig tartott. Aki ezután még visszamégy Kínába, mert pénzt akar keresni az nem normális. Ettől függetlenül az utóbbi évtized legjobb magyar futballistája.
Az utolsó mondatot nem értem. Pláne Király és Gera miatt, akik a válogatottal is elértek sikert, aminek Huszti hátat fordított (utóbbi megállapítást nem vitaindítónak szánom százezredjére).
Egyébként egy jól menedzselt középszerű futballista. Egyetlen jó tétmeccsét sem tudom felidézni a válogatottból.
Nem először volt következetlen sem. Hiszen nyilván nem egyetlenként emlékszem arra a nyilatkozatára, hogy Magyarországon nem futballozna. Emberileg a neki való helyre került Juhász mellé. Ennyiben örvendetes fejlemény.

Kicsit vastagon fogott a tollam, tegyük a mondatba az egyik határozatlan névmást. A válogatottal való cirkuszát nem tudtam jó szemmel nézni, nem mondanám, h kedvelem, kedveltem, mint futballistát, de - ahogy írod Király és Gera mellett, Huszti szerepelt a legstabilabban nívós bajnokságokban. Plusz ami emeli a renoméját a szememben, h 33 évesen a Frankfurt erőssége volt.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: cain » 2018.01.13. 18:17

Szarka írta:
challo írta:
nyúl írta:Az utolsó mondatot nem értem. Pláne Király és Gera miatt, akik a válogatottal is elértek sikert, aminek Huszti hátat fordított (utóbbi megállapítást nem vitaindítónak szánom százezredjére).
Egyébként egy jól menedzselt középszerű futballista. Egyetlen jó tétmeccsét sem tudom felidézni a válogatottból.
Nem először volt következetlen sem. Hiszen nyilván nem egyetlenként emlékszem arra a nyilatkozatára, hogy Magyarországon nem futballozna. Emberileg a neki való helyre került Juhász mellé. Ennyiben örvendetes fejlemény.

nem mondott olyat, hogy nem focizna itthon

https://rangado.24.hu/tartalom/cikk/444 ... ideotonnak

Erre mondjuk én se emlékeztem már.

a feleségem szokott ilyen évekkel, évtizedekkel ezelőtti kijelentésekre alapozni.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: sznot » 2018.01.13. 18:45

challo írta:
sznot írta:
challo írta:ja, tök ciki, hogy 30 felett, egy meglehetősen vállalható karrier után elment pénzt keresni :)


Vidinél nem ezt csinálja majd?
Na ugye.

kínához képest? hogyne


Kínába ő már nem tud elmenni több pénzért.
34 éves, kihagyott fél évet sérülés miatt, és nem egy nemzetközi húzónév.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

challo
Tartalék
Hozzászólások: 1902
Csatlakozott: 2007.08.06. 13:57

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: challo » 2018.01.13. 19:10

sznot írta:
challo írta:
sznot írta:
Vidinél nem ezt csinálja majd?
Na ugye.

kínához képest? hogyne


Kínába ő már nem tud elmenni több pénzért.
34 éves, kihagyott fél évet sérülés miatt, és nem egy nemzetközi húzónév.

ok

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.13. 20:55

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Nekem a frankfurti távozása után vált érthetetlenné az egész sztori. Hogy pénzt keresni....? Egy év francia első liga, három év bundesliga 1, három év multimilliomos orosz csapat, két év bundesliga 1, egy év kínai első osztály, egy év bundesliga. Mindenki ki tudja számolni, a németeknél havi 50-60 millió HUF egy ilyen játékos bére, a zenitnél több volt, kínában pedig a havi 100 millióhoz közelített és ez kb 12 évig tartott. Aki ezután még visszamégy Kínába, mert pénzt akar keresni az nem normális. Ettől függetlenül az utóbbi évtized legjobb magyar futballistája.

az a baj, hogy mindenki a saját anyagi szintjén gondol bele a másik helyzetébe
"ha én annyit keresnék mint egy nb1-es focista/ha én annyit keresnék mint egy Bundesliga spíler tuti nem érdekelne már a pénz"
jelentem (libabőr), a lófaszt lenne így, mindig mindenki kaparja a következő anyagi szint küszöbét, legyen az focista, könyvelő vagy olvasztár

Én elégedett vagyok a fizetésemmel - és nem mennék el Kínába, ha ott háromszor annyit adnának a munkámért. Ennyibe gondolok bele.

nem feltétlen Kínában kell gondolkodni, a te szakmádat nyilván nem ott fizetik meg a legjobban
itthonról elmentél a jobb pénzért, nem? de még ekkorát se kell gondolni, elég az, ha a szomszéd cégnél jóval többet fizetnek átmennél ugyanazt melózni? mondjuk ötszörös lóvéért és feleannyi munkáért?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.01.13. 21:36

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:az a baj, hogy mindenki a saját anyagi szintjén gondol bele a másik helyzetébe
"ha én annyit keresnék mint egy nb1-es focista/ha én annyit keresnék mint egy Bundesliga spíler tuti nem érdekelne már a pénz"
jelentem (libabőr), a lófaszt lenne így, mindig mindenki kaparja a következő anyagi szint küszöbét, legyen az focista, könyvelő vagy olvasztár

Én elégedett vagyok a fizetésemmel - és nem mennék el Kínába, ha ott háromszor annyit adnának a munkámért. Ennyibe gondolok bele.

nem feltétlen Kínában kell gondolkodni, a te szakmádat nyilván nem ott fizetik meg a legjobban
itthonról elmentél a jobb pénzért, nem? de még ekkorát se kell gondolni, elég az, ha a szomszéd cégnél jóval többet fizetnek átmennél ugyanazt melózni? mondjuk ötszörös lóvéért és feleannyi munkáért?

Azt mondom, h van egy anyagi nívó amivel elégedett vagyok és nem váltanék több pénzért, ha az kényelmetlenséggel jár. Ahhoz fűztem az első gondolatot, h visszament Kínába, azt nem tartottam normálisnak. Mert Németországból Kínába költözni kényelmetlenséggel jár. Persze, h váltanék, ha a komfortérzetem nem sérülne és többet kapnék.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2018.01.13. 21:37

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:az a baj, hogy mindenki a saját anyagi szintjén gondol bele a másik helyzetébe
"ha én annyit keresnék mint egy nb1-es focista/ha én annyit keresnék mint egy Bundesliga spíler tuti nem érdekelne már a pénz"
jelentem (libabőr), a lófaszt lenne így, mindig mindenki kaparja a következő anyagi szint küszöbét, legyen az focista, könyvelő vagy olvasztár

Én elégedett vagyok a fizetésemmel - és nem mennék el Kínába, ha ott háromszor annyit adnának a munkámért. Ennyibe gondolok bele.

nem feltétlen Kínában kell gondolkodni, a te szakmádat nyilván nem ott fizetik meg a legjobban
itthonról elmentél a jobb pénzért, nem? de még ekkorát se kell gondolni, elég az, ha a szomszéd cégnél jóval többet fizetnek átmennél ugyanazt melózni? mondjuk ötszörös lóvéért és feleannyi munkáért?

Vagy csak szimplán volt némi "yellow fever"-e a srácnak, és visszament ázsiai csajokat döntögetni.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.13. 22:42

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Én elégedett vagyok a fizetésemmel - és nem mennék el Kínába, ha ott háromszor annyit adnának a munkámért. Ennyibe gondolok bele.

nem feltétlen Kínában kell gondolkodni, a te szakmádat nyilván nem ott fizetik meg a legjobban
itthonról elmentél a jobb pénzért, nem? de még ekkorát se kell gondolni, elég az, ha a szomszéd cégnél jóval többet fizetnek átmennél ugyanazt melózni? mondjuk ötszörös lóvéért és feleannyi munkáért?

Azt mondom, h van egy anyagi nívó amivel elégedett vagyok és nem váltanék több pénzért, ha az kényelmetlenséggel jár. Ahhoz fűztem az első gondolatot, h visszament Kínába, azt nem tartottam normálisnak. Mert Németországból Kínába költözni kényelmetlenséggel jár. Persze, h váltanék, ha a komfortérzetem nem sérülne és többet kapnék.

elhiheted, hogy az ő komfortérzete Kínban sem sérült a germánhoz képest
szerintem olyan anyagi nívó nincs amivel tartósan elégedett a dolgozó egyén, legfeljebb van aki kicsit több ideig tud a seggén ülni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.01.13. 22:59

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:nem feltétlen Kínában kell gondolkodni, a te szakmádat nyilván nem ott fizetik meg a legjobban
itthonról elmentél a jobb pénzért, nem? de még ekkorát se kell gondolni, elég az, ha a szomszéd cégnél jóval többet fizetnek átmennél ugyanazt melózni? mondjuk ötszörös lóvéért és feleannyi munkáért?

Azt mondom, h van egy anyagi nívó amivel elégedett vagyok és nem váltanék több pénzért, ha az kényelmetlenséggel jár. Ahhoz fűztem az első gondolatot, h visszament Kínába, azt nem tartottam normálisnak. Mert Németországból Kínába költözni kényelmetlenséggel jár. Persze, h váltanék, ha a komfortérzetem nem sérülne és többet kapnék.

elhiheted, hogy az ő komfortérzete Kínban sem sérült a germánhoz képest
szerintem olyan anyagi nívó nincs amivel tartósan elégedett a dolgozó egyén, legfeljebb van aki kicsit több ideig tud a seggén ülni

Úgy tudom Szalai több török ajánlatot is visszadobott.Mondjuk ő kilóg a sorból mert már évek óta készül a futball utáni életre ami nála nem abból áll, hogy majd biztos hívnak a tv-be szerepelni.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.13. 23:19

BEARGRYLLS írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Azt mondom, h van egy anyagi nívó amivel elégedett vagyok és nem váltanék több pénzért, ha az kényelmetlenséggel jár. Ahhoz fűztem az első gondolatot, h visszament Kínába, azt nem tartottam normálisnak. Mert Németországból Kínába költözni kényelmetlenséggel jár. Persze, h váltanék, ha a komfortérzetem nem sérülne és többet kapnék.

elhiheted, hogy az ő komfortérzete Kínban sem sérült a germánhoz képest
szerintem olyan anyagi nívó nincs amivel tartósan elégedett a dolgozó egyén, legfeljebb van aki kicsit több ideig tud a seggén ülni

Úgy tudom Szalai több török ajánlatot is visszadobott.Mondjuk ő kilóg a sorból mert már évek óta készül a futball utáni életre ami nála nem abból áll, hogy majd biztos hívnak a tv-be szerepelni.

és azt tudjuk, hogy a török ajánlatok mennyivel voltak a német keresete felett? meg aztán lehet, hogy hozzá is eljutottak a török fizetési szokásokról szóló aggasztó hírek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
seco
Légiós
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2005.03.21. 21:15
Tartózkodási hely: Óbuda / BPCP
Kapcsolat:

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: seco » 2018.01.13. 23:29

Szarka írta:
challo írta:
nyúl írta:Az utolsó mondatot nem értem. Pláne Király és Gera miatt, akik a válogatottal is elértek sikert, aminek Huszti hátat fordított (utóbbi megállapítást nem vitaindítónak szánom százezredjére).
Egyébként egy jól menedzselt középszerű futballista. Egyetlen jó tétmeccsét sem tudom felidézni a válogatottból.
Nem először volt következetlen sem. Hiszen nyilván nem egyetlenként emlékszem arra a nyilatkozatára, hogy Magyarországon nem futballozna. Emberileg a neki való helyre került Juhász mellé. Ennyiben örvendetes fejlemény.

nem mondott olyat, hogy nem focizna itthon

https://rangado.24.hu/tartalom/cikk/444 ... ideotonnak
Erre mondjuk én se emlékeztem már.

Igen? Ebben azt mondta, hogy nem jönne haza a Vidibe, hogy válogatott lehessen.
Hát... továbbra sem akar válogatott lenni. Ezt tegnap mondta a sajtótájékoztatón...
...kezdõdik a FIIIEEESZTAAA!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.01.14. 10:57

cain írta:
Szarka írta:
challo írta:nem mondott olyat, hogy nem focizna itthon

https://rangado.24.hu/tartalom/cikk/444 ... ideotonnak

Erre mondjuk én se emlékeztem már.

a feleségem szokott ilyen évekkel, évtizedekkel ezelőtti kijelentésekre alapozni.

Nem hinném, hogy csak a tiéd... Olyan nőt még hírből sem ismertem, aki nem!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35063
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.01.14. 11:04

cain írta:
Szarka írta:
challo írta:nem mondott olyat, hogy nem focizna itthon

https://rangado.24.hu/tartalom/cikk/444 ... ideotonnak

Erre mondjuk én se emlékeztem már.

a feleségem szokott ilyen évekkel, évtizedekkel ezelőtti kijelentésekre alapozni.

Hát most nyúl ezt kérte rajta számon, másrészt ott van, mit mondott, mindenki értelmezze, ahogy akarja. Ő is azt mondja most, hogy régebben egyáltalán nem tervezett már az NB1-ben játszani. Hogy a mostani tette mennyire önellentmondásos, mindenki maga ítélje meg.
Nekem személy szerint semmi bajom vele, illetve hidegen hagy.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.01.14. 11:41

Szalai és Huszti is fontos kritikát fogalmazott meg anno a magyar futballközeggel szemben, de ugyanezt megtette Korsós is korábban. Tanulni kellene ezekből. Husztinak a Mezey-Egervári duó együttműködésében is nagy valószínűséggel igaza volt.

Fontos az adott szó, de bizonyos helyzetekben a belátás, újratervezés képessége erény. Kifejezetten örülök, hogy nem tartja be mindenki minden elhatározását, mert akkor most alighanem a többség itt kukás, tűzoltó, vagy rendőr lenne.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.01.14. 11:50

A Vaskezű írta:Szalai és Huszti is fontos kritikát fogalmazott meg anno a magyar futballközeggel szemben, de ugyanezt megtette Korsós is korábban. Tanulni kellene ezekből. Husztinak a Mezey-Egervári duó együttműködésében is nagy valószínűséggel igaza volt.

Fontos az adott szó, de bizonyos helyzetekben a belátás, újratervezés képessége erény. Kifejezetten örülök, hogy nem tartja be mindenki minden elhatározását, mert akkor most alighanem a többség itt kukás, tűzoltó, vagy rendőr lenne.

Szerintem okafogyott a magyarázkodás, mert amit itt idéztek tőle, annak szvsz nem mond ellent:
"Én nem fogok visszatérni az NB I-be, nem igazolok a Videotonba, hogy sztenderd válogatott lehessek."
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.01.14. 11:55

Cselszky írta:
A Vaskezű írta:Szalai és Huszti is fontos kritikát fogalmazott meg anno a magyar futballközeggel szemben, de ugyanezt megtette Korsós is korábban. Tanulni kellene ezekből. Husztinak a Mezey-Egervári duó együttműködésében is nagy valószínűséggel igaza volt.

Fontos az adott szó, de bizonyos helyzetekben a belátás, újratervezés képessége erény. Kifejezetten örülök, hogy nem tartja be mindenki minden elhatározását, mert akkor most alighanem a többség itt kukás, tűzoltó, vagy rendőr lenne.

Szerintem okafogyott a magyarázkodás, mert amit itt idéztek tőle, annak szvsz nem mond ellent:
"Én nem fogok visszatérni az NB I-be, nem igazolok a Videotonba, hogy sztenderd válogatott lehessek."

Igen.
Az EB-keretbe is hívták. Ha akkor, ott igent mond, az görénység lett volna, így szerintem rendben van ez.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.14. 12:09

nyúl írta:
SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:Egy évvel ezelőtt igazolt Huszti Frankfurtból Kínába. Az Eintracht akkor az élmezőnyből várta a folytatást, Kovac edző elmondta, azért engedték el Husztit, hogy keressen még egy kis pénzt. Neki meg jobban megérte a kínai ligában bohóckodva dollármiliókat zsebre vágni, mint stabil alapemberként a Bundesligában menni a dobogóért, meg a kupáért. A srác pesti lakásában a saját wikipedia cikkével tapétázta körbe a falat.

Nekem a frankfurti távozása után vált érthetetlenné az egész sztori. Hogy pénzt keresni....? Egy év francia első liga, három év bundesliga 1, három év multimilliomos orosz csapat, két év bundesliga 1, egy év kínai első osztály, egy év bundesliga. Mindenki ki tudja számolni, a németeknél havi 50-60 millió HUF egy ilyen játékos bére, a zenitnél több volt, kínában pedig a havi 100 millióhoz közelített és ez kb 12 évig tartott. Aki ezután még visszamégy Kínába, mert pénzt akar keresni az nem normális. Ettől függetlenül az utóbbi évtized legjobb magyar futballistája.
Az utolsó mondatot nem értem. Pláne Király és Gera miatt, akik a válogatottal is elértek sikert, aminek Huszti hátat fordított (utóbbi megállapítást nem vitaindítónak szánom százezredjére).
Egyébként egy jól menedzselt középszerű futballista. Egyetlen jó tétmeccsét sem tudom felidézni a válogatottból.
Nem először volt következetlen sem. Hiszen nyilván nem egyetlenként emlékszem arra a nyilatkozatára, hogy Magyarországon nem futballozna. Emberileg a neki való helyre került Juhász mellé. Ennyiben örvendetes fejlemény.

félelmetes ahogy egymás ellen körbebezzegeljük itt az aktuálisan valamely intervallumban legjobbnak kikiáltott egyént
ha Huszti akkor bezzeg Király, Gera ha Gera akkor bezzeg Dzsudzsák és Gulácsi, ha Király akkor Huszti és Lisztes a jófiú elmegyünk Urbánig is ha kell, de ha minden kötél szakad akkor előrántjuk Törőéket vagy valakit az őskorból
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2018.01.14. 12:39

Adamek írta:
nyúl írta:
SuperDepor írta:Nekem a frankfurti távozása után vált érthetetlenné az egész sztori. Hogy pénzt keresni....? Egy év francia első liga, három év bundesliga 1, három év multimilliomos orosz csapat, két év bundesliga 1, egy év kínai első osztály, egy év bundesliga. Mindenki ki tudja számolni, a németeknél havi 50-60 millió HUF egy ilyen játékos bére, a zenitnél több volt, kínában pedig a havi 100 millióhoz közelített és ez kb 12 évig tartott. Aki ezután még visszamégy Kínába, mert pénzt akar keresni az nem normális. Ettől függetlenül az utóbbi évtized legjobb magyar futballistája.
Az utolsó mondatot nem értem. Pláne Király és Gera miatt, akik a válogatottal is elértek sikert, aminek Huszti hátat fordított (utóbbi megállapítást nem vitaindítónak szánom százezredjére).
Egyébként egy jól menedzselt középszerű futballista. Egyetlen jó tétmeccsét sem tudom felidézni a válogatottból.
Nem először volt következetlen sem. Hiszen nyilván nem egyetlenként emlékszem arra a nyilatkozatára, hogy Magyarországon nem futballozna. Emberileg a neki való helyre került Juhász mellé. Ennyiben örvendetes fejlemény.

félelmetes ahogy egymás ellen körbebezzegeljük itt az aktuálisan valamely intervallumban legjobbnak kikiáltott egyént
ha Huszti akkor bezzeg Király, Gera ha Gera akkor bezzeg Dzsudzsák és Gulácsi, ha Király akkor Huszti és Lisztes a jófiú elmegyünk Urbánig is ha kell, de ha minden kötél szakad akkor előrántjuk Törőéket vagy valakit az őskorból

Lisztes nem jó fiú. Urbán egy sötét gyökér és egyik sem legenda. Viszont Törőcsik az.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Huszti elmondta, miért tért haza

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.01.14. 15:34

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
nyúl írta:Az utolsó mondatot nem értem. Pláne Király és Gera miatt, akik a válogatottal is elértek sikert, aminek Huszti hátat fordított (utóbbi megállapítást nem vitaindítónak szánom százezredjére).
Egyébként egy jól menedzselt középszerű futballista. Egyetlen jó tétmeccsét sem tudom felidézni a válogatottból.
Nem először volt következetlen sem. Hiszen nyilván nem egyetlenként emlékszem arra a nyilatkozatára, hogy Magyarországon nem futballozna. Emberileg a neki való helyre került Juhász mellé. Ennyiben örvendetes fejlemény.

félelmetes ahogy egymás ellen körbebezzegeljük itt az aktuálisan valamely intervallumban legjobbnak kikiáltott egyént
ha Huszti akkor bezzeg Király, Gera ha Gera akkor bezzeg Dzsudzsák és Gulácsi, ha Király akkor Huszti és Lisztes a jófiú elmegyünk Urbánig is ha kell, de ha minden kötél szakad akkor előrántjuk Törőéket vagy valakit az őskorból

Lisztes nem jó fiú. Urbán egy sötét gyökér és egyik sem legenda. Viszont Törőcsik az.

neked
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 96 vendég