A Fradi legnagyobb riválisa is vinné Husztit

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74998
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A Fradi legnagyobb riválisa is vinné Husztit

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.21. 22:29

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Na, én akkor leragadtam a skótok elleni meccsén, ahol aszonták, hogy ilyen bal oldali futót még nem láttak. 2004-ben ugye.

ez most megint valami olyasmi, hogy az A versenyző szerint a tó vize kék, B szerint meg lófaszt, inkább hideg

Bazmeg, nyertünk 3-0 arányban, Szabolcs kettőt tolt. Egy tizi egy balról. Nem tudom mit mondjak, hogy minden megfeleljen?

nem is tudom, mondjuk valamit a témáról, valami véleményt vagy infót ha tudsz
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: A Fradi legnagyobb riválisa is vinné Husztit

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.12.21. 22:33

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:ez most megint valami olyasmi, hogy az A versenyző szerint a tó vize kék, B szerint meg lófaszt, inkább hideg

Bazmeg, nyertünk 3-0 arányban, Szabolcs kettőt tolt. Egy tizi egy balról. Nem tudom mit mondjak, hogy minden megfeleljen?

nem is tudom, mondjuk valamit a témáról, valami véleményt vagy infót ha tudsz

Jól játszott. Sőt. Nagyon jól játszott. De mit vársz tőlem Ádám? Szakmai elemzést? Szeretem Huszti játékát és ott a végén a pont.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74998
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A Fradi legnagyobb riválisa is vinné Husztit

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.21. 22:39

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Bazmeg, nyertünk 3-0 arányban, Szabolcs kettőt tolt. Egy tizi egy balról. Nem tudom mit mondjak, hogy minden megfeleljen?

nem is tudom, mondjuk valamit a témáról, valami véleményt vagy infót ha tudsz

Jól játszott. Sőt. Nagyon jól játszott. De mit vársz tőlem Ádám? Szakmai elemzést? Szeretem Huszti játékát és ott a végén a pont.

oké, segítek
nem látok semmiféle logikai vagy akármilyen kapcsolatot az én hozzászólásom és a te erre írt hozzászólásod között
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: A Fradi legnagyobb riválisa is vinné Husztit

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.12.21. 22:44

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:nem is tudom, mondjuk valamit a témáról, valami véleményt vagy infót ha tudsz

Jól játszott. Sőt. Nagyon jól játszott. De mit vársz tőlem Ádám? Szakmai elemzést? Szeretem Huszti játékát és ott a végén a pont.

oké, segítek
nem látok semmiféle logikai vagy akármilyen kapcsolatot az én hozzászólásom és a te erre írt hozzászólásod között

Akkor én be vagyok tépve. Kész. :)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74998
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A Fradi legnagyobb riválisa is vinné Husztit

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.21. 22:45

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Jól játszott. Sőt. Nagyon jól játszott. De mit vársz tőlem Ádám? Szakmai elemzést? Szeretem Huszti játékát és ott a végén a pont.

oké, segítek
nem látok semmiféle logikai vagy akármilyen kapcsolatot az én hozzászólásom és a te erre írt hozzászólásod között

Akkor én be vagyok tépve. Kész. :)

na mondjuk ezt nem tudtam
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: A Fradi legnagyobb riválisa is vinné Husztit

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.12.21. 22:46

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:oké, segítek
nem látok semmiféle logikai vagy akármilyen kapcsolatot az én hozzászólásom és a te erre írt hozzászólásod között

Akkor én be vagyok tépve. Kész. :)

na mondjuk ezt nem tudtam

Én se. Sose szívok.

BlancoAgilon38

Re: A Fradi legnagyobb riválisa is vinné Husztit

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.12.21. 22:47

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Akkor én be vagyok tépve. Kész. :)

na mondjuk ezt nem tudtam

Én se. Sose szívok.

De most ugye nem lettél mérges, Ádám?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74998
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A Fradi legnagyobb riválisa is vinné Husztit

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.21. 22:51

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Akkor én be vagyok tépve. Kész. :)

na mondjuk ezt nem tudtam

Én se. Sose szívok.

de kipufogni csak szoktál, nem?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74998
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A Fradi legnagyobb riválisa is vinné Husztit

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.21. 22:52

BlancoAgilon38 írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:na mondjuk ezt nem tudtam

Én se. Sose szívok.

De most ugye nem lettél mérges, Ádám?

mert nem szívsz?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
P22
Tartalék
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2008.03.18. 19:43
Tartózkodási hely: VÖRÖSVÁR

Re: A Fradi legnagyobb riválisa is vinné Husztit

HozzászólásSzerző: P22 » 2017.12.22. 05:49

Adamek írta:
Rockiton írta:
BlancoAgilon38 írta:Nem hallottam a Vidi fikázásáról, a válogatottság lemondását megértettem, a közös fotót a Gyermekkor Alapítvánnyal miért bántod? Semmi beképzelt, bunkó dolog nincs ebben. Akkor Ronaldo is az?




"Én nem fogok visszatérni az NB I-be, nem igazolok a Videotonba, hogy sztenderd válogatott lehessek. Alig vártam, hogy kikerüljek külföldre és azt tanácsolom minden magyar focistának: amint lehetősége van, igazoljon ki, mert ég és föld a különbség a hazai és a külföldi labdarúgás között. Azt hiszem, mindezt alátámasztja, hogy a Vidit egy Maribor simán kiejtett az Európa-liga-selejtezőköréből."

Volt még egy későbbi interjú vele, ahol lekirakatcsapatozta őket.

A Hannoveres levele:
"Miután sikerült kiharcolni a bennmaradást, jeleztem a vezetőknek, hogy nagyon elfáradtam, és a bajnokság után lekötött barátságos meccseket nem tudom vállalni.(...) Mégis azt tartottam ebben a helyzetben helyes és felelős döntésnek, ha elutazom a családommal pihenni. Régen lefoglalt úton Ausztriában vagyunk."

Még a legnagyobb sztárok is elmennek ilyen gagyi haknimeccsekre meg a Konföderációs kupára.

Az sem volt korrekt dolog, hogy abban a bizonyos levélben beleállt a csapattársaiba. Neki ahhoz mi köze, hogy Gera visszakapta a csk-karszalagot, vagy hogy Czvitkovics pályára léphetett?

Az adományozásról egy rádióinterjúban hallottam. Egyszerűen nem illik reklámozni. Jó néhány híresség is támogat különböző alapítványokat, és az értelmesebbje külön kérte is, hogy ne adják ki a nevét, mert nem PR célból tette.


több labdarúgással foglalkozó forrásból hallottam már róla, hogy egy beképzelt tapló aki valami okból önmagát a focista társadalom fölé helyezi
amolyan veszélyes, félművelt proli lehet akinek van elég esze ahhoz, hogy kilógjon a masszából de ahhoz már nem elég, hogy a helyzetet intelligencsesen kezelje


Mások által szépnek mondott nagymellű vörös negyvenes ismerkedne a keletinél...
Lassú, de pontatlan!

BlancoAgilon38

Re: A Fradi legnagyobb riválisa is vinné Husztit

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.12.22. 07:25

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:na mondjuk ezt nem tudtam

Én se. Sose szívok.

de kipufogni csak szoktál, nem?

Éppen onnan jövök.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 313 vendég