Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

Avatar
A Fröccsös
Légiós
Hozzászólások: 5249
Csatlakozott: 2014.01.03. 19:33

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: A Fröccsös » 2016.12.23. 09:15

BlancoAgilon38 írta:
Savaria1919 írta:Kérdés, hogy ki lesz Mezőkövesden az edző? Én Kondásra tippelnék.

Tállai. Úgyis repül a NAV-tól.



:D

A fia, aki most ügyvezető asszem, pedig lesz a pályaedző. :)
Vasas FC - Gyõri ETO FC

Nem ülnénk most a gép előtt, ha nem lett volna eléggé körültekintő 1983-ban Sztanyiszlav Petrov....

BlancoAgilon38

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2016.12.23. 09:16

A Fröccsös írta:
BlancoAgilon38 írta:
Savaria1919 írta:Kérdés, hogy ki lesz Mezőkövesden az edző? Én Kondásra tippelnék.

Tállai. Úgyis repül a NAV-tól.



:D

A fia, aki most ügyvezető asszem, pedig lesz a pályaedző. :)

Azt olvastam, hogy üvegező. :D :D :D

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: nyúl » 2016.12.23. 09:29

BlancoAgilon38 írta:
A Fröccsös írta:
BlancoAgilon38 írta:Tállai. Úgyis repül a NAV-tól.



:D

A fia, aki most ügyvezető asszem, pedig lesz a pályaedző. :)

Azt olvastam, hogy üvegező. :D :D :D
Akkor apjával ellentétben legalább van egy tisztességes foglalkozása.

BlancoAgilon38

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2016.12.23. 09:30

nyúl írta:
BlancoAgilon38 írta:
A Fröccsös írta:

:D

A fia, aki most ügyvezető asszem, pedig lesz a pályaedző. :)

Azt olvastam, hogy üvegező. :D :D :D
Akkor apjával ellentétben legalább van egy tisztességes foglalkozása.


Hacsak nem az üveget pörgeti szexpartikon, némi anyag után.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: nyúl » 2016.12.23. 09:43

BlancoAgilon38 írta:
nyúl írta:
BlancoAgilon38 írta:Azt olvastam, hogy üvegező. :D :D :D
Akkor apjával ellentétben legalább van egy tisztességes foglalkozása.


Hacsak nem az üveget pörgeti szexpartikon, némi anyag után.

A cégérre ezt:


Álljon itt ez üzenet:
Tállaitól üveget!
Jöhet flexszel bőrbekecsben,
Tállaié törhetetlen.

BlancoAgilon38

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2016.12.23. 09:45

nyúl írta:
BlancoAgilon38 írta:
nyúl írta:Akkor apjával ellentétben legalább van egy tisztességes foglalkozása.


Hacsak nem az üveget pörgeti szexpartikon, némi anyag után.

A cégérre ezt:


Álljon itt ez üzenet:
Tállaitól üveget!
Jöhet flexszel bőrbekecsben,
Tállaié törhetetlen.



:lol: :lol:

Ezen felnyerítettem. :D

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2016.12.23. 10:17

just írta:Hozzá teszem,nem vagyok otthon,így a politikát sem követem. De ha igaz amit itt írnak Tállai-ról,akkor szerintem a pénz forrás is elapad. Hamarosan tulajdonos váltás,kövesd a levesben. Egyel kevesebb állami gondozott. A váltásról még annyit, felcsút eddig is roppant szimpatikus volt,nem gondoltam,hogy a gusztustalant lehet még fokozni. Pintér eredményeit már majdnem kezdtem elismerni.. Innentől felcsúti indulót fogja énekelni de még a szövegéből csak az ööööö megy neki. Nem tudok sikereket kívánni.. siker már az,ha ettől a "csapattól"és "embertől" nem hányom el magam.

Amíg a fityesz hatalmon lesz, lesz kövesden lé, akkor is, ha Tállait hátrább léptetik. Az ilyen feltunningolt műklubok majd akkor buknak, ha egyszer a fityesz is bukik, illetve még ahhoz számítva is kell majd még 2-3 év minimum, amíg a az ilyen kluboknak kiutalt utolsó lopott pénzek el nem fogynak, de onnantól kaput nekik remélhetőleg. Persze csak a kiskirályok csapatai akkor is, mert csútra annyit pénzt talicskáztak, hogy az képes lesz akár 50 évig is vígan létezni.

Avatar
A Fröccsös
Légiós
Hozzászólások: 5249
Csatlakozott: 2014.01.03. 19:33

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: A Fröccsös » 2016.12.23. 10:20

BlancoAgilon38 írta:
A Fröccsös írta:
BlancoAgilon38 írta:Tállai. Úgyis repül a NAV-tól.



:D

A fia, aki most ügyvezető asszem, pedig lesz a pályaedző. :)

Azt olvastam, hogy üvegező. :D :D :D



:D

http://mezokovesdzsory.hu/staff/ifj-tallai-andras/

A franc tudja, biztos lehet hasonlóság közöttük, másnem a név... :D
Vasas FC - Gyõri ETO FC

Nem ülnénk most a gép előtt, ha nem lett volna eléggé körültekintő 1983-ban Sztanyiszlav Petrov....

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: sznot » 2016.12.23. 10:37

„A Puskás név és Öcsi bácsi múltja is kötelez – nyilatkozta Pintér Attila a pfla.hu-nak.

Hogy mi van? :D
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Veres04
Aranylabdás
Hozzászólások: 17014
Csatlakozott: 2005.07.15. 11:10
Tartózkodási hely: Pomáz

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: Veres04 » 2016.12.23. 10:47

Pintér az az ember, aki ha elérné, hogy az emberekben lankadjon az iránta érzett ellenszenv, utálat, akkor húz egy olyat, amivel felerősíti az érzést.
Mondjuk legalább megláthatjuk, hogy a kövesdi sikerek az ő érdeme volt-e, vagy egy jól összevásárolt csapat inkább.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74981
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: Adamek » 2016.12.23. 10:55

Veres04 írta:Pintér az az ember, aki ha elérné, hogy az emberekben lankadjon az iránta érzett ellenszenv, utálat, akkor húz egy olyat, amivel felerősíti az érzést.
Mondjuk legalább megláthatjuk, hogy a kövesdi sikerek az ő érdeme volt-e, vagy egy jól összevásárolt csapat inkább.

szerintem nem tudjuk meg, mert a fene se tudja, hogy most a Kövesd kiesett e a pixisből vagy nem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2016.12.23. 11:03

Veres04 írta:Pintér az az ember, aki ha elérné, hogy az emberekben lankadjon az iránta érzett ellenszenv, utálat, akkor húz egy olyat, amivel felerősíti az érzést.
Mondjuk legalább megláthatjuk, hogy a kövesdi sikerek az ő érdeme volt-e, vagy egy jól összevásárolt csapat inkább.

Ez a döntés, szerintem a fejük felett született, sem Pintérnek, sem Tállainak nem volt beleszólása. Kétségtelen, ha lenne egy NB2-es élcsapatom és biztosan fel szeretném juttatni, akkor Pintért vinném edzőnek. Remélem, h nem fog sikerülni.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2016.12.23. 11:06

sznot írta:„A Puskás név és Öcsi bácsi múltja is kötelez – nyilatkozta Pintér Attila a pfla.hu-nak.

Hogy mi van? :D

Mi lenne? Mit nem tudsz?

Puskás Öcsi Felcsúton született. A helyi iskola nem esett messzire a futballpályától, ahol a kis Öcsibácsi gyakran megfordult tanítás után.
Az első labdaérintéseket Orbán Viktortól és Szőlő bácsitól tanulta, akik éles szemükkel és csavaros eszükkel azonnal felismerték benne a tálentumot. Öcsikebácsi és elválaszthatatlan barátja Lőrinc, hamar kitűntek társaik közül. Azok az első közös labdaérintések meghatározták a sorsukat. Sajnos Mészi hamar abbahagyta a sportolást, mert egy szerencsétlen baleset következtében a lábára esett egy vízpumpafogó (az anyukájának kötötte be éppen a gázt), így lehetett az, hogy végül Puskásból lett futball legenda. Nevét méltó módon megőrizték - cseppet sem csodálkozom, hogy Pintér Attila meg van hatődve.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: sznot » 2016.12.23. 11:09

HattoriHanzo írta:
sznot írta:„A Puskás név és Öcsi bácsi múltja is kötelez – nyilatkozta Pintér Attila a pfla.hu-nak.

Hogy mi van? :D

Mi lenne? Mit nem tudsz?

Puskás Öcsi Felcsúton született. A helyi iskola nem esett messzire a futballpályától, ahol a kis Öcsibácsi gyakran megfordult tanítás után.
Az első labdaérintéseket Orbán Viktortól és Szőlő bácsitól tanulta, akik éles szemükkel és csavaros eszükkel azonnal felismerték benne a tálentumot. Öcsikebácsi és elválaszthatatlan barátja Lőrinc, hamar kitűntek társaik közül. Azok az első közös labdaérintések meghatározták a sorsukat. Sajnos Mészi hamar abbahagyta a sportolást, mert egy szerencsétlen baleset következtében a lábára esett egy vízpumpafogó (az anyukájának kötötte be éppen a gázt), így lehetett az, hogy végül Puskásból lett futball legenda. Nevét méltó módon megőrizték - cseppet sem csodálkozom, hogy Pintér Attila meg van hatődve.


Én megértem, hogy a fradinál csontig be kell nyalni az ultráknak, na de itt kinek? :D
Ez az "öcsi bácsi múltja miatt" én rendesen kiakadnék a kispestiek helyében.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Veres04
Aranylabdás
Hozzászólások: 17014
Csatlakozott: 2005.07.15. 11:10
Tartózkodási hely: Pomáz

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: Veres04 » 2016.12.23. 11:15

Adamek írta:
Veres04 írta:Pintér az az ember, aki ha elérné, hogy az emberekben lankadjon az iránta érzett ellenszenv, utálat, akkor húz egy olyat, amivel felerősíti az érzést.
Mondjuk legalább megláthatjuk, hogy a kövesdi sikerek az ő érdeme volt-e, vagy egy jól összevásárolt csapat inkább.

szerintem nem tudjuk meg, mert a fene se tudja, hogy most a Kövesd kiesett e a pixisből vagy nem

Ha a csapat fele távozik, akkor biztos nem tudjuk meg. Meg akkor se, ha egy kóklert visznek oda.
Az meg lehet, hogy a feje fölött született meg a döntés, de lehet mindig nemet mondani.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74981
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: Adamek » 2016.12.23. 11:44

Veres04 írta:
Adamek írta:
Veres04 írta:Pintér az az ember, aki ha elérné, hogy az emberekben lankadjon az iránta érzett ellenszenv, utálat, akkor húz egy olyat, amivel felerősíti az érzést.
Mondjuk legalább megláthatjuk, hogy a kövesdi sikerek az ő érdeme volt-e, vagy egy jól összevásárolt csapat inkább.

szerintem nem tudjuk meg, mert a fene se tudja, hogy most a Kövesd kiesett e a pixisből vagy nem

Ha a csapat fele távozik, akkor biztos nem tudjuk meg. Meg akkor se, ha egy kóklert visznek oda.
Az meg lehet, hogy a feje fölött született meg a döntés, de lehet mindig nemet mondani.

persze, hogy lehet, erről híres ez a gépezet, meg aztán annyi szép másik szakma van ahol kipróbálhatja magát ha nem tetszenek a gazdi játékszabályai
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Littbarski
Moderátor
Hozzászólások: 43490
Csatlakozott: 2005.05.06. 14:08

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2016.12.23. 11:53

sanszos, hogy a válogatotthoz is úgy került ezek szerint, hogy Viktor leokézta, sőt még azt is megkockáztatom, hogy az ő ötlete volt, Csányi meg nem virgonckodott. az tök jó, hogy a miniszterlenö kúr szereti a focit, de az nem lenne baj, ha értene is hozzá.

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Bréking: eldőlt, hol folytatja Pintér Attila

HozzászólásSzerző: sznot » 2016.12.23. 13:15

Littbarski írta:sanszos, hogy a válogatotthoz is úgy került ezek szerint, hogy Viktor leokézta, sőt még azt is megkockáztatom, hogy az ő ötlete volt, Csányi meg nem virgonckodott. az tök jó, hogy a miniszterlenö kúr szereti a focit, de az nem lenne baj, ha értene is hozzá.


Én olyan sztorit hallottam, hogy Győrben meg akartak szabadulni tőle ezért beajánlották Csányinak. Bajnok, kupagyőztes, magyar stb. ő pedig megkajálta, kivásárolták (az ETOnál nem akartak lelépési pénzt fizetni így duplán jól jártak) és már övé is volt a válogatott.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 161 vendég