Otigba magyar válogatott lehet

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: John McClane » 2017.12.10. 20:11

ManBat írta:
John McClane írta:
Gunners írta:Miért reméled ?

Mert jobb lenne neki és a Fradinak is,a válogatott sikeressége meg úgysem tőle függ.

Neki jobb lenne mert visszakerülhetne a nemzetközi véráramba, a Fradinak jobb lenne mert el tudná passzolni jó pénzért, a válogatottnak jó lenne, mert a védelmünk nem az emberbőségről híres.
Ugyanakkor a kinyilatkoztatásai miatt én is azt mondom, hogy ne legyen válogatott. Aki lemondta a címeres mezt, az ne kússzon vissza érte a jobb lehetőség híján (merthogy nyilván ez áll a háttérben, nem a fater szitujával békült ki hirtelen).

A jelenlegi válogatottban szerintem csak bukni lehet,főleg egy védőnek,ilyen előzmények után meg főleg.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.12.10. 20:11

Mantequilla írta:
Reginald McFreez írta:
Mantequilla írta:Kitől kapná? A válogatott játékosaink egyénileg totál érdektelenek. Kivéve Dzsudzsit, de ő is csak egy kőgazdag celeb.

Emlékeim szerint csak ezen a mikrofórumon elég heves vitát generált, amikor "lemondta" a magyar válogatottságot egy reménybeli nigériai válogatottság miatt. Ahogy írta az életét drágán adó, megtalálnák a szurkolók, a sajtó, és talán a játékostársak is.

Nem emlékszem a nyilatkozata időpontjára, de gyanítom akkoriban jobb volt a válogatott megítélése, mint most, bojkott meg hasonlók. Megint jöhet a kísérletezgetés, a válogatottság devalválása, pont elfér benne egy Otigba, lőtéri kutyát nem fogja érdekelni.

Én is így gondolom. Egyébként azért erősödne vele ez a kalap szar csapat.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.12.10. 20:12

John McClane írta:
ManBat írta:
John McClane írta:Mert jobb lenne neki és a Fradinak is,a válogatott sikeressége meg úgysem tőle függ.

Neki jobb lenne mert visszakerülhetne a nemzetközi véráramba, a Fradinak jobb lenne mert el tudná passzolni jó pénzért, a válogatottnak jó lenne, mert a védelmünk nem az emberbőségről híres.
Ugyanakkor a kinyilatkoztatásai miatt én is azt mondom, hogy ne legyen válogatott. Aki lemondta a címeres mezt, az ne kússzon vissza érte a jobb lehetőség híján (merthogy nyilván ez áll a háttérben, nem a fater szitujával békült ki hirtelen).

A jelenlegi válogatottban szerintem csak bukni lehet,főleg egy védőnek,ilyen előzmények után meg főleg.

Leekensre kíváncsi leszek. Sztem még jól is elsülhet.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.12.10. 20:17

ManBat írta:
John McClane írta:
ManBat írta:Neki jobb lenne mert visszakerülhetne a nemzetközi véráramba, a Fradinak jobb lenne mert el tudná passzolni jó pénzért, a válogatottnak jó lenne, mert a védelmünk nem az emberbőségről híres.
Ugyanakkor a kinyilatkoztatásai miatt én is azt mondom, hogy ne legyen válogatott. Aki lemondta a címeres mezt, az ne kússzon vissza érte a jobb lehetőség híján (merthogy nyilván ez áll a háttérben, nem a fater szitujával békült ki hirtelen).

A jelenlegi válogatottban szerintem csak bukni lehet,főleg egy védőnek,ilyen előzmények után meg főleg.

Leekensre kíváncsi leszek. Sztem még jól is elsülhet.

Én abban is bízok kicsit hogy elkezdik ezek a balfaszok végre kutatni a tehetséges külhoni fiatal játékosokat. Ez eddig kurvára elmaradt. Csinálja Nigéria, Törökország, Marokkó stb. Csináljuk mi is !
Go Gunners Hajrá Videoton

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: John McClane » 2017.12.10. 20:18

Gunners írta:
ManBat írta:
John McClane írta:A jelenlegi válogatottban szerintem csak bukni lehet,főleg egy védőnek,ilyen előzmények után meg főleg.

Leekensre kíváncsi leszek. Sztem még jól is elsülhet.

Én abban is bízok kicsit hogy elkezdik ezek a balfaszok végre kutatni a tehetséges külhoni fiatal játékosokat. Ez eddig kurvára elmaradt. Csinálja Nigéria, Törökország, Marokkó stb. Csináljuk mi is !

Én meg azt nem tudom miből gondolják ilyen sokan,hogy a határon túli magyarok között van egy rakat nemzetközi szintű játékos.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.12.10. 20:20

Mantequilla írta:
Reginald McFreez írta:
Mantequilla írta:Kitől kapná? A válogatott játékosaink egyénileg totál érdektelenek. Kivéve Dzsudzsit, de ő is csak egy kőgazdag celeb.

Emlékeim szerint csak ezen a mikrofórumon elég heves vitát generált, amikor "lemondta" a magyar válogatottságot egy reménybeli nigériai válogatottság miatt. Ahogy írta az életét drágán adó, megtalálnák a szurkolók, a sajtó, és talán a játékostársak is.

Nem emlékszem a nyilatkozata időpontjára, de gyanítom akkoriban jobb volt a válogatott megítélése, mint most, bojkott meg hasonlók. Megint jöhet a kísérletezgetés, a válogatottság devalválása, pont elfér benne egy Otigba, lőtéri kutyát nem fogja érdekelni.

A lőtéri kutyát biztosan nem fogja érdekelni. Lehetetlen sem lesz a helyzete. Be is fér. Csak épp nem erről van szó, hanem a közvéleményről, amelyik kegyetlen, és ott harap és rúg, ahol tud. De ki lehet bírni, végül nem tart három napnál tovább, ahogy mondani szokás. Ja, meg az a pár mérkőzés, amikor nem fog majd ki jó napot. Én bátor döntésnek tartanám, és támogatnám. Bátor, és kissé opportunista döntésnek.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.12.10. 20:25

John McClane írta:
Gunners írta:
ManBat írta:Leekensre kíváncsi leszek. Sztem még jól is elsülhet.

Én abban is bízok kicsit hogy elkezdik ezek a balfaszok végre kutatni a tehetséges külhoni fiatal játékosokat. Ez eddig kurvára elmaradt. Csinálja Nigéria, Törökország, Marokkó stb. Csináljuk mi is !

Én meg azt nem tudom miből gondolják ilyen sokan,hogy a határon túli magyarok között van egy rakat nemzetközi szintű játékos.

Nem azt mondtam hogy egy rakat van, hanem hogy szerintem nem is igazán nézelődnek.
Go Gunners Hajrá Videoton

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: John McClane » 2017.12.10. 20:31

Elnézve a felhozatalt nem sok értelmét látom a szarakodásnak,úgy ahogy megoldható a poszt nélküle is,nem jelentene akkora erősítést,hogy az esetleges kellemetlenségeket vállalják a felek.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.12.10. 21:20

Gunners írta:
John McClane írta:
Gunners írta:Én abban is bízok kicsit hogy elkezdik ezek a balfaszok végre kutatni a tehetséges külhoni fiatal játékosokat. Ez eddig kurvára elmaradt. Csinálja Nigéria, Törökország, Marokkó stb. Csináljuk mi is !

Én meg azt nem tudom miből gondolják ilyen sokan,hogy a határon túli magyarok között van egy rakat nemzetközi szintű játékos.

Nem azt mondtam hogy egy rakat van, hanem hogy szerintem nem is igazán nézelődnek.

Na igen. Tótoknál Bénestől Salátán át Gyömbér Norbertig volt egy pár magyar játékos, akik egy kis efforttal simán meggypirosba öltöztethetők lettek volna.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2017.12.11. 10:43

Gunners írta:
Reginald McFreez írta:
Gunners írta:Fradinak nem lenne rossz, lehet feljebb kúszna az ára, és neki sem lenne szerintem olyan rossz. Nem hiszem hogy baszogatná a közönség.

Hát... ha meghoz egy ilyen döntést, akkor kapni fogja az ívet, de szerintem ezt ős is tudja.

Viniciust sem baszogatta senki, jó az tény hogy Otigba esete a nyilatkozata miatt más, de szerintem nem lenne semmi komoly. Maximum beleállna valami buzi újságíró egyszer-egyszer.

Én pl. rendszeresen beleállnék.Ne legyen nálunk válogatott.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.12.11. 10:59

Egyáltalán a teljesítménye alapján beférne, jobb az átlagtól ?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.12.11. 11:01

BEARGRYLLS írta:
Gunners írta:
Reginald McFreez írta:Hát... ha meghoz egy ilyen döntést, akkor kapni fogja az ívet, de szerintem ezt ős is tudja.

Viniciust sem baszogatta senki, jó az tény hogy Otigba esete a nyilatkozata miatt más, de szerintem nem lenne semmi komoly. Maximum beleállna valami buzi újságíró egyszer-egyszer.

Én pl. rendszeresen beleállnék.Ne legyen nálunk válogatott.
Így van. White Power!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.11. 11:04

SuperDepor írta:Egyáltalán a teljesítménye alapján beférne, jobb az átlagtól ?

jelenleg még a mennyiségi kérdések játszanak nálunk, a minőségiek csak ezután
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.12.11. 11:16

MindigÚjpest írta:
BEARGRYLLS írta:
Gunners írta:Viniciust sem baszogatta senki, jó az tény hogy Otigba esete a nyilatkozata miatt más, de szerintem nem lenne semmi komoly. Maximum beleállna valami buzi újságíró egyszer-egyszer.

Én pl. rendszeresen beleállnék.Ne legyen nálunk válogatott.
Így van. White Power!

Pedig milyen jól mutatna egy Vinícius-Otigba belső védelem. Csokoládékrémmel töltött vaníliás muffin.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.12.11. 11:20

Reginald McFreez írta:
MindigÚjpest írta:
BEARGRYLLS írta:Én pl. rendszeresen beleállnék.Ne legyen nálunk válogatott.
Így van. White Power!

Pedig milyen jól mutatna egy Vinícius-Otigba belső védelem. Csokoládékrémmel töltött vaníliás muffin.
:D
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Undertaker
Serdülõ
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2006.06.19. 21:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: Undertaker » 2017.12.11. 12:42

Ebből a válogatottból nem lógna ki, de... a nyáron jobban örültem volna egy ilyen hírnek. Amikor Otigba hazajött, az első mérkőzésein élmény volt figyelni a pályán. A helyezkedése, az agresszivitása, a folyamatos kommunikációja által látszott, hogy nem nálunk szocializálódott játékos volt. Viszont jött egy sérülés, és mire visszatért, most őszintén szólva már nem látom benne az extrát. Nyilván hazai szinten jó védő, de hogy pluszt tudna-e hozni... E pillanatban nem látok benne többet, mint mondjuk Viniciusban.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.12.11. 13:25

Reginald McFreez írta:
MindigÚjpest írta:
BEARGRYLLS írta:Én pl. rendszeresen beleállnék.Ne legyen nálunk válogatott.
Így van. White Power!

Pedig milyen jól mutatna egy Vinícius-Otigba belső védelem. Csokoládékrémmel töltött vaníliás muffin.

Kép

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.12.11. 13:29

Undertaker írta:Ebből a válogatottból nem lógna ki, de... a nyáron jobban örültem volna egy ilyen hírnek. Amikor Otigba hazajött, az első mérkőzésein élmény volt figyelni a pályán. A helyezkedése, az agresszivitása, a folyamatos kommunikációja által látszott, hogy nem nálunk szocializálódott játékos volt. Viszont jött egy sérülés, és mire visszatért, most őszintén szólva már nem látom benne az extrát. Nyilván hazai szinten jó védő, de hogy pluszt tudna-e hozni... E pillanatban nem látok benne többet, mint mondjuk Viniciusban.

Most te burkoltan lefikáztad az Nb1-et? Aljas...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2017.12.12. 07:34

MindigÚjpest írta:
BEARGRYLLS írta:
Gunners írta:Viniciust sem baszogatta senki, jó az tény hogy Otigba esete a nyilatkozata miatt más, de szerintem nem lenne semmi komoly. Maximum beleállna valami buzi újságíró egyszer-egyszer.

Én pl. rendszeresen beleállnék.Ne legyen nálunk válogatott.
Így van. White Power!

Viniciussal a kezdetektől fogva semmi problémám.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Otigba magyar válogatott lehet

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.12.12. 07:38

BEARGRYLLS írta:
MindigÚjpest írta:
BEARGRYLLS írta:Én pl. rendszeresen beleállnék.Ne legyen nálunk válogatott.
Így van. White Power!

Viniciussal a kezdetektől fogva semmi problémám.
Neked. :P
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 157 vendég