Így értékelt az őszi második Vidi edzője

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Így értékelt az őszi második Vidi edzője

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.12.10. 08:14

Szombathely - Pontosan tudja, min kell változtatni a jövőben.

Így értékelt az őszi második Vidi edzője


A Videoton vezetőedzője, Marko Nikolics a Haladás elleni 1–0-s vereség után azzal kezdte sajtótájékoztatóját, hogy gratulált az ellenfélnek a stadionjához, írja a Nemzeti Sport.



„Az eredmény ellenére jó volt itt játszani. Jó volt ez a szezonunk, de a végére kicsit elfogytunk. Voltak hiányzóink, elfogyott az energiánk és néha szerencsénk sem volt. Kihagytuk a tizenegyest, kapufákat rúgtunk, a végén pedig egy kontratámadásból szerzett gólt az ellenfél."



A szerb szakember hozzátette: most már jó néhány hónapja hazánkban dolgozik, így ismeri a helyi viszonyokat, vagyis pontosan tudja, hogy min kell változtatni a jövőben.



„Az egész őszi szezont nézve voltak jó eredményeink Európában, tovább eljutottunk, mint tavaly és a bajnokságban is több pontot szereztünk, sokáig vezettük a tabellát. Volt sok jó dolog, de ez nekem nem elég, többet szerettem volna. Megvan ehhez a recept, ám ezt a klubon és az öltözőn belül mondanám inkább el."



A Nemzeti Sport ezután felvetette, hogy mivel a Videoton általában kontratámadásokból kapja a góljait, mit lehet ez ellen tenni?



„Ez valóban így van. Nekünk a döntetlen ma sem lett volna jó eredmény, nyerni szerettünk volna. Amikor kimaradnak a helyzetek, megy az idő, akkor ez egyre nehezebb. Ezért úgy cseréltem, hogy támadóbbá váljon a csapat. A mérkőzések jelentős részében könnyebb a dolgunk, ha megszerezzük a vezetést, aztán jön a második és a harmadik gól is. Ma nem szereztük meg, de a lehetőségeink megvoltak. A cserékkel felvállaltuk a rizikót, ez pedig azt eredményezte, hogy maradtak szabad területek a védelem előtt. Egy fiatal játékosunk hibázott, labdát vesztett fontos helyen, a Haladásnak pedig a rutinos labdarúgói ezt kihasználták. Azt is hozzá kell tenni, hogy a védelemből két válogatott futballistánk, Vinicius és Fiola Attila, valamint Juhász Roland is hiányzott."



 




Így értékelt a listavezető Fradi edzője - NB1.hu



Budapest - Megvédte a Vasas edzőjét, kritizálta csapata játékát és a Szusza Ferenc Stadion öltözőjét.




Fehervaralé
Tartalék
Hozzászólások: 1599
Csatlakozott: 2007.11.05. 20:48

Re: Így értékelt az őszi második Vidi edzője

HozzászólásSzerző: Fehervaralé » 2017.12.10. 19:36

Kovács zolikával kézenfogva elmehetnének már innen.
Csak a rombolás a flegmázás és a pénzlenyulás megy .
Kezd elegem lenni ebb?l a fentr?l irányított bajnokságból.

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Így értékelt az őszi második Vidi edzője

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2017.12.10. 19:44

Nekem szimpatikus a faszi, kérdés kiket tud idehozni.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Így értékelt az őszi második Vidi edzője

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.12.10. 19:51

Mantequilla írta:Nekem szimpatikus a faszi, kérdés kiket tud idehozni.

Én sem gondolnám hogy most vele van baj. Azért csak tudott nyerni szerb bajnokságot meg kupát. A játékosaink nem adnak ki 100%-ot magukból szinte soha, a baj ez, + van egy pár nem oda illő egyén a keretben.
Go Gunners Hajrá Videoton


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 273 vendég