Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.12.09. 18:09

Mezőkövesd - Kétszer is villant a piros lap.

Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó


Diósgyőri VTK-Debreceni VSC 3-2 (2-1)


 


Mezőkövesd, 1655 néző, v.: Bognár


    


gólszerzők: Ugrai (12.), Karan (17.), Busai (76.), illetve Takács T. (36.), Tőzsér (82., 11-esből)


    


kiállítva: Jovanovic (45+1.), Ferenczi (96.)


    


sárga lap: Vela (53.), Kocsis (73.), illetve Könyves (53.), Kinyik (55.), Ferenczi (95., 96.)


 


Diósgyőri VTK: Antal - Nagy T., Lipták, Karan, Tamás - Kocsis, Vela, Busai (Eperjesi, 89.) - Joannidisz (Szarka, 75.), Ugrai (Tóth B., 95.), Bacsa


 


Debreceni VSC: Novota - Bényei (Sós, 87.), Szatmári, Ferenczi J., Kinyik - Bódi, Tőzsér, Jovanovic, Varga K. (Filip, a szünetben) - Könyves, Takács T. (Mengolo, 71.)


 


A Diósgyőr Mezőkövesden izgalmas mérkőzésen 3-2-re legyőzte a vendég Debrecent szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójában. 


 


A miskolciak több mint nyolc év után nyertek bajnoki találkozón a hajdúságiak ellen, ezt megelőzően legutóbb 2009. július 25-én örülhetett a DVTK.


 


Nagy lendülettel és jól kezdett a Diósgyőr, amely bő negyedóra elteltével már két góllal vezetett. Ettől érthetően kissé össze is zavarodott a Debrecen, de a miskolciak nem tudták lezárni a mérkőzést. A Loki a félidő hajrájában szépített, közvetlenül a szünet előtt azonban nehéz helyzetbe került, mivel a magáról megfeledkezett Jovanovicot kiállította a játékvezető.


    


A fordulást követően a DVTK biztosan őrizte előnyét, s kissé átadta a területet a Debrecennek: erre kis híján ráfázott, de Ferenczi lövése a kapufán csattant. A diósgyőriek terve azonban bejött, mivel a hajdúságiak túlságosan is kitámadtak, labdavesztés után pedig a DVTK egy villámgyors kontrával növelte előnyét.


    


A Debrecen nem adta fel, és újra nagy lendülettel támadott, a védő Ferenczi újfent hatalmas helyzetet hagyott ki, de rögtön ezután Tőzsér szépített, nyílttá téve ezzel az utolsó tíz percet. A Debrecennek meg is voltak a lehetőségei, de az eredmény már nem változott. A vendégcsapat a találkozót kilenc emberrel fejezte be.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.12.09. 18:25

ezúton szeretnék gratulálni az új caponak a debreceniek cigányozásáért és a szopjál le egy diósgyőritezésért, amivel olybá tűnik, sikerült az utolsó baráti/semleges szurkolói kapcsolatot is elbaszni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40671
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.12.09. 18:29

ManBat írta:ezúton szeretnék gratulálni az új caponak a debreceniek cigányozásáért és a szopjál le egy diósgyőritezésért, amivel olybá tűnik, sikerült az utolsó baráti/semleges szurkolói kapcsolatot is elbaszni

az a gyerek egy katasztrófa
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: RC » 2017.12.09. 18:34

ManBat írta:ezúton szeretnék gratulálni az új caponak a debreceniek cigányozásáért és a szopjál le egy diósgyőritezésért, amivel olybá tűnik, sikerült az utolsó baráti/semleges szurkolói kapcsolatot is elbaszni

Pedig normálisnak tűnt a vele készült interjúban.
SABARIA 1926

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.12.09. 18:35

RC írta:
ManBat írta:ezúton szeretnék gratulálni az új caponak a debreceniek cigányozásáért és a szopjál le egy diósgyőritezésért, amivel olybá tűnik, sikerült az utolsó baráti/semleges szurkolói kapcsolatot is elbaszni

Pedig normálisnak tűnt a vele készült interjúban.

nem olvastam, amígélekénes? mert ők még HF-t vagy Jennert is pozitív színben tüntették fel
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Trinidad
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2554
Csatlakozott: 2006.04.23. 21:27
Tartózkodási hely: Death Valley

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: Trinidad » 2017.12.09. 19:20

Gratula a dioknak, kellett nekik a gyozelem. Viszont, Velat ki kellett volna allitani, mert Konyvessel tortent affer soran o fejelt eloszor. Novota szornyu biznytalan es lassu, olyan mint egy lelassult robot, szornyu. Ferenci BAZZZZZZZZZ!!!!
Csak a Debrecen es a LOKI!!!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: RC » 2017.12.09. 19:51

ManBat írta:
RC írta:
ManBat írta:ezúton szeretnék gratulálni az új caponak a debreceniek cigányozásáért és a szopjál le egy diósgyőritezésért, amivel olybá tűnik, sikerült az utolsó baráti/semleges szurkolói kapcsolatot is elbaszni

Pedig normálisnak tűnt a vele készült interjúban.

nem olvastam, amígélekénes? mert ők még HF-t vagy Jennert is pozitív színben tüntették fel

Nem tudom, itt közölték le.
SABARIA 1926

Forrest Gump
BL-menõ
Hozzászólások: 7558
Csatlakozott: 2010.01.07. 16:56
Tartózkodási hely: Milyen jó nélküled!
Kapcsolat:

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: Forrest Gump » 2017.12.09. 21:57

Trinidad írta:Gratula a dioknak, kellett nekik a gyozelem. Viszont, Velat ki kellett volna allitani, mert Konyvessel tortent affer soran o fejelt eloszor. Novota szornyu biznytalan es lassu, olyan mint egy lelassult robot, szornyu. Ferenci BAZZZZZZZZZ!!!!


Én sem kedvelem janikát, de: https://www.m4sport.hu/videok/mar-az-is ... erantani/#
"Te hoztál fel minket a nagyok közé, és Te tettél minket is naggyá. Egy igaz ember, igazi mester, egy darabka történelem... Ez mind Te vagy nekünk. Köszönünk mindent! Isten veled, Garamvölgyi Lajos!"
https://www.youtube.com/watch?v=zFxLXFErbUU

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: John McClane » 2017.12.09. 22:13

Forrest Gump írta:
Trinidad írta:Gratula a dioknak, kellett nekik a gyozelem. Viszont, Velat ki kellett volna allitani, mert Konyvessel tortent affer soran o fejelt eloszor. Novota szornyu biznytalan es lassu, olyan mint egy lelassult robot, szornyu. Ferenci BAZZZZZZZZZ!!!!


Én sem kedvelem janikát, de: https://www.m4sport.hu/videok/mar-az-is ... erantani/#

Wow,érdemes volt sírnia Bódognak a játékvezetők miatt.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Trinidad
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2554
Csatlakozott: 2006.04.23. 21:27
Tartózkodási hely: Death Valley

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: Trinidad » 2017.12.10. 03:00

Semmi bajom Janikaval. EN a kihagyott helyzeteire celoztam, a kiallitas vicc...
Forrest Gump írta:
Trinidad írta:Gratula a dioknak, kellett nekik a gyozelem. Viszont, Velat ki kellett volna allitani, mert Konyvessel tortent affer soran o fejelt eloszor. Novota szornyu biznytalan es lassu, olyan mint egy lelassult robot, szornyu. Ferenci BAZZZZZZZZZ!!!!


Én sem kedvelem janikát, de: https://www.m4sport.hu/videok/mar-az-is ... erantani/#
Csak a Debrecen es a LOKI!!!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.12.10. 07:55

Trinidad írta:Semmi bajom Janikaval. EN a kihagyott helyzeteire celoztam, a kiallitas vicc...
Forrest Gump írta:
Trinidad írta:Gratula a dioknak, kellett nekik a gyozelem. Viszont, Velat ki kellett volna allitani, mert Konyvessel tortent affer soran o fejelt eloszor. Novota szornyu biznytalan es lassu, olyan mint egy lelassult robot, szornyu. Ferenci BAZZZZZZZZZ!!!!


Én sem kedvelem janikát, de: https://www.m4sport.hu/videok/mar-az-is ... erantani/#

Én kifejezetten kedvelem, és edzőről edzőre öröklődő hibának tartom, hogy bal védőként játszatják, miközben láthatóan kényszer számára ez a pozíció. Ő támadó játékos. Támadó játékos, védő pozícióban, akit a szíve előre húz. Ugyanakkor a támadójátéka meg egyre gyengébb, tekintve nem tud komoly tapasztalatot szerezni. A védőjátéka meg sosem lesz az igazi, hiszen nem védő. Kondás elbaszta, Herczeg meg folytatja. Tegyük hozz, hogy a srác valószínűleg elégedett azzal, ami van. pedig sokkal többre lett volna hivatott.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.12.18. 19:53

ManBat írta:ezúton szeretnék gratulálni az új caponak a debreceniek cigányozásáért és a szopjál le egy diósgyőritezésért, amivel olybá tűnik, sikerült az utolsó baráti/semleges szurkolói kapcsolatot is elbaszni

Ezt most olvastam, a Dunántúli Lokisták csoport vezetője nyilatkozta:
"- Volt negatív élmény is?
- A mostani utolsó találkozó, a Diósgyőr elleni inkább negatív élmény volt, de nem a csapat miatt. Ahogy a rendezők bántak velünk, megalázó volt, ennek hangot is adtunk, írtunk az MLSZ-nek, DVTK-nak ebben az ügyben. Megaláztak 70 éves nyugdíjast, gyereket, az ilyen stílus úgy gondolom, nem megengedett. Mikor szóltak, hogy álljak terpeszbe, meg se várták, míg megteszem, egyszerűen szétrúgták a lábam, rángattak ide-oda, megkérdeztem, ezt nem lehetne kulturáltabban, a válasz: „kuss köcsög” volt. Ilyet eddig sehol nem tapasztaltam, pedig jártam már sok idegenbeli találkozón."

Nem értem...
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2017.12.18. 21:03

Cselszky írta:
ManBat írta:ezúton szeretnék gratulálni az új caponak a debreceniek cigányozásáért és a szopjál le egy diósgyőritezésért, amivel olybá tűnik, sikerült az utolsó baráti/semleges szurkolói kapcsolatot is elbaszni

Ezt most olvastam, a Dunántúli Lokisták csoport vezetője nyilatkozta:
"- Volt negatív élmény is?
- A mostani utolsó találkozó, a Diósgyőr elleni inkább negatív élmény volt, de nem a csapat miatt. Ahogy a rendezők bántak velünk, megalázó volt, ennek hangot is adtunk, írtunk az MLSZ-nek, DVTK-nak ebben az ügyben. Megaláztak 70 éves nyugdíjast, gyereket, az ilyen stílus úgy gondolom, nem megengedett. Mikor szóltak, hogy álljak terpeszbe, meg se várták, míg megteszem, egyszerűen szétrúgták a lábam, rángattak ide-oda, megkérdeztem, ezt nem lehetne kulturáltabban, a válasz: „kuss köcsög” volt. Ilyet eddig sehol nem tapasztaltam, pedig jártam már sok idegenbeli találkozón."

Nem értem...

Mondjuk errol csak a rendezok tehetnek. Velem is voltak mar kocsogok sok helyen a secusok de nem hiszem hogy a klub adta volna parancsba.
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2017.12.18. 21:04

ManBat írta:ezúton szeretnék gratulálni az új caponak a debreceniek cigányozásáért és a szopjál le egy diósgyőritezésért, amivel olybá tűnik, sikerült az utolsó baráti/semleges szurkolói kapcsolatot is elbaszni

De kis erzekeny vagy. Amugy is a szopjal le egy diosgyori kb minden meccsen megy.
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.12.18. 21:13

Pauly D írta:
ManBat írta:ezúton szeretnék gratulálni az új caponak a debreceniek cigányozásáért és a szopjál le egy diósgyőritezésért, amivel olybá tűnik, sikerült az utolsó baráti/semleges szurkolói kapcsolatot is elbaszni

De kis erzekeny vagy. Amugy is a szopjal le egy diosgyori kb minden meccsen megy.

elnézést kívánok, de nekem nem jön be, amerre tart a tábor Laci visszavonulása óta
szitkozódunk a Fradi ellen, oké, tök természetes dolog; szitkozódunk a Paks ellen, értelme nem sok annak a 10 embernek aki feljön Miskolcra/x vendégszereplős városba, de legyen, még ha ez azt is jelzi, hogy laposodik a repertoár; de hogy pont a Loki ellen mi a fasz értelme van ennek???
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40671
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.12.19. 01:15

ManBat írta:
Pauly D írta:
ManBat írta:ezúton szeretnék gratulálni az új caponak a debreceniek cigányozásáért és a szopjál le egy diósgyőritezésért, amivel olybá tűnik, sikerült az utolsó baráti/semleges szurkolói kapcsolatot is elbaszni

De kis erzekeny vagy. Amugy is a szopjal le egy diosgyori kb minden meccsen megy.

elnézést kívánok, de nekem nem jön be, amerre tart a tábor Laci visszavonulása óta
szitkozódunk a Fradi ellen, oké, tök természetes dolog; szitkozódunk a Paks ellen, értelme nem sok annak a 10 embernek aki feljön Miskolcra/x vendégszereplős városba, de legyen, még ha ez azt is jelzi, hogy laposodik a repertoár; de hogy pont a Loki ellen mi a fasz értelme van ennek???

Szörnyű lett a tábor ezzel a kápóval. A legborzasztóbb a DVTK - Kispest meccs volt a kettős rangadón október 23 tájékán. A forradalom tiszteletére elénekelték a Himnuszt, majd a befejező strófa után lélegzetvétel nélkül váltották át a kispesti c....ok b.....to az a..tok-ra. Én elég bunkó vagyok, de elszégyelltem magam. Remélem az új stadionban változni fog a helyzet.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.12.19. 08:56

Pauly D írta:
ManBat írta:ezúton szeretnék gratulálni az új caponak a debreceniek cigányozásáért és a szopjál le egy diósgyőritezésért, amivel olybá tűnik, sikerült az utolsó baráti/semleges szurkolói kapcsolatot is elbaszni

De kis erzekeny vagy. Amugy is a szopjal le egy diosgyori kb minden meccsen megy.

Azok mind melegek vagy csak a csajoknak szól?
Mellesleg, sajnos, minden táborban eltűnnek a régi öregek, eltűnik a szürkeállomány és benyomul a sok füves suttyó!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Feszült hangulat jellemezte a DVTK-DVSC keleti rangadó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.12.19. 13:06

adrenalin69 írta:
Pauly D írta:
ManBat írta:ezúton szeretnék gratulálni az új caponak a debreceniek cigányozásáért és a szopjál le egy diósgyőritezésért, amivel olybá tűnik, sikerült az utolsó baráti/semleges szurkolói kapcsolatot is elbaszni

De kis erzekeny vagy. Amugy is a szopjal le egy diosgyori kb minden meccsen megy.

Azok mind melegek vagy csak a csajoknak szól?
Mellesleg, sajnos, minden táborban eltűnnek a régi öregek, eltűnik a szürkeállomány és benyomul a sok füves suttyó!

Nono, ne bántsuk a füves jelzőt, nem szolgált rá. Régebben a bebaszott suttyók nyomták a fasz szöveget, most - a bebaszottak mellett - azok is, akik máshonnan merítik az önmagától nem létező bátorságukat. A régen és most egy dologban hasonló:a suttyók kavarják a szart - a tudatmódosító szer másodlagos.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 154 vendég