Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.12.08. 08:16

Diósgyőr – Kifakadt a DVTK trénere.

Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem


A miskolci városi televízióban szokás szerint értékelte az elmúlt fordulót Bódog Tamás, majd váratlanul teljes őszinteséggel beszélt a csapata jövőjéről is. A szakember szerint továbbra is a középmezőny lehet a reális cél a csapatnak, el kell kerülniük a kiesést, véleménye szerint egyelőre többre nem képes a jelenlegi állomány. Bódog szerint ígéretekből nincs hiány, de biztos abban, hogy nem sikerül a télen sem úgy erősíteniük, hogy előrébb tudjanak lépni. Az edző szerint az anyagi korlátok miatt nem tudnak vásárolni, csak a kirakatot nézhetik továbbra is. Nagy kérdés, hogy ilyen feltételekkel meddig marad majd a maximalista tréner Diósgyőrben. 



 



<blockquote class="embedly-card"><h4><a href="http://nb1.hu/otp-bank-liga/mindenki-ujpestre---ekkora-letszamu-lesz-a-fradi-tabor-a-vasas-ellen">"Mindenki Újpestre!" - ekkora létszámú lesz a Fradi Tábor a Vasas ellen - NB1.hu</a></h4><p>Ennyi fradista lesz a Vasas ellen</p></blockquote>


<script async src="//cdn.embedly.com/widgets/platform.js" charset="UTF-8"></script>

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.12.08. 08:33

Leiszti igazán dobbanthatna, ha nem akar semmit a csapattal kezdeni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: imici » 2017.12.08. 08:50

ManBat írta:Leiszti igazán dobbanthatna, ha nem akar semmit a csapattal kezdeni

Kérdés hogy kinek adná át a helyét. Nem fényes a helyzet, de rosszabb bőven lehetne...
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.12.08. 09:05

Értem is meg nem is, nyáron azt mondta Bódog, h az idei szezon nem arról fog szólni, h a dobogót ostromoljuk, hanem egy, a tavalyitól stabilabb gárda kialakításáról. Az egész őszt idegenben toltuk végig és ez eddig megvan. Egy tizenkétcsapatos bajnokságban pedig értelmetlen arról beszélni, h a kiesés ellen fogunk harcolni, mert a hatodik helytől lefelé -azaz a mezőny fele - mindenki a kiesés ellen harcol. Remélem Brkovicra azért lesz pénz, ha már Miskolcon készül, mellé még egy átlagos első osztályú kapus kéne és a 6-7. hely meglesz a végén is.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.08. 09:15

én csak azt nem vágom, hogy maximalista úr miért nem próbál a kerethez passzoló játékot játszatni a csapatával, ha tudja, hogy mire elég a tudásuk és tudni véli, hogy nem lesz másképp
ha egy keret alkalmatlan a játékra optimalizálja a taktikát játéktörésre, ennyi elég is lenne itt a dobogóra ha azt kimaxolja a csapatból
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.12.08. 09:24

Adamek írta:én csak azt nem vágom, hogy maximalista úr miért nem próbál a kerethez passzoló játékot játszatni a csapatával, ha tudja, hogy mire elég a tudásuk és tudni véli, hogy nem lesz másképp
ha egy keret alkalmatlan a játékra optimalizálja a taktikát játéktörésre, ennyi elég is lenne itt a dobogóra ha azt kimaxolja a csapatból

szűk a keret ahhoz, hogy minden védő mellé legyen még egy, ha a másik elbaszna valamit
ugyanakkor a támadási impotenciával valóban nem tud mit kezdeni mostanság
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.12.08. 09:29

ManBat írta:
Adamek írta:én csak azt nem vágom, hogy maximalista úr miért nem próbál a kerethez passzoló játékot játszatni a csapatával, ha tudja, hogy mire elég a tudásuk és tudni véli, hogy nem lesz másképp
ha egy keret alkalmatlan a játékra optimalizálja a taktikát játéktörésre, ennyi elég is lenne itt a dobogóra ha azt kimaxolja a csapatból

szűk a keret ahhoz, hogy minden védő mellé legyen még egy, ha a másik elbaszna valamit
ugyanakkor a támadási impotenciával valóban nem tud mit kezdeni mostanság

ott lett elbaszva, h a védekező középpályás posztra Kocsis Gergőt és Tóth B.-t igazoltuk, mert Mevoungou több pénzt akart. már írtam, h jobban jártunk volna, ha a két szerencsétlen bérét odaadjuk a makinak és marad
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.08. 09:38

SuperDepor írta:
ManBat írta:
Adamek írta:én csak azt nem vágom, hogy maximalista úr miért nem próbál a kerethez passzoló játékot játszatni a csapatával, ha tudja, hogy mire elég a tudásuk és tudni véli, hogy nem lesz másképp
ha egy keret alkalmatlan a játékra optimalizálja a taktikát játéktörésre, ennyi elég is lenne itt a dobogóra ha azt kimaxolja a csapatból

szűk a keret ahhoz, hogy minden védő mellé legyen még egy, ha a másik elbaszna valamit
ugyanakkor a támadási impotenciával valóban nem tud mit kezdeni mostanság

ott lett elbaszva, h a védekező középpályás posztra Kocsis Gergőt és Tóth B.-t igazoltuk, mert Mevoungou több pénzt akart. már írtam, h jobban jártunk volna, ha a két szerencsétlen bérét odaadjuk a makinak és marad

nem egy túlbonyolított poszt, bár kulcsposzt de talán erre a legkönnyebb átnevelni valakit akinek van némi érzéke ehhez a játékhoz és nem lusta/fegyelmezetlen
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.12.08. 09:58

SuperDepor írta:
ManBat írta:
Adamek írta:én csak azt nem vágom, hogy maximalista úr miért nem próbál a kerethez passzoló játékot játszatni a csapatával, ha tudja, hogy mire elég a tudásuk és tudni véli, hogy nem lesz másképp
ha egy keret alkalmatlan a játékra optimalizálja a taktikát játéktörésre, ennyi elég is lenne itt a dobogóra ha azt kimaxolja a csapatból

szűk a keret ahhoz, hogy minden védő mellé legyen még egy, ha a másik elbaszna valamit
ugyanakkor a támadási impotenciával valóban nem tud mit kezdeni mostanság

ott lett elbaszva, h a védekező középpályás posztra Kocsis Gergőt és Tóth B.-t igazoltuk, mert Mevoungou több pénzt akart. már írtam, h jobban jártunk volna, ha a két szerencsétlen bérét odaadjuk a makinak és marad

Zsidaival megoldódik a problémátok.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.12.08. 10:18

Reginald McFreez írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:szűk a keret ahhoz, hogy minden védő mellé legyen még egy, ha a másik elbaszna valamit
ugyanakkor a támadási impotenciával valóban nem tud mit kezdeni mostanság

ott lett elbaszva, h a védekező középpályás posztra Kocsis Gergőt és Tóth B.-t igazoltuk, mert Mevoungou több pénzt akart. már írtam, h jobban jártunk volna, ha a két szerencsétlen bérét odaadjuk a makinak és marad

Zsidaival megoldódik a problémátok.

Zsidai ???
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.12.08. 10:26

Adamek írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:szűk a keret ahhoz, hogy minden védő mellé legyen még egy, ha a másik elbaszna valamit
ugyanakkor a támadási impotenciával valóban nem tud mit kezdeni mostanság

ott lett elbaszva, h a védekező középpályás posztra Kocsis Gergőt és Tóth B.-t igazoltuk, mert Mevoungou több pénzt akart. már írtam, h jobban jártunk volna, ha a két szerencsétlen bérét odaadjuk a makinak és marad

nem egy túlbonyolított poszt, bár kulcsposzt de talán erre a legkönnyebb átnevelni valakit akinek van némi érzéke ehhez a játékhoz és nem lusta/fegyelmezetlen

Kimondottan kulcsposzt és alapjában véve határozhatja meg egy csapat stílusát. Messze más a régi klasszikus védekező középpályástól, amikor elég volta az, h 90 percen keresztül tudjon robotolni, csúszni mászni - ma ezt játssza Busai, annyit vegyünk belőle ki, h 90 percen keresztül -. Van benne egy kicsi a centerhalfból és egy kicsi az irányítóból. Egy jó védekező kp - nálunk Elek és Mevuongou volt az - nagyon sokat hozzátesz a védekezéshez és a támadáshoz is.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.12.08. 10:32

SuperDepor írta:
Reginald McFreez írta:
SuperDepor írta:ott lett elbaszva, h a védekező középpályás posztra Kocsis Gergőt és Tóth B.-t igazoltuk, mert Mevoungou több pénzt akart. már írtam, h jobban jártunk volna, ha a két szerencsétlen bérét odaadjuk a makinak és marad

Zsidaival megoldódik a problémátok.

Zsidai ???

Felcsútról koccol
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.12.08. 10:36

Reginald McFreez írta:
SuperDepor írta:
Reginald McFreez írta:Zsidaival megoldódik a problémátok.

Zsidai ???

Felcsútról koccol

érte sajnos fizetni kell, bár nem lenne rossz megoldás, a téli felkészülés pedig ott van arra, h mentálisan és fizikálisan felpörgessék
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.12.08. 10:42

SuperDepor írta:
Reginald McFreez írta:
SuperDepor írta:Zsidai ???

Felcsútról koccol

érte sajnos fizetni kell, bár nem lenne rossz megoldás, a téli felkészülés pedig ott van arra, h mentálisan és fizikálisan felpörgessék

közben jön Brković
http://dvtk.eu/14568-Megallapodott_a_DV ... labdarugas
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.12.08. 10:53

SuperDepor írta:
Reginald McFreez írta:
SuperDepor írta:Zsidai ???

Felcsútról koccol

érte sajnos fizetni kell, bár nem lenne rossz megoldás, a téli felkészülés pedig ott van arra, h mentálisan és fizikálisan felpörgessék

Ha sokat kérnek érte, akkor nyilván nyalják meg a faszt. Reálisan legfeljebb 20-30 ezer eurót várhatnak érte (lejáró szerződésú, játékon, talán formán kívüli, TR. szerint ~150K értékű játékos). Vagy aláír most júliustól, kölcsönmegy és az új klub átvállalja a fizetését (az félévre gondolom van vagy 20-30 ezer euró).
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.08. 10:56

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:ott lett elbaszva, h a védekező középpályás posztra Kocsis Gergőt és Tóth B.-t igazoltuk, mert Mevoungou több pénzt akart. már írtam, h jobban jártunk volna, ha a két szerencsétlen bérét odaadjuk a makinak és marad

nem egy túlbonyolított poszt, bár kulcsposzt de talán erre a legkönnyebb átnevelni valakit akinek van némi érzéke ehhez a játékhoz és nem lusta/fegyelmezetlen

Kimondottan kulcsposzt és alapjában véve határozhatja meg egy csapat stílusát. Messze más a régi klasszikus védekező középpályástól, amikor elég volta az, h 90 percen keresztül tudjon robotolni, csúszni mászni - ma ezt játssza Busai, annyit vegyünk belőle ki, h 90 percen keresztül -. Van benne egy kicsi a centerhalfból és egy kicsi az irányítóból. Egy jó védekező kp - nálunk Elek és Mevuongou volt az - nagyon sokat hozzátesz a védekezéshez és a támadáshoz is.

a manapság divatos középpályás sor, az öt középpályás, két széle és egy a közepén támadóbb, pályát hosszában felosztva két szűrő/labdaszerző - ezek utóbbiak ha a felpasszon túl lőnek, megcsinálnak egy cselt vagy képesek gólhelyzetbe hozni egy társat már bőven túlteljesítették a feladataikat
a te általad vázolt poszt inkább a négy fős középpálya közepén a rombusz hátsó szöge, ezt ma már egyre kevesebben merik mert a négytagú középpálya nagyon sebezhető a mai sebesség mellett, vagy öttagú védelem kell mögé klasszikus szélsőbekkekkel és elősöprűvel vagy két olyan csatár és támadóközéppályás előre akik lekötik az ellenfél fél csapatát
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Stewe
BL-menõ
Hozzászólások: 9488
Csatlakozott: 2005.12.21. 11:56
Tartózkodási hely: ... mindig mögötted ... !!! ..

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: Stewe » 2017.12.08. 20:03

SuperDepor írta:Értem is meg nem is, nyáron azt mondta Bódog, h az idei szezon nem arról fog szólni, h a dobogót ostromoljuk, hanem egy, a tavalyitól stabilabb gárda kialakításáról. Az egész őszt idegenben toltuk végig és ez eddig megvan. Egy tizenkétcsapatos bajnokságban pedig értelmetlen arról beszélni, h a kiesés ellen fogunk harcolni, mert a hatodik helytől lefelé -azaz a mezőny fele - mindenki a kiesés ellen harcol. Remélem Brkovicra azért lesz pénz, ha már Miskolcon készül, mellé még egy átlagos első osztályú kapus kéne és a 6-7. hely meglesz a végén is.


... szóval Brkóóóó lyön ... !!! ... Vele erősödünk ... aztán ... Tamás rályött, amit a bröndbynél tanúlt, azt nálunk ebből a keretből nem lehet ...
... továbbá ... ha marad tavasszal ez a keret ... örűljünk, hogy nem esünk ki ... HA ... !!! ... Leiszti megérti, hogy az úly Stadionunkban Tamással nagyot akar durrantani ... !!! ... akkor tényleg kell még 2-3 olyan lyátékos, aki gólerős Ugrai mellett, aki középpályán Luque szintű, aki a védelemben kihagyhatatlan ... !!! ...
... ahogy annak idelyén Arkagyin Rajkin mondta ... Vááálááámiii ván ... !!! ... tééénnnyléééggg ... néém'ázt mondommm ... Válámi vvááánnn ... déé ... nem áz'igáziii ...
A f@xom ! Már megint a Bakternál áll a sor vége a jegypénztáraktól ! Ha nem kapunk jegyet,mehetünk a szomszédos tíz emeletesek tetejére nézni a meccset ! REMÉLEM NAGYON SOKÁIG MARADNAK EZEK AZ ÕRÛLT SZÉP NAPOK !!! Ja, és a kezdés elõtt min. 1,5 órával emelhetjük a seggünket a Bakter lócájáról, és indúlhatunk a stadionba, hogy legyen helyünk, a lépcsõn !!! :lol:

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Bódog Tamás szerint marad a kiesés elleni küzdelem

HozzászólásSzerző: imici » 2017.12.08. 22:05

Stewe írta:
SuperDepor írta:Értem is meg nem is, nyáron azt mondta Bódog, h az idei szezon nem arról fog szólni, h a dobogót ostromoljuk, hanem egy, a tavalyitól stabilabb gárda kialakításáról. Az egész őszt idegenben toltuk végig és ez eddig megvan. Egy tizenkétcsapatos bajnokságban pedig értelmetlen arról beszélni, h a kiesés ellen fogunk harcolni, mert a hatodik helytől lefelé -azaz a mezőny fele - mindenki a kiesés ellen harcol. Remélem Brkovicra azért lesz pénz, ha már Miskolcon készül, mellé még egy átlagos első osztályú kapus kéne és a 6-7. hely meglesz a végén is.


... szóval Brkóóóó lyön ... !!! ... Vele erősödünk ... aztán ... Tamás rályött, amit a bröndbynél tanúlt, azt nálunk ebből a keretből nem lehet ...
... továbbá ... ha marad tavasszal ez a keret ... örűljünk, hogy nem esünk ki ... HA ... !!! ... Leiszti megérti, hogy az úly Stadionunkban Tamással nagyot akar durrantani ... !!! ... akkor tényleg kell még 2-3 olyan lyátékos, aki gólerős Ugrai mellett, aki középpályán Luque szintű, aki a védelemben kihagyhatatlan ... !!! ...
... ahogy annak idelyén Arkagyin Rajkin mondta ... Vááálááámiii ván ... !!! ... tééénnnyléééggg ... néém'ázt mondommm ... Válámi vvááánnn ... déé ... nem áz'igáziii ...

...visszatért...él...!!!...
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 126 vendég