Eb 2020: megállították Brüsszelt!

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Eb 2020: megállították Brüsszelt!

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.12.07. 20:29

Nyon - Ha kijutunk, a németekkel lehetünk egy csoportban.

Eb 2020: megállították Brüsszelt!


Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) végrehajtó bizottságának nyoni ülésén eldőlt, hogy a 2020-as Európa-bajnokságon az F-csoport küzdelmeit Budapesten és Münchenben bonyolítják le. Arra is fény derült, hogy Brüsszelben nem rendeznek meccset, Londonban viszont hét találkozóra is sor kerül.


 


Az UEFA a csoportok házigazdáinak összepárosításakor földrajzi és sportszakmai szempontokat is figyelembe vett. Az európai szövetség Budapestet és Münchent az F-csoport meccseinek lebonyolítására jelölte ki. Az UEFA közleménye hozzáteszi: az a rendező ország, amely kijut az Európa-bajnokságra, a csoportküzdelmek során legalább két mérkőzést hazai pályán játszik. Ez azt jelenti, hogy amennyiben a magyar és a német válogatott is kvalifikálja magát a 2020-as Eb-re, akkor azonos csoportban szerepelnek majd.


 


Tekintve, hogy a németek 1972 óta valamennyi kontinensviadalnak résztvevői voltak, szinte biztosra vehető, hogy a magyar szurkolók láthatják Budapesten a nationalelfet, amely egy találkozóját vívná a magyar fővárosban. 


 


A torna nyitó mérkőzése a római Stadio Olimpicóban lesz.


 


Belgium egy új létesítménnyel, a 60 ezer néző befogadására alkalmas Eurostadionnal pályázott, amelynek építése azonban nem a tervek szerint halad. A belgák a legutóbbi egyeztetés óta nem tudtak eleget tenni az UEFA feltételeinek, így Brüsszel nem lehet házigazda az Eb-n. Beugróként Stockholm és Cardiff jelentkezett, de a testület végül nem vont be új helyszínt. A belga főváros helyére London ugrik be a Wembley Stadionnal, ahol az elődöntőkkel és a döntővel együtt összesen hét összecsapásra kerül majd sor.


 


Budapesten három csoportmeccset és egy nyolcaddöntőt rendeznek.


 


A 2020-as Európa-bajnokság selejtezőcsoportjainak sorsolását 2018. december 2-án tartják Dublinban. Az Eb-selejtezőket 2019 márciusa és novembere között játsszák.


 


A 2020-AS EURÓPA-BAJNOKSÁG CSOPORTMECCSEINEK HÁZIGAZDÁI


A-csoport: Róma (Olaszország), Baki (Azerbajdzsán)


B-csoport: Amszterdam (Hollandia), Bukarest (Románia)


C-csoport: Szentpétervár (Oroszország), Koppenhága (Dánia)


D-csoport: London (Anglia), Glasgow (Skócia)


E-csoport: Bilbao (Spanyolország), Dublin (Írország)


F-csoport: München (Németország), Budapest (Magyarország


 



"Mindenki Újpestre!" - ekkora létszámú lesz a Fradi Tábor a Vasas ellen - NB1.hu



Ennyi fradista lesz a Vasas ellen




Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Eb 2020: megállították Brüsszelt!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.12.07. 20:34

Végre már egy jó cím! Tudtok ti, ha akartok!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Eb 2020: megállították Brüsszelt!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.07. 20:42

most ugassál Soros paraszt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Eb 2020: megállították Brüsszelt!

HozzászólásSzerző: SAW » 2017.12.07. 20:47

Egy kis morzsa és bedőlnek a nagyok is.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Eb 2020: megállították Brüsszelt!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.12.07. 21:18

"Belgium egy új létesítménnyel, a 60 ezer néző befogadására alkalmas Eurostadionnal pályázott, amelynek építése azonban nem a tervek szerint halad."

Apropó a tervek szerint haladás... a Puskás (vagy ki tudja, mi lesz a neve) épülésének egyébként mi a terve? Hogy áll most?
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Eb 2020: megállították Brüsszelt!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.12.07. 23:22

Reginald McFreez írta:"Belgium egy új létesítménnyel, a 60 ezer néző befogadására alkalmas Eurostadionnal pályázott, amelynek építése azonban nem a tervek szerint halad."

Apropó a tervek szerint haladás... a Puskás (vagy ki tudja, mi lesz a neve) épülésének egyébként mi a terve? Hogy áll most?

Kép

Szűk 2 év múlva át kell adni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Eb 2020: megállították Brüsszelt!

HozzászólásSzerző: sznot » 2017.12.08. 07:42

Cselszky írta:
Reginald McFreez írta:"Belgium egy új létesítménnyel, a 60 ezer néző befogadására alkalmas Eurostadionnal pályázott, amelynek építése azonban nem a tervek szerint halad."

Apropó a tervek szerint haladás... a Puskás (vagy ki tudja, mi lesz a neve) épülésének egyébként mi a terve? Hogy áll most?

Kép

Szűk 2 év múlva át kell adni.


Na erre befizetek.
Kiváncsi vagyok a belgák hogy állnak, ha ők nem a tervek szerint haladnak.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Eb 2020: megállították Brüsszelt!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.12.08. 08:48

Cselszky írta:
Reginald McFreez írta:"Belgium egy új létesítménnyel, a 60 ezer néző befogadására alkalmas Eurostadionnal pályázott, amelynek építése azonban nem a tervek szerint halad."

Apropó a tervek szerint haladás... a Puskás (vagy ki tudja, mi lesz a neve) épülésének egyébként mi a terve? Hogy áll most?

Kép

Szűk 2 év múlva át kell adni.

Én amúgy teljesen le vagyok maradva. Végül a földig letúrták? Két év alatt egyébként ebből az állapotból (ha ez már az építés és nem a bontás) illik felhúzni.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Eb 2020: megállították Brüsszelt!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.12.08. 09:25

Reginald McFreez írta:
Cselszky írta:
Reginald McFreez írta:"Belgium egy új létesítménnyel, a 60 ezer néző befogadására alkalmas Eurostadionnal pályázott, amelynek építése azonban nem a tervek szerint halad."

Apropó a tervek szerint haladás... a Puskás (vagy ki tudja, mi lesz a neve) épülésének egyébként mi a terve? Hogy áll most?

Kép

Szűk 2 év múlva át kell adni.

Én amúgy teljesen le vagyok maradva. Végül a földig letúrták? Két év alatt egyébként ebből az állapotból (ha ez már az építés és nem a bontás) illik felhúzni.

A főépület maradt meg egyedül. Ez már az építés, de lassan 2 éve kezdték a bontást, és 1 éve el kellett volna kezdeni építeni, szóval durva csúszás van. Szerintem felpörgetik és kész lesz. Az MTK stadiont is nagyon gyorsan felhúzták, oké, az 5 ezres, a mi 20 ezresünk bontástól átadásig tartott 16 hónapig. Ez talán 67 ezres lesz, szóval más kategória, de ha gond lesz, szvsz Mészároséktól kezdve Garancsin át a többi haverig mindenkit odairányítanak, más kérdés, hogy milyen színvonalú lesz a munka.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Eb 2020: megállították Brüsszelt!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.08. 09:35

Cselszky írta:
Reginald McFreez írta:
Cselszky írta:Kép

Szűk 2 év múlva át kell adni.

Én amúgy teljesen le vagyok maradva. Végül a földig letúrták? Két év alatt egyébként ebből az állapotból (ha ez már az építés és nem a bontás) illik felhúzni.

A főépület maradt meg egyedül. Ez már az építés, de lassan 2 éve kezdték a bontást, és 1 éve el kellett volna kezdeni építeni, szóval durva csúszás van. Szerintem felpörgetik és kész lesz. Az MTK stadiont is nagyon gyorsan felhúzták, oké, az 5 ezres, a mi 20 ezresünk bontástól átadásig tartott 16 hónapig. Ez talán 67 ezres lesz, szóval más kategória, de ha gond lesz, szvsz Mészároséktól kezdve Garancsin át a többi haverig mindenkit odairányítanak, más kérdés, hogy milyen színvonalú lesz a munka.

koppra két év van a befejezésig az ütemterv szerint, ennyi idő alatt erről a jelenlegi szintről szerintem Vitya nyuggerkommandója is felhúzná, nem igazán látok akkora durva csúszást
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 65 vendég